ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #238399


    Θα το πως όμως με ενα τραγουδάκι :Phttp://www.youtube.com/watch?v=RKA7SIK6GBA

    Θα μας πάρει ο ύπνος…βάλε κάτι άλλο να ξυπνήσουμε :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #238398

    [size=3]Θα μας πάρει ο ύπνος…βάλε κάτι άλλο να ξυπνήσουμε :P [/size]

    ειναι μουσική "δωματίου" δε μπορέι να εχει ενταση … :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #199398

    Εμενα μ'αρεσει. Ειδικα αμα εισαστε σε γραφειο, τσιτωστε τα γκαζια.

    Οπως τα πες Χρηστο, "επιχειρηση". Και οταν ακουω επιχειρηση, σκεφτομαι κερδος. Ουτε σωτηρια ψυχης, μεταθανατον ζωη, ουτε τιποτα. Κερδος. Αν θες κυρια Εκκλησια να σκεφτομαι τα αλλα, βγαλε απο τη μεση το κερδος.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #238397

    Μετανοήστε θα πάτε στην κόλαση :D …….. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #238396

    Εμενα μ'αρεσει. Ειδικα αμα εισαστε σε γραφειο, τσιτωστε τα γκαζια.

    Οπως τα πες Χρηστο, "επιχειρηση". Και οταν ακουω επιχειρηση, σκεφτομαι κερδος. Ουτε σωτηρια ψυχης, μεταθανατον ζωη, ουτε τιποτα. Κερδος. Αν θες κυρια Εκκλησια να σκεφτομαι τα αλλα, βγαλε απο τη μεση το κερδος.


    Απο την αρχή του στησίματος της θρησκείας πανω στα λόγια ένός ανθρωπου …σκοπός ηταν το κέρδος απο όλες τις απόψεις …υλικό-προσηλυτιστικό…

    Απο αυτά που ειπώθηκαν τότε …τι δεν εχει διαστρεβλωθεί ???? …είτε για να το φέρουμε στα μέτρα μας λόγω αδυναμίας εκτέλεσης …είτε για μαζικό έλεγχο ….ειτε για να γεμίζουν τσέπες

    Αυτο συμβάινει οταν τα απλά λόγια …"κάποιοι" τα διανείμουν ως κανόνες (συνοδευόμενοι απο τιμωρίες)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #199400

    Ο φόβος του θανάτου είναι το καλύτερο υπόβαθρο…Οι άνθρωποι περιμένοντας μια καλύτερη μεταχείρηση μετά τον θανατό τους μπορούν να δεχτούν σχεδόν τα πάντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #238388

    [size=3]Ο φόβος του θανάτου είναι το καλύτερο υπόβαθρο…Οι άνθρωποι περιμένοντας μια καλύτερη μεταχείρηση μετά τον θανατό τους μπορούν να δεχτούν σχεδόν τα πάντα.[/size]

    ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΑΥΤΟΣΟ ΦΟΒΟΣ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #238370

    ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΑΥΤΟΣΟ ΦΟΒΟΣ

    Το θέμα είναι πολύ ¨βαρύ¨ για να το αναπτύξουμε εδώ.Πάντως να ξέρεις ότι αυτός ο φόβος δεν έχει ξεπεραστεί καθόλου …

    Το σίγουρο είναι ότι εδω και πάρα πολλά χρόνια η τρομοκρατία θανάτου έχει μπολιαστεί στις κοινωνιες απο διάφορες θρησκείες που ευαγγελίζονται το φως , ενω στην πραγματικότητα έχουν εδραιώσει την εξουσία τους σε αυτό το καθοριστικό προπύργιο ισχύος : στο θάνατο ως μέσο ελέγχου των μαζών.

    Εγω κλείνω εδω διότι όπως είπα μπορεί να ξεφύγουμε… :P

    υγ Αν πάμε λίγο πίσω και δούμε τους αρχαίους προγόνους μας θα δούμε ότι η αδέσμευτη απο θρησκευτικούς δογματισμούς προσεγγισή τους , είχε μετατρέψει τον τρομερό θάνατο σε αδελφό του ύπνου :D

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #238330

    θα ήθελα να έχω το δικαίωμα να μένω απ έξω από τις βιομηχανίες που έχουν στήσει γιατροί δικηγόροι και παπάδες :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #199422

    Η καθε πιστη και δογμα εχει το δικο του φιλοσοφικο προφιλ αλλα επισεις εχει και ανθρωπους-ιερατειο-ιερεις που ερχονται σε επαφη με τον λαο και προωθουν την πιστη αυτη.Σε ολες τις θρησκειες λοιπον επειδη εμπλεκεται η ιδιοτελεια και η εκμεταλευση της καλοσυνης του απλου ανθρωπου που εμπιστευεται τον καθε ιερεα.Αρα το θεμα δεν βρισκεται μονο στα <κορακια> της δικης μας πιστης.Δειτε τι γινεται στην Ευρωπη οπου οι καθολικοι και αλλοι εχουν μεγαλη αναμειξη σε παιδοφιλικα σκανδαλα,αλλα και σε δογματα-παραθρησκειες που οδηγουν τους ανθρωπους σε αυτοκτονιες αφου πρωτα τους εχουν αφαιμαξει οικονομικα και οχι μονο.

    Το θεμα ειναι να μην βλεπουμε τους ανθρωπους και τα ελλατωματα τους γιαν να βγαλουμε συμπερασμα για την αληθεια μιας πιστης,αλλα να διαβασουμε ,να ψαξουμε και κυριως να αγαπησουμε αυτο που ψαχνουμε δηλαδη την αληθεια και την ανιδιοτελεια.Αν ψαχνουμε με γνωμονα την ευρεση της αληθειας και παντα με καλη προαιρεση οπως λεμε τοτε σιγουρα θα δουμε τα πραγματα διαφορετικα.Πρεπει να ειμαστε περηφανοι που γεννηθηκαμε στον τοπο αυτο που δοξασε την Ορθοδοξια και που δοξαστηκε απο αυτην.Ο αρχηγος της πιστεως μας ειναι Ο τριαδικος Θεος και ο Χριστος οπου οποιος κανει τον κοπο και διαβασει τι λεει το ευαγγελιο και πως ερμηνευεται στην νεα Ελληνικη το περιεχομενο του θα συμπερανει οτι τουλαχιστον δεν λεει να κανουμε ατιμιες -κακες πραξεις-και καταδικαζει οτιδοιποτε δεν θελουμε να μας κανουν οι αλλοι σε μας.Αρα το θεμα δεν ειναι τι κανουν οι παπαδες αλλα τι κανουμε εμεις πρωτα στον εαυτο μας και μετα τι κανουμε εμεις στους αλλους οπως επισεις και τι συμβιβασμους κανουμε μεσα μας με την συνειδηση μας και με τα πρεπει που ολοι ξερουμε ποια ειναι.Ας ξεκινησουμε σε αυτην την βαση και ας μην πηγαινουμε σε πραγματα που ακολουθουν πολυ αργοτερα οπως η καυση των νεκρων.Οσο για το αν πρεπει να κανουμε ευθανασια στους αλλους ειμαι αρνητικος γιατι δεν συμβιβαζομαι με την μελλοντικη εξελιξη ενος ασθενη οπως το αντιλαμβανονται ολοι δηλαδη δεν καταδικαζω σε θανατο κανεναν αν πρωτα δεν τον δω νεκρο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #238318

    [i][size=3]θα ήθελα να έχω το δικαίωμα να μένω απ έξω από τις βιομηχανίες που έχουν στήσει γιατροί δικηγόροι και παπάδες :P [/size][/i]

    Ξέχασες ή σκόπιμα παρέλειψες τα ……………………….. φαγάδικα τα χαμαιτυπεία και άλλα συναφή και ευαγή ιδρύματα???? :D :D

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #238316

    [b][size=3]Ξέχασες ή σκόπιμα παρέλειψες τα ……………………….. φαγάδικα τα χαμαιτυπεία και άλλα συναφή και ευαγή ιδρύματα???? :P :D [/size][/b]

    σε βαλσαμώνω ευχαρίστως :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #238313

    ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΥΣΗ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ :D ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΝΕΚΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΤΑΙ ΣΕ ΜΝΗΜΑ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΚΑΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΝΟΦΕΡΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ :D ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Η ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ Η ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΡΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Η ΕΝΑ ΤΡΙΣΑΓΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ…ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΜΙΑΣ ΚΗΔΕΙΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΡΑΣΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΑΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΑΝΕ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΠΑΧΤΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ :D ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #238293

    [i][size=3]σε βαλσαμώνω ευχαρίστως :D :lol: [/size][/i]


    Μάκη μου είσαι ο μόνος που με καταλαβαίνει :D

    Αν αναλάβεις εσύ τη δουλειά θα ήθελα αν δεν σου κάνει κόπο να με περάσεις και ένα χέρι λούστρο ώστε να πηγαίνω ασορτί με το σκρίνιο :P

    Και να παρεπιπτόντος αναδείξεις και τον …………. :D κάνε με καλόγηρο και βάλε με σε μια καλή μεριά στο χώλ να κρεμάνε οι κυρίες τα παλτουδάκια τους :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #238261

    ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΥΣΗ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ :D ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΝΕΚΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΤΑΙ ΣΕ ΜΝΗΜΑ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΚΑΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΝΟΦΕΡΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ :D ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Η ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ Η ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΡΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Η ΕΝΑ ΤΡΙΣΑΓΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ…ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΜΙΑΣ ΚΗΔΕΙΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΡΑΣΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΑΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΑΝΕ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΠΑΧΤΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ :D ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ :P

    ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΚΛΙΒΑΝΟ, ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΞΕΘΑΨΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ (ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΑΣΤΙΚΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ) ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΑΥΤΟ :lol:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων