ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 226 έως 240 (από 292 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #494978

    Ηλπιζα οτι ο μεγας “εθνικιστης” και υπερπατριωτης Καμμενος θα γκρεμιζε την εθνοκτονα και προδοτικη κυβερνηση του φον Τσιπρεν.Δυστυχως και αυτος απεδειχθη μεγαααλο λαμογιο και ξεδιαντροπος(κατι σχεδον φυσικο για τους πολιτικους).Ελπιζω και πρεπει να τσακιστουν ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ απο την εξουσια,αλλιως αλλοιμονο μας! :negative: Καληνυχτα συναδελφοι και καλα ξεμπερδεματα για ολους τους Ελληνες,τωρα που οι λαθρομουσλημ αρχισαν(στα γρηγορα μαλιστα) να αγριευουν! :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #494982

    Γιατρέ μου δυστυχώς σε ……..κουτσό άλογο ποντάρισες… :negative:  :negative:

    Το όνειρό του ήταν να γίνει……<<αρχιστράτηγος>>, σιγά μην ξεκολλήσει από την

    καρέκλα η παλιοψων@ρα. Δέν έχεις δεί πόσες κολοτούμπες έχει κάνει μέχρι τώρα

    για να μην χάσει το  <<αρχιστρατηγιλίκι >>..????

    Το ζητούμενο είναι να ξεκουμπιστούν όλοι μαζί, όχι μόνο για το κυνήγι αλλά και για

    άλλους πολύ πιο σοβαρούς λόγους… :wacko:  :wacko:

    Θά έχεις αναρωτηθεί βέβαια από που κι ως που τακίμιασαν οι  ΑΝΕΛ, με τους

    πρώτη φορά αριστερά……. ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ…..!!!!      Τυχαίο…..?????

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #494983

    Μην διαβάζετε τι και ό,τι γράφει ο κάθε “τυχαίος”, η αλήθεια μέχρι την ανάγκη επισκεψιμότητας σε ένα blog απέχει πολύ.

    Για του λόγου το αληθές παραθέτω συνδέσμους τόσο με το πλήρες κείμενο του 3ου μνημονίου όσο και της εφημερίδας της κυβέρνησης:

    3ο Μνημόνιο

    Φ.Ε.Κ.

    Τα παραπάνω για την αποκατάσταση  και όχι για την υπεράσπιση αυτής της κυβέρνησης ανόητων και ανίκανων ανδρείκελων.

    Θανάσης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #494990

    <h1 class=”post-title item fn”>Δεύτερη αποτυχημένη συνάντηση στα πλαίσια «Εθνικού Διαλόγου»</h1>

    Δεύτερη αποτυχημένη συνάντηση στα πλαίσια «Εθνικού Διαλόγου»

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #494991

    αλήθεια μιας και το θέμα είναι “κόμματα και κυνήγι” το Κ.Ε.Κ. που είναι; τι κάνει;

    :negative: :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #495004

    Μετα και την δευτερη ακαρπη προσπαθεια διαλογου με τους μ……….ες του υπουργείου και τους δηθεν οικολόγους και σωτηρες της φυσης μακαρι να βγω ψευτης αλλα μαλλον παμε για κονοιορτοποιηση του κυνηγιου μαγκες .

    Ο θεος να με βγαλει ψευτη ξαναλεω αλλα για κυνηγι τεσσαρων μηνων εγω αδεια δεν ξαναβγαζω .

    Ετοιμαστητε γιατι μαλλον θα χρειαστει να γινει καμια δυναμικη και πανελλαδικη κινητοποιηση αλλοιως …… :wacko: …..ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #495005

    Καλα είναι τα ονειρα για αγορες καινούριων οπλων , σκυλιων ,φυσιγγιων , ειδων ρουχισμου για το κυνηγι , κτλ……………. αλλα μου φαινεται ότι θα τα βαλουμε στον πατο μας τον Αυγουστο και κατά τ΄αλλα δεν τρεχει καστανο ………..και ολοι καντε ονειρα ……..μην ξυπνήσετε απότομα μονο προσεξτε……. :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #495006

    Τωρα οσοι κανουν ονειρα για σκοπευτήρια , ΙΣΩΣ αυτοι να είναι λιγο ποιο τυχεροι , αλλα και αυτοι με δελτιο μιας και τα σκοπευτήρια στο Ελλαδισταν ΜΑς , είναι ειδος προς εξαφανιση ……… :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #495007

    Βεβαια αυτοι είναι τοσο επικινδυνοι που δεν αποκλειεται να κλεισουν και οσα υπαρχουν ανοιχτα και ετσι να υσηχασει για τα καλα ο κωλος μας …….. :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #495008

    Σορυ για το μονολογο αλλα ….. :mail: ….ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ….;;;;;;

    Οσο για το ότι είμαι μουντζουφλης δεν φταιω εγω αλλα τα γεγονοτα μαγκες μου ……!

    :negative: :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #495009

    δωσε βασιλακη δωσεεεεεεεεεε με τα κ@ργιόλι@ που μπλέξαμε, να πάνε να γ@μηθ@@ν τα μουν@π@ν@

    αμα δείς τα ποστ μου απο το 2009 τα γράφω οτι κάποια στιγμή θα φτάναμε εδώ και όλοι μου την έλεγαν

    πάρτε τα μεζεά μου τώρα(σε αφτούς που μου την έλεγαν)και να διαβάζετε το e-artemis χωρίς να γράφετε κοτούλες λυράτες

    Αντε γιατί έχω νεύρα βραδιάτικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #495013

    Kαλημερα σας συναδελφοι!Τwist,ερριξα μερικες ματιες στα κειμενα που μας παρεθεσες.Φυσικα δεν ηταν δυνατον να διαβασω εναν τεραστιο ογκο σελιδων,τη στιγμη που ΥΠΟΥΡΓΑΡΕΣ υπεγραψαν χωρις πρωτα να διαβασουν!Αν καταλαβα καλα,μαλλον εστιαζεις στις ημερομηνιες π.χ. 26/10/2011 και στη δεσμευση της ΤΟΤΕ κυβερνησης για σκληρα μετρα.Σωστο αυτο.Δυστυχως ομως(και μιλω για το κυνηγι) υπουργο Γκεμπελισκο αντικυνηγο,ο οποιος επενδυει τις προειλημμενες αποφασεις του εναντιον μας με το μανδυα του “Εθνικου Διαλογου για το κυνηγι” σιγουρα ΠΟΤΕ  δεν ξαναειχαμε! :negative:Για να μην αναφερω τον ΕΘΝΙΚΟ ΟΛΕΘΡΟ στον οποιο μας οδηγει η παρουσα κυβερνηση με το προσφυγικο-λαθρομεταναστευτικο προβλημα!Ασφαλως και οι προηγουμενοι ηταν “μαπα το καρπουζι”,απλως οι της “πρωτης φορας αριστερα” αποδεικνυονται ακομη χειροτεροι!Γεια σας! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #495020

    Ετοιμαστητε γιατι μαλλον θα χρειαστει να γινει καμια δυναμικη και πανελλαδικη κινητοποιηση αλλοιως …… :wacko: …..ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ

    . Καλημέρα  σε όλους. Από το στόμα σου ΖΑΒΑLA και στο αυτί όλων. Ότι είναι να γ’ινει πρέπει να γίνει πριν την λήψη των όποιων αποφάσεων κατά την διάρκεια του διαλόγου. Μια δυναμική παρουσία μας πέριξ του χώρου που γίνεται ο διάλογος (Στα πρώτυπα των Γερμανων και Γάλων συναδέλφων) πιστεύω θα πιέσει τα θέματα προς την σωστή κατεύθυνση.Προτείνω άμεση οργάνωση μέσα από τα κυνηγετικά φόρουμ και τους συλόγους. ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #495038

    ναι καλά τα λέτε αλλά ΠΟΙΟΣ θα μας οργανώσει; η ΚΣΕ; το ΚΕΚ;  🙁  🙁  🙁

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    254
    .G.A.D. στις #495097

    Προβλεψεις κινδυνων υπαρκτων η ανυπαρκτων με σκοπιμη διογκωση τους.

    Ειναι μια ενοια που πολλες φορες συγχεεται,με το λακισμο που ειναι

    ομως κατι αλλο !( π.χ.Λαμογιο – Αυτοκολητο)!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 226 έως 240 (από 292 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων