DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,206 έως 5,220 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #386664

    μετα απο πολυ καιρο ενα μικρο και αυτο με πολυ δυσκολια χθς το πρωι

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

     

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #386692

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ…

    ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΔΕΛΤΑ ΤΟΥ ΕΒΡΟ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ (ALTAIR LUSSO), ΔΗΜΗΤΡΗ (ΚOUNO), ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΑΝΔΡΕΑ…
    ΟΙ ΚΑΝΝΕΣ ΗΤΑΝ ΖΕΣΤΕΣ Ο ΦΑΚΟΣ ΟΧΙ Κ ΤΟΣΟ…ΛΟΓΟ ΒΡΟΧΗΣ (ΠΟΛΥΣ ΒΡΟΧΗΣ ΟΜΩΣ) Κ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ…ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΩΤΟ…ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΕΥΣΗ…

    ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΧΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ,ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ,ΤΟΝ  ΑΝΔΡΕΑ Κ ΕΜΕΝΑ… Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΕΠΑΝΩ…
    ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΠΑΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ…ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΛΙΜΝΗ, ΑΡΚΕΤΟΥΤΣΙΚΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ…

    [/url]
    [/url]
    [/url]

    ΠΟΛΥ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ 9ΑΡΙ ΝΟΤΙΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ…

    [/url]

    Ο ΝΟΤΙΑΣ ΕΦΕΡΕ ΒΡΟΧΗ Κ ΣΗΚΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΔΕΛΤΑ…ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ…ΦΟΒΕΡΟΣ ΝΟΤΙΑΣ Κ ΦΟΒΕΡΗ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ Κ ΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ…ΠΗΡΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ 5ΑΩΡΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 70 ΠΟΥΛΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ…ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ…
    Ο ΑΕΡΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ…ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΛΛΑ…Η ΚΙΝΗΣΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ…

    [/url]

    ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΟΛΥ…ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΨΗΛΑ…ΠΕΡΝΑΜΕ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΕΡΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ…
    ΑΝΔΡΕΑΣ Κ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ…
    [/url]

    ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΑΝΤΙΡΑΚΙ…

    [/url]

    ΓΙΩΡΓΟΣ Κ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΧΑΜΜΕΝΟ ΠΑΠΙ…
    [/url]

    Ο KOUNOS ΑΓΝΑΝΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΣ ”ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ” ΤΟΥ… :mrgreen:

    [/url]

    Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΧΤΡΑ ΤΟΥ…
    [/url]

    Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΩΝ…
    [/url]

    ΕΓΩ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΠΙ…
    [/url]

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ…ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ…
    [/url]

    ΕΝΑ ”ΛΑΜΠΑΤΕΡ” ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΟΙΚΟΙΩΘΕΛΩΣ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ …ΩΡΑΙΟ ΣΚΥΛΙ…ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ”ΛΑΜΠΑΤΕΡ” Κ ΟΧΙ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ …ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΞΕΡΟΥΝ…ΝΤΟΥΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ…. 😆 😆
    [/url]

    Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΨΗΣΤΗΣ…ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ…ΑΝ Κ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ….ΤΑ ΠΑΡΑΒΡΑΣΕΣ… 😆 ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΑΚΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ… 😆
    [/url]

    Ο ΟΠΛΟΒΑΣΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ…ΑΡΚΕΤΕΣ ΟΙ ”ΣΚΟΡΠΟΣΚΑΓΙΑΣΤΡΕΣ” ΜΑΣ…
    [/url]

    ΜΕΤΡΗΜΑ Κ ΜΟΙΡΑΣΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ…ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 200 ΠΑΠΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ…
    [/url]

    ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ…ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ο ΕΒΡΟΣ, ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ…ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΖΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ…

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΝ Κ ΑΝ ΤΟΥΣ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ… :mrgreen: :mrgreen:

    ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ…..”ΑΑΑΑΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ….ΑΑΑΑΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ…..ΤΟ ΣΑΡΣΕΛΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ…..ΡΙΧΤΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΑ ΜΑΣΑΛΙΑ…” 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #386702

    μπραβο παιδια. ωραια πραγματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #386703

    συγχαρητηρια παιδες ……..αρη εξαιρετικες φωτο ….φοβερη η παρεα …παντα τετοια……..και το λεω αυτο διοτι πολλες φορες το κυνηγι γινεται μια μιζερη αγχωτικη δραστηριοτητα αν δεν εχει τα στοιχεια της παρεας σας ….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #386717

    Μπράβο ρε παιδιά ……βάλτε φωτο οπωσδήποτε… 😉

     

    υγ Γιώργο altair το σορτσάκι σου φίλε είναι όλα τα λεφτά.Να μην πω για την σαγιονάρα… 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #386718

    Αρη μου τα λέγε ο Γιώργος…

    Υποψιαζόμουν οτι θα έχει  ωραιο φωτορεπορτάζ  το κυνηγι πάνω…

    Μπράβο λεβέντες μου… 🙂

    YΓ :Κούνε  ωραίο όπλο αυτο το μαύρο … 😛

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #386719

    μπράβο ρε παιδιά πάντα καλές παρέες και καλές τουφεκιές 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Vpentza στις #386720

    Ωραίες εμπειρίες παιδιά……….μπράβο σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skarabgr στις #386765

    Μπράβο παιδιά!!!

    Πάντα τέτοια και να περνάτε καλά!!!

    Γειά σου ρε ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ!!!!!! 😉

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #386767

    Σκεφτόμουν ότι ο Aris και ο Altair έχουν καιρό να γράψουν και ετοιμαζόμουν να στείλω κανά μήνυμα ………………… ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΩΡΕ, ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ………… ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #386772

    Μετά από τέτοιο φωτορεπορτάζ τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Μία από τις καλύτερες εξορμήσεις στο Δ όσον αφορά την κάρπωση. Η αλήθεια είναι πως είχα τις επιφυλάξεις μου με τον Νοτιά, αλλά τελικά δούλεψε καλύτερα από αρκετούς βοριάδες. Θα πεί κάποιος πως αυτός δεν ήταν ένας απλός νοτιάς, ήταν κάτι από τυφώνας. Δεν θα ξεχάσω πως την ώρα της θεομηνίας, τα παπιά ήρθαν και παρέλυσαν. Είναι αυτό που λένε κάποιοι παλιοί πως τα πουλιά δεν τα σκοτώνουμε εμείς αλλά ο καιρός.

    Πράσινα, ψαλίδια, σφυριχτάρια, κουταλάδες, σαρσέλια μας πρόσφεραν πολλές τουφεκιές που σε κάποιες περιπτώσεις ξεπέρασαν τις πύλες του ανεξήγητου … 😮

    Εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω την ψυχή της παρέας, τον Δημήτρη (Kouno) που πάντα με το χαμόγελο και την καλή του διάθεση, δίνει κάθε στιγμή το έναυσμα για πλάκα και διασκέδαση.Σωστός καπετάνιος στο καίκι και στα υπόλοιπα …

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Όπως είπε παραπάνω και ο Άρης η βροχή δεν μας άφησε να δουλέψουμε τη κάμερα σωστά, επίσης για να την ρυθμίσεις σωστά πρέπει να έχεις τελειώσει πυρηνική φυσική, χάθηκα μέσα στα g και στις παραμέτρους. Την επόμενη φορά όμως θα έχουμε καλύτερα πλάνα. Μια πολύ μικρή γεύση μπορείτε να δείτε εδώ …

    Εύχομαι σε όλα τα παιδιά να είναι καλά μέχρι την επόμενη φορά… 😉

    Υ.Γ.  Άρη οι λεζάντες είναι όλα τα λεφτά. Ρεζίλι με έκανες με την βερμούδα και την σαγιονάρα….  😆

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #386790

    Μπράβο στα παιδιά αντε και του χρόνου..Άρη πολύ ωραίες οι φώτο ρε φίλε,μας τα λέγε ο Γιώργος όπως προανέφερε και ο PANOUTSOS.Σιγουρα το ευχαριστηθήκατε,αναμένουμε και άλλο φωτορεπορτάζ.

    Υ.Σ:(στην φώτο του Γίωργο με την ψησταριά)  ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!! :mrgreen:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #386792

    Μετά από τέτοιο φωτορεπορτάζ τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Μία από τις καλύτερες εξορμήσεις στο Δ όσον αφορά την κάρπωση. Η αλήθεια είναι πως είχα τις επιφυλάξεις μου με τον Νοτιά, αλλά τελικά δούλεψε καλύτερα από αρκετούς βοριάδες. Θα πεί κάποιος πως αυτός δεν ήταν ένας απλός νοτιάς, ήταν κάτι από τυφώνας. Δεν θα ξεχάσω πως την ώρα της θεομηνίας, τα παπιά ήρθαν και παρέλυσαν. Είναι αυτό που λένε κάποιοι παλιοί πως τα πουλιά δεν τα σκοτώνουμε εμείς αλλά ο καιρός. Πράσινα, ψαλίδια, σφυριχτάρια, κουταλάδες, σαρσέλια μας πρόσφεραν πολλές τουφεκιές που σε κάποιες περιπτώσεις ξεπέρασαν τις πύλες του ανεξήγητου … Εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω την ψυχή της παρέας, τον Δημήτρη (Kouno) που πάντα με το χαμόγελο και την καλή του διάθεση, δίνει κάθε στιγμή το έναυσμα για πλάκα και διασκέδαση.Σωστός καπετάνιος στο καίκι και στα υπόλοιπα … [/URL] Uploaded with ImageShack.us Όπως είπε παραπάνω και ο Άρης η βροχή δεν μας άφησε να δουλέψουμε τη κάμερα σωστά, επίσης για να την ρυθμίσεις σωστά πρέπει να έχεις τελειώσει πυρηνική φυσική, χάθηκα μέσα στα g και στις παραμέτρους. Την επόμενη φορά όμως θα έχουμε καλύτερα πλάνα. Μια πολύ μικρή γεύση μπορείτε να δείτε εδώ … Εύχομαι σε όλα τα παιδιά να είναι καλά μέχρι την επόμενη φορά… Υ.Γ. Άρη οι λεζάντες είναι όλα τα λεφτά. Ρεζίλι με έκανες με την βερμούδα και την σαγιονάρα….

    ο σταυρος στο βιντεο ειναι του αγιου πετρου;;;;;;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #386805

    ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΟΒΕΡΑ!!! ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ

    ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ Κ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ… ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ…ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΟΡΤΣΑΚΙ

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! 😆 😆

    Ο KOUNOS ΕΔΩΣΕ ΟΝΤΩΣ ΡΕΣΙΤΑΛ ΜΕ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ Κ ΤΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΦΤΑΝ ΚΑΤΩ ΟΥΤΕ

    ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ… ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΕΡΑΣ Κ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ

    ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΦΤΙΑΓΜΕΝΗ Κ ΑΒΟΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΒΥΘΙΣΜΕΝΟ

    ΜΟΝΙΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ… Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΙΨΕ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΩΝ ΔΥΟ

    ΔΗΜΗΤΡΗΔΩΝ… ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ  ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ

    ”ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΙ” Η ΒΡΟΧΗ Κ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΥΝΗΓΙ…

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ…

    ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    kurzhaar στις #386858

    ΚΥΝΗΓΙ ΥΔΡΟΒΙΩΝ ΣΤΟ ΔΕΛΤΑ ΤΟΥ ΕΒΡΟΥ!

    http://evros-kinigi.blogspot.gr/

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,206 έως 5,220 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων