Αγορα καινουργιου οπλου benelli-winchester.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ronin_49 στις #246395

    και το winchester sx3 black shadow ειναι πολυ φθηνο
    ωστωσο εχω καποιες αμφιβολιες για την χωρα κατασκευης
    αν ξερει καποιος κατι παραπανω….

    ξερουμε ποσο εχει η black shadow στο περιπου??


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #196442

    γυρω στα 1100 +- κατι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #246262

    Ποιο θα είναι αυτό;

    ΥΔΡΟΒΙΑ ΛΑΓΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #246258

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΝΕΑ. ΞΑΝΑ ΕΠΟΜΙΣΑ ΤΗΝ COMFORT THN ΑΠΛΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΠΤΩ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ SUPER SPORT KAI AYTH MOY ERXETE ΤΗΝ VINCI ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΨΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΗ ΘΑΛΑΜΗ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ;) ΓΙΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ SUPER SPORT ALLOS MOY LEEI GIA THN SX3 KAI ALLOS THN M2 COMFORT ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ RAFFAELO CRIO COMFORT KAI ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΗΠΟΣ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ SUPER SPORT (TO ΟΠΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΟΚ 1550ε ). ΤΙ ΛΕΤΕ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #196534

    απο τις 3 ποια σου αρεσει οπτικα περισσοτερο?ποιοα σου καθεται?με το κλωτσημα εχεις θεμα η δεν σε πειραζει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ronin_49 στις #196576

    τα δυο καλιτερα νομιζω ειναι supersport και sx3 black sadow.εδω ομως εχουμε θεμα τιμης, αφου η benelli εχει σχεδον δυπλασια
    λεφτα απο την sx3! Exω τη supersport και δεν την αλλαζω με τιποτα, ααλλα εχει φτασει 2200 ευρο, ποσο εξωφρενικό για καραμπινα.
    Συνοψίζοντας αν τα γιουρα δεν ειναι προβλημα παρε τη supersport, αν θες καλη σχεση ποιότητας-τιμης, παρε με κλειστα ματια τη sx3.black shadow.
    ελπηζω να βοηθησα

    \

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #196577

    συμφωνω με τον προλαλησαντα

    \
    [/quote]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    ManGelasakis στις #246134

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΝΕΑ. ΞΑΝΑ ΕΠΟΜΙΣΑ ΤΗΝ COMFORT THN ΑΠΛΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΠΤΩ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ SUPER SPORT KAI AYTH MOY ERXETE ΤΗΝ VINCI ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΨΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΗ ΘΑΛΑΜΗ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ;) ΓΙΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ SUPER SPORT ALLOS MOY LEEI GIA THN SX3 KAI ALLOS THN M2 COMFORT ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ RAFFAELO CRIO COMFORT KAI ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΗΠΟΣ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ SUPER SPORT (TO ΟΠΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΟΚ 1550ε ). ΤΙ ΛΕΤΕ?

    Η θαλάμη στην vinci αλλάζει και παίρνει και με 3 (η μαμίσια) και με 5 και 7 αλλά και 9 φυσίγγια (LINK για θαλάμες της vinci) τα οποία όμως απαγορεύονται βάση νόμου εδώ στην Ελλάδα και άρα δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις να θέλεις μεγαλύτερη θαλάμη εκτός και αν πας σκοπευτήριο αλλά και πάλι δεν είναι λογικό. Άρα με βάζεις σε υποψίες ότι μάλλον είσαι άλλος ένας παράνομος κυνηγός που θέλει παραπάνω από 3 φυσίγγια για το κυνήγι του για αυτό θα σε παρακαλούσα να συμορφωθείς με τον νόμο για το καλό και τον σεβασμό των θηραμάτων αλλά και των συναδέλφων κυνηγών…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #246109

    Η θαλάμη στην vinci αλλάζει και παίρνει και με 3 (η μαμίσια) και με 5 και 7 αλλά και 9 φυσίγγια ([url=”http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_78_439&products_id=4027″%5DLINK για θαλάμες της vinci[/url]) τα οποία όμως απαγορεύονται βάση νόμου εδώ στην Ελλάδα και άρα δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις να θέλεις μεγαλύτερη θαλάμη εκτός και αν πας σκοπευτήριο αλλά και πάλι δεν είναι λογικό. Άρα με βάζεις σε υποψίες ότι μάλλον είσαι άλλος ένας παράνομος κυνηγός που θέλει παραπάνω από 3 φυσίγγια για το κυνήγι του για αυτό θα σε παρακαλούσα να συμορφωθείς με τον νόμο για το καλό και τον σεβασμό των θηραμάτων αλλά και των συναδέλφων κυνηγών…

    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΦΙΣΙΓΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΤΟ ΕΠΙΠΛΕΩΝ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΧΡΙΣΤΗΣ ΑΠΟΘΙΚΗΣ.ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Η ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΒΑΖΟΥΝ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΜΠΩΡΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΩΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΤΗΝ ΘΕΣ Η ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΒΙΝΣΙ ΑΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΙΜΑ ΕΝΟΣ ΚΟΥΜΠΙΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #246105

    Η θαλάμη στην vinci αλλάζει και παίρνει και με 3 (η μαμίσια) και με 5 και 7 αλλά και 9 φυσίγγια ([url=”http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_78_439&products_id=4027″%5DLINK για θαλάμες της vinci[/url]) τα οποία όμως απαγορεύονται βάση νόμου εδώ στην Ελλάδα και άρα δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις να θέλεις μεγαλύτερη θαλάμη εκτός και αν πας σκοπευτήριο αλλά και πάλι δεν είναι λογικό. Άρα με βάζεις σε υποψίες ότι μάλλον είσαι άλλος ένας παράνομος κυνηγός που θέλει παραπάνω από 3 φυσίγγια για το κυνήγι του για αυτό θα σε παρακαλούσα να συμορφωθείς με τον νόμο για το καλό και τον σεβασμό των θηραμάτων αλλά και των συναδέλφων κυνηγών…

    Ο ανθρωπος μπορει να εχει βιτσιο να εχει οπλο που να παιρνει πολλα φυσιγγια,ειναι αναγκη να ειναι παρανομος ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #246100

    Ο ανθρωπος μπορει να εχει βιτσιο να εχει οπλο που να παιρνει πολλα φυσιγγια,ειναι αναγκη να ειναι παρανομος ?

    Ακριβως συμφωνω απολυτα μαζι σου, εαν εχει μειωτηρα που ειναι το προβλημα?Μπορει καποια στιγμη να ασχοληθει με την πρακτικη σκοποβολη

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #246099

    [color=”#FF0000″]ΥΔΡΟΒΙΑ[/color] ΛΑΓΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ.

    Ξανασκέψου το τότε όσον αφορά τις Benelli (εκτός από τις Μ1 ή Μ2). Με το νερό και το κρύο…αρρωσταίνουν ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    ΚΑΤΣΑΝΟΣ στις #246070

    Ξανασκέψου το τότε όσον αφορά τις Benelli (εκτός από τις Μ1 ή Μ2). Με το νερό και το κρύο…αρρωσταίνουν ;)

    Τοσο πολυ αρωσταινουνε που δεν μπορουν να ριξουν ουτε χηνες ουτε φασσες!!!(βλ. ποσταρισματα Δανου και Kokerkost)!!!Δανο πουλα την benelli γιατι σε λιγο καιρο θα σε επικυρηξουνε οι φιλοζωικες(παρε beretta μπας και γλυτωσει καμια φασσα και κατεβει προς τα μερη μας)!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #246050

    Ο ανθρωπος μπορει να εχει βιτσιο να εχει οπλο που να παιρνει πολλα φυσιγγια,ειναι αναγκη να ειναι παρανομος ?

    θα συμφωνήσω , δεν μπορειτε να βγάζετε έτσι συμπεράσματα…λίγο προσοχή δεν βλάπτει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #196631

    Βρε παιδιά μην με παρεξηγητε. Τους λόγους για την αποθήκη τους αναφέρω ποιο παραπάνω. Κάντε λίγο λίγο τον κόπο και διαβάστε το ποιο προσεκτικά. Αν ήθελα πολλές σφαίρες θα σας έλεγα για την μ2 με 8αρα αποθηκη. Δεν χάθηκε και ο κόσμος για δύο σφαίρες παραπάνω που θα χρειαστώ μια εβδομάδα τον χρόνο εκει που πάω για φασσες. ΦίλΙΚΑ πάντα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων