BROWNING CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 556 έως 570 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #436051

    Είχα ρωτήσει για slug της Maxus και θυμάμαι στο εξωτερικό κόστιζε 600 δολάρια…δηλαδή Ελλάδα κανένα εννιακοσάρι  και όλες οι διαδικασίες με την αστυνομία θα είναι σα να αγοράζεις όπλο από την αρχή….με λίγα λόγια τα παράτησα !!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    christos στις #436052

    καλησπερα σε ολους και καλη κυνηγετικη περιοδο να εχουμε!μετα απο 5 χρονια κυνηγετικης αποχης επιστρεφω φετος στην ενεργο δραση!!!ειμαι κατοχος μιας browning auto5 light twelve!το λατρευω αυτο το οπλο!browning the legend!!!

    Γεια σου φιλε μου εγω θελω να αγορασω μια α5 στανταρ για πεσμου λιγα πραγματα και κυριως για την ανακρουση τους,ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    gunner στις #436065

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>gunner wrote:</div>
    καλησπερα σε ολους και καλη κυνηγετικη περιοδο να εχουμε!μετα απο 5 χρονια κυνηγετικης αποχης επιστρεφω φετος στην ενεργο δραση!!!ειμαι κατοχος μιας browning auto5 light twelve!το λατρευω αυτο το οπλο!browning the legend!!!

    Γεια σου φιλε μου εγω θελω να αγορασω μια α5 στανταρ για πεσμου λιγα πραγματα και κυριως για την ανακρουση τους,ευχαριστω

    καλησπερα φιλε μου δεν ξερω αν εννοεις την καινουργια auto5(a5 browning)κοιτα το συγκεκριμενο ειναι πολυ καινουργιο οπλό και αδοκιμαστο στην ελλαδα!παντως απ οσα εχω διαβασει πρεπει να ειναι πολυ καλοκατασκευασμενο οπλο καθοτι φερει και βαρια κληρονομια λογο του προκατοχου της auto5!περι ανακρουσης πρεπει να ειναι πολυ καλυτερο απ τις προηγουμενες auto5 καθοτι ειναι και αδρανειας!τωρα αν ενδιαφερεσαι και για τα παλαιοτερα μοντελα auto5 η δικια μου ειναι μια light twelve 12αρα 2 3/4 θαλαμη και η καννη της ειναι με 66cm με τσοκακια!φοβερο οπλο εχω κανει φοβερες τουφεκιες και σε φασσες και σε τρυγονια και σε τσιχλες!απροβληματιστο οπλο σπανια εως καθολου εμπλοκες!περι ανακρουσης η αληθεια ειναι οτι κλωτσαει λιγουλακι ειδικα με πιο βαρες γωμοσεις δηλ απο 36γραμ και πανω νταξει ειναι και ελατηριου οποτε ειναι και λογικο!παντως λιγες φορες με εχει ενοχλησει η ανακρουση και αυτο μονο σε μεγαλα περασματα οπου παει το τουφεκιδι συνεφο!ελπιζω να σε βοηθησα οσο μπορεσα και να μην εγινα κουραστικος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    christos στις #436080

    καλησπερα σε ολους και καλη κυνηγετικη περιοδο να εχουμε!μετα απο 5 χρονια κυνηγετικης αποχης επιστρεφω φετος στην ενεργο δραση!!!ειμαι κατοχος μιας browning auto5 light twelve!το λατρευω αυτο το οπλο!browning the legend!!!

    Γεια σου φιλε μου εγω θελω να αγορασω μια α5 στανταρ για πεσμου λιγα πραγματα και κυριως για την ανακρουση τους,ευχαριστω

    Με βοηθησες αρκετα.εγω βεβαια ενδιαφερομαι για την νεα Α5 ομως ειναι παρεμφερη οσο αφορα την σκοπευτικη τους γραμη που με βολεψε πιο πολυ απο ολα τα υπολοιπα οπλα που δωκιμασα.εχω βεβαια κατι αλανια που λενε οτι τετοια οπλα δεν κανουν για πουλια κτλ λογο της σκοπευσης τους.εμενα με βολεψε και μαλον θα την παρω ευχαριστω παντωσ.

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>christos wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>gunner wrote:</div><br>
    καλησπερα σε ολους και καλη κυνηγετικη περιοδο να εχουμε!μετα απο 5 χρονια κυνηγετικης αποχης επιστρεφω φετος στην ενεργο δραση!!!ειμαι κατοχος μιας browning auto5 light twelve!το λατρευω αυτο το οπλο!browning the legend!!!

    Γεια σου φιλε μου εγω θελω να αγορασω μια α5 στανταρ για πεσμου λιγα πραγματα και κυριως για την ανακρουση τους,ευχαριστω

    καλησπερα φιλε μου δεν ξερω αν εννοεις την καινουργια auto5(a5 browning)κοιτα το συγκεκριμενο ειναι πολυ καινουργιο οπλό και αδοκιμαστο στην ελλαδα!παντως απ οσα εχω διαβασει πρεπει να ειναι πολυ καλοκατασκευασμενο οπλο καθοτι φερει και βαρια κληρονομια λογο του προκατοχου της auto5!περι ανακρουσης πρεπει να ειναι πολυ καλυτερο απ τις προηγουμενες auto5 καθοτι ειναι και αδρανειας!τωρα αν ενδιαφερεσαι και για τα παλαιοτερα μοντελα auto5 η δικια μου ειναι μια light twelve 12αρα 2 3/4 θαλαμη και η καννη της ειναι με 66cm με τσοκακια!φοβερο οπλο εχω κανει φοβερες τουφεκιες και σε φασσες και σε τρυγονια και σε τσιχλες!απροβληματιστο οπλο σπανια εως καθολου εμπλοκες!περι ανακρουσης η αληθεια ειναι οτι κλωτσαει λιγουλακι ειδικα με πιο βαρες γωμοσεις δηλ απο 36γραμ και πανω νταξει ειναι και ελατηριου οποτε ειναι και λογικο!παντως λιγες φορες με εχει ενοχλησει η ανακρουση και αυτο μονο σε μεγαλα περασματα οπου παει το τουφεκιδι συνεφο!ελπιζω να σε βοηθησα οσο μπορεσα και να μην εγινα κουραστικος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    gunner στις #436106

    στα τζιμανια πες τους οτι και στην αμερικη ακομα και σημερα ορισμενοι ρομαντικοι κυνηγουν με παλιες auto5 και μαλιστα και παπια που εκει αν θες καλη τουφεκια!!!ευχομαι να την αγορασεις και να μας πεις και εντυπωσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #436168

    Δεν χρειαζεται φιλε μου να ζητας συγνωμη για τιποτα.Φιλικη κουβεντα κανουμε και κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει.Να σαι καλα.Καλως ηλθες και παλι στην παρεα.

    Έγινε! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Καλή σεζόν να έχουμε συνάδελφοι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #436169

    Ξέρει κάποιος συνάδελφος εάν υπάρχει κάννη slug για τη Browning Fusion (το παλαιό μοντέλο) Nαι υπαρχει φιλε μου αλλα μαλλον δυσκολα θα την βρεις εκτος και αν μιλησεις με την Browning και συνενοηθεις να σου φερουν μια μεσω της αντιπροσωπειας.

    Ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία. Η φωτογραφία είναι κατατοπιστικότατη. Θα απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία να δώ τι θα μου πούν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437643

    Με βαζετε στο Club με ενα 725 sporter 76 cm? Το οτι θα επαιρνα οπλο με ”κερατο” δεν το περιμενα…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #437646

    καλορίζικο και καλοτουφεκιστο Αρη , περιμένουμε εντυπώσεις .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #437657

    Με βαζετε στο Club με ενα 725 sporter 76 cm? Το οτι θα επαιρνα οπλο με »κερατο» δεν το περιμενα…

    καλοριζικο Αρη καλοντουφεκο και καλο λιωσιμο 🙂 σε κυνηγι και σκοπευτηριο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437659

    Καλορίζικο Άρηηηηηηηηηη το κουκλί.
    Προλαβαίνεις να πάρεις κανά τρυγονάκι πριν φύγουν να το κάνεις μεγια.
    Άντε να το δούμε και στο περιοδικό να το παρουσιάζεις ως αρθρογράφος και ιδιοκτήτης πλέον.

    Υ.Γ. Είναι όπλα για μια ζωή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #437660

    Καλες τουφεκιες σου ευχομαι με την νεα σου ΟΠΛΑΡΑ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437662

    Καλορίζικο και καλοντούφεκο,κουκλί είναι !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437679

    Σας ευχαριστω παρα πολυ παλικαρια…
    Γιαννη, με το καλο να το δεις απο κοντα… Μηδενικη πραγματικα ανακρουση και πολυ ωραια αισθηση σκανδαλης… Περιμενω να δω και την βλητικη του αποοδοση…
    Που να ηξερε το κακομοιρο τι εχει να περασει μαζι μου…χιχιχιχι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #437680

    Καλορίζικο να είναι το καινούργιο σου απόκτημα Άρη!!
    Καλώς ήρθες στο club!!! 🙂

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 556 έως 570 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων