DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,091 έως 6,105 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #445428

    Επιστροφη απο μια βδομαδα στον Εβρο με ενα πολυ καλο φιλο… Οι προβλεψεις της ΕΜΥ για βροχη δεν επιβεβαιωθηκαν και ετσι ο καιρος θυμιζε καλοκαιρι… Τις πρωτες 3 μερες τα πουλια αφαντα, μια μερα με ψιλοβροχο κατι εγινε και οι 4 επομενες με βοριαδακι και καθαρο καιρο εβγαζαν ωραια πρωινα…
    Χαρηκαμε γελια, γεμισαμε μπαταριες, καναμε ωραιες τουφεκιες και μου αρεσε ιδιατερα που δουλεψα μονο φυσιγγια ιδιογομωσης που ειδικα σε ημερησιο στον Εβρο καθε τουφεκια ειναι ιδιαιτερη και μενει στη μνημη…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #445437

    αρη πηγες στον παραδεισο μια εβδομαδα και ξανα πισω. μπραβο ρε φιλε. σιγουρα θα περασατε ομορφα, ειδικα αν ειχατε και καλη παρεα στην καλυβα.
    η εικονες ειναι πραγματικα μαγικες και απεριγραπτες, που μονο αν την ζησεις μπορεις να της καταλαβεις

    που κοντα κυνηγισατε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #445438

    Αυτά είναι….πολύ ωραίες φωτογραφίες.Ο Έβρος είναι μαγεία.
    Εδώ σε εμάς σήμερα έβρεξε μετά από πολύ καιρό.
    Άντε να δούμε γιατί πολλές ”φόλες” έχουμε φάει φέτος στα παπιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #445442

    Πανέμορφες φωτογραφίες Άρη!

    Τα φυσίγγια διογόμωσης που δούλεψες τί ήταν; Νούμερο σκάγια και γραμμάρια δηλαδή ρωτάω, όχι τις λεπτομέριες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    PACMAN στις #445444

    Και μονο αποα τις φωτο φαινετε ποσο καλα περασατε μπραβο μακαρι να σου δοθει η ευκαιρια να το επαναλαβεις συντομα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #445450

    Επιστροφη απο μια βδομαδα στον Εβρο με ενα πολυ καλο φιλο… Οι προβλεψεις της ΕΜΥ για βροχη δεν επιβεβαιωθηκαν και ετσι ο καιρος θυμιζε καλοκαιρι… Τις πρωτες 3 μερες τα πουλια αφαντα, μια μερα με ψιλοβροχο κατι εγινε και οι 4 επομενες με βοριαδακι και καθαρο καιρο εβγαζαν ωραια πρωινα…<br>
    Χαρηκαμε γελια, γεμισαμε μπαταριες, καναμε ωραιες τουφεκιες και μου αρεσε ιδιατερα που δουλεψα μονο φυσιγγια ιδιογομωσης που ειδικα σε ημερησιο στον Εβρο καθε τουφεκια ειναι ιδιαιτερη και μενει στη μνημη…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Μπραβο Αρη,παντα τετοια.
    Πολυ ζωνανες φωτογραφιες νομιζεις
    τα παπια θα βγουν απ την οθονη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #445464

    Επιστροφη απο μια βδομαδα στον Εβρο με ενα πολυ καλο φιλο… Οι προβλεψεις της ΕΜΥ για βροχη δεν επιβεβαιωθηκαν και ετσι ο καιρος θυμιζε καλοκαιρι… Τις πρωτες 3 μερες τα πουλια αφαντα, μια μερα με ψιλοβροχο κατι εγινε και οι 4 επομενες με βοριαδακι και καθαρο καιρο εβγαζαν ωραια πρωινα…<br>
    Χαρηκαμε γελια, γεμισαμε μπαταριες, καναμε ωραιες τουφεκιες και μου αρεσε ιδιατερα που δουλεψα μονο φυσιγγια ιδιογομωσης που ειδικα σε ημερησιο στον Εβρο καθε τουφεκια ειναι ιδιαιτερη και μενει στη μνημη…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    για αλλη μια φορα αψογος
    ο εβρος ειναι μαγεια καλη παρεα πολλα πουλια αν εχει καιρο αλλες εικονες κτλ
    μπραβο παιδια παντα τετοια
    για τις φωτο ουδεν σχολιον
    εδω λιγα πουλια παιζουν λιγα νερα εχει
    αλλα εμεις εκει…..

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #445495

    μπραβο τζο που δεν το βαζεισ κατω!μια χαρα τα πας φιλε και χωρις νερα.
    μπραβο και στον αρη που με της φανταστηκεσ φωτογραφιες μας ταξηδεψε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #445523

    Ευχαριστω παλικαρια, μακαρι να ειμαστε καλα να ανεβαινουμε οσο το δυαντον περισσοτερο… Το δελτα ειναι μοναδικη και ιδιαιτερη εμπειρια που καθε φορα σε μαθαινει και κατι καινουργιο…

    Kratere δυο φυσιγγια δουλεψα, ενα με tecna στα 37 γρ σε ν.4 και ενα με ΜΒ32 στα 33,5 με ν.5/6… Αν θες μπορω να σου πω τις συνταγες δεν εχω κανενα προβλημα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #445525

    Καλημερα! Πραγματικα πολυ ωραιες οι φωτο Αρη! Το εχεις το ταλεντο στην φωτογραφια και μας ταξιδευεις σε μερη που εγω μαλλον δεν θα μπορεσω να παω ποτε..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #445540

    μπραβο φιλε αρη, παντα τετοια σου ευχομαι……εχω να παω εβρο εδω και 3 χρονια και μου θυμησες πολλα…. να εισαι παντα καλα!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #445561

    Ευχαριστω παλικαρια, μακαρι να ειμαστε καλα να ανεβαινουμε οσο το δυαντον περισσοτερο… Το δελτα ειναι μοναδικη και ιδιαιτερη εμπειρια που καθε φορα σε μαθαινει και κατι καινουργιο…

    Kratere δυο φυσιγγια δουλεψα, ενα με tecna στα 37 γρ σε ν.4 και ενα με ΜΒ32 στα 33,5 με ν.5/6… Αν θες μπορω να σου πω τις συνταγες δεν εχω κανενα προβλημα…<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    αρη μπηκατε μεσα προς το τσεκουρι, η μεινατε εξω?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #445579

    αρη μπηκατε μεσα προς το τσεκουρι, η μεινατε εξω?<br>

    Σορυ Γιαννη με ρωτησες και εχθες και σε ξεχασα… Μεσα στο δελτα μειναμε και γυρισαμε αρκετα μερη…
    Τις πρωτες μερες που δεν βρηκαμε πουλια πηγαμε και σε αρκετα ανατολικα κομματια αλλα και εκει ερημια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #445588

    mesa στο δελτα το ξερω πως μεινατε. αφου ειδα την καλυβα και τον καλυβιερη σας. αχχαχα!

    για το μερος που κυνηγισατε μιλαω, γιατι καπου ανεφερες πως βγηκατε προς την μαριτσα και κυνηγισατε. γιαυτο σε ρωτησα αν κυνηγισατε εξω. γιατι η μαριτσα ειναι εξω προς το αναχωμα. στο λιμανακι με της πλαβες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #445632

    ”Διαβασμενος΄” εισαι Γιαννη… Αυτο το εγραψα αλλου για να θυμηθουμε κατι με την παρεα μου, δεν εχει σχεση με το μερος… 😉

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,091 έως 6,105 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων