ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 272 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #476662

Είχε δεν είχε ο Συριζα, μας μπέρδεψε και για το κυνήγι…χαχαχα!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #476665

Το κακο ειναι οτι και αυριο δυστυχως θα εχουμε να επιλυσουμε τα καθημερινα μας προβληματα που για τους περισσοτερους ειναι δυσκολα και σοβαρα.
    Προσωπικα, μεγαλωσα για να καταπινω δρακους απο οπου και αν προερχονται.
    Θα θεωρουσα τον εαυτο μου τουλαχιστον επιπολαιο αν πηγαινα να ψηφισω με κριτηριο το κυνηγι,(το εβαλα στη ζυγαρια ως ενα βαθμο) η το τι ομαδα ειμαι, η δεν ξερω τι αλλο…
    Δυστυχως εχω σοβαροτερα θεματα να σκεφτω οπως και η συντριπτικη πλειοψηφια των συναδελφων που συναντιομαστε στο βουνο με το υστερημα μας.

Μακαρι να τα ειχαμε ολα λυμενα, αλλα η αληθεια ειναι εκει εξω…

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5603
    Prowler ® στις #476671

Έχεις δίκιο Παναγιώτη, όμως δεν νομίζω ότι κανείς μας έβαλε στην ζυγαριά μόνο το κυνήγι….

Βέβαια το κυνήγι ως τρόπος ζωής παίζει σημαντικότατο ρόλο στις ζωές μας, συνεπώς δεν το συγκρίνω σε καμία περίπτωση με ομάδες, οπαδισμούς, “χόμπια” (sic) κ.λ.π., αλλά οιαήθεις γκεμπελικές επιθέσεις εναντίον ΜΟΥ λόγω και μόνο της κυνηγετικής ιδιότητάς ΜΟΥ μου έχουν δημιουργήσει το αίσθημα του ανήκειν σε μια ρατσιστικώς διωκόμενη κοινωνική μειονότητα οπότε επηρεάζεται η πολιτική κρίση μου…

τέλος πάντων, Για μένα το σημαντικό είναι ότι αποσπάσαμε έστω αυτήν την δήλωση!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5003
    MICHEL123GR στις #476679

φίλοι μου η ζωή μας συνεχίζεται, εύχομαι η νέα κυβέρνηση να τα καταφέρει
    Το ΣΥΡΙΖΑ είναι καθαρά μπροστά, ο Σαμαράς πληρώνει τα λάθη και τα ψέματα που μας είπε,
    το ευχάριστο είναι ότι οι ΑΝΕΛ είναι μέσα στην βουλή και μακάρι να εξαρτάται η νέα κυβέρνηση από αυτό!
    ελπίζω να μην ζήσουμε κωλοτούμπες τύπου Σαμαρά!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    73
    billy76 στις #476683

Φιλε ” Panagioti Agianniti” δεν ειναι της φαντασιας μου.
    Ο Συριζα τα ειπε και ο εκπαιδευτης μου στο σκοπευτηριο και μελος των γνωστων ειδικων δυναμεων της Αστυνομιας που αρχιζει απο Ε και τελειωνει σε Μ.
    Και εμεινα κατι που αρχιζει απο Μ και τελειωνει σε Σ !!! :negative:

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5603
    Prowler ® στις #476687

Πάντως ή θα μας σώσει ή θα μας χαντακώσει ο Τσίπρας, για να υπάρξει μέση κατάσταση το κόβω χλωμό…… :unsure:

Το δυσάρεστο είναι ότι οδηγηθήκαμε πάλι σε – επάρατο- δικομματισμό 🙁
    Ελπίζω να γίνει κυβέρνηση συνεργασίας…

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #476695

Η ΜΕΡΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΘΟΥΚΙΔΙΔΗΣ

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    44
    Νίκος Σάμος στις #476718

Η ΜΕΡΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΘΟΥΚΙΔΙΔΗΣ

Eνω πριν τρωγαμε με χρυσα κουταλια ,εκτος και ετρωγες μονο εσυ και εισαι απο την πλευρα των πλουσιων που περναγαν καλα ις βαρος των αλλων , και παρολου την πρωσπαθια που εκαναν μερικοι αντιθετη και εκμεταλευομενοι την αγαπημενη μας δραστιριοτητα οτι ταχα θα κοπει δεν τα καταφεραν και βγηκε νηκητης η δημοκρατια Όλα όσα διαδίδει η «μονταζιέρα» της Ν.Δ. και προσπαθεί να πείσει τους σωστούς κυνηγούς είναι ασύστολα ψεύδη.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #476719

Σε πολιτικό επίπεδο, εύχομαι να γίνει το καλύτερο για όλους τους Ελληνες και να πραγματοποιηθούν οι δεσμεύσεις της κυβέρνησης, ώστε να ανασάνει όλος ο κόσμος.

Σχετικά με το κυνήγι, είναι παρήγορο το ότι ο Καμμένος θα συμμετέχει στην κυβέρνηση, μένει να δούμε ποιός θα αναλάβει το ΥΠEKA

O Τρεμόπουλος πάντος δεν εκλέγχθηκε

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3644
    manosbmw στις #476721

Καμία κυβέρνηση είτε είναι ο σύριζα η το πασοκ η η νέα δημοκρατία δεν πρόκειται να πει
    πάρε 10.000 ευρω να ζήσεις την οικογενειά σου,την άλλη μέρα που θα βγεί.

Καμια κυβέρνηση είτε είναι ο σύριζα η το πασοκ η η νέα δημοκρατία δεν πρόκειται να πει
    σε έναν άνεργο πήγενε στον χ,ψ για δουλειά την άλλη μέρα που θα βγεί.

Καμία κυβέρνηση είτε είναι ο σύριζα η το πασοκ η η νέα δημοκρατία δεν πρόκειται να πει
    απαλάσεσαι απο όλους τους φόρους επειδή είσαι μακροχρόνια άνεργος,και απειδή στην ουσία
    οοοολοι αυτοί φταίνε που έφτασες εσύ στην ανεργία,έτσι οπως τα κάνανε τα τελευταία χρόνια.

Αρα εσύ ο ίδιος προσπαθείς να φτιάξεις την ζωή σου χωρίς την βοήθεια κανενός απο όλους
    αυτούς,το τί θαααα γινει αμα βγει ο ένας η ο άλλος εμένα προσωπικά δεν μου κέγετε καρφάκι,γιατί δεν πρόκειτε να με βοηθείσει ουσιαστικά τώρα που το χρειάζομαι αλλα
    μακροχρόνια και άν,γιαυτό και δεν με ενδιαφέρει καθόλου κιόλας το ποιός θα βγεί την άλλη μέρα

Γιαυτό και το κριτήριο που ψήφισα εγώ ήταν καθαρά το κυνήγι,και μόνο αυτό.
    το κυνήγι είναι που με χαλαρώνει στο βουνό και ξεχνάω για δυο τρείς ώρες τα προβληματά
    μου.
    Αν ψήφιζα με το κριτήριο οτι θα μου δώσει κάτι ένα οποιοδήποτε κόμμα απο όλα αυτά
    θα είμουνα χαζός,γιατί θα έβαζα τον εαυτό μου ανάμεσα σε όλους αυτούς που ψηφίζουν
    κάθε φορά αυτούς που τάζουν τα πάντα και στο τέλος δεν δίνουν τίποτα.

αρα δεν πάω να ψηφίσω με το κριτήριο τι θα μου τάξουν τα χ,ψ κόμματα όποια και άν
    είναι αυτά,γιατί παράλιλα θα βάλω και εμένα τον ίδιο μέσα σε όλους αυτούς
    που κάθε φορά περιμένουν,και ποτέ δεν βλέπουν τίποτα ουσιαστικό στην τζέπη τους
    αλλα και στην ζωή τους.

ποτέ δεν ήμουν μεσα σε κόμματα και ούτε πρόκειτε,αλλα το κυνήγι δεν θα μου το στερήσει
    ποτέ και κανένας κερατάς ανίδεος με το κυνήγι. :good: 😉

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1440
    loucas στις #476723

Eνω πριν τρωγαμε με χρυσα κουταλια

Αστακομακαρονάδα…….ante portas. :mail:

ΛΟΥΚΑΣ.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #476750

Τη θειάκα από την Άρτα την είδατε στην τηλεόραση;

Μου είπαν ότι δήλωσε: “Του αρέσει το τσίπουρο και το κυνήγι του Αλέξη”!!!

τον έδωσε στεγνά. Που να ήξερε τι φωτιές του άναψε.

βρείτε το κάποιος να το ανεβάσουμε στο youtube!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5003
    MICHEL123GR στις #476755

πλάκα κάνεις! δικός μας ο ΑΛΕΞ;
    αμα εχει και κυνηγετκή αδεια :wacko:

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #476772

πλάκα κάνεις! δικός μας ο ΑΛΕΞ;
    αμα εχει και κυνηγετκή αδεια :wacko:

<hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης

</div>
    τον είδε η γυναίκα μου. Μάλλον στην Τατιάνα ήταν (αφιέρωμα στον Τσίπρα). Εννοούσε η θειάκα που είναι από το χωριό του ότι του αρέσει να τρώει κυνήγι και να πίνει τσίπουρο.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #476783

Το video εδώ: https://www.youtube.com/watch?v=4TkvrTl7pRs και στο 9:32 το επίμαχο σημείο…

Θανάσης

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 272 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων