COCKER SPANIEL

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 303 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #423107

    τέλεια τούρτα 🙂 έμεινε κανένα κομάτι;;; 😀

    Κράτησα τα αυτιά το λουράκι και τα γύρω διακοσμητικά για ενθύμιο τα υπόλοιπα εξαφανίστηκαν!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #423701

    Αύριο το πρωί στον Γέρακα Κλεισθένους 271 θα έχει εκδήλωση για τα κόκερ!Με πήρε ο Κωνσταντάτος και ο Καπέλας τηλέφωνο και μου το είπαν!Κάποιος Άγγλος εκτροφέας θα μιλήσει!Αυτά μόνο μου είπαν όχι κάτι άλλο!Δυστυχώς λόγω ότι θα είναι πρωί ούτε σε αυτήν την εκδήλωση θα μπορέσω να είμαι όπως και στου κυρίου Νικολακόπουλου!Μεγάλη γκαντεμιά!Αν κάποιος θ=βρεθεί εκεί ας μας πει τα τεκτενόμενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #423770

    Τελικά ακυρωθηκε το αυριανό…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #426809

    ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ:

    ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/6/13 ΣΤΙΣ 17:00

    ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ: …”THE SPORTING SPANIELS & RETRIVERS CLUB OF GREECE”…

    ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ, ΝΕΣΤΟΡΟΣ 13, 6972223883

    ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #426824

    ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ: …»THE SPORTING SPANIELS & RETRIVERS CLUB OF GREECE»…

    Απίστευτο….είναι πραγματικότητα πλέον ο όμιλος!Συγχαρητηρια κύριε Γιάννη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    imimathis στις #427039

    Εχθές 15/6/2013 έλαβε χώρα η ιστορική πρώτη συνάντηση του THE SPORTING SPANIELS & RETRIVERS CLUB OF GREECE στην Νέα Μάκρη και όπως είχε γράψει και ο mixalis77 πολύ χαίρομαι για αυτά που θα έρθουν.

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ χρωστάμε όλοι στον PanutsosChris που μας δίδαξε πώς να κάνουμε  τον σκύλο μας να κάθετε ήσυχος στα πόδια μας ενώ εμείς καθόμαστε σε ένα τραπέζι …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #427047

    Εχθές 15/6/2013 έλαβε χώρα η ιστορική πρώτη συνάντηση του THE SPORTING SPANIELS & RETRIVERS CLUB OF GREECE στην Νέα Μάκρη και όπως είχε γράψει και ο mixalis77 πολύ χαίρομαι για αυτά που θα έρθουν. Ένα μεγάλο ευχαριστώ χρωστάμε όλοι στον PanutsosChris που μας δίδαξε πώς να κάνουμε  τον σκύλο μας να κάθετε ήσυχος στα πόδια μας ενώ εμείς καθόμαστε σε ένα τραπέζι …

    Ο panutsos τελικά έδειξε όλο το ταλέντο του και μοιράστηκε λίγο από αυτό μαζί μας!Επίσης να αναφέρουμε πως βοήθησε και τον κύριο Νικολακόπουλο με τον δικό του σκύλο!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #427054

    Δεν νομίζω να νομίζεται πως κάνουν πλάκα; Σε 2 λεπτά μετέτρεψε το ατίθασο κουτάβι μου σε χαλάκι στρωμένο κάτω από τα πόδια του. Δυστυχώς δεν έχω φωτογραφία για να σας το αποδείξω. Το σίγουρο είναι πως ο σκύλος του είναι αρνάκι.

    Yes!!!  είναι γεγονός, η πρώτη συνάντηση των μελών του ομίλου μας έγινε, οι εντυπώσεις (κατά γενική ομολογία) ήταν εξαιρετικά  θετικές και κυρίως το διαλύσαμε έχοντας μία ευχάριστη γεύση… ειδικά όσοι κλείσαμε την βραδιά στην ταβέρνα.

    ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/6 ΣΤΙΣ 17:00 ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΏΡΟ.

    Όσοι δεν τα κατάφεραν την πρώτη φορά ας προγραμματιστούν από τώρα γιατί η απουσία τους μας έγινε αισθητή, κυρίως της Ζέλντας για τους ευχάριστους ιδιοκτήτες της, του ‘Αλφι για την υπέροχη φωνή του, του Πέτρου για τον καλό του φίλο Λευτέρη ή Βαγγέλη ή τέλος πάντων Μιχάλη και φυσικά,,,, του μοναδικού Κών/νου .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #427061

    Ομολογώ ότι ζήλεψα πάρα πολύ την συνάντηση και τις συζητήσεις… τι καλύτερο να συζητάς για τα spaniels… Δυστυχώς, όλα αυτή την εβδομάδα ήταν εναντίον μου με αποκορύφωμα μια γαστρεντερίτιδα που ξεκίνησε ξημερώματα του Σαββάτου (το καλό είναι ότι μπήκα σε αναγκαστική δίαιτα για περίπου 10 μέρες και θα χάσω κανά κιλάκι χαχαχαχα)…

    Κύριε Γιάννη δεν νομίζω πως μια φωτογραφία μπορεί να μας πείσει, μόνο ιδίως όμασι θα πεισθώ… χαχαχαχαχα Εκτός, και αν λάβατε δραστικά μέτρα και κλείσατε τον πανούτσο σε crate και ηρέμησε ο έκτωρ χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    imimathis στις #427062

    Εκτός, και αν λάβατε δραστικά μέτρα και κλείσατε τον πανούτσο σε crate και ηρέμησε ο έκτωρ χαχαχα

    Κωνσταντίνος http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Κοντά είσαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #427063

    Εκτός, και αν λάβατε δραστικά μέτρα και κλείσατε τον πανούτσο σε crate και ηρέμησε ο έκτωρ χαχαχα

    Μ’αρέσει ο γρήγορος τρόπος σκέψης σου… κατ’ ευθείαν στο στόχο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    imimathis στις #427064

    Μήπως πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο θέμα για ότι αφορά στο Club? Αυτή τη στιγμή τα μισά είναι στα σπρίγκερ και τα μισά στα κόκερ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    138
    PanutsosChris στις #427065

    Πραγματι η πρωτη συναντηση ειναι γεγονος, να ευχαριστησουμε ξανα τον κ Γιαννη και την κ Ειρηνη για την φιλοξενια τους και την υπομονη τους…ειμαστε ολοι πολυ ενθουσιασμενοι και τα καλυτερα επονται…!!!!

    Ενας απο τους πρωταρχικους σκοπους του ομιλου ειναι το καθε μελος να μοιραζεται τις ειδικες και πολυτιμες γνωσεις του που αφορουν τους συντροφους μας,ειδατε ποσο ευκολο ηταν να κουμανταρω το κουταβακι? τροπο χρειαζεται, κε Γιαννη μην πιστεψετε ομως οτι τελειωσαμε, στον μελλον θα σας αμφισβητησει και θα σας δοκιμασει ξανα, πρεπει να επιμεινετε, 100 φορες να το κανει 101 θα του δειξετε ποιος ειναι το αφεντικο…αυτα και αλλα πολλα θα σας τα δειξω απο κοντα στην επομενη συναντηση…το κακο ειναι οτι αργει ακομα να ρθει…

    καη ιδεα για ξεχωριστο topic, επισης προτεινω να διαγραφονται απο μελοι οσοι απουσιαζουν εκτος απο τις γενικες συνελευσεις και απο την ταβερνα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    41
    nik72 στις #427072

    και εγώ με την σειρά μου, θέλω να εκφράσω την ικανοποίησή μου για την συνάντηση που έγινε προχθές και να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον κο Γιάννη για την φιλοξενία του. Μακάρι να συνεχίσει ο όμιλος  στους ίδιους ρυθμούς  και με το ίδιο φιλικό πνεύμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #427089

    Μήπως πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο θέμα για ότι αφορά στο Club? Αυτή τη στιγμή τα μισά είναι στα σπρίγκερ και τα μισά στα κόκερ.

    Προς το παρόν φέρμα και dry bread. Προς το μέλλον ενθουσιώδης υποστηρικτής του κυνηγίου με σπάνιελ…

    Το σκέφτηκα, αλλά κόλλησα στο ότι το κλαμπ δεν αφορά όλους τους συμμετέχοντες στο φόρουμ… αισθάνομαι πως προκαλώ ανωμαλία στους διαχειριστές. Όμως, τώρα που το ξανασκέφτομαι… υπάρχουν και άλλα κλαμπς στο φόρουμ και οι διαχειριστές ποτέ δεν ανέφεραν κάτι…. τελικά είναι πολύ φιλόξενοι, πιστεύω να μη καταχρώμαι την φιλοξενία τους. Επιβιβαστείτε και σαλπάρετε για το κλαμπ…………………….. THE SPORTING SPANIELS & RETRIVERS CLUB OF GREECE

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 303 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων