FAIR

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #252495

    Μιχάλη σε ευχαριστώ,

    Έχει αρκετές ομοιότητες με το αδερφάκι του B rizzini premier.

    Θέλω να ξεφύγω από το κατεστημένο browing (λόγω προφίλ), beretta (λόγω υπερτιμολόγησης).

    ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ RISSINI ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ BATISTA ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΤΙΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ BATISTA, ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΙΟΙ, ΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #193870

    Βρεικα αυτη τη φωτο και φενωνται οι αλενοβιδες .

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #252494

    ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ RISSINI ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ BATISTA ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΤΙΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ BATISTA, ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΙΟΙ, ΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ :lol:

    Και εγω αν επαιρνα οπλο αυτης της κατηγοριας και συνομοταξιας Β.Ριζζινι θα επαιρνα για να μην μπλεξω με μιμητες και να παω κατευθειαν στην πηγη.Οχι οτι οι αλλοι(φαιρ,γκουερινι,οχι εμιλιο ριζζινι) ειναι κακοι αλλα απλα για λογους κυριως ψυχολογικους και μονο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    PRAPAS στις #193872

    ΑΣΕΡΑΚΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΕΙ .?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #252493

    Και εγω αν επαιρνα οπλο αυτης της κατηγοριας και συνομοταξιας Β.Ριζζινι θα επαιρνα για να μην μπλεξω με μιμητες και να παω κατευθειαν στην πηγη.Οχι οτι οι αλλοι(φαιρ,γκουερινι,οχι εμιλιο ριζζινι) ειναι κακοι αλλα απλα για λογους κυριως ψυχολογικους και μονο.

    MA EINAI ΦΙΛΕ ΜΠΕΦ ΣΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ssangyong ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ MERCEDES :P ΩΣΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΒΑΛΑΝ ΠΙΣΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ POWERED BY MERCEDES BENZ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΛΟΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #252456

    Μήπως διευκρίνησες αν οι πείροι είναι εναλλάξιμοι; Δεν είμαι σίγουρος :lol:

    Ναι το διευκρίνησα και είναι εναλλάξιμοι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #193895

    Δεν μου λέει τίποτα (όσον αφορά τους μιμητές) στην πράξη όλα κρίνονται…

    Εκτός από την mercedes να σας θυμίσω τον όμιλο που ανήκει η VW, η sconta, η seat και και και…

    Γιατί να πληρώσω το premier 700+++ παραπάνω χωρίς να έχει καμία μα καμία ουσιαστική διαφορά…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #252453

    Ναι το διευκρίνησα και είναι εναλλάξιμοι…

    Στη φωτο φενωνται οι δυο τριπουλες μπρωστα ειναι δυο αλενοβιδες που κραταναι τους πιρους .
    Το ειδιο εχει και το δηκο μου το B. RIZZINI .

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #252377

    [size=4][color=”#000000″]ΑΣΕΡΑΚΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΕΙ .?????[/color][/size]

    [font=”Comic Sans MS”]Για να χρησιμοποιείς υποκοριστικό,πάει να πει πως με ξέρεις. Από κάτι άλλα ποσταρίσματά σου,σε άλλη ενότητα,μάλλον σε ξέρω και εγώ.Για στείλε Π.Μ ποιος είσαι.

    Τα υπόλοιπα τα λέμε μετά. :lol: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #197515

    Φίλε Asera καλορίζικο, περιμένω εντυπώσεις….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #243759

    Φίλε Asera καλορίζικο, περιμένω εντυπώσεις….

    Ευχαριστώ πολύ! Από εμένα αγαπητοί συνforouμίτες μην περιμένετε τίποτα "βαθιές και επιστημονικές" αναλύσεις, ένεκα μη κατοχής της οπλουργικής-βλητικής-αναλυτικής και επεξηγηματικής τέχνης. Το όπλο ήρθε. Άργησε Π Ο Λ Υ αλλά ήρθε, :P άργησε Π Α Ρ Α Π Ο Λ Υαλλά ήρθε :P .Τώρα, η πρώτη εντύπωση είναι καλή.Αν εξαιρέσουμε το Porting το οποίο υπήρχε στον κατάλογο του 2011 αλλά και στο τουφέκι με 71 cm κάννες δεν υπάρχει στο όπλο με 76cm,αυτό δηλαδή που πήρα εγώ. Σε γενικές γραμμές οι τουφεκιές στον πίνακα είχαν καλά αποτελέσματα αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς για να έχω ολοκληρωμένη άποψη, απλά οι πρώτες εντυπώσεις.Θα ακολουθήσουν κι άλλες.

    Υ.Γ Όσο για φωτό, επειδή έχω χάσει-ξεχάσει τα user name codes κτλ στο image shack, μόλις ανοίξω κανούριο λογαριασμό γιατί τώρα βιάζομαι να πάω σκοπευτήριο. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #243745

    Ευχαριστώ πολύ! Από εμένα αγαπητοί συνforouμίτες μην περιμένετε τίποτα "βαθιές και επιστημονικές" αναλύσεις, ένεκα μη κατοχής της οπλουργικής-βλητικής-αναλυτικής και επεξηγηματικής τέχνης. Το όπλο ήρθε. Άργησε [color=”#FF0000″]Π Ο Λ Υ[/color] αλλά ήρθε, :P άργησε [color=”#FF0000″]Π Α Ρ Α Π Ο Λ Υ[/color]αλλά ήρθε :P .Τώρα, η πρώτη εντύπωση είναι καλή.Αν εξαιρέσουμε το Porting το οποίο υπήρχε στον κατάλογο του 2011 αλλά και στο τουφέκι με 71 cm κάννες δεν υπάρχει στο όπλο με 76cm,αυτό δηλαδή που πήρα εγώ. Σε γενικές γραμμές οι τουφεκιές στον πίνακα είχαν καλά αποτελέσματα αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς για να έχω ολοκληρωμένη άποψη, απλά οι πρώτες εντυπώσεις.Θα ακολουθήσουν κι άλλες.

    Υ.Γ Όσο για φωτό, επειδή έχω χάσει-ξεχάσει τα user name codes κτλ στο image shack, μόλις ανοίξω κανούριο λογαριασμό γιατί τώρα βιάζομαι να πάω σκοπευτήριο. :P

    Με γεια και καλοτουφεκο να'ναι το εργαλειο σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #243740

    Με γεια και καλοτουφεκο να'ναι το εργαλειο σου.

    Ευχαριστώ πολύ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #197539

    Nα και οι…σχετικές!!!!!

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    248
    beretta1 στις #243725

    Nα και οι…σχετικές!!!!!

    Καλορίζικο φιλε ομορφο οπλο αλλα αυτο με χαλαει καπως.Πως και δεν το προσεξες?? :P

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων