BROWNING CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #380279

    Για τσίχλες χαίρομαι και τα δύο το ίδιο με 32 ή 28 γραμμάρια. Τη Maxus για οτιδήποτε άλλο που χρειάζεται 34 ή 36 γραμμάρια. Όχι ότι το Cynergy δεν τα αντέχει …αλλά έτσι για καλύτερο. Αν πχ πάω για τρυγόνια τον Αύγουστο ή Σεπτέμβριο και έχω 28 γραμμάρια θα πάρω το Cynergy, αν όμως τύχει και έχω πάρει τα Nobel για τρυγόνι που είναι 33 γραμμάρια τότε θα πάρω τη Maxus.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #380299

    ΠΑΙΔΙΑ, ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΑΝΤΑ Η Browning ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΘΑΥΜΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΟΠΛΑ Super Pose Browning ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΠΛΟΥ. ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ (ΛΟΓΩ ΑΠΛΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΡΓΟΝΟΜΙΑΣ) ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Browning Fusion ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ, ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ! ΤΗ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΤΣΙΧΛΑΣ (ΛΟΓΩ Speed Loading ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΜΑΤΟΣ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΕΚΑΤΣΙΝΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 66 ΕΚ ΚΑΝΝΗ. ΟΠΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ? ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ (ΜΕΤΑΛΛΑ Κ.Τ.Λ.)? ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ Η” ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΑ? ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΝΝΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΣΤΗ «ΜΕΤΠΛΑΣΤ»? ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?

     

     

     

    για την fusion evolve μιλάμε η gold fusion ?  όπως και να έχει τσοκ θα βρεις στην χειρότερη από έξω( invector plus).

     

    Τα μέταλλα δυστυχώς δεν είναι τπτ το τρομερό κατά την γνώμη μου. Όχι ότι θα πάθει τπτ το τουφέκι  απλά όταν μιλάμε για browning  περιμένουμε κάτι καλύτερό.

    στα 1000 ευρο είναι καλό  deal  τόσο κάνει και η σχ3 η συνθετική που είναι παρόμοια όπλα.

    βλητικά δεν υπάρχει και κανένα καλύτερο σε αυτά τα λεφτά.

     

    το speed loading  πραγματικά θα το χαρείς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #380304

    ΓΙΑ ΤΗ  Browning Fusion ΛΕΩ. ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ Browning Gold Fusion ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΑ ΟΠΛΑ. ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟ  Fusion Evolve ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #380307

    ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΚΑΝΝΩΝ ΣΤΗ “ΜΕΤΠΛΑΣΤ”, ΟΧΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΚ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΜΕ 4 ΤΣΟΚ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ 1 ΕΣΩ-ΕΞΩ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΛΥΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΣΟΚΑΚΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΝΝΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, Π.Χ ΣΕ ΜΙΑ Benelli H’ Beretta ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΚΑΝΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ! ΜΕ ΤΗ Browning ΟΜΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?  ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΡΓΟΝΟΜΙΚΑ KAI OΠTIKA  ΠΟΛΥ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #380308

    Κάνε και σύ μια μικρή υποχώρηση…

    ¨μικρή υποχώρηση”;;;;;;;;;; το 1σκάνδαλο;;;;;; 👿

    αυτό είναι ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΕΣΧΑΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ  👿

    😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #380311

    ΣΥΜΦΩΝΩ!… (ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟ 16ΑΡΙ ΠΛΑΓΙΟ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ)…. ΔΙΚΑΝΝΟ ΚΑΙ 1 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ! 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #380438

    Aαα, εσείς είστε φανατικοί 😉

    Καταλαβαίνω το σχετικό πλεονέκτημα των 2 σκανδαλών, αλλά και εκείνο το νταγκ-ντάγκ της μονής, έχει την γλύκα του όταν το χρειαστείς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #380440

    Δεν είναι “σχετικό” είναι ΑΝΥΠΈΡΒΛΗΤΟ πλεονέκτημα 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #380443

    meligSpiros wrote:
    Κάνε και σύ μια μικρή υποχώρηση…

    ¨μικρή υποχώρηση»;;;;;;;;;; το 1σκάνδαλο;;;;;; αυτό είναι ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΕΣΧΑΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ

    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    Πεστα ρε Μαριε το πιο φτηνο δικαννο να παρεις,σε δισκανδαλο τοχεις μια ζωη με λιγο προσοχη και εμπλοκη ειναι μια αγνωστη λεξη,ασε τη αμεση επιλογη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #380463

    ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΚΑΝΝΩΝ ΣΤΗ «ΜΕΤΠΛΑΣΤ», ΟΧΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΚ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΜΕ 4 ΤΣΟΚ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ 1 ΕΣΩ-ΕΞΩ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΛΥΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΣΟΚΑΚΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΝΝΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, Π.Χ ΣΕ ΜΙΑ Benelli H” Beretta ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΚΑΝΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ! ΜΕ ΤΗ Browning ΟΜΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?  ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΡΓΟΝΟΜΙΚΑ KAI OΠTIKA  ΠΟΛΥ!
     
     
    Φίλε η Browning καλύπτει τα πάντα πάρε τηλέφωνο την METPLAST στη Θήβα και θα δεις. Τώρα από μεταχειρισμένα ρώτα και τον Χρηστάκο (2105988464) στο Αιγάλεω και θα δεις ότι υπάρχουν τα πάντα μη φοβάσαι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #380465

    Για τσίχλες χαίρομαι και τα δύο το ίδιο με 32 ή 28 γραμμάρια. Τη Maxus για οτιδήποτε άλλο που χρειάζεται 34 ή 36 γραμμάρια. Όχι ότι το Cynergy δεν τα αντέχει …αλλά έτσι για καλύτερο. Αν πχ πάω για τρυγόνια τον Αύγουστο ή Σεπτέμβριο και έχω 28 γραμμάρια θα πάρω το Cynergy, αν όμως τύχει και έχω πάρει τα Nobel για τρυγόνι που είναι 33 γραμμάρια τότε θα πάρω τη Maxus.

    Cynergy Hunter,
    Maxus Premium.

    Κάπως έτσι το σκέφτηκα και εγώ, με το δίκαννο έως 36γρμ, με την καραμπίνα για περισσότερα.

    Μετα όμως από αυτά που είδα με το cynergy και τα full/xfull τσοκάκια, έστω και αν μου πήρε χρόνια για να το ανακαλύψω, κλείδωσα στο δίκαννο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #380515

    ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΚΑΝΝΩΝ ΣΤΗ «ΜΕΤΠΛΑΣΤ», ΟΧΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΚ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΜΕ 4 ΤΣΟΚ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ 1 ΕΣΩ-ΕΞΩ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΛΥΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΣΟΚΑΚΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΝΝΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, Π.Χ ΣΕ ΜΙΑ Benelli H” Beretta ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΚΑΝΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ! ΜΕ ΤΗ Browning ΟΜΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΡΓΟΝΟΜΙΚΑ KAI OΠTIKA ΠΟΛΥ!

    από κεκτημένη ταχύτητα διάβασα τσοκ  έχουμε και μια μικρή δυσλεξια!  γιατί δεν περνεις fusion evolve   που επίσης βρίσκεις στο χιλιάρικο  και έχει κάννη invector plus

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #380650

    ΦΙΛΕ cynergy, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΡΙΚΗ, (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ ΟΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ), ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ “ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ” ΟΠΛΑ! ΦΙΛΕ  nikws7, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΗ, ΑΛΛΑ Η Fusion Evolve ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ “ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ” (ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΦΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ.) ΚΑΤΑ Τ’ ΑΛΛΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΛΑ ΜΕ ΤΗ Fusion, ΜΟΝΟ….  ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    17
    B 725 στις #382115

    Ερωτησει προσ του κατοχουσ Browning σουπερ μποζε ποια φυσιγγια χρησιμοποιτε για μπεκατσα ορτυκι λαγο ποια πρωτα και ποια δευτερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    17
    B 725 στις #384169

    😯

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων