SPINNING

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 136 έως 145 (από 145 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Spinning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #441141

    καλησπερα και απο μενα σε ολλα τα κοπελια..
    ο χειμονας αρχιζει η θαλασα θεριεβει και η θολουρα ειναι οκαλητερος συμαχος για το σπινινγκ..

    το ψαρεμα πραγματοποιηθεικαι το σουρουπο και για μια ωρα και βγεικαν 7 ψαρια οπου τα 2 ποιο μικρα επεστρεψαν στην μαματους..
    ολλα τα τσιμπιματα εγηναν σε σηληκονες σε χρωμα ασπρο και πρασηνο,,

    λαυρακια


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #441168

    Εξοχος herbi!!!!τωρα μας εφτιαξες!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #451419

    Spinning το βράδυ του Σαββάτου,σε λιμάνι της νότιας Χαλκιδικής με το παρακάτω αποτέλεσμα…
    Υ.Γ Το καλαμάρι της φωτό ζύγιζε 950 γραμμάρια και βγήκε με καλαμαριέρα πράσινου χρώματος.Ήταν το μοναδικό της βραδιάς.

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #451783

    Spinning το βράδυ του Σαββάτου,σε λιμάνι της νότιας Χαλκιδικής με το παρακάτω αποτέλεσμα…<br>
    Υ.Γ Το καλαμάρι της φωτό ζύγιζε 950 γραμμάρια και βγήκε με καλαμαριέρα πράσινου χρώματος.Ήταν το μοναδικό της βραδιάς.

    [/url]

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    </div>

    ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΡΓΟ!ΒΛΕΠΩ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΞΕΚΗΝΗΣΕΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΣΠΙΝΑΡΗΣ!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ.
    ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΛΟΝ ΜΗΝΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #451796

    Βασίλη όταν πάω κάτω Χαλκιδική πάντα θα πάω για ένα ψαρεματάκι.Ειδικά τώρα που δεν έχει χαίρι με τις τσίχλες και τα παπιά.Αλλά είναι και αυτό που λές.Με τέτοιο καιρό τι κυνήγι να κάνεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #452191

    μπραβω γιωργο το καλαμαρι οντος τερας γεμιστο θα ειναι ολλα τα λευτα…
    οταν ξααπας για καλαμαρια μπορεις να βαλεις ενα τεχνιτο το ποιο χτηπητο οπου εχεις με εντονα χροματα και να κανεις 1-2 γρηγορες ανακτησεις εαν εχει καλαμαρια θα δεις και θα το ακολουθησουν απο πεισω οποτε μετα ξερεις τη θα κανεις..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #452300

    <br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ<br>
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ<br>

    </div>

    Αντρέα τι σιλικόνες ακριβός δουλεύεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #452771

    απο συλικονες εχω τις

    οπου τις θεορω απο τις καλητερες
    καποια ragloy
    αν και ειμαι ποιο πολυ σε minow..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #452775

    καλημερα σε ολλα τα κοπελια,
    τον τελευτεο καιρο εχω αρχισει και πειγενω σε διαφοφορους καβους για ψαρεμα και εχω αφησει τα λυμανια και αποτη εχω καταλαβει βλεπεις μια τελειος διαφορετηκη αντιμετοπηση απο τα ψαρια..
    στα λημανια σαν να εχουν ξεβιενηστει τα να πω.. lol

    εαν και εχει ποιο πολυ κουραση και περπατημα σε δυσκολα μεροι (το οποιο μου αρεσει)το χερεσαι ποιο πολυ.
    νιοθεις την απολητη χαλαρωση και δεν σε ενοχλουν ουτε περαστηκοι ουτε εαν δεις γνοστους ουται αμαξια..
    χθες το απογευματακη λοιπον παω στο σημειο οπου ειχα επιλεξει και θα πηγενα μονοσμου (ο μπαρησμου δουλεβαι) και κατα τις 4,30 ειμουνα και ετημαζα τον εξοπλησμομου..
    αρχησα να ρηχνω και το παρτη αρχισαι κατα τις 5 και χτηπουσαν σε momoti sar με το που σουρουπονει οπου και να παιτουσα επερνα χτηπηματα τα ψαρια ηταν εκει αλλα τα ποιο πολλα ηταν μικρα.
    απο τις 5 – 7 οπου και εκοψαν μαχερη πειρα 4 τουρναδες απο 1,700-2,100 ειναι απο τους μεγαλητερους εως τωρα οπου εχω παρει και αφησα πανω απο 6 με 7 πολυ μικρους 150-300 γραμαρια..

    απο μαχη τα μεγαλα ηταν καλα και ανχοθεικα διοτη δεξια αρηστερα ειχαι βραχια πολλα και εαν πειγεναν απο εκει ζητο που καηκαμαι..
    τα μηκρα ερχοντουσαν σαν τις ζαργανες laugh3 οπου και μετα βεβεα απελευθερονοντουσαν .
    παντος χθες ειθελα να κατσω ολο το βραδυ για να δω την συμπερηφορα των ψαριων καθολη τη διαρκια τις νυχτας αλλα μια που ειμουν μονοσμου μιας απο αποδοση ψαριων ειμουν μια χαρα την εκανα κατα τις 9 με ενα τεραστιο χαμογελο…
    επισης οταν σουρουποσαι τα υπολυπα ψαρια χτηπησαν σε momoti κιτρινο και ενα κοκινοκεφαλο σιμανο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #455983

    Καλησπέρα σε όλους.Τρις ώρες Spinning το βράδυ του Σαββάτου σε λιμάνι της νότιας Χαλκιδικής,το αποτέλεσμα ήταν ένα λαβράκι κοντά στα 1300 γραμμάρια.
    Οι λούτσοι άφαντοι και εντός και εκτός λιμανιού.Το λαβράκι το πήρα στις καθυστερήσεις που λέμε λίγο πριν φύγω στην μπούκα του λιμανιού,και αφού είπα να χρησιμοποιήσω σιλικονούχα τεχνητά μιας που τα σκληρά μέχρι εκείνη την ώρα δεν απέδωσαν.Ήμουν και τυχερός όμως διότι το ψάρι πιάστηκε επιδερμικά και μόλις το απόχιασα ξεγκιστρώθηκε.

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 136 έως 145 (από 145 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων