Τα φτηνότερα σκοπευτικά φυσίγγια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 178 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #236050

    Τα έχεις ρίξει και σου άρεσαν;

    Τα φυσίγγια του Βασίλη (Lako) τα δουλεύω και στο κυνήγι και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #236048

    Δεν κατεβαίνεις να ρίξεις στους αγώνες που θα γίνουν στο σκοπευτήριο το Μάϊο? Είναι Μπλέ του skeet και γράφουν το όνομα ΤΡΙΜΜΗΣ.Πάρε και ζήτα τον ίδιο.Πουλάει πάρα πολλά.

    Δε συμμετέχω σε αγώνες φίλε. Σπόρτινγκ κάνω μόνο για ψυχαγωγία. Ούτε καν μετράω πόσα σπάω στην 25άδα.
    Παρόλα αυτά θα έρθω κάποια στιγμή στο σκοπευτήριο στον Πύργο. Ίσως το καλοκαίρι. Ελπίζω να είναι ανοιχτό μέσα στο καλοκαίρι.

    Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες όσον αφορά τα φυσίγγια. Θα ξαναπάρω τηλέφωνο να ρωτήσω γιατί μου φάνηκε πολύ περίεργη η απάντησή του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    ASSOS67 στις #200255

    Καλημέρα συνάδελφοι ο Γιώργος ο Τρίμμης ειναι ένας εξαίρετος επαγγελματίας πολύ εξυπηρετικός ,όταν περνάω από Πύργο αγοράζω πάντα φυσίγγια απ αυτον κυνηγετικα η και σκοπευτικά. Την προηγούμενη εβδομάδα αγόρασα φυσίγγια σπόρτινγκ δεν τα δοκίμασα ακόμα αλλα του σκεετ που τα δουλευουν πολύ στο σκοπευτήριο του Πύργου είναι εξαιρετα και οικονομικά τα εχω δοκιμασει εκει και ενθουσιάστηκα.

    ΦΙΛΙΚΆ ΦΩΤΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #236038

    Αν μπλέκεις με σκοπευτήρια τα φυσίγγια που φεύγουν είναι χιλιάδες.

    Θα ήθελα να ρωτήσω ποια είναι τα φτηνότερα σκοπευτικά φυσίγγια και που τα βρίσκουμε στην Αθήνα.

    Δεν με νοιάζει να είναι «καλά», με νοιάζει να είναι ασφαλή.

    ΥΣ: σε σπόρτινγκ μπορείς να ρίχνεις με 24γρ ή πρέπει να είναι 28γρ;

    ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE…..

    ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΠΛΩΝ ΚΑΙ….

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΚΙΝΟΥΝΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΦΥΣΥΓΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥΣ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ" ;)

    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ? B)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #236030

    Τα φυσίγγια του Βασίλη (Lako) τα δουλεύω και στο κυνήγι και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

    Ναι το ακούω από πολλούς αυτό. Θα δοκιμάσω και τα κυνηγετικά του ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #236025

    ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE…..

    ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΠΛΩΝ ΚΑΙ….

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΚΙΝΟΥΝΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΦΥΣΥΓΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥΣ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ" ;)

    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ? B)

    Το ποστ σου δεν έχει καμία σχέση με την αναφορά που κάνεις στο δικό μου ποστ.
    Επίσης, δεν είναι έχει καμία σχέση το νήμα αυτό με τις μετατροπές των όπλων.

    Κανένας δεν παρακινείται να αγοράσει κανενός είδους φυσίγγια σε αυτό το νήμα.

    Εγώ ρωτάω πληροφορίες με δική μου ευθύνη για κάποια φυσίγγια. Και ευχαριστώ όλα τα μέλη που απάντησαν.
    Επειδή αφήνεις υποψίες περί κακής ποιότητας των φυσιγγιών που έχουν αναφερθεί στο νήμα σε παρακαλώ πες πιο συγκεκριμένα αν ξέρεις κάτι γιατί θα ήταν πολύ χρήσιμο. Τα λοιπά που θιγείς περί των κατασκευαστών δε χρειάζονται επανάληψη, ο γραπτός ο λόγος μένει.

    Σε παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία γιατί ενοχλείς. Κεφαλαία σημαίνει ότι φωνάζεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #236024

    ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE…..

    ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΠΛΩΝ ΚΑΙ….

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΚΙΝΟΥΝΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΦΥΣΥΓΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥΣ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ" ;)

    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ? B)

    Δηλαδή για να καταλάβω εσύ τι θεωρείς ‘’ αγνωστου προελεύσεως’’….. μήπως είναι ότι δεν είναι ευρέως γνωστό μήπως είναι ότι δεν είναι παγκοσμίως αναγνωρισμένο.. τελικά τι εννοείς.. γιατί όπως για σένα ένα φυσίγγι που φτιάχνετε στο Αγρίνιο η στον πύργο και σου είναι παντελώς άγνωστο ακριβώς το ίδιο είναι και για τα παιδιά που είναι εκεί… τα δικά μας φυσίγγια που κατασκευάζονται από τους εδώ ‘’αγνωστου προελεύσεως’’ …τους είναι εντελώς άγνωστα

    Μην μου πεις για Όρους ασφαλειας κατασκευής τους … έχει τύχει πάμπολλες φορες σε αρκετά επώνυμα φυσίγγια το να ξεκολλανε η κάλυκες από τους πάφιλες και αλλά πολλά αλλα τραγελαφικά το ότι δεν έχουν γίνει ευρέως γνωστά αυτό είναι άλλο πράγμα.

    Το ότι έχουμε ρίξει όλοι μας τα λεγόμενα ‘’αγνωστου προελεύσεως’’ και κυνηγητικά αλλά και σκοπευτικά φυσίγγια όπου εκεί είναι και ο μεγάλος τσαμπουκάς … άλλο είναι να θες να ρίξεις 10,και 20 χιλ φυσίγγια με 6.50 και άλλο με 4. 4,50 ευρώ… δεν νομίζεις

    Ναι το ακούω από πολλούς αυτό. Θα δοκιμάσω και τα κυνηγετικά του :D

    Γιώργο εγώ αυτά ρίχνω στην τσίχλα … τίμιο φυσίγγι αλλά και για τον τρόπο που εγώ ρίχνω το θεωρώ από τα καλά 28αρια το καλό δε είναι ότι ο Βασίλης κάνει και προσφορές … ρίξτο θα σου αρέσει … έχω την αίσθηση ότι είναι λιγουλάκι Συγκεντρωτικό και για αυτό ορισμένα άτομα δεν τους πολύ πάει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    ASSOS67 στις #236017

    ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE…..

    ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΠΛΩΝ ΚΑΙ….

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΚΙΝΟΥΝΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΦΥΣΥΓΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥΣ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ" ;)

    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ? B)
    Καμία ανακολουθία δεν υπάρχει αγαπητέ είμαστε εντός θέματος , φροντίστε και εσείς να προωθείτε καλα υλικά απο το καταστημά σας, γιατι εχω την αίσθηση οτι εχετε και εσείς κάποια παραπλήσια επιχείρηση και να ειστε σίγουρος οτι όλοι θα μιλάμε με τα καλύτερα λόγια για τα υλικα σας.
    Φιλικά Φώτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #236005

    Μαλλον ηταν αργα για σενα θες να πεις και εφευγες μπροστα.
    Αν ειχαν και μεγαλη συγκεντρωση τοτε δικαιολογουνται οι αστοχιες.
    Μην ξεχνας οτι σε καθε φυσιγγι πρεπει να βρεις την προσκοπευση
    του και το καταλληλο τσοκ,που θα ταιριαζουν στο θηραμα και τις
    αποστασεις που το τουφεκας.Να υποθεσω οτι εριχνες με ν.9.5
    ωστε να εχεις αρκετη πυκνοτητα σκαγιων;
    Απο το φυσιγγι αυτο δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα αυτους που
    ειδα περιση στο Σχιστο τα πηγαιναν πολυ καλα.

    Sorry, λαθος δικο μου.

    [font=”Comic Sans MS”]
    Κανένα λάθος φίλε JNP !!!
    Αν ήταν "αργά" θα έμενες πίσω ή θα έβρισκαν κέντρο!
    Θεωρητικά πάντα στο – υποτιθέμενο- "αργό" βάζουμε μεγαλύτερη προσκοπευση
    συνεπώς βάζοντας προσκοπευση "αργού" χρησιμοποιώντας "γρήγορο" φυσίγγι, ρίχνεις πιο "μπροστά"!!!

    Θεωρητικά κι υποθετικά όλα τα παραπάνω γιατί στην πραγματικότητα τα πράγματα ΔΕΝ είναι τόσο ΠΟΛΥ "ΠΟΛΥΠΛΟΚΑ"[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #236002

    [color=”#8B0000″]
    [size=3][font=”Comic Sans MS”]

    Θεωρητικά κι υποθετικά όλα τα παραπάνω γιατί στην πραγματικότητα τα πράγματα ΔΕΝ είναι τόσο ΠΟΛΥ "ΠΟΛΥΠΛΟΚΑ"[/font][/size][/color]

    ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΕΔΩ??? ;)

    ΡΩΤΑ ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ''ΠΟΛΥΠΛΟΚΗ'' ΔΗΛΩΣΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΗ…ΑΝ Κ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΕΞΟΜΑΛΥΝΕΤΑΙ Κ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΩ…
    ΑΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ (50 +) ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΟΠΕΥΣΗ ΣΧΕΟΝ ΙΔΙΑ (ΑΝ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠΟΨΗ ΜΑΣ Κ ΤΗ ΔΙΑΠΟΡΑ ΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΚΤΛ ΚΤΛ) ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΟΣ ''ΑΡΓΟΥ'' Κ ΕΝΟΣ ''ΓΡΗΓΟΡΟΥ'' ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ 20-40 ΠΧ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΚΟΠΕΥΣΗ,ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΤΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    GunBoy στις #200281

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ KAPNAS ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ. ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΡΑΤΕΡΟΣ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ..

    Υ.Γ ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΧΕΙ ΟΜΟΡΦΥΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #235980

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ KAPNAS ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ. ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΡΑΤΕΡΟΣ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ..

    Υ.Γ ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΧΕΙ ΟΜΟΡΦΥΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.

    Ποιος είσαι?;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    GunBoy στις #200283

    Συνάδελφος Φορουμίστας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #235975

    Συνάδελφος Φορουμίστας.

    Αυτό το κατάλαβα, στο σκοπευτήριο δεν κατάλαβα ποιος είσαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    GunBoy στις #200285

    Ελα τοτε εκει να τα πούμε.Αφού δεν έρχεσαι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 178 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων