DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #337890

    ΑΧΧΧΧΧΧ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ Η ΒΑΡΚΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΟΣΑΜΕ ΠΟΘ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΙΞΑΜΕ ….

    ΣΕ 2 ΗΜΕΡΕΣ 3 ΠΑΠΙΑ (1 ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ 2 ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ) ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΑΛΛΑ 3 ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ ΠΟΘ ΠΕΣΑΝΕ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ.

    ΠΟΟΟΟΟΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΨΗΛΩΜΕΝΑ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ…..

    http://f2.pg.briefcase.yahoo.com/bc/comet4…ing&.view=l

    ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΕΙ … ΙΣΑ ΙΣΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ….

     

    ΥΠ’ΟΨΗΝ … ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΘΑΡΑ ΚΥΡΙΟΙ ….

    ΤΟ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ Σ/Κ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΠΑΛΙ … ΧΕΧΕΧΕ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #47437

    Μάκη, λίγο μεγάλες δεν είναι οι φωτογραφίες ρε αδερφέ;

    Για μας τους κοινούς θνητούς που μπαίνουμε με απλή 56Κ σύνδεση (γιατί μετά 6 μήνες από την αίτηση για ADSL ο ΟΤΕ ακόμα κάνει τον κινέζο) είναι δύσκολο να τις δούμε…από 550 KB και πάνω είναι. Δεν μπορείς να τις συμπιέσεις λίγο;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #47438

    ΟΚ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #47439

    καλητερα τωρα νομιζω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #47440

    ΦΙΛΕ ΜΑΚΗ ΩΡΑΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΑΜΑ ΤΑ “ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ” ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΗΛΕΚΤΡ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #47441

    ΒΙΑΣΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΕΣΥ …. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #47442

    ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ SUPER!!!!

    ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΑΝΙΑ Η΄ ΝΙΣΣΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΥΤΑΛΑΣ (ΤΑ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΡΑΜΦΟΥΣ ΤΟΥΣ). ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #47457

    Όντως Μάκη, αυτό που κρατάς εσύ είναι θηλυκός κουταλάς (χουλιαρόπαπια) και του Γιάννη θηλυκό πρασινοκέφαλο (καστανιά). Εύγε νέε μου για τα πρώτα σου παπάκια. Τα πρώτα είναι , έτσι;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #47460

    ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΙΛΕ ΜΑΚΗ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ Π.Χ: ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΡΑΧΗ Ή ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΠΛΑΤΥ ΡΑΜΦΟΣ???? ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΦΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ……..

    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΟΥΤΑΛΑΣ.

    ΦΙΛΙΚΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #47462

    Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΜΜΙΑ …….ΧΗΝΑ???????????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #47498

    ΟΝΤΩΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ … ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΑΠΙΑ Η ΜΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ Η ΑΛΛΗ … ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟΚΕΦΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ 3.

    ΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΠΑΠΙΑ … Η ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ… ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΤΑΝ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΕ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΑ. 3 ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΠΕΣΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑΠΑΡΟΘΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΚΕΙ.

    ΟΧΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩς ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΗΝΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    103
    DENISLUK στις #47675

    ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΑΙΓΙΟ:

    ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1000 ΠΑΠΙΑ !!!!

    ΜΑΥΡΙΣΕ Ο ΤΟΠΟΣ. ΕΙΔΑΤΕ Ο ΚΡΥΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΟΧΕΣ ?? ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ…

    ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΟΡΕΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    191
    babis στις #47687

    το σαββατο πειραμε το πρωτο παπι . ενα θυληκο πρασινι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #47690

    Εγώ το Σάββατο είχα την πιο απαράδεκτη αστοχία σε παπί των τελευταίων 4 χρόνων. Ήρθε κυριολεκτικά να με “φάει”, πλανάρισε για να κάτσει μπροστά μου, κι εγώ αστόχησα!!! Πώς γίνεται να χάνουμε πουλιά που μας προσφέρονται στο “πιάτο” και να πέρνουμε άλλα με εξωφρενικές ντουφεκιές;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #47692

    Λεωνίδα αυτή την απορία την έχω & γω,έρχεται το πουλί σε απόσταση βολής & το χάνουμε ενώ το βλέπεις όχι μόνο σε απαγορευμένο ύψος & πιο πάνω…….& το παίρνεις!!!!Κατά τη γνώμη μου νομίζω ότι είναι η υπερβολική σιγουριά που έχουμε πολλές  όταν βλέπουμε το θήραμα κυριολεκτικά μπροστά στα μάτια μας ότι θα το πάρουμε……..& το αποτέλεσμα τις περισσότερες φορές…..γνωστό!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων