DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,526 έως 6,540 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    Dimitris Hatz στις #471377

    παιδια καλησπερα!!!!!!!!καμια πληροφορια για πουλια στο κλιδι η στην καιρεα στο λουδια στην θεσσαλονικη???ευχαρηστω!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    Dimitris Hatz στις #471387

    φιλε επειδι κατι πατησα και δεν μορεσα να δω την απαντηση σου μπορεις να την ξαναστηλεις??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #471501

    Που χαθηκατε ρε παιδια ουτε παπια φωτο βλεπω ουτε καν για κλαρινα γραφετε ….αντε αναψτε λιγο το τοπικ τετοιες μερες ως το τελος πρεπει να χει την τιμητικη του αναμεσα στα αλλα….ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Kornilios στις #471748

    Θεσσαλονικη δυστυχως….. χθες πηγα, ελαχιστα βγηκαν και αυτα ψηλα. ουτε απο γυρο ακουστηκαν πολλα τουφεκια… λιγα πολυ λιγα.
    Στο απαγορευμενο βεβαια ειχε παπακια μπολικα και διαφορα (απο τον δρομο ακουγες τα καθαρα καλουσαν τα αλλα για φαγητο)!!!! δυο φωτο απο το απαγορευμενο χθες….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #471766

    Καλησπερα στην παρεα!!!!!Φιλε τζο και λοιποι υδροβιοι που χαθηκατε??!!!

    Λοιπον λιγο η δουλεια,λιγο οι υποχρεωσεις της φαμιλιας λιγο το γουρουνι δεν μου αφησαν και πολυ χρονο για τον βαλτο.Αν προσθεσεις και την φτωχεια…..
    Στις λιγες εξοδους που εκανα ομως δεν πετυχα και τιποτα σπουδαια πραγματα.Πουλια μεσα στο απαγορευμενο εχει παρα πολλα.Δεν παιζουν ομως και οταν παιξουν βγαινουν πολυ ψηλα.Παρ ολα αυτα εγω χθες την βολτα μου την εκανα και ανεξαρτητου αποτελεσματος την απολαυσα!!Αν ειχα ενα σκυλακι θα εβαζα κατι παραπανω στην τσαντα αλλα..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #472018

    Κορνιλιε ωραιες φωτογραφιες… Μου αρεσουν αυτα τα χρωματα τα μουντα του βαλτου…
    Δημητρη, μια χαρα ειναι κ το ψιλοροκανισμα… Θα γυρισει ο καιρος που θα σας παει…
    Τι να πουμε κ εμεις οι νοτιοι, στο ενα κανενα με πολυ κοπο…Δεν κυκλοφορει τιποτα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #472031

    Μπράβο παλικάρια!! Δημήτρη μου άρεσε πολύ η φωτό σου ,είναι σαν να έχουν σκύψει τα πουλιά και να χαζεύουν το όπλο :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Kornilios στις #472032

    Σε ευχαριστω φιλε μου Αρη να εισαι καλα! και τα παπακια ομορφα ειναι.. να εβγαιναν κιολας τι καλα που θα ηταν!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    Γιωργος στις #472207

    Γεια σας παπιαδες ξερετε οι νοτιοι υλικη παραλιμνη επιτρεπονται ???? Παιζει απο καθαρα τιποτα η μπεκατσινια ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #472352

    Καλησπερα στην παρεα!!Που ειστε χαμενοι ολοι οι υδροβιοι ρε λεβεντες???Κολλησατε στο μπατακι??

    Λοιπον εδω πανω η κατασταση ειναι τραγικη!!Οπως παει και οι παπιες θα…πνιγουν!!!!! Εχουν πλημυρισει τα παντα και το κακο συνεχιζεται .Πριν 3-4 μερες που βγηκα στο κυνηγι και με παπιοκαιρο παλι ψιλοπραγματα..Τα πουλια πετουσαν στα συννεφα!!!

    Το κυνηγι μου ομως ηταν συντομο.Ενημερωθηκα για την εξαφανιση ενος φιλου και εφυγα προς αναζητηση του.Παρα τις προσπαθειες μας ομως μεχρι και σημερα δεν καταφεραμε να τον εντοπισουμε. Αριστος παπιοκυνηγος ,ψαρας και φιλος που ειχε φαει τον γκιαουραντα με το κουταλι.Αν και οι ελπιδες πλεον ειναι ελαχιστες ευχομαι καπου να βρεθει..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #472354

    Φιλε ευχομαι να ειναι καπου καλα το παλικαρι και να βρεθει σωος.Ο θεος να βαλει το χερι του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #472361

    Μακάρι να βρεθεί ο άνθρωπος. Η ελπίδα πάντα υπάρχει!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #472381

    Καλησπερα στην παρεα!!<P>Το κυνηγι μου ομως ηταν συντομο.Ενημερωθηκα για την εξαφανιση ενος φιλου και εφυγα προς αναζητηση του.Παρα τις προσπαθειες μας ομως μεχρι και σημερα δεν καταφεραμε να τον εντοπισουμε. Αριστος παπιοκυνηγος ,ψαρας και φιλος που ειχε φαει τον γκιαουραντα με το κουταλι.Αν και οι ελπιδες πλεον ειναι ελαχιστες ευχομαι καπου να βρεθει..</P>

    Για τον αστυνομικό που λένε λες;
    έύχομαι να πάνε καλά τα πράματα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #472407

    Καλησπερα. Μακαρι να βρεθει το παλικαρι σωος και αβλαβεις. Καλη δυναμη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #472453

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMAR1039 wrote:</div>
    Καλησπερα στην παρεα!!<P>Το κυνηγι μου ομως ηταν συντομο.Ενημερωθηκα για την εξαφανιση ενος φιλου και εφυγα προς αναζητηση του.Παρα τις προσπαθειες μας ομως μεχρι και σημερα δεν καταφεραμε να τον εντοπισουμε. Αριστος παπιοκυνηγος ,ψαρας και φιλος που ειχε φαει τον γκιαουραντα με το κουταλι.Αν και οι ελπιδες πλεον ειναι ελαχιστες ευχομαι καπου να βρεθει..</P>

    Για τον αστυνομικό που λένε λες;
    έύχομαι να πάνε καλά τα πράματα….

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    Ναι φιλε.Και δυστυχως τιποτα ακομα..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,526 έως 6,540 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων