ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΚΑΣ Κοντακια!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #377881

    Naval wrote:
    Στα μέσα καλοκαιριού ξεκίνησα να γνωρίσω τον Άγγελο Καλυκά αφού πρώτα είχα μιλήσει και με μέλη του forum που τον γνώριζαν Συνεργάσιμος, δεκτικός, καλός μάστορας και γνώστης του αντικειμένου αποδείχθηκε. Ανήσυχο πνεύμα γενικότερα. Μία επίσκεψη να του παραδώσω το όπλο, να μου πάρει κάποια πρώτα μέτρα χονδρικά για να το ξεχονδρίσει μέχρι την επόμενη και να του παραδώσω και το ξύλο (τριανταφυλλιά το λένε αλλά μην ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί δεν τις ξέρει ακόμα και αυτός που μου το έδωσε). Πολύ σκληρό και συμπαγές ξύλο με σημαντικά παραπάνω βάρος από την καρυδιά πράγμα όμως που μας βόλεψε πάρα πολύ στο ζύγισμα του μπροστόβαρου Browning Ultra XS. Σε μία εβδομάδα ήταν έτοιμος από εφαρμογές (τις οποίες κάνει στο χέρι και είναι άψογες τόσο πολύ που το όπλο στο κλείσμο έχει άλλη στιβαρότητα) και με φώναξε για τα τελικά μέτρα. Μία ολόκληρη (δύσκολη όμως) ημέρα χρειάστηκε για να τελειώσει το grip και τα μέτρα. Είναι τελειομανής σ” αυτό το θέμα και αν γνωρίζεις και εσύ τι θες τότε η διαδικασία είναι ευχάριστη και μαθαίνεις πολλά. Το κυριότερο που μαθαίνεις είναι ότι πολλοί τελικά δεν γνωρίζουν αφού ακούς πράγματα πάνω στην δουλειά που λίγοι κατέχουν. Την ίδια μέρα το έριξα και στο σκοπευτήριο που έχει με εντυπωσιακά αποτελέσματα αφού έκανα σκορ απροπόνητος που με δυσκολία έκανα πριν προπονημένος. Μπορεί να ήταν και η &άβλα του καινούργιου κοντακιού αλλά τα συνεχόμενα καλά αποτελέσματα έως σήμερα επιβεβαιώνουν την πολύ καλή δουλειά που έχει γίνει. Χρειάστηκε λιγότερο από τρεις ημέρες για να με ξανακαλέσει και να μου πει που να μου στείλη το όπλο. Η μόνη εκρεμότητα που αφήσαμε ήταν οι ψάθες και αυτό γιατί του είπα να τις αφήσει προς το παρών, να το τουφεκίσω και αν δεν μ” ενοχλήσει τίποτα άλλο του το στέλνω και το τελειώνει αν και το όπλο και χωρίς ψάθες είναι όμορφο και το grip αρκετά σταθερό. Τα λάδια και χρώματα τα πέρασα εγώ γιατί μ’αρέσει η διαδικασία και το ταίριασμα με την πάπια με ένα τελικό χέρι κερί. Δεν έχουν τελειώσει και αυτά μιας και είναι στο δεύτερο χέρι λαδιού ακόμα. Το όπλο πλέον είναι καλοζυγισμένο και έρχεται πάντα στην θέση που πρέπει κατά την επώμιση. Ένοιωσα την «υποχρέωση» να πω δύο πράγματα γι” αυτόν και την δουλειά του γιατί πραγματικά σπανίζουν τόσο προκομένοι και νοικοκύριδες άνθρωποι και συνηθίζω να τους ζηλεύω με την καλή έννοια πάντα. Θεωρώ το όπλο πολύ όμορφο πλέον (όποιος δεν παινέψει το σπίτι του θα πέσει να τον πλακώσει). Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 ώρες, 47 λεπτά πριν από τον Naval. Attachments:
    DSC02394.jpg

    Είναι πάρα πολύ όμορφο ,δεν το συζητάμε αυτό.Γιάννη σου εύχομαι να το χαρείς όσο το έχεις ονειρευτεί. Ο κύριος Καλυκας ,εκτός απο γνώστης του αντικειμένου και καλός τεχνίτης ,φαίνεται και άνθρωπος, με πολύ καλό γούστο. Κια είμαι σίγουρος οτι η φωτογραφία αδικεί το πραγματικό αποτέλεσμα…..

    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Aυτός που αδικείται από την φώτο είναι ο Καλυκάς γιατί η πολύ και καταπληκτική δουλειά είναι στα μέτρα.

    Σε παιδεύει τόσο πολύ που αποκλείεται να τον “κοροιδέψεις” με λάθος επώμισεις και να πάρεις ένα όπλο που θα ψάχνεσαι πάλι.

    Όταν τελειώσεις από τον Άγγελο δεν χρειάζεται ούτε δοκιμή το όπλο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    262
    classicdoubles στις #377892

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΛΥΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΚΟΛΛΥΡΙ ΗΛΕΙΑΣ! ΑΝ ΝΑΙ, ΤΟΤΕ… ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ .ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΟΤΙ ΔΙΑΜΕΝΩ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑΚΙΑ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ! ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΣΤΟ Perazzi  ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΑΘΕΣ, ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ, ΟΥΤΕ ΣΤΗ “ΠΑΠΙΑ”! ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΑ 20ΑΡΑΚΙ ΠΟΖΕ’  ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΞΥΛΑ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!…  ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΥΠΡΙΔΗΜΟΣ!). ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ, Η ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ “ΠΑΠΙΑ” ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΗ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #377896

    ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΓΙΑΝΝΗ!!!! Η ΦΩΤΟ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ…ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ”ΜΑΣΑΖΑΚΙ” ΜΕ ΛΑΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ… :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #377921

    ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΓΙΑΝΝΗ!!!! Η ΦΩΤΟ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ…ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ »ΜΑΣΑΖΑΚΙ» ΜΕ ΛΑΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ…

    O καθένας στον τομέα του …………….. αν θες καλή φωτογραφία βγάλτη μόνο σου ……………… εγώ μόνο το κουμπί ξέρω να πατάω 😆 .

    Συνάδελφε classidoubles ναι για τον Καλυκά στον Πύργο μιλάω, μαζί δεν είμαστε πατριώτες καταγωγής, πατριώτης είσαι με τον ΛΕΩΝ (αν και αυτό ελέγχεται λίγο 😐 ), Aggelos2, Δημήτρη Benelli, Spyros Benelli και κάποια άλλα παιδιά που δεν ξέρω καλά τα user name.

    Όσο για τις ψάθες να ξέρεις ότι το δικό μου το grip βελτιώνεται δραματικά με αυτές και θα τις κάνω σίγουρα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #377926

    aris_kalamata wrote:
    ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΓΙΑΝΝΗ!!!! Η ΦΩΤΟ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ…ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ »ΜΑΣΑΖΑΚΙ» ΜΕ ΛΑΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ…

    O καθένας στον τομέα του …………….. αν θες καλή φωτογραφία βγάλτη μόνο σου ……………… εγώ μόνο το κουμπί ξέρω να πατάω .  

     

    ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ ΑΛΜΠΟΥΜ…. 😆 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #377979

    Το όπλο του Γιάννη το επώμισα και γω και απλά … δεν υπάρχει 😯 .

    Ιδανική η προβολή της ρίγας, όσο ελάχιστα μου αρέσει προσωπικά να την βλέπω και το cast off από κατασκευής του κοντακιού, μου φέρνει την σκοπευτική ευθεία τόσο καλά μπροστά από το μάτι μου, που δεν χρειάζεται να κουνήσω το κεφάλι καθόλου. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να ανεβάσεις το όπλο στο ζυγωματικό. Όλα τα υπόλοιπα νιώθεις ότι γίνονται από μόνα τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #378893

    takisgts wrote:

    Naval wrote:
    Στα μέσα καλοκαιριού ξεκίνησα να γνωρίσω τον Άγγελο Καλυκά αφού πρώτα είχα μιλήσει και με μέλη του forum που τον γνώριζαν Συνεργάσιμος, δεκτικός, καλός μάστορας και γνώστης του αντικειμένου αποδείχθηκε. Ανήσυχο πνεύμα γενικότερα. Μία επίσκεψη να του παραδώσω το όπλο, να μου πάρει κάποια πρώτα μέτρα χονδρικά για να το ξεχονδρίσει μέχρι την επόμενη και να του παραδώσω και το ξύλο (τριανταφυλλιά το λένε αλλά μην ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί δεν τις ξέρει ακόμα και αυτός που μου το έδωσε). Πολύ σκληρό και συμπαγές ξύλο με σημαντικά παραπάνω βάρος από την καρυδιά πράγμα όμως που μας βόλεψε πάρα πολύ στο ζύγισμα του μπροστόβαρου Browning Ultra XS. Σε μία εβδομάδα ήταν έτοιμος από εφαρμογές (τις οποίες κάνει στο χέρι και είναι άψογες τόσο πολύ που το όπλο στο κλείσμο έχει άλλη στιβαρότητα) και με φώναξε για τα τελικά μέτρα. Μία ολόκληρη (δύσκολη όμως) ημέρα χρειάστηκε για να τελειώσει το grip και τα μέτρα. Είναι τελειομανής σ” αυτό το θέμα και αν γνωρίζεις και εσύ τι θες τότε η διαδικασία είναι ευχάριστη και μαθαίνεις πολλά. Το κυριότερο που μαθαίνεις είναι ότι πολλοί τελικά δεν γνωρίζουν αφού ακούς πράγματα πάνω στην δουλειά που λίγοι κατέχουν. Την ίδια μέρα το έριξα και στο σκοπευτήριο που έχει με εντυπωσιακά αποτελέσματα αφού έκανα σκορ απροπόνητος που με δυσκολία έκανα πριν προπονημένος. Μπορεί να ήταν και η &άβλα του καινούργιου κοντακιού αλλά τα συνεχόμενα καλά αποτελέσματα έως σήμερα επιβεβαιώνουν την πολύ καλή δουλειά που έχει γίνει. Χρειάστηκε λιγότερο από τρεις ημέρες για να με ξανακαλέσει και να μου πει που να μου στείλη το όπλο. Η μόνη εκρεμότητα που αφήσαμε ήταν οι ψάθες και αυτό γιατί του είπα να τις αφήσει προς το παρών, να το τουφεκίσω και αν δεν μ” ενοχλήσει τίποτα άλλο του το στέλνω και το τελειώνει αν και το όπλο και χωρίς ψάθες είναι όμορφο και το grip αρκετά σταθερό. Τα λάδια και χρώματα τα πέρασα εγώ γιατί μ’αρέσει η διαδικασία και το ταίριασμα με την πάπια με ένα τελικό χέρι κερί. Δεν έχουν τελειώσει και αυτά μιας και είναι στο δεύτερο χέρι λαδιού ακόμα. Το όπλο πλέον είναι καλοζυγισμένο και έρχεται πάντα στην θέση που πρέπει κατά την επώμιση. Ένοιωσα την «υποχρέωση» να πω δύο πράγματα γι” αυτόν και την δουλειά του γιατί πραγματικά σπανίζουν τόσο προκομένοι και νοικοκύριδες άνθρωποι και συνηθίζω να τους ζηλεύω με την καλή έννοια πάντα. Θεωρώ το όπλο πολύ όμορφο πλέον (όποιος δεν παινέψει το σπίτι του θα πέσει να τον πλακώσει). Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 ώρες, 47 λεπτά πριν από τον Naval. Attachments:
    DSC02394.jpg

    Είναι πάρα πολύ όμορφο ,δεν το συζητάμε αυτό.Γιάννη σου εύχομαι να το χαρείς όσο το έχεις ονειρευτεί. Ο κύριος Καλυκας ,εκτός απο γνώστης του αντικειμένου και καλός τεχνίτης ,φαίνεται και άνθρωπος, με πολύ καλό γούστο. Κια είμαι σίγουρος οτι η φωτογραφία αδικεί το πραγματικό αποτέλεσμα….. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Aυτός που αδικείται από την φώτο είναι ο Καλυκάς γιατί η πολύ και καταπληκτική δουλειά είναι στα μέτρα. Σε παιδεύει τόσο πολύ που αποκλείεται να τον «κοροιδέψεις» με λάθος επώμισεις και να πάρεις ένα όπλο που θα ψάχνεσαι πάλι. Όταν τελειώσεις από τον Άγγελο δεν χρειάζεται ούτε δοκιμή το όπλο.

    τελικα ειχες δικιο , και παρα πολυ ομορφο , και να το χαιρεσαι φυσικα , αλλα σε εχει φερει και κεντρο , στον αγωνα εσκισες , καλοριζικο φιλε !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #378914

    Ευχαριστό Μήτσο …………….. και στα δικά σου …………………

    Είσαι μέσα στην πηγή ……………….. νερό δεν θα πιεις? Που θα πάει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #378993

    Naval wrote:

    takisgts wrote:

    Naval wrote:
    Στα μέσα καλοκαιριού ξεκίνησα να γνωρίσω τον Άγγελο Καλυκά αφού πρώτα είχα μιλήσει και με μέλη του forum που τον γνώριζαν Συνεργάσιμος, δεκτικός, καλός μάστορας και γνώστης του αντικειμένου αποδείχθηκε. Ανήσυχο πνεύμα γενικότερα. Μία επίσκεψη να του παραδώσω το όπλο, να μου πάρει κάποια πρώτα μέτρα χονδρικά για να το ξεχονδρίσει μέχρι την επόμενη και να του παραδώσω και το ξύλο (τριανταφυλλιά το λένε αλλά μην ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί δεν τις ξέρει ακόμα και αυτός που μου το έδωσε). Πολύ σκληρό και συμπαγές ξύλο με σημαντικά παραπάνω βάρος από την καρυδιά πράγμα όμως που μας βόλεψε πάρα πολύ στο ζύγισμα του μπροστόβαρου Browning Ultra XS. Σε μία εβδομάδα ήταν έτοιμος από εφαρμογές (τις οποίες κάνει στο χέρι και είναι άψογες τόσο πολύ που το όπλο στο κλείσμο έχει άλλη στιβαρότητα) και με φώναξε για τα τελικά μέτρα. Μία ολόκληρη (δύσκολη όμως) ημέρα χρειάστηκε για να τελειώσει το grip και τα μέτρα. Είναι τελειομανής σ” αυτό το θέμα και αν γνωρίζεις και εσύ τι θες τότε η διαδικασία είναι ευχάριστη και μαθαίνεις πολλά. Το κυριότερο που μαθαίνεις είναι ότι πολλοί τελικά δεν γνωρίζουν αφού ακούς πράγματα πάνω στην δουλειά που λίγοι κατέχουν. Την ίδια μέρα το έριξα και στο σκοπευτήριο που έχει με εντυπωσιακά αποτελέσματα αφού έκανα σκορ απροπόνητος που με δυσκολία έκανα πριν προπονημένος. Μπορεί να ήταν και η &άβλα του καινούργιου κοντακιού αλλά τα συνεχόμενα καλά αποτελέσματα έως σήμερα επιβεβαιώνουν την πολύ καλή δουλειά που έχει γίνει. Χρειάστηκε λιγότερο από τρεις ημέρες για να με ξανακαλέσει και να μου πει που να μου στείλη το όπλο. Η μόνη εκρεμότητα που αφήσαμε ήταν οι ψάθες και αυτό γιατί του είπα να τις αφήσει προς το παρών, να το τουφεκίσω και αν δεν μ” ενοχλήσει τίποτα άλλο του το στέλνω και το τελειώνει αν και το όπλο και χωρίς ψάθες είναι όμορφο και το grip αρκετά σταθερό. Τα λάδια και χρώματα τα πέρασα εγώ γιατί μ’αρέσει η διαδικασία και το ταίριασμα με την πάπια με ένα τελικό χέρι κερί. Δεν έχουν τελειώσει και αυτά μιας και είναι στο δεύτερο χέρι λαδιού ακόμα. Το όπλο πλέον είναι καλοζυγισμένο και έρχεται πάντα στην θέση που πρέπει κατά την επώμιση. Ένοιωσα την «υποχρέωση» να πω δύο πράγματα γι” αυτόν και την δουλειά του γιατί πραγματικά σπανίζουν τόσο προκομένοι και νοικοκύριδες άνθρωποι και συνηθίζω να τους ζηλεύω με την καλή έννοια πάντα. Θεωρώ το όπλο πολύ όμορφο πλέον (όποιος δεν παινέψει το σπίτι του θα πέσει να τον πλακώσει). Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 ώρες, 47 λεπτά πριν από τον Naval. Attachments:
    DSC02394.jpg

    Είναι πάρα πολύ όμορφο ,δεν το συζητάμε αυτό.Γιάννη σου εύχομαι να το χαρείς όσο το έχεις ονειρευτεί. Ο κύριος Καλυκας ,εκτός απο γνώστης του αντικειμένου και καλός τεχνίτης ,φαίνεται και άνθρωπος, με πολύ καλό γούστο. Κια είμαι σίγουρος οτι η φωτογραφία αδικεί το πραγματικό αποτέλεσμα….. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Aυτός που αδικείται από την φώτο είναι ο Καλυκάς γιατί η πολύ και καταπληκτική δουλειά είναι στα μέτρα. Σε παιδεύει τόσο πολύ που αποκλείεται να τον «κοροιδέψεις» με λάθος επώμισεις και να πάρεις ένα όπλο που θα ψάχνεσαι πάλι. Όταν τελειώσεις από τον Άγγελο δεν χρειάζεται ούτε δοκιμή το όπλο.

    τελικα ειχες δικιο , και παρα πολυ ομορφο , και να το χαιρεσαι φυσικα , αλλα σε εχει φερει και κεντρο , στον αγωνα εσκισες , καλοριζικο φιλε !!

    Ρε Μήτσο σου έχω στείλη ένα pm που σου ζητάω το e-mail σου για να σου περάσω αυτό που λέγαμε.

    Όταν μπαίνω όμως στο προφίλ σου σε γράφει σκέτο Benelli.

    Προσπάθησε να μου το στείλης. Το έχω φτιάξει από το ίδιο απόγευμα που το λέγαμε κι’ όλας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #430803

    εφτιαξε δυο κοντακια απο ελια ο καλλιτεχνης , ενα σε Perazzi σε στυλ valeriano full pistol , και ενα σε Browning σε πιο κλασσσικο στυλ αλλα τρομερο σε σχεδιο και ομορφια που νομιζω οτι αξιζει να τα δουμε ολοι μας στο Ιντερνετ , αλλωστε ολοι δειχνουν τα χρυσα κοσμηματα , τα διαμαντια δεν πρεπει να τα δειξουμε ? θα ανεβασω φωτο μαλλον αυριο το βραδυ , και θα ανεβασω και ενα Perazzi με ιταλικο κοντακι μεσα απο brechia και Sabbati να δουμε διαφορες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    john.a1 στις #430905

    Θα κατέβω κάτω για κάτι δουλειές και. Θα έχω χρόνο να φέρω το όπλο. Το σκοπευτηριο δουλεύει. Άμα ξερη κανείς. Να μου απάντηση.        Ευχαριστώ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #430937

    εφτιαξε δυο κοντακια απο ελια ο καλλιτεχνης , ενα σε Perazzi σε στυλ valeriano full pistol , και ενα σε Browning σε πιο κλασσσικο στυλ αλλα τρομερο σε σχεδιο και ομορφια που νομιζω οτι αξιζει να τα δουμε ολοι μας στο Ιντερνετ , αλλωστε ολοι δειχνουν τα χρυσα κοσμηματα , τα διαμαντια δεν πρεπει να τα δειξουμε ? θα ανεβασω φωτο μαλλον αυριο το βραδυ , και θα ανεβασω και ενα Perazzi με ιταλικο κοντακι μεσα απο brechia και Sabbati να δουμε διαφορες

    Δημητρη καλησπερα , γνωριζεις εαν εχει τακους καρυδιας για κοντακι ο Καλυκας  ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #430944

    Θα κατέβω κάτω για κάτι δουλειές και. Θα έχω χρόνο να φέρω το όπλο. Το σκοπευτηριο δουλεύει. Άμα ξερη κανείς. Να μου απάντηση. Ευχαριστώ………

    Γιαννη , προσωρινα το σκοπευτηριο δεν  δουλευει λογω ενος γραφειοκρατικου προβληματος το οποιο οριστικα λυθηκε , θα ανοιξει εντος της εβδομαδας , σου στελνω το τηλ του Αγγελου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #430946

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Δημητρης Benelli wrote:</div>
    εφτιαξε δυο κοντακια απο ελια ο καλλιτεχνης , ενα σε Perazzi σε στυλ valeriano full pistol , και ενα σε Browning σε πιο κλασσσικο στυλ αλλα τρομερο σε σχεδιο και ομορφια που νομιζω οτι αξιζει να τα δουμε ολοι μας στο Ιντερνετ , αλλωστε ολοι δειχνουν τα χρυσα κοσμηματα , τα διαμαντια δεν πρεπει να τα δειξουμε ? θα ανεβασω φωτο μαλλον αυριο το βραδυ , και θα ανεβασω και ενα Perazzi με ιταλικο κοντακι μεσα απο brechia και Sabbati να δουμε διαφορες

    Δημητρη καλησπερα , γνωριζεις εαν εχει τακους καρυδιας για κοντακι ο Καλυκας ?

    ναι Τακη εχει οτι θελεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #431778

    οποιος εχει τη καλοσυνη κια μπορει ας μου στειλει σε πμ τα τηλεφωνα επικοινωνιας του αγγελου να συννενοηθω για να παω για κοψιμο και πελμα γιατι προχθες στο τραπ κοντεψε να μου σπασει η κλειδα…..Too Sad στη κυριολεξια 2 μερες με παγους ειμαι…ειναι πολυ αγριο το νεο οπλο….Big Smile

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων