ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΚΑΣ Κοντακια!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #434635

    Μου ανάψατε φωτιές σήμερα με τον Άγγελο,Δημήτρη……….Κι όσο σκεφτόμουν ότι έριχνα με καραμπίνα και 3***…….Doubt it!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #434638

    Μου ανάψατε φωτιές σήμερα με τον Άγγελο,Δημήτρη……….Κι όσο σκεφτόμουν ότι έριχνα με καραμπίνα και 3***…….Doubt it!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    ριχνεις ωραια και σωστα , θα στο ξαναπω ξεχνα τα τσοκ και φαε με τα ματια σου τον δισκο – πουλι , ειδες την εικονα , πατα , αυτο δεν λεει συνεχεια ο καθηγητης ??? οσα πιατα    τα σημαδευουμε δεν σπανε ,και μην παρεξηγηθω , ουτε ειδικος ειμαι ουτε τιποτα, απλα παθων ειμαι και οσα λεω τα εχω δει στην πραξη , μετα φυσικα απο καποιο ……. μικρο …. αριθμο φυσιγγιων , και το νερο που μας κερασες , τι ηταν αυτο ρε φιλε ? φαρμακο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #434649

    θα στο ξαναπω ξεχνα τα τσοκ και φαε με τα ματια σου τον δισκο – πουλι , ειδες την εικονα , πατα

    Μην του “ανοιγεις” τα ματια ρε Δημητρη.Αυτος περα απο Μ1,δεν ξερει τιποτ’ αλλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #434650

    Λοιπόν για να διευκρινίσω.Χθες πρώτη φορά στη ζωή μου έριξα skeet,με την καραμπίνα με 3*** τσοκ κι έκανα 17.Αυτός που φταίει για αυτό είναι ο Δημήτρης που με προέτρεπε από την προηγούμενη φορά.Κι ο Άγγελος αφού τελείωσα μου είπε οτι <<το έχω>>.Δεν ξέρω,η αλήθεια είναι οτι μου άρεσε,ιδίως οι ντουμπλέδες!Θα δούμε ,καθώς ώς γνωστόν δεν έχω πλέον σκοπευτικό όπλο κι οι εποχές είναι δύσκολες.

    Μήτσο το νερό αυτό βγαίνει στο χωράφι του μπάρμπα μου που γνώρισες και κατηφορίζει στο δικό μου.Είναι γενιές που το πίνουμε και σε διαβεβαιώ ότι εκτος δροσερό και γευστικό είναι και χωνευτικό.

    Είναι επίσης γνωστό οτι τα Μ1, τα γνωστά τυφέκια ,στην εποχή μου τα είχαν ,κυρίως στα βοηθητικά σώματα.Οπότε άλλοι τα γνωρίζουν γιατί εγώ ως γνωστό υπηρέτησα ως αμφίβιος καταδρομέας και είχα FN και διόπτρα λόγω ειδικότητας.Συνδυασμός που ακόμη και σήμερα <<σκοτώνει>>.Το Μ1 το γνώρισα,από κάτι γνωστούς ,παλιά στα ΤΕΑ και με το που το επεξεργάστηκα,ούτε να το ξαναπιάσω,τέτοιο ατσούμπαλο και πολύπλοκο.Προτιμώ το Enfield,Mauser.Big Boss

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #435675

    μολις επεστρεψα κ εγω απ οτις διακοπες μου κ αφου πρωτα περασα απο κουρα ομορφιας το οπλακι μου απ οτον αγγελο…

    ενα μεγαλο ευχαριστω στον αγγελο για τη δουλεια που μου εκανε μιας κ μου κανε τη χαρη κ το φτιαξε εντος 6 ωρων το τι τριψιμο κ τα νευρα που του εσπασα με τα κουσουρια μου ηταν αρκετα..

    η εμπειρια ηταν απλα καταπληκτικη μιας κ βρισκομουν σε ολα τα σταδια της δημιουργιας του κοντακιου κ μπορω να πω οτι το κατα ευχαριστηιθηκα κ ο αγγελος με το αποτελεσμα πανω μου…

    φωτογραφιες βεβαια οταν τελειοποιηθει με τα φρου φρου του κ τα βαψιματα του…

    ποτε δε πιστευα οτι με να απλο σηκωμα θα ερχεται το οπλο στα ματια…τσαμπα πλανομασταν τοσο καιρο χωρις κοντακι στα μετρα μας.

    ευχαριστω κ τα φιλαρακια εδω μεσα για τις πληροφοριες τους κ τις προτροπες τους…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #435676

    μολις επεστρεψα κ εγω απ οτις διακοπες μου κ αφου πρωτα περασα απο κουρα ομορφιας το οπλακι μου απ οτον αγγελο… ενα μεγαλο ευχαριστω στον αγγελο για τη δουλεια που μου εκανε μιας κ μου κανε τη χαρη κ το φτιαξε εντος 6 ωρων το τι τριψιμο κ τα νευρα που του εσπασα με τα κουσουρια μου ηταν αρκετα.. η εμπειρια ηταν απλα καταπληκτικη μιας κ βρισκομουν σε ολα τα σταδια της δημιουργιας του κοντακιου κ μπορω να πω οτι το κατα ευχαριστηιθηκα κ ο αγγελος με το αποτελεσμα πανω μου… φωτογραφιες βεβαια οταν τελειοποιηθει με τα φρου φρου του κ τα βαψιματα του… ποτε δε πιστευα οτι με να απλο σηκωμα θα ερχεται το οπλο στα ματια…τσαμπα πλανομασταν τοσο καιρο χωρις κοντακι στα μετρα μας. ευχαριστω κ τα φιλαρακια εδω μεσα για τις πληροφοριες τους κ τις προτροπες τους…

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!</div>

    Μπραβο ρε μαγκα αντε και 25αρια ,πισω εβαλες sc 100?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #435677

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>akis_a wrote:</div>
    μολις επεστρεψα κ εγω απ οτις διακοπες μου κ αφου πρωτα περασα απο κουρα ομορφιας το οπλακι μου απ οτον αγγελο… ενα μεγαλο ευχαριστω στον αγγελο για τη δουλεια που μου εκανε μιας κ μου κανε τη χαρη κ το φτιαξε εντος 6 ωρων το τι τριψιμο κ τα νευρα που του εσπασα με τα κουσουρια μου ηταν αρκετα.. η εμπειρια ηταν απλα καταπληκτικη μιας κ βρισκομουν σε ολα τα σταδια της δημιουργιας του κοντακιου κ μπορω να πω οτι το κατα ευχαριστηιθηκα κ ο αγγελος με το αποτελεσμα πανω μου… φωτογραφιες βεβαια οταν τελειοποιηθει με τα φρου φρου του κ τα βαψιματα του… ποτε δε πιστευα οτι με να απλο σηκωμα θα ερχεται το οπλο στα ματια…τσαμπα πλανομασταν τοσο καιρο χωρις κοντακι στα μετρα μας. ευχαριστω κ τα φιλαρακια εδω μεσα για τις πληροφοριες τους κ τις προτροπες τους… <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!</div>

    Μπραβο ρε μαγκα αντε και 25αρια ,πισω εβαλες sc 100?

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ</div>

     

    ναι βαγγελη κ ειναι πολυ ωραιο στην αισθηση ,ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #435681

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>vagos-benelli1 wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>akis_a wrote:</div>
    μολις επεστρεψα κ εγω απ οτις διακοπες μου κ αφου πρωτα περασα απο κουρα ομορφιας το οπλακι μου απ οτον αγγελο… ενα μεγαλο ευχαριστω στον αγγελο για τη δουλεια που μου εκανε μιας κ μου κανε τη χαρη κ το φτιαξε εντος 6 ωρων το τι τριψιμο κ τα νευρα που του εσπασα με τα κουσουρια μου ηταν αρκετα.. η εμπειρια ηταν απλα καταπληκτικη μιας κ βρισκομουν σε ολα τα σταδια της δημιουργιας του κοντακιου κ μπορω να πω οτι το κατα ευχαριστηιθηκα κ ο αγγελος με το αποτελεσμα πανω μου… φωτογραφιες βεβαια οταν τελειοποιηθει με τα φρου φρου του κ τα βαψιματα του… ποτε δε πιστευα οτι με να απλο σηκωμα θα ερχεται το οπλο στα ματια…τσαμπα πλανομασταν τοσο καιρο χωρις κοντακι στα μετρα μας. ευχαριστω κ τα φιλαρακια εδω μεσα για τις πληροφοριες τους κ τις προτροπες τους… <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!</div>

    Μπραβο ρε μαγκα αντε και 25αρια ,πισω εβαλες sc 100? <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ</div>

    ναι βαγγελη κ ειναι πολυ ωραιο στην αισθηση ,ευχαριστω.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!</div>

    καλοριζικο , να το χαιρεσαι και να το ευχαριστηθεις σου ευχομαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #435682

    μολις επεστρεψα κ εγω απ οτις διακοπες μου κ αφου πρωτα περασα απο κουρα ομορφιας το οπλακι μου απ οτον αγγελο… ενα μεγαλο ευχαριστω στον αγγελο για τη δουλεια που μου εκανε μιας κ μου κανε τη χαρη κ το φτιαξε εντος 6 ωρων το τι τριψιμο κ τα νευρα που του εσπασα με τα κουσουρια μου ηταν αρκετα.. η εμπειρια ηταν απλα καταπληκτικη μιας κ βρισκομουν σε ολα τα σταδια της δημιουργιας του κοντακιου κ μπορω να πω οτι το κατα ευχαριστηιθηκα κ ο αγγελος με το αποτελεσμα πανω μου… φωτογραφιες βεβαια οταν τελειοποιηθει με τα φρου φρου του κ τα βαψιματα του… ποτε δε πιστευα οτι με να απλο σηκωμα θα ερχεται το οπλο στα ματια…τσαμπα πλανομασταν τοσο καιρο χωρις κοντακι στα μετρα μας. ευχαριστω κ τα φιλαρακια εδω μεσα για τις πληροφοριες τους κ τις προτροπες τους…

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!</div>

     

    Άκη,καλορίζικο φίλε μου!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #443169



    κ οι φωτογραφιες οπως ειχα υποσχεθει..ο καλλιτεχνης ζωγραφισε παλι…

    μη ξεχαστει κανεις κ δε το φτυσει θα μαλωσουμε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #443180

    <br>
    <br>

    κ οι φωτογραφιες οπως ειχα υποσχεθει..ο καλλιτεχνης ζωγραφισε παλι…

    μη ξεχαστει κανεις κ δε το φτυσει θα μαλωσουμε….<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    <br>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!

    </div>

    Φτου φτου σκόρδα!!Πολύ ωραίο Άκη μου!!!!Να το χαρείς όσο μπορείς εύχομαι ρε φίλε!!! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #443229

    Καλησπερα! Καλοτουφεκο Ακη! Θελω να σε ρωτησω κατι.τα μετρα για να φτιαχτει το κοντακι ποιος στα πηρε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #443258

    Καλησπερα! Καλοτουφεκο Ακη! Θελω να σε ρωτησω κατι.τα μετρα για να φτιαχτει το κοντακι ποιος στα πηρε?

    ο ιδιος ο αγγελος πηρα μετρα κ το εραψε πανω μου,καθως ημουν παρων στην διαδικασια κ επωμιζα συνεχεια μεχρι να ερθουμε κεντρο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #443262

    Καλοριζικο και καλοντουφεκο !!!!!
    Ευχομαι να το εγκαινιασεις στις φασσουλες!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #443273

    ευχαριστω κωστη..εννοειται οτι παει καρφωτο για φασσα.ηδη εχω ξεκινησει προπονηση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων