ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΚΑΣ Κοντακια!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #431865

    το σκοπευτηριο το εχει ανοιξει??


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #431952

    εμαθα πριν απο λιγο απο ενα φιλο , για ενα 24 που εγινε σημερα απο ενα φιλος  μελος του Αρτεμις , καλοριζικο το νεο του κοντακι και ευχομαι να του δωσει οποιες επιτυχιες του αξιζει , και να πω και ενα ευχαριστω στο φιλαρακι τον Vaggos benelli  για μια εξυπηρετηση που μου εκανε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #431953

    εμαθα πριν απο λιγο απο ενα φιλο , για ενα 24 που εγινε σημερα απο ενα φιλος μελος του Αρτεμις , καλοριζικο το νεο του κοντακι και ευχομαι να του δωσει οποιες επιτυχιες του αξιζει , και να πω και ενα ευχαριστω στο φιλαρακι τον Vaggos benelli για μια εξυπηρετηση που μου εκανε

      Δημητρη εχεις ΠΜ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #431955

    εμαθα πριν απο λιγο απο ενα φιλο , για ενα 24 που εγινε σημερα απο ενα φιλος μελος του Αρτεμις , καλοριζικο το νεο του κοντακι και ευχομαι να του δωσει οποιες επιτυχιες του αξιζει , και να πω και ενα ευχαριστω στο φιλαρακι τον Vaggos benelli για μια εξυπηρετηση που μου εκανε

     

    το εμαθα κ εω κ θα μπουμε σε εξοδα παλι..!!!!!!!!Baffle

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #432207

    εμαθα πριν απο λιγο απο ενα φιλο , για ενα 24 που εγινε σημερα απο ενα φιλος  μελος του Αρτεμις , καλοριζικο το νεο του κοντακι και ευχομαι να του δωσει οποιες επιτυχιες του αξιζει

    Δηλαδη,μας περιμενει εκπληξη στον Λαγκαδα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432212

    Κωστάκη ναι είναι γεγονός.Το ΣΚ οι κεραίες μου από τη Δίβρη έπιασαν ένα Μενιδιάτη με sp.WINCHESTER,σκοπευτικό ,να έρχεται στον Άγγελο να παίρνει το νέο του κοντάκι.Καλορίζικο του εύχομαι.Δεν μου ξεφεύγει τίποτα από κει ψηλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #433143

    λοιπον το νεο μου κοντακι ειναι γεγονος!!!!

    δεν θα πω πολλα καθως δεν το εχουμε τελειωσει εντελως εχουμε αφησει καποιες μικρολεπτομεριες!!!

    θα σας πω μονο οτι δεν εχει καμια σχεση με το παλιο!!

    τρομερη αλλαγη στο πιασημο(λαβη), αλλη αισθηση στην επωμιση και πολλα αλλα…….νομιζω οτι ριχνει αλλος ανθρωπος!!!

    ευχαριστω τον(ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΛΥΚΑ) για την δουλεια που εκανε πανω στο κοντακι ειναι τελικα ΚΑΛΙΤΕΧΝΗΣ …..(για μενα προσωπηκα παντα)!!!

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #433145

        Εμείς πότε θα το δούμε?    έέε΄????

    Οταν τελειώσει??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #434209

    Σήμερα πέρασα ένα όμορφο απόγευμα,στο σκοπευτήριο του Άγγελου με αυτόν και το Δημήτρη.Ο οποίος Δημήτρης δεν έχει καμιά σχέση με πέρυσι,έχει βελτιωθεί δραματικά.Πιστεύω ότι την Τετάρτη να τους ξαναδώ.Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #434219

    Σήμερα πέρασα ένα όμορφο απόγευμα,στο σκοπευτήριο του Άγγελου με αυτόν και το Δημήτρη.Ο οποίος Δημήτρης δεν έχει καμιά σχέση με πέρυσι,έχει βελτιωθεί δραματικά.Πιστεύω ότι την Τετάρτη να τους ξαναδώ.Big Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    το παλευουμε φιλε , ειναι κολλημα το σκητ μεγαλο , αλλα εσυ στο σπορτινγκ  , με to xfull το colonial  τα εξαερωσες τα πιατακια , τελικα μηπως πρεπει να βιδωθει μονιμα επανω στο  κανονι ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #434231

    Μήτσο κρύβε λόγια,γιατί δε θα το πιστεύουνBig Boss.

    Ελπίζω να σε δω την Τετάρτη το απόγευμα.Θα προσπαθήσω να φέρω το γέρο και τον ανηψιό για να δουν το σκοπευτήριο.Θα κοιτάξω μήπως μπορέσω να βρω να φέρω και μια φέτα καρυδιά στον Άγγελο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #434233

    Μήτσο κρύβε λόγια,γιατί δε θα το πιστεύουνBig Boss. Ελπίζω να σε δω την Τετάρτη το απόγευμα.Θα προσπαθήσω να φέρω το γέρο και τον ανηψιό για να δουν το σκοπευτήριο.Θα κοιτάξω μήπως μπορέσω να βρω να φέρω και μια φέτα καρυδιά στον Άγγελο.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    Μήτσο καλημέρα.

    Αν κανονίσουμε με τον Στάθη που θα είναι κάτω για Πέμπτη ή Παρασκευή (αν είναι ανοιχτό) από το πρωί είσαι μέσα?

     

    Λέω πρωί για να προλάβω φεύγοντας για Αθήνα περάσω από τον τόπο σου να μυρίσω υψόμετρο που μ’ αρέσει.

    Ο Στάθης έχει ήδη φύγει, δεν του έχω πεί τίποτα. Δες το και πες μου ωρέ!!!!!!!!!

    Για Δημήτρη-benelli και Aggelos2 δεν γράφω, δίπλα είναι, ένα γεια θα έρθουν να μας πουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #434243

    Γιάννη το θέμα είναι οτι τα παιδιά δουλεύουν το πρωί και το σκοπευτήριο λειτουργεί Δευτέρα – Τετάρτη-Παρασκευή απόγευμα και ΣΚ.Πέρνα απόγευμα αν μπορείς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #434244

    Γιάννη το θέμα είναι οτι τα παιδιά δουλεύουν το πρωί και το σκοπευτήριο λειτουργεί Δευτέρα – Τετάρτη-Παρασκευή απόγευμα και ΣΚ.Πέρνα απόγευμα αν μπορείς.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    Δεν είναι άσχημα και το απόγευμα, βολεύει να κάνω και ένα μπανάκι, έλεγα όμως αν στο γυρισμό πέρναγα από το χωριό σου να ήταν μέρα ακόμα να δω λίγο έλατο. Αν ” κουμπώσει” θα έρθω.Να μην κάνω πάλι ταξίδι επιστροφής από  Πύργο Πάτρα, τον έχω βαρεθεί. Ενώ αν βγω Τρίπολη από τα βουνά θα έχει άλλο ενδιαφέρον, αν είναι και μέρα ακόμα καλύτερα.

    Αν είναι για Παρασκευή θα έρθεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #434245

    σταματας κ για μια μασα στη κανδηλα πχ κ μετα βαλε τον κιτ να σε γυρισει πισω….Ahh!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων