DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,701 έως 5,715 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #403094

    πηραμε τον κυργια με τον οπλοπωλη τηλ το πρωι δεν εχει τιποτα με 18,5 αυλους ουτε βινσι ουτε σουπερ σπορτ ουτε σε αριστερο ουτε σε δεξι τι να κανω ρε φουστη μου εχω φρικαρει χτες ενας φιλος που εχει soupersport μου ειπε οτι στον λαγκαδα στο σκοπευτηριο πουλαν 3 vinci γιατι αρχησαν να παιζουν στις ενωσεις κοντακιου βασης και μου λεει μακρια παρε SS να χεις το κεφαλι σου ενταξει

    δεν υπαρχει τετοιο προβλημα , ουτε προκειται να υπαρξει , απο τοτε που βγηκε αυτο το οπλο στα περιοδικα , πριν την πιασουν  καν στα χερια τους ολοι αυτο ελεγαν , θα παιξει , θα μποσικαρει , θα , θα , θα , τιποτα απο ολα αυτα , μαγαζατορας με κυνυγητικα ειδη , και Εβροβιος , πουλησε δυο ….. αυτογεμη πολυ γνωστης εταιριας …Ιταλικης μαλλον , και πηρε δυο παραλλαγες Vinci , τυχαιο ???


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #403098

    και εγω δεν το πολυπιστευω οτι γιαυτο τις πουλανε

    με τους αυλους ειναι το θεμα μου δεν μπορω να βρω, μονο 18,4

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #403185

    pennas wrote:
    πηραμε τον κυργια με τον οπλοπωλη τηλ το πρωι δεν εχει τιποτα με 18,5 αυλους ουτε βινσι ουτε σουπερ σπορτ ουτε σε αριστερο ουτε σε δεξι τι να κανω ρε φουστη μου εχω φρικαρει χτες ενας φιλος που εχει soupersport μου ειπε οτι στον λαγκαδα στο σκοπευτηριο πουλαν 3 vinci γιατι αρχησαν να παιζουν στις ενωσεις κοντακιου βασης και μου λεει μακρια παρε SS να χεις το κεφαλι σου ενταξει

    δεν υπαρχει τετοιο προβλημα , ουτε προκειται να υπαρξει , απο τοτε που βγηκε αυτο το οπλο στα περιοδικα , πριν την πιασουν καν στα χερια τους ολοι αυτο ελεγαν , θα παιξει , θα μποσικαρει , θα , θα , θα , τιποτα απο ολα αυτα , μαγαζατορας με κυνυγητικα ειδη , και Εβροβιος , πουλησε δυο ….. αυτογεμη πολυ γνωστης εταιριας …Ιταλικης μαλλον , και πηρε δυο παραλλαγες Vinci , τυχαιο ???

    και εγω εκανα τη σκεψη να την αλλαξω την SS με την vinci εχει αριστη λαβη κουμπωνει τελεια ΑΛΛΑ οταν κρεμανει τα πρασινια  με την SS την λυπαμαι αν και 6 ετων και ταλεπωρημενη την αγαπω ολο και περισσοτερο

    καλα του εξωτερικου αλλα τα δικα μας εχουν το κατι αλλο ειναι ο κοπος και ο τροπος που κυνηγας

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #403189

    τι αυλους εχει η δικια σου? τζο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #403193

    τι αυλους εχει η δικια σου? τζο

    18.3 οταν την αγορασαδεν ειχε  18.4 ουτε 18.5

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #403221

    Καλησπέρα σε όλους.Το αδιαχώρητο σήμερα στην κεραία.Ο ένας ήταν δίπλα στον άλλο.Φυσικά αποφάσισα να τραβηχτώ πιό πίσω από τον πολύ τον κόσμο και ας έριχνα σε πιό λίγα παπιά.Πάνω από όλα η ασφάλεια και η υσηχία μου 😉 Τελικά πήρα 3 παπιά και όλα καλά 🙂

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #403300

    Καλησπέρα σε όλους.Το αδιαχώρητο σήμερα στην κεραία.Ο ένας ήταν δίπλα στον άλλο.Φυσικά αποφάσισα να τραβηχτώ πιό πίσω από τον πολύ τον κόσμο και ας έριχνα σε πιό λίγα παπιά.Πάνω από όλα η ασφάλεια και η υσηχία μου Τελικά πήρα 3 παπιά και όλα καλά [/url]

    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    μπραβο γιωργο στην κεραια σαββατοκυριακο και με τον λαγο τελος για να βρεις μερος μπροστα πρεπει να πας απο της 12-13 η ωρα και που εκανες 3πουλια εισαι αρχηγος

    μπραβο και που τα βρηκες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #403304

    Μπράβο παιδιά! Εγώ ακόμη δεύτερη φορά για το 2013 δεν μπόρεσα να πάω… Τζο όταν από περιέργεια επώμισα την  SS σε οπλοπωλείο μου έπιασαν ρίγη! δεν φαντάστηκα ποτέ ότι θα μου καθόταν τόσο καλά ένα όπλο!!! Αλλά νομίζω πως είναι μόνο για βάλτο και σκοπευτήριο και όχι για περπατητό… Πάντως δεν θα ξεχάσω πως μου κάθισε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #403416

    freeman.1989 wrote:
    Καλησπέρα σε όλους.Το αδιαχώρητο σήμερα στην κεραία.Ο ένας ήταν δίπλα στον άλλο.Φυσικά αποφάσισα να τραβηχτώ πιό πίσω από τον πολύ τον κόσμο και ας έριχνα σε πιό λίγα παπιά.Πάνω από όλα η ασφάλεια και η υσηχία μου Τελικά πήρα 3 παπιά και όλα καλά [/url] Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    μπραβο γιωργο στην κεραια σαββατοκυριακο και με τον λαγο τελος για να βρεις μερος μπροστα πρεπει να πας απο της 12-13 η ωρα και που εκανες 3πουλια εισαι αρχηγος μπραβο και που τα βρηκες

    Να σαι καλά φίλε.Το μέρος αυτό ανέκαθεν μάζευε πολύ κόσμο,αλλά εχθές ήταν το κάτι άλλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #403516

    K MOY EIXAN ΠΕΙ ΡΕ ΤΟΛΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑ… 😆 😆

    ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ… 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #403518

    Το στρωσε στην Σαλαμίνα… ;   😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #403579

    Επιστροφή από 3 ήμερο κυνήγι …. Στη Σαλαμίνα [/url]
    online photo storage[/url] [/url]
    photo storage[/url] [/url]
    image upload[/url]

    μπραβο  παντα τετοια

    εσυ εχει αξαφανισει τα πρασινα απο εμας? 😆

    σε τη θερμ. εκανες το κυνηγι

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #403585

    μπράβο ρε Τόλη φοβερή εμπειρία να είσαι καλά και να την ξαναζήσεις

    πραγματικά ¨¨ζηλεύω¨¨ 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #403587

    τζο wrote:

    TOLISR1 wrote:
    Επιστροφή από 3 ήμερο κυνήγι …. Στη Σαλαμίνα [/url]
    online photo storage[/url] [/url]
    photo storage[/url] [/url]
    image upload[/url]

    μπραβο παντα τετοια εσυ εχει αξαφανισει τα πρασινα απο εμας? σε τη θερμ. εκανες το κυνηγι

    …… ναι ναι ….. σαν κ εσενα κ εγω η θερμοκρασια ηταν απο -5 εως -15. φυσιγγια Β&Ρ Winter 38gr 4αρια. Γενικα ηταν μακρινες βολες κ πολλα αν κ την ετρωγαν δυστυχως δεν επεφταν.

    ωραια κυνηγια αυτα…

    H Vinci πως τα πήγε με το κρύο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #403594

    τζο wrote:

    TOLISR1 wrote:
    Επιστροφή από 3 ήμερο κυνήγι …. Στη Σαλαμίνα [/url]
    online photo storage[/url] [/url]
    photo storage[/url] [/url]
    image upload[/url]

    μπραβο παντα τετοια εσυ εχει αξαφανισει τα πρασινα απο εμας? σε τη θερμ. εκανες το κυνηγι

    …… ναι ναι ….. σαν κ εσενα κ εγω η θερμοκρασια ηταν απο -5 εως -15. φυσιγγια Β&Ρ Winter 38gr 4αρια. Γενικα ηταν μακρινες βολες κ πολλα αν κ την ετρωγαν δυστυχως δεν επεφταν.

    που να ειχες και πιο φορτωμενα φυσιγγισα δεν θα ειχε ουτε καστανιες 😀

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,701 έως 5,715 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων