Έχουν θέση οι επαγγελματίες μέσα σε ένα φόρουμ;

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #198756

    Νομίζω ο επαγγελματίας στο forum και έχει να προσφέρει αλλά και να κερδίσει. Να κερδίσει από τις απόψεις και τις ανάγκες των μελών αλλά και να προσφέρει σωστές υπηρεσίες, ενημέρωση και τιμές στα μέλη. Και επαναλαμβάνω: ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #198761

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #240393

    [color=”#000000″][size=2]Εγώ θα το πω αλλιώς ………… άντε και τους έπιασε ο πόνος και μπήκαν στο φόρουμ άντε και τους ήρθε Θεία φώτιση και όλοι τους μαζί κάνουν την (αυτό) κριτική τους πιστεύετε εσείς ότι θα ωφεληθούμε από όλο αυτό …εγώ νομίζω πως όχι και μάλιστα ενα μεγάλο όχι μάλιστα και θα σας πω το τι εννοώ για μένα ο σωστός επαγγελματίας του χώρου θα μπορούσε να έχει την διόραση να βάλει μια ( “ωραιοτατη” διαφήμιση του στο φόρουμ εδώ και δυο με τρία χρόνια πριν και όχι τώρα ) ώστε να ΕΝΙΣΧΥΣΗ το site μετά να προβεί σε γενεές προσφορές τον προϊόντων που διαθέτει (φυσίγγια& ρουχισμός) κ.λ.π ώστε όλο αυτό να λειτουργήσει σαν καταλύτης για όλοι την κοινωνία τον κυνηγών ….. μην ξεχνάτε από εμάς ζουν από την καψούρα μας τα βγάζουν και μάλιστα.. χοντρά ορισμένη από δαύτους δεν έχουν ιδέα το τι είναι τι ……. Και μην ξεχνάτε εμείς πηγαίνουμε για κυνήγι όχι αυτή εμείς ρίχνουμε την σαβούρα που μας πουλανε .. εμείς έχουμε πολύ περισσότερη εμπειρία αλλά και τεχνικές γνώσεις από πολλούς από δαύτους που θέλουν να λέγονται επαγγελματίες…… αν δεν σταματήσουν να μας βλέπουν καθαρά σαν κέρδος και μόνο προκοπή δεν θα δούμε από πουθενά … πάνω από όλα η κονομά φιλαράκια η κονομά και τίποτα άλλο .. [/size][/color]

    ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,

    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΣΤΟ SITE…ΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΠΙ ΣΤΟ FORUM ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ (ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΞΕΦΕΥΓΕΙ) ΘΑ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ.."ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ"

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ….ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΦΙΛΟΙ-ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΑ, ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΓΝΩΜΗ-ΑΠΟΨΗ-ΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΛΑΣΑΡΩ 'Η ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ 'Η ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

    ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ 99% ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΣΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ-ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΕ ΜΕΠΙ ΣΤΟ FORUM ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ.

    ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΖΟΥΝ…ΟΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ, ΟΙ ΛΑΣΤΙΧΑΔΕΣ, ΤΑ ΞΕΟΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΤΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ?ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ?

    ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΩ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ-ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟ ΕΜΠΟΡΙΚΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #240389

    ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,

    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΣΤΟ SITE…ΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΠΙ ΣΤΟ FORUM ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ (ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΞΕΦΕΥΓΕΙ) ΘΑ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ.."ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ"

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ….ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΦΙΛΟΙ-ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΑ, [color=”#FF0000″]ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΓΝΩΜΗ-ΑΠΟΨΗ-ΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ, ΑΛΛΑ [/color][color=”#FF0000″]ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΛΑΣΑΡΩ 'Η ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ 'Η ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.[/color]
    ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ 99% ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΣΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ-ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΕ ΜΕΠΙ ΣΤΟ FORUM ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ.

    ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΖΟΥΝ…ΟΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ, ΟΙ ΛΑΣΤΙΧΑΔΕΣ, ΤΑ ΞΕΟΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΤΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ?ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ?

    [color=”#FF0000″]ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΩ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ-ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟ ΕΜΠΟΡΙΚΑ.[/color]

    Αυτά που κοκκίνισα νομίζω πως είναι όλη η ουσία. Συμφωνώ με αυτά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #198770

    .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    45
    Ανώνυμος στις #198778

    [font="Arial"]
    Οι επαγγελματιες ΠΑΝΤΑ πρεπει να ειναι εγγεγραμενοι σαν μελη σε ενα φορουμ με το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥΣ Η ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΤΟΥΣ .

    διαφορετικα δεν εχει λειτουργηκοτητα η συμετοχη τους και οφελη για την κοινοτητα.

    πχ

    ενας εκτροφεας επαγγελματιας η ερασιτεχνης να αναφερει εστω με υπογραφη το ονομα της εκτροφης του

    ενας μαγαζατωρας ομοια

    ενας εκπαιδευτης ομοια

    ενας εισαγωγεας τροφων ομοια

    κτλ

    στην κοινωνια των κυνηγων που ειναι το artemis πρεπει να διαχωριζεται η επαγγελματικη συμετοχη

    ο απλος κυνοφιλος κυνηγος μελος πιθανοτατα οφελος θα εχει ακουγωντας και μια αποψη επαγγελματια (και φιλτραρωντας την να την αξιολογηση )

    δεν τα ξερουμε ολα ουτε γενηθηκαμε αυτοφωτοι

    η μη επαγγελματικη υπογραφη μελους μπορει οταν μαθευτει η (επαγγελματικη )ιδιοτητα του μελους να απαξιωθει η συμετοχη του και να θεωρηθει εκ του πονηρου .

    οι επαγγελματιες πολυ φοβαμαι οτι θα το αποφυγουν ομως αυτο γιατι ενα μεγαλο μερος εχει μαθει να εκμεταλευεται το κυνηγο

    και οι κυνηγοι εχουν πολλα ραμματα για την γουνα εκτροφεων , εκπαιδευτων, κυναγωγων, κριτων, ομιλων ,

    και κανεις δεν θα ηθελε δημοσια αντιπαραθεση για ''ατυχεις πωλησεις '' .

    και τωρα που εχουν πεσει οι δουλειες δεν ειναι για τετοια

    Μπλεκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    luders στις #199812

    φυσικα και οι επαγγελματιες πρεπει να ειναι εδω η γνωμη αποψη μας αφορα ολους

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων