BROWNING CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 256 έως 270 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #384170

    Ερωτησει προσ του κατοχουσ Browning σουπερ μποζε ποια φυσιγγια χρησιμοποιτε για μπεκατσα ορτυκι λαγο ποια πρωτα και ποια δευτερα

    για το λαγο δοκιμασε κατι σε 33 γρ πχ. 3Α η nsi 206 formoyla η neo velox η alfa game 33gr antimoniou….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    17
    B 725 στις #384233

    ευχαριστω για την απαντηση σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    giannis.z στις #384537

    γεια σας και απο εμενα. με μια αυτο 5 του 1967

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #384567

    γεια σας και απο εμενα. με μια αυτο 5 του 1967

     

    Η δικια μου ειναι του 72 η 73 νομιζω και ειναι η απλη 23/4 με 71ποντους ατσαλι και φουλ τσοκ σταθερο τσοκαρισμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    makenta στις #384650

    Γεια σας παιδες και γω στο club  προσφατος αγορασα το B525 classic hunter με αυλο 18,7 τι φυσιγγια προτινεται να χρισιμοποιω τσιχλες -φασσες? Τι του παει του συγγεκριμενου αυλου?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #384674

    Γεια σας παιδες και γω στο club προσφατος αγορασα το B525 classic hunter με αυλο 18,7 τι φυσιγγια προτινεται να χρισιμοποιω τσιχλες -φασσες? Τι του παει του συγγεκριμενου αυλου?

     

    Του πανε ολα τα καλα και καλα υπαρχουν παμπολα,τα κακα δεν πανε με κανενα τουφεκι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    giannis.z στις #384680

    η δικια μου ειναι magnum με φουλ τσοκ,σταθερο, χωρις αορτηρα,απο αμερικη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #384691

    η δικια μου ειναι magnum με φουλ τσοκ,σταθερο, χωρις αορτηρα,απο αμερικη

    Η δικια μου εχει αορτηριουχους και εχει και αορτηρα αλλα η δικια σου πρεπει να ειναι 4 κιλα νομιζω.Η δικια μου ειναι πολυ ευχαριστη στα χερια με 3.450 κιλακια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    giannis.z στις #385941

    ειναι σιγουρα 4 κιλα,για αυτο κοιμαται σπιτι,για κυνηγι παω με την benelli rafaelo crio comfort,η με την beretta a 400 unico,την auto 5 την παω μονο σκοπευτηριο καποιες φορες

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #386143

    Γεια σας παιδες και γω στο club προσφατος αγορασα το B525 classic hunter με αυλο 18,7 τι φυσιγγια προτινεται να χρισιμοποιω τσιχλες -φασσες? Τι του παει του συγγεκριμενου αυλου?

     

     

    Φίλε καλορίζικο το όπλο σου….καλά κυνήγια !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    makenta στις #387487

    makenta wrote:
    Γεια σας παιδες και γω στο club προσφατος αγορασα το B525 classic hunter με αυλο 18,7 τι φυσιγγια προτινεται να χρισιμοποιω τσιχλες -φασσες? Τι του παει του συγγεκριμενου αυλου?

     

     

    Φίλε καλορίζικο το όπλο σου….καλά κυνήγια !!!!

    1ος Κυν.Συλ. Πειραιώς

    Cynergy Hunter,
    Maxus Premium.

    eyxaristo !!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    kostas στις #389937

    Να χαιρετησω και εγω απο την πλευρα μου τους κατοχους BROWNING!!!! Πολι καλα οπλα και αν κολησεις ποτε με ενα απο αυτα παρα πολι δυσκολα θα πας σε κατι αλλο.Πρωσοπικα εχω στην κατοχη μου ενα BROWNING ULTRA XS SPORTING με το οποιο κυνηγω αλλα χρησιμοποιω και στο σκοπευτηριο,κανενα προβλημα μεχρι τωρα με χρηση απο το 2004 ανελιπως .Και θα θελα να τονισω οτι ειναι οπλα με παντα πολι καλη τιμη μεταπωλησεις,(σαν μεταχειρισμενο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    danik στις #389938

    χαιρετω και εγω την εκλεκτη παρεα

    ειμαι και εγω κατοχος μιας Auto 5 , αγορασμενη απο το Βελγιο  το 1980,με σταθερο τσοκ 1*, η οποια μου εχει κανει ενα ραισμα στο πισω μερος ,εκει που τερματιζει το κλειστρο και μαλλον δεν υπαρχει γιατρεια ,(εκτος εαν καποιος φιλος εχει να προτινει καποια λυση) και μιας Gold με εσωτερικα τσοκακια  του 1994 που κυνηγω μεχρι σημερα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #389972

    Να χαιρετησω και εγω απο την πλευρα μου τους κατοχους BROWNING!!!! Πολι καλα οπλα και αν κολησεις ποτε με ενα απο αυτα παρα πολι δυσκολα θα πας σε κατι αλλο.Πρωσοπικα εχω στην κατοχη μου ενα BROWNING ULTRA XS SPORTING με το οποιο κυνηγω αλλα χρησιμοποιω και στο σκοπευτηριο,κανενα προβλημα μεχρι τωρα με χρηση απο το 2004 ανελιπως .Και θα θελα να τονισω οτι ειναι οπλα με παντα πολι καλη τιμη μεταπωλησεις,(σαν μεταχειρισμενο)

     

    Έτσι είναι άμα κολλήσεις μετά δεν πας σε κάτι άλλο !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    kostas στις #389983

    kostas wrote:
    Να χαιρετησω και εγω απο την πλευρα μου τους κατοχους BROWNING!!!! Πολι καλα οπλα και αν κολησεις ποτε με ενα απο αυτα παρα πολι δυσκολα θα πας σε κατι αλλο.Πρωσοπικα εχω στην κατοχη μου ενα BROWNING ULTRA XS SPORTING με το οποιο κυνηγω αλλα χρησιμοποιω και στο σκοπευτηριο,κανενα προβλημα μεχρι τωρα με χρηση απο το 2004 ανελιπως .Και θα θελα να τονισω οτι ειναι οπλα με παντα πολι καλη τιμη μεταπωλησεις,(σαν μεταχειρισμενο)

    Έτσι είναι άμα κολλήσεις μετά δεν πας σε κάτι άλλο !!!!

    1ος Κυν.Συλ. Πειραιώς Cynergy Hunter,
    Maxus Premium.

     Καλη σου μερα φιλε μου.θα ηθελα να σε ρωτουσα (απ οτι καταλαβαινω θα εχεις στην κατοχι σου καποιο Gynergy) αν και εχω δει παρα πολλα σε σκοπευτηριο στο παρελθον και εχω κανει αρκετες ξερες επωμισεις εχω διαπιστωσει οτι εχει μια παρα πολι καλη σκοπευτικη εικονα που ισως να οφειλεται στο χαμηλο προφιλ που εχει.Δεν καταφερα ποτε να ριξω μια πουλα με το συγκεκριμενο οπλο γιατι απο θεμα λεπτοτητος δεν το ζητησα ποτε απο καποιον γνωστο στο σκοπευτηριο (εδω θα κανω λιγω χιουμορ ειναι σαν να λες σε καπιον δεν μου δινεις την γκομενα σου να την δοκιμασω χαχαχαχα)θα θελα σε παρακαλω να μου πεις εντυπωσεις αν το χρησιμοπιεις στο κυνηγι το συγκεκριμενο οπλο με διαφορα κυνηγετικα φυσιγγια .Ο λογος που σε ρωτω εινια οτι θελω να παρω ενα Gynergy και για να ειμαι ειλικρινεις παρα πολι καιρο το λυμπιζομαι αλλα το θεμα ηταν τα χρηματα και εν τωρα εν μεσω κρισεις ακομα χειροτερα καταφερα ομως μεσα απο πολλες οικονομιες να τα μαζεψω και σκεφτομαι να το παρω.Σε ευχαριστω εκ των πρωταιρων!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 256 έως 270 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων