DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,496 έως 6,510 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #469297

    Έχει μάτι ο άνθρωπος,και στο τουφέκι αλλά στην κάμερα :good: Και πάλι μπράβο Άρη!!
    Καλή συνέχεια!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #469298

    Σας ευχαριστω πολυ παλικαρια, να ειμαστε ολοι καλα να κανουμε αυτα που αγαπαμε…
    Το μονο καλο στον ηπιο καιρο ηταν οτι στα πρωινα τουφεκαγα με το δικαννακι κ πραγματικα χαρηκα μερικες πολυ ωραιες τουφεκιες στα ορια… Ετσι κ παρω την αποφαση να του βαλω κ αορτηρα θα γινουμε αχοριστοι συντροφοι… :good:
    Η Μ2 σταθερη αξια παντως για ακομα μια φορα… B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469363

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMAR1039 wrote:</div>
    γιατι ειναι εδω ο Αρης και τα πελεκαει!!!Δεν θα μου αφησει τιποτα…

    Την επομενη φορα να κανονισεις να μεινεις να φαμε κ να πιουμε… Περιμενω κ το επομενο βιντεο γιατι το προηγουμενο το εχω δει εκατο φορες…
    Αλλη μια εβδομαδα στο ησυχαστηριο μας, καιρο δεν μας εκανε αλλα η τυχη, η προσπαθεια και η αναζητηση ηθελε μια μερα να ταιριαξει και να βρουμε πουλια… Καναμε ενα κυνηγι απο τις 11 το πωι μεχρι κ νωρις το απογευμα που θα το θυμαμαι…Οι πουλιαστρες ολων γεμισαν πολυ γρηγορα με απιστευτες τουφεκιες και εικονες…
    Κατα τα αλλα ηρεμια, λιγα πουλια στο πρωινο και ελαχιστα στο σουρουπο με εξαιρεση ενα-δυο ακομα καλα πρωινα καρτερια…
    Να περασει γρηγορα παλι ο καιρος…

    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]
    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Είστε εξαιρετικα ωραιοι!!!!!!Τα πελεκισατε κανονικα και μπραβο σας!!!Για τις φωτο σου τι να πω.Οπως παντα μαγικες!!!!Παντως την επομενη φορα τουλαχιστον να καταφερουμε να πιουμε εναν καφε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469366

    Και μεις εδω δεν μειναμε απραγοι.Την ιδια μερα που τα πουλια κουνηθηκαν λιγο κατι καναμε… B-)

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #469378

    Και μεις εδω δεν μειναμε απραγοι.Την ιδια μερα που τα πουλια κουνηθηκαν λιγο κατι καναμε… B-)

    Μπράβο DIMAR πολύ όμορφα τους φερθήκατε !Κύριοι :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469383

    Γεια σου Σπυρο!!Χαχαχα πολυ ωραια το εθεσες!!! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469385

    Και σε πρωτη προβολη εκει που του αναλογει. Βαλτε full screen και απολαυστε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #469386

    Και σε πρωτη προβολη εκει που του αναλογει. Βαλτε full screen και απολαυστε….

    <div style=”padding-top: 56.2678%;” class=”fluid-width-video-wrapper”><iframe id=”fitvid371035″ src=”https://www.youtube.com/embed/b6qN73YXJTU?feature=oembed&#8221; allowfullscreen=”” frameborder=”0″></iframe></div>

    Άρχοντα του Δέλτα, φοβερά τα video σου και αν σκεφτεί κανείς την αξία της κάμερας τα κάνει ακόμα ποιο ωραία. Στο 2:51 τι έκανες ρε φίλε? Όλη πάνω του?

    Σου έφερε κανένας φίλος χαιρετίσματα από τον “πεταλωτή”?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469387

    Γεια σου ρε Γιαννη αρχοντα!!!Χαθηκαμε ρε γμτ!!!Οχι ρε φιλε.Δεν μου ειπαν τιποτα.Τουλαχιστον δεν καταλαβα να μου ειπε καποιος!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #469389

    Την επομενη φορα να κανονισεις να μεινεις να φαμε κ να πιουμε… Περιμενω κ το επομενο βιντεο γιατι το προηγουμενο το εχω δει εκατο φορες…
    Αλλη μια εβδομαδα στο ησυχαστηριο μας, καιρο δεν μας εκανε αλλα η τυχη, η προσπαθεια και η αναζητηση ηθελε μια μερα να ταιριαξει και να βρουμε πουλια… Καναμε ενα κυνηγι απο τις 11 το πωι μεχρι κ νωρις το απογευμα που θα το θυμαμαι…Οι πουλιαστρες ολων γεμισαν πολυ γρηγορα με απιστευτες τουφεκιες και εικονες…
    Κατα τα αλλα ηρεμια, λιγα πουλια στο πρωινο και ελαχιστα στο σουρουπο με εξαιρεση ενα-δυο ακομα καλα πρωινα καρτερια…
    Να περασει γρηγορα παλι ο καιρος…

    Να είσαι πάντα καλά να πηγαίνεις και να μας γεμίζεις εικόνες και περιγραφές από εδώ και από το Hunter. Είσαι από εκείνους που το ζουν το κυνήγι και το δικαιούσαι γιατί κοπιάζεις γι’ αυτό. Καλή συνέχεια :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #469390

    Γεια σου ρε Γιαννη αρχοντα!!!Χαθηκαμε ρε γμτ!!!Οχι ρε φιλε.Δεν μου ειπαν τιποτα.Τουλαχιστον δεν καταλαβα να μου ειπε καποιος!!

    Θα τον περιποιηθώ καταλλήλως B-) .
    Καλή συνέχεια και σ’ εσένα φίλε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #469402

    Μπραβο σε αρη και δημητρη για τις καρπωσεις,δημητρη πολυ ωραια τα βιντεακια
    πολυ καλες και οι τουφεκιες,μπραβο παιδια παντα τετοια,γιαννη χαθηκες φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    121
    mpemphs στις #469407

    Και σε πρωτη προβολη εκει που του αναλογει. Βαλτε full screen και απολαυστε….

    <div class=”fluid-width-video-wrapper” style=”padding-top: 56.2678062678063%;”><iframe src=”https://www.youtube.com/embed/b6qN73YXJTU?feature=oembed&#8221; frameborder=”0″ allowfullscreen=”” id=”fitvid585574″></iframe></div>

    πολλα μπραβο για τις τουφεκιες αλλα κ για το βιντεο,αν τι τσοκ ειχες πανω.;;κ παλι συγχαρητηρια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #469450

    Δημητρη πολυ ωραιο κ το ροκανισμα το δικο σας… Απο οτι καταλαβα στον ιδιο αξονα “δουλευαμε” εκεινη τη μερα… 🙂
    Οσο για το βιντεο, τι να πω… Για αλλη μια φορα εξαιρετικο, εχω να το χαζεψω πολλες φορες ακομα… Εκεινη η στιγμη που μετα το μπαμ μαζευει φτερα κ λαιμο και πεφτει κεραυνοβολημενο, δεν χορταινεται… Μεχρι να ακουσεις το “πλαφ”…

    “Πεταλωτη” το λαθος ειναι δικο μου, μια που ακουσα το “που ειναι ο Αρις?” και μια που πεταχτηκα απο το ψυγειο με τα παπια στο χερι για να πουμε δυο κουβεντες στα πεταχτα… Μας πετυχε στη φαση του καθαρσιματος κ ξεχαστηκα…
    Κ που σαι “πεταλωτη”… φτιαξε κανα καλο φυσιγγι να δοκιμασουμε…

    Στο επομενο ανεβασμα θα εχω ειδοποιησει απο νωριτερα, να τα πουμε… 😉
    Ευχαριστουμε κ παλι… :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #469483

    Μπραβο σε αρη και δημητρη για τις καρπωσεις,δημητρη πολυ ωραια τα βιντεακια
    πολυ καλες και οι τουφεκιες,μπραβο παιδια παντα τετοια,γιαννη χαθηκες φιλε
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Σας διαβάζω Ηλία

    «Πεταλωτη» το λαθος ειναι δικο μου, μια που ακουσα το «που ειναι ο Αρις?» και μια που πεταχτηκα απο το ψυγειο με τα παπια στο χερι για να πουμε δυο κουβεντες στα πεταχτα… Μας πετυχε στη φαση του καθαρσιματος κ ξεχαστηκα…
    Κ που σαι «πεταλωτη»… φτιαξε κανα καλο φυσιγγι να δοκιμασουμε…

    Σου έχω ένα καλό φυσιγγάκι (αντιγραφή) που το έχει δοκιμάσει ένας φίλος από την Μεσσηνία μέχρι τον Έβρο χαχαχα ………… Σου κάνει? Τα τσαλακώνει λίγο μέχρι τα 40 αλλά μπορεί να μας το μαλακώσει λίγο αν θες 😉

    Μήτσο (Dimar) εκεί που μπλέχτηκες λίγο με τα κλαδιά στο video αγχώθηκα ρε φίλε πραγματικά. Από τα σκοτώματα σου πάντως εντυπωσιάστηκα. Αν σταματήσεις να πετάς την τρίτη τουφεκιά και να σημαδεύεις οι τριπλέτες θα γίνουν ποιο συχνές. Μάλλον σε συνεπαίρνει η χαρά από τα δύο πρώτα σκοτώματα και την ψ^%$ωλοβροντιάζεις την τρίτη ε?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,496 έως 6,510 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων