DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,601 έως 6,615 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    duck_nik στις #476037

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΙΛΕ HUNTER ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ
    ΛΟΙΠΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ ΚΗΝΗΓΙΟΥ.
    ΑΣ ΑΝΑΛΟΓΙΣΘΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΘΥΜΗΘΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΙΜΩΡΗΣΟΥΜΕ ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΣ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #476048

    :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    sedici16 στις #476057

    Τα Χριστούγεννα ανέβηκα Αλεξάνδρουπόλη και έκανα ένα κυνήγι με τον φίλο DIMAR στον Έβρο, θέλω να τον ευχαριστήσω ακόμα μια φορά για τη μοναδική εμπειρία που μου χάρισε! Το ομολογώ πως ήταν η καλύτερη κυνηγετικη εξόρμηση για φέτος! Με το χέρι στη καρδιά ομολογώ πως από εκείνη τη μέρα πολλά βραδιά μου έρχονται εικόνες από εκείνο το μοναδικό κυνήγι που έκανα με τον DIMAR….

    Ευχαριστώ πολύ Μητσαρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    121
    mpemphs στις #476174

    Τα Χριστούγεννα ανέβηκα Αλεξάνδρουπόλη και έκανα ένα κυνήγι με τον φίλο DIMAR στον Έβρο, θέλω να τον ευχαριστήσω ακόμα μια φορά για τη μοναδική εμπειρία που μου χάρισε! Το ομολογώ πως ήταν η καλύτερη κυνηγετικη εξόρμηση για φέτος! Με το χέρι στη καρδιά ομολογώ πως από εκείνη τη μέρα πολλά βραδιά μου έρχονται εικόνες από εκείνο το μοναδικό κυνήγι που έκανα με τον DIMAR….

    Ευχαριστώ πολύ Μητσαρα

    θελουμε κ εμεις(ολοι οι νοτιοι βασικα)!!.μπραβο παιδια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #476584

    Τα Χριστούγεννα ανέβηκα Αλεξάνδρουπόλη και έκανα ένα κυνήγι με τον φίλο DIMAR στον Έβρο, θέλω να τον ευχαριστήσω ακόμα μια φορά για τη μοναδική εμπειρία που μου χάρισε! Το ομολογώ πως ήταν η καλύτερη κυνηγετικη εξόρμηση για φέτος! Με το χέρι στη καρδιά ομολογώ πως από εκείνη τη μέρα πολλά βραδιά μου έρχονται εικόνες από εκείνο το μοναδικό κυνήγι που έκανα με τον DIMAR….

    Ευχαριστώ πολύ Μητσαρα

    Το βασικο ειναι οτι εισαι τυχερος και σου εκατσε μερα με πουλια και τουφεκιδι.Ακομα βασικοτερο ειναι οτι περασαμε πολυ ομορφα!!Καλα να περνας φιλε και τα ξαναλεμε οταν ξαναρθεις στα πατρια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #476585

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMAR1039 wrote:</div>
    Καλησπερα στην παρεα!!
    Παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!!!Ειμουν τυχερος και μου εκατσε καλα η φαση.Ο φιλος μου ο duck nick ειναι σταθερη αξια και τα πελεκαει κανονικα!!

    Γεια σου φιλε Τζο!!Που χαθηκες ρε φιλε??

    DIMAR εδω ειμαι φιλε, ολα καλα κανω δουλιτσα κανονικα και σταθερα με πολλα καθαρα φετος φωτο ισως στο τελος…….
    duck-nik μου ειπε για τον πρασινο ολα μου τα ειπε ο νταουλας καλα περασατε μπραβο σε ολους σας πανω ειναι ο παραδεισος των πουλιων της αγριας ομορφιας και της καλης παρεας……..ισως σας κανω μια επισκεψη προς τις αρχες του μηνα…………αντε να δουμεεεεεεεεεεεεεεεεε

    Ειμαι σιγουρος οτι κανεις “καλη δουλεια”!!Απλα χαθηκαμε γενικως και δεν υπαρχει ζωντανια στο τοπικ.Καλα να περνας και τα λεμε…

    φιλε τζο οι πορτς μας ειναι ανοιχτες
    με το καλο να ερθεις
    φιλε DIMAR ελα να τα πελεκισουμε μαζι
    χωρος υπαρχει για ολους και εχω ενα πονηρο μερος ελα να παμε οι δυο μας
    παρε 7αρια και 8αρια διασπορας και παμε
    εως και χηνες θα παρεις με 7αρια :yahoo: :yahoo:

    Εμενα μ’αρεσει οταν σηκωνω το οπλο να μου πεφτει το καπελο!!χαχα Νασαι καλα φιλε αλλα τα “πονηρα”τα αποφευγω πλεον για να μην “ανοιγουν τα ματια μου”αποτομα!!Αμα ετοιμασεις ομως κανα τσιπουρο θα ερθω!!!

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>sedici16 wrote:</div>
    Τα Χριστούγεννα..

    Ευχαριστώ πολύ Μητσαρα

    θελουμε κ εμεις(ολοι οι νοτιοι βασικα)!!.μπραβο παιδια.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ.

    </div>

    Μια αποφαση ειναι ολα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    duck_nik στις #476678

    φιλε DIMAR μην κρατας κουβεντες βλακειας που ξεστομιζουν μερικοι οταν ο στομας τους τρεχει πιο γρηγορα αρο το μυαλο τους.
    μην κρατας τιποτα νομιζω οτι το επαθλο δεν ειναι τα πουλια αλλα το πως θα περασουμε στο κυνηγι η στο τσιπουρο πιο καλα και με τις καλυτερες και πιο ευχαριστες αναμνησεις .και καποιοι που βαλθηκανε να αποδειξουν οτι ειναι μεγαλοι κυνηγοι και θυσιαζουν την παρεα και την φιλια στο βωμο της επιδειξιομανιας το πληρωμα του χρονου θα τους αποστομωσει.
    τελος παντων αυτα νομιζω οτι ειναι παλαια ξυνα σταφυλια αν και μερικοι συνεχιζουν να ξυνιζουν το κρασι τους
    η προσκληση μου ειναι ανοιχτη επιταγη για εναν απο τους καλους μου φιλους θα ηθελα να τα πελεκισουμε παρεα εστω και στα δικα σου ΄¨πονηρᨨ μερη :whistle:
    και με δεμενα τα ματια εαν θελεις :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #476852

    φιλε DIMAR μην κρατας κουβεντες βλακειας που ξεστομιζουν μερικοι οταν ο στομας τους τρεχει πιο γρηγορα αρο το μυαλο τους.
    μην κρατας τιποτα νομιζω οτι το επαθλο δεν ειναι τα πουλια αλλα το πως θα περασουμε στο κυνηγι η στο τσιπουρο πιο καλα και με τις καλυτερες και πιο ευχαριστες αναμνησεις .και καποιοι που βαλθηκανε να αποδειξουν οτι ειναι μεγαλοι κυνηγοι και θυσιαζουν την παρεα και την φιλια στο βωμο της επιδειξιομανιας το πληρωμα του χρονου θα τους αποστομωσει.
    τελος παντων αυτα νομιζω οτι ειναι παλαια ξυνα σταφυλια αν και μερικοι συνεχιζουν να ξυνιζουν το κρασι τους
    η προσκληση μου ειναι ανοιχτη επιταγη για εναν απο τους καλους μου φιλους θα ηθελα να τα πελεκισουμε παρεα εστω και στα δικα σου ΄¨πονηρᨨ μερη :whistle:
    και με δεμενα τα ματια εαν θελεις :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Νασαι καλα φιλαρακι!!!Ξερεις ποσο μ,αρεσει να σε πειραζω!!Στα δικα μου τα “πονηρα” με … οχταρια διασπορας δεν παιζει!!!!χαχα.Εκτος απροοπτου σημερα το βραδυ θα μπω μεσα.Αν μπεις ριξε σιρμα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    duck_nik στις #476875

    Νασε καλα φιλε DIMAR
    δεν θα μπω εχω δουλεια.αλλα σαβατοκυριακο θα μπω
    για χουζουρι ομως και μπορει καμια πονηρη βολτα και να γνωρισω και τον ΤΖΟ που θα ερθει
    σου ευχομαι ομως τα καλυτερα για την επισκεψη σου. :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #476985

    Νασε καλα φιλε DIMAR
    δεν θα μπω εχω δουλεια.αλλα σαβατοκυριακο θα μπω
    για χουζουρι ομως και μπορει καμια πονηρη βολτα και να γνωρισω και τον ΤΖΟ που θα ερθει
    σου ευχομαι ομως τα καλυτερα για την επισκεψη σου. :good:

    προσπαθω να γινω καλα και φυγει το κρυομα και ο πυρετος………
    θα τα πουμε και απο κοντα μαλλον θα εχει πολυυυυυυυυυυυ χουζουρι με τοση βροχη που λεει…………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #476994

    τα ατσάλινα διασποράς που τα πουλάνε να πάρουμε και εμείς;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    121
    mpemphs στις #477383

    τοσα πολλα νερα ειχα καιρο να δω εδω στα νοτια.καλυψαν μεχρι κ τις φυλαχτρες κ καθε προσπαθεια προσεγγισης ηταν απαγορευτικη.κριμα κ ξεκινησαμε με φορα το πρωι. :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #477614

    Γεια και χαρα σε ολους!!!Απο Σαββατο μεσημερι ειμαι σπιτι.Αν και δεν καταφερα τιποτα καλο κυνηγητικα περασα πολυ ομορφα!!Εφαγα ηπια και κοιμηθηκα με την ψυχη μου.Ξεκουραστικα και απεβαλα αρκετη απο την πιεση των τελευταιων ημερων.Δεν προλαβα να διαβασω οτι ανεβαινει και ο Τζο.Κριμα ρε γμτ!!Την επομενη φορα φιλε θα οργανοθουμε καλυτερα!!Ηταν και αλλα φιλαρακια πανω αλλα δεν ριξαν σιρμα και δεν τους ειδα.Γεροι να ειμαστε και θα καταφερουμε καποια στιγμη να πιουμε κανενα καφεδακι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    duck_nik στις #478340

    επιστροφη σημερα απο το δελτα του εβρου.
    την κυριακη που πηγα τα νερα ητανε στο ΦΟΥΛ πλημηρισμενα τα παντα.
    η κατασταση χαοτικη το 80 τις 100 απο τις ΒΙΛΕΣ μας οπως τις αποκαλουνε
    εχουν εσωτερικη πισινα .ΛΑΣΠΗ ΒΡΩΜΙΑ και ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ Η
    εικονα που αντικρυζουμε με την σταδιακη υποχωριση των
    υδατων.το χειροτερο ειναι οτι η βουλγαρια την παρασκευη
    σκοπευει να αφησει παλι νερα.Και το κακο συνεχιζεται οι δικαστηκες κλησεις οσον αφορα τις καλυβες συνεχιζουν να ερχονται παρα τις ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΠΡΟΥΧΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ περι αναστολη των διωξεων,εμενα με καλουνε στις 8 μαιου.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ.
    τωρα οσον αφορα την κυνηγετικη μου δραστηριοτητα μεχρι την τελευταια ημερα(τριτη)τα αποτελεσματα ηταν φτωχα.τα πουλια λογο τις πλημμηρας εχουν εγκαταληψει το δελτα και προσανατολιζουν την πορεια τους στα χωραφια. με την ληξη τις κυνηγετικης περιοδου μας
    μενουν οι γλυκες αναμνησεις που ευχομαι να επαναληφθουν και του χρονου(για ολα τα κυνηγια).αν και ειμαι λιγο απαισιοδοξος λογο των εξαγγελειων που εχει κανει με την ανατολη της η νεα κυβερνηση.ευχομαι μεσα απο καρδιας να διαψευτω.ΜΟΝΟ ενωμενοι θα αντιμετωπισουμε ολα τα προβληματα.
    και κατι ακομα που αντημετωπισα φετος ηταν το θεμα των θηραματων.που καποιοι(που το παιζανε κυνηγοι) με φωτογραφισανε κρυφα ( μου το ζητησανε και τους το αρνηθηκα)την ωρα που εβαζα τα πουλια στο αυτοκινητο και παροτι αυτα ηταν χτυπημενα πολλων ημερων και με μια καλη ομαδα ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ αλλιως και ηρθαν καποιοι σε δυσκολη θεση προσπαθωντας να εξηγησουνε το πως ειναι τα πραγματα .ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια οχι δημοσιοτητα μονο κακο μας κανει.τα θηραματα και οι αναμνησεις ειναι για εμας και πρεπει να μεινουν σε εμας :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    duck_nik στις #479869

    ΠΑΠΙΟΚΑΙΡΟΣΣΣΣ
    ΠΟΛΗ ΒΡΟΧΗ B-)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,601 έως 6,615 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων