DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,286 έως 6,300 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    Dimitris Hatz στις #451098

    δεν πειραζει φιλε γιαννη!!!!!!!!!!!απο παπια πωσ πατε στην καβαλα???????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #451107

    παιδια , με ολη την καλη διαθεση, μαζευτειτε γιατι θα μας κραξουνε και θα εχουν και δικιο, δεν βαραμαε απαγορευμενα θηραματα, κυνηγαμε εκει που πρεπει, δεν χρησιμιποιουμε παρανομα μεσα, το κυνηγι ειναι αθλημα χομμπι ,μην τσακωνομαστε παμε για να χαλαρωσουμε να περασουμε καλα και ας μην χτυπησουμε τιποτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Γιάννης Καραγεωργίου στις #451109

    παιδια , με ολη την καλη διαθεση, μαζευτειτε γιατι θα μας κραξουνε και θα εχουν και δικιο, δεν βαραμαε απαγορευμενα θηραματα, κυνηγαμε εκει που πρεπει, δεν χρησιμιποιουμε παρανομα μεσα, το κυνηγι ειναι αθλημα χομμπι ,μην τσακωνομαστε παμε για να χαλαρωσουμε να περασουμε καλα και ας μην χτυπησουμε τιποτα

    εγω δεν εγραψα τιποτα για κανενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    Dimitris Hatz στις #451110

    τωρα που πας για παπια??τα κιρκιρια που τα πηρες?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    19
    Giannis στις #451167

    Ένας Κουταλάς για σήμερα, και μία Πρασινοκέφαλη τραυματισμένη χαμένη σε πυκνά καλάμια σε κανάλι με νερό και βούρκο

    =

    =

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #451206

    Ένας Κουταλάς για σήμερα, και μία Πρασινοκέφαλη τραυματισμένη χαμένη σε πυκνά καλάμια σε κανάλι με νερό και βούρκο

    =

    =

    Champion κόκκινο 36 γρ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    19
    Giannis στις #451214

    Champion κόκκινο 36 γρ;
    [/quote]

    ναι φιλος, 5αρι τσαμπιον 36 γραμμαρια, το καλητερο για τις παρουσες συνθηκες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #451238

    Champion κόκκινο 36 γρ;<br>

    ναι φιλος, 5αρι τσαμπιον 36 γραμμαρια, το καλητερο για τις παρουσες συνθηκες
    [/quote]Αν και γειτονες (ΞΑΝΘΗ) εγω χρησιμοποιω ακομη το μαυρο 34 γρ. με καλα αποτελέσματα. Ο Μακρης πιστεύω αν και δεν είναι ο ίδιος κυνηγός έχει καταφέρει να πετύχει ισως την καλυτερη αναλογία κοστους απόδοσης στα φυσίγγια του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #451267

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Giannis wrote:</div>
    Ένας Κουταλάς για σήμερα, και μία Πρασινοκέφαλη τραυματισμένη χαμένη σε πυκνά καλάμια σε κανάλι με νερό και βούρκο

    =

    =

    Champion κόκκινο 36 γρ;

    Γιαννη πως λεγετε ο κουταλας στην ρυθμηστηκη και πες μου ειναι το ιδιο νοστημος σαν την πρασηνοκεφαλη πες μου γιατι ειμαι ασχετος απο παπιες τωρα ξεκηναω σιγα σιγα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    259
    ilias_sp στις #451270

    Γιαννη πως λεγετε ο κουταλας στην ρυθμηστηκη και πες μου ειναι το ιδιο νοστημος σαν την πρασηνοκεφαλη πες μου γιατι ειμαι ασχετος απο παπιες τωρα ξεκηναω σιγα σιγα

    Χουλιαρόπαπια (Anas clypeata).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    spirosbaikal στις #451271

    παιδιά για παπί πιο φυσίγγι είναι καλό αλλα να μην κλωτσάει πολύ επειδή το θέλω για μονό το οποίο είναι 2.5 κιλά οπότε καταλαβαίνετε χαχαχα 😀 φεύγουν δόντιααααα :p

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #451272

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>alex 1912 wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Giannis wrote:</div><br>
    Ένας Κουταλάς για σήμερα, και μία Πρασινοκέφαλη τραυματισμένη χαμένη σε πυκνά καλάμια σε κανάλι με νερό και βούρκο

    =

    =

    Champion κόκκινο 36 γρ;

    Γιαννη πως λεγετε ο κουταλας στην ρυθμηστηκη και πες μου ειναι το ιδιο νοστημος σαν την πρασηνοκεφαλη πες μου γιατι ειμαι ασχετος απο παπιες τωρα ξεκηναω σιγα σιγα

    χουλιαροπαπια ειναι νικο. στο φαι δεν καταλαβαινω διαφορα εγω τουλαχιστον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    259
    ilias_sp στις #451273

    φίλε εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ τα lambro μπλε 4 νούμερο σε 34 γραμμάρια και τα superkill 33,5 γραμμάρια επίσης σε 4 νούμερο. με αυτα τα 2 φυσίγγια οτι παπι έριξα σε λογικές αποστάσεις το πήρα, οπότε δεν με βλεπω να τα αλλάζω για το συγκεκριμένο θήραμα 🙂
    αν και οι περισσότεροι θεωρούν υπερβολικό το 4αρι, περισσότεροι πανε με 5-6…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #451274

    παιδιά για παπί πιο φυσίγγι είναι καλό αλλα να μην κλωτσάει πολύ επειδή το θέλω για μονό το οποίο είναι 2.5 κιλά οπότε καταλαβαίνετε χαχαχα :D φεύγουν δόντιααααα :p

    τα 3α του δορκα φιλε φαρμακι σκετο. πολυ γλυκια τουφεκια το ριχνω χρονια στην περδικα και στο τρυγονι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #451275

    παιδιά για παπί πιο φυσίγγι είναι καλό αλλα να μην κλωτσάει πολύ επειδή το θέλω για μονό το οποίο είναι 2.5 κιλά οπότε καταλαβαίνετε χαχαχα :D φεύγουν δόντιααααα :p

    καλο φυσιγγι και ηρεμο, δεν καταλαβαινεις τιποτα , ειναι το MB EXTRA της B&P, στα 35 γρ, σχετικα φθηνο καπου 8.5 ευρω,
    4-5 για πρασινα και 6-7 για μικρα, απο κλωτσημα απλα πουπουλο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,286 έως 6,300 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων