DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,761 έως 5,775 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #405546

    ευχαριστω τζο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    121
    mpemphs στις #405562

    http://www.skai.gr/player/TV/?MMID=236398 Παραταση στην ΟΛΙΚΗ απαγορευση της θηρας εδωσε χθες 23/1/2013 με την υπογραφη του ο υφυπουργος περιβαλλοντος στην ευρυτερη περιοχη του Αμβρακικου κολπου. Λαθροθηρες και αδικοιμενοι στο σπιτι μας, ενω απ την αλλη, οι οικολογικες οργανωσεις και η ΕΤΑΝΑΜ ευνοημενοι απ την απουσια του νομιμου κυνηγου-κριτη του εργου τους, απολαμβανοντας τα ειδικα κονδυλια απ την ΕΕ για την προστασια του υγροβιοτοπου που ερχονται ακαθεκτα. Κοιμησου εσυ Ελληνα κυνηγε. Θα φτασει η ωρα που θα κυνηγας τα πλαστικα παπακια του παιδιου σου στην μπανιερα του σπιτιου σου.

    ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ?!.. Ο ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΙ, ΕΚΠΕΜΠΕΙ Σ.Ο.Σ

    k εμεις φιλε μου,στην απεξω μεσα στο ιδιο μας το σπιτι(αιτ/νια-δελτα αχελωου) απαγορευσεις παντου κ  ο τοπος γεματος παπια. δν αντεχονται αλλο αυτοι οι οικολογοι.προπαγανδα στα φορτε τους,μες τα προβληματα ολοι μας,κ δν μας αφηνουν για το χομπι μας να ξεφυγουμε λιγο,λες κ εχουμε την ανεση να παμε στον εβρο.τι να πω μου φαινεται δν θα ξαναβγαλω αδεια.κ δν εχουμε δυναμη να αντιμετωπισουμε την προπαγανδα τους.απογοητευση σκετη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #405752

    τα μαυρα πιστολια κατι καναν

    εχει πολλα καθαρα και πολλους μακακες

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #405755

    σημερα επαθα πλακα εξω απο το στρατοπεδο ακριβως εφιαξε κατι μπαρες απο τις βροχες και σημερα ηταν γεματο παπια !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #405759

    σημερα επαθα πλακα εξω απο το στρατοπεδο ακριβως εφιαξε κατι μπαρες απο τις βροχες και σημερα ηταν γεματο παπια !!!

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    και εσυ τι κανεις δυχτι παραλλαγης και βουρ για τις μπαρες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #405765

    τζο wrote:
    τα μαυρα πιστολια κατι καναν εχει πολλα καθαρα και πολλους μακακες [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    μπραβο Τζο … για ακομη μια φορα

    φετος εχει πολλα νεα καινουρια  πουλια και παιζουν στη βροχη σαν τρελα

    στις αρχες δεν ηταν ετσι παιζαν αργα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #405780

    TIRNAVOS26 wrote:
    σημερα επαθα πλακα εξω απο το στρατοπεδο ακριβως εφιαξε κατι μπαρες απο τις βροχες και σημερα ηταν γεματο παπια !!! ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    και εσυ τι κανεις δυχτι παραλλαγης και βουρ για τις μπαρες

    ειπα σημερα να βγαλω κανενα 50αρι και να αρχισω να τα γαζωνω!!! 😆 😆

    αυριο θα κανω καμια εξορμηση παντως χωρις πλακα ολα τα χωραφια εχουν γινει λημνες ολοκληρες και εχει μια εβδομαδα που εχει πεσει πολυ παπι στον καμπο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #405783

    τα μαυρα πιστολια κατι καναν εχει πολλα καθαρα και πολλους μακακες [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    Μπάβο Τζο!!! Δυστυχώς εδώ οι μακάκες είναι πιο πολλοί από τις πάπιες… 😀

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Σας έχω και μια ωραία φωτό αλλά να δούμε πότε θα αξιωθεί ο κουμπάρος μου να μου τη στείλει με e-mail γιατί εκείνη τη μέρα δεν είχα εγώ μηχανή-κινητό για να βγάλω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #405857

    Καλησπερα στην παρεα!Θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα αλλα δεν ειμαι αχαρηστος…Οποιος εχει περασει μια γρουσουζικη κυνηγετικη μερα (προφανως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι) καταλαβαινει….

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #405859

    Καλησπερα στην παρεα!Θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα αλλα δεν ειμαι αχαρηστος…Οποιος εχει περασει μια γρουσουζικη κυνηγετικη μερα (προφανως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι) καταλαβαινει….

    Ωραία πουλιά !!! Γιατί γρουσούζικη; Τι έπαθες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #405868

    Καλησπερα στην παρεα!Θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα αλλα δεν ειμαι αχαρηστος…Οποιος εχει περασει μια γρουσουζικη κυνηγετικη μερα (προφανως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι) καταλαβαινει….

    μπραβο φιλε δεν ξερω πως παιξαν τα πουλια αλλα ακουσα οτι ηταν και μακακες στην ρυζια

    ωραια πουλια  νικο

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #405869

    Καλησπερα στην παρεα!Θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα αλλα δεν ειμαι αχαρηστος…Οποιος εχει περασει μια γρουσουζικη κυνηγετικη μερα (προφανως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι) καταλαβαινει….

    Όντως πολύ όμορφο το ζευγαράκι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #405915

    Φινάλε για εμένα στα υδρόβια για την σεζόν 2012-2013 με μία ωραία καστάνια.Έχασα δυστηχώς και 2 σαρσελάκια μέσα στα ρύζια.Και του χρόνου να είμαστε γεροί.

    [/url]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #405919

    Ισχυρή χιονόπτωση καθόλη την διάρκεια της νύχτας στο Αινήσιο Δέλτα  …  😈  😈 😈

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,761 έως 5,775 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων