BROWNING CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 571 έως 585 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    gunner στις #437683

    καλοριζικο και καλοτουφεκιστο!!!αναμενουμε βλητικα αποτελεσματα αν και ειμαι σιγουρος οτι θα κανει μεγαλες ζημιες…!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437691

    Σας ευχαριστω παρα πολυ παλικαρια…<br>
    Γιαννη, με το καλο να το δεις απο κοντα… Μηδενικη πραγματικα ανακρουση και πολυ ωραια αισθηση σκανδαλης… Περιμενω να δω και την βλητικη του αποοδοση…<br>
    Που να ηξερε το κακομοιρο τι εχει να περασει μαζι μου…χιχιχιχι…<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Το σημαντικότερο σ’ ένα τέτοιο όπλο είναι αυτό που έχεις ήδη αντιληφθεί, η ανάκρουση, η σκανδάλη, το ζύγισμα, η “οδήγησή” του στο στόχο και όλα αυτά σε συνδυασμό με την ψυχολογία ότι κρατάς ένα όπλο ανθεκτικό και καλοφτιαγμένο σε κάνουν ν’ αποκτάς άλλη αυτοπεποίθηση, να κατεβαίνεις σε γραμμάρια και ν’ασχολείσαι μόνο με την σκόπευση.
    Θα ευχαριστηθείς όμορφες συμπαγείς τουφεκιές με το εργαλείο και θα γίνεις και fun της φίρμας σίγουρα.
    Τα γυαλιά πρέπει να σ’ επηρέασαν πάντως στην τελική επιλογή σου ε, πήρες και όπλο να τα σετάρεις χαχα.

    Το δεύτερο κοντάκι στυλ Βαλεριάνο και την πάπια τα έχω έτοιμα, μόνο η βάση και οι κάννες μου λείπουν από ένα 525 και έκλεισα από όπλα, λεπτομέρειες δηλαδή, δίκανα forever χαχα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437719

    Προλαβαίνεις να πάρεις κανά τρυγονάκι πριν φύγουν να το κάνεις μεγια.<br>

    Σε θεωρω υπευθυνο που σημερα μια και μοναδικη τουφεκια επεσε σε ολο τον καμπο και αυτη ηταν η δικη μου…Βγηκε σε ωραια τραβερσα να το ματωσω…
    Θελεις να σου κοβω μηνιατικο να με μελετας καθε πρωι? 🙂

    Σας ευχαρσιτω παιδια… 🙂

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #437722

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>naval wrote:</div>
    Προλαβαίνεις να πάρεις κανά τρυγονάκι πριν φύγουν να το κάνεις μεγια.<br>

    Σε θεωρω υπευθυνο που σημερα μια και μοναδικη τουφεκια επεσε σε ολο τον καμπο και αυτη ηταν η δικη μου…Βγηκε σε ωραια τραβερσα να το ματωσω…<br>
    Θελεις να σου κοβω μηνιατικο να με μελετας καθε πρωι? :-)

    Σας ευχαρσιτω παιδια… :-)

    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Άρη κεντάει το brow;;;; 🙂 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437732

    Θελεις να σου κοβω μηνιατικο να με μελετας καθε πρωι? :-)

    Σας ευχαρσιτω παιδια… :-)

    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>
    Θα βάλεις σούβλα, θα το βρέχεις με αλατοπιπεροριγανολαδολέμονο και όταν αρχίζει να στάζει το λιπάκι θα βάλεις πιατέλα με ψωμί από κάτω από αυτόν εκεί στην αγορά που έχει και στα ΚΤΕΛ πρατήριο και θα το βρέχεις συνέχεια (το ψωμί). Η αποζημίωση μου θα είναι να με πάρεις τηλέφωνο την ώρα που θα είσαι μπουκωμένος με τα λάδια στα χέρια και στο πηγούνι να μου πεις πόσο δίκιο είχα χαχαχα …………… ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΟ !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #437739

    Μεγειες και καλοντουφεκιστο να ειναι παντα.Από Καλκαντζάκο?
    Το λεω γιατι τον Ioύλιο ειχα παει και ειχε ενα και μοναδικο
    Sporter 76αρι και του ζητησα να το επωμισω και το ξεσφραγισε
    μπροστά μου.Οποτε αν ειναι αυτό που είναι το δικο σου
    εχω και εγώ μερίδιο στο γουρι χεχεχεχεχεχεχε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437741

    Μεγειες και καλοντουφεκιστο να ειναι παντα.Από Καλκαντζάκο?<br>
    Το λεω γιατι τον Ioύλιο ειχα παει και ειχε ενα και μοναδικο<br>
    Sporter 76αρι και του ζητησα να το επωμισω και το ξεσφραγισε<br>
    μπροστά μου.Οποτε αν ειναι αυτό που είναι το δικο σου<br>
    εχω και εγώ μερίδιο στο γουρι χεχεχεχεχεχεχε

    Σε ευχαριστω πολυ… Οχι δεν το πηρα απο Καλκαντζακο… Απο οσο εψαξα και εμαθα δεν υπηρχε καποιο 76αρη σε μαγαζι για να δω και ετσι καταφερα και βρηκα καποιον ιδιωτη για να το πιασω στα χερια μου… Μετα το εκανα παραγγελια…
    Παντως μου κανει και το δικο σου γουρι…Αν ειναι καλο… 🙂
    Γιαννη, εφαγα εχθες κατι σπιτικα πιτογυρα με τον τροπο που περιγραφεις….Ααααααααααααλλο πραγμα… 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #437748

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>aris_kalamata wrote:</div>
    Σας ευχαριστω παρα πολυ παλικαρια…<br><br>
    Γιαννη, με το καλο να το δεις απο κοντα… Μηδενικη πραγματικα ανακρουση και πολυ ωραια αισθηση σκανδαλης… Περιμενω να δω και την βλητικη του αποοδοση…<br><br>
    Που να ηξερε το κακομοιρο τι εχει να περασει μαζι μου…χιχιχιχι…<br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>

    </div>

    Το σημαντικότερο σ” ένα τέτοιο όπλο είναι αυτό που έχεις ήδη αντιληφθεί, η ανάκρουση, η σκανδάλη, το ζύγισμα, η «οδήγησή» του στο στόχο και όλα αυτά σε συνδυασμό με την ψυχολογία ότι κρατάς ένα όπλο ανθεκτικό και καλοφτιαγμένο σε κάνουν ν” αποκτάς άλλη αυτοπεποίθηση, να κατεβαίνεις σε γραμμάρια και ν’ασχολείσαι μόνο με την σκόπευση.<br>
    Θα ευχαριστηθείς όμορφες συμπαγείς τουφεκιές με το εργαλείο και θα γίνεις και fun της φίρμας σίγουρα.<br>
    Τα γυαλιά πρέπει να σ” επηρέασαν πάντως στην τελική επιλογή σου ε, πήρες και όπλο να τα σετάρεις χαχα.

    Το δεύτερο κοντάκι στυλ Βαλεριάνο και την πάπια τα έχω έτοιμα, μόνο η βάση και οι κάννες μου λείπουν από ένα 525 και έκλεισα από όπλα, λεπτομέρειες δηλαδή, δίκανα forever χαχα.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Kλείδωμα —> κούμπωμα —> σκανδάλη<br>
    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”<br>
    H μισή αλήθεια είναι το ψέμα του πονηρού και του δειλού ;) <br>

    </div>

    η σκανδαλη του εγραψες , μηπως ξερεις βαρος τραβηγματος ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/05/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    151
    george38 στις #437754

    καλοριζικο πατριδα, να το χαρεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #437769

    πολυ ομορφο το εργαλειο φιλε, να το χαιρεσε και καλα να περνατε μαζι οι δυο σας…. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437791

    Ευχαριστω παιδια… 🙂
    Δεν ξερω βαρος σκανδαλης…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #437850

    Αρη καλορίζικο φίλε το εργαλείο και καλές ντουφεκιές…αλλά…αλλά αν δεν σε δώ στο περιοδικό να του κάνεις παρουσίασει με κίτρινο καρό παντελόνι,πράσινο καρό πουκάμισο με κόκκινη καρό γραβάτα και τραγιάσκα αλλά yardley…τότε δεν….χαχαχαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437896

    Αρη καλορίζικο φίλε το εργαλείο και καλές ντουφεκιές…αλλά…αλλά αν δεν σε δώ στο περιοδικό να του κάνεις παρουσίασει με κίτρινο καρό παντελόνι,πράσινο καρό πουκάμισο με κόκκινη καρό γραβάτα και τραγιάσκα αλλά yardley…τότε δεν….χαχαχαχαχαχαχαχα

    Α ρε και να ειχαμε και driven phesant…χαχα…
    Ειχαριστω Αγγελε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #440619

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!ΕΧΩ 2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ BROWNING,GRADE 3 KAI FUSION EVOLVE ELITE ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ Κ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΦΕΡΜΑΣ Κ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΥΛΟ 18,7 Κ ΜΕ 4 ΤΣΟΚ ΒΑΡΑΩ ΤΣΙΧΛΕΣ ΜΕ 8ΑΡΙΑ ΣΤΑ 40 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΜΕ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ Κ ΜΑΛΛΙΝΟΤΑΠΑ ΣΕ ΤΣΟΚ ΑΠΟ 3 Κ 4 ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ!ΣΕ ΛΑΓΟ Κ ΣΕ ΚΑΡΤΕΡΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΑΥΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 18,7?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #440621

    ΤΑ τσοκακια τα μαμά δεν ειναι και ότι καλύτερο να ξέρεις στα μπραουνιγκ πάρε ένα 3 και ένα 4, carlson h briley h trulock , θα δεις διαφορα σιγουρα.

    από φυσίγγια για συγκεντρωτικά δοκίμασε αν θες b&p 34 clasik , h nobel speed τα 34 γρ ειδικά με το τελευταίο με την maxus στα 35 μετρα με *** τσοκ carlson γαζώνει διασπορά αλατιέρα .

    Για μπεκατσα το b&p becaccia κάνει ωραίες κατανομές με μάλλινη τάπα και μιξ σκάγια , αν πάλι κυνηγάς τελείως στο πυκνό δοκίμασε και το λαμπρο direct για διασποράς μέχρι τα 20 μέτρα ειναι θάνατος.

    http://www.chuckhawks.com/browning_shotgun_choke_performance.htm τα λεει και ο ραντι

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 571 έως 585 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων