Σκοπευτήριο Καλαμάτας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422468

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    [/url] ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΝΝΗ… ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ… ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ… ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ…

    Εγώ πάντως κάτι έμαθα από τον κύριο με το περίεργο παπούτσι τον βιαστικό στο skeet.

    Νομίζω πως πρέπει ν’ ασχοληθούμαι και λίγο με το trap ;).

    Αυτός ο Άκης που ήταν?

    Eίστε δυνατή ομάδα με τον Άρη …………… δραστήριοι πολύ.

    Να είστε καλά!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #422541

    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    καλα ρε αρη και αντωνη, τι μας κανατε ρε σεις!!!! το μοντελο το παιζει φιρμα….και για μηλισουμε μαζι του πλεον πρεπει να κλεισουμε ραντεβου!!!

    μπραβος παντως περασατε καταπληκτικα και αυτο ειναι που μετραει!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #422544

     

    το μοντελο το παιζει φιρμα….και για μηλισουμε μαζι του πλεον πρεπει να κλεισουμε ραντεβου!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    ΕΙΔΕΣ ΦΙΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΄΄ΠΛΑΣΣΑΡΑ” ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ Ε?? ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΙ ΤΟ  ΣΩΣΤΟ ΑΤΖΕΝΤΗ… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΤΩΡΑ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΑΤΕ, ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ… :-Ρ

    ΑΦΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΗΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ… 🙂 ΧΑΧΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422550

    Nομίζω πως υπερβάλετε λίγο 🙂 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #422555

    EΓΡΑΨΕΣ…   🙂   🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #422595

    να αυτα ελεγα αρη……..!!!!! χαχααχαχχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #422823

    αρη καλημερα!!! το νου σου φιλε ερχεται το αγορι παλι κατω……..και εχει αγριες διαθεσης!!!

    φυλαχτητε θα το καψει το σκοπ/ριο το σκ!! απο τι εμαθα…….δεν θα βρεθει εμποδιο μπροστα του ειπε χαρακτιρηστηκα!!! χαχαχχααχχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #422834

    αρη καλημερα!!! το νου σου φιλε ερχεται το αγορι παλι κατω……..και εχει αγριες διαθεσης!!! φυλαχτητε θα το καψει το σκοπ/ριο το σκ!! απο τι εμαθα…….δεν θα βρεθει εμποδιο μπροστα του ειπε χαρακτιρηστηκα!!! χαχαχχααχχα

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    ΠΑΛΙ???????

    ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!! 🙂  😛

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #422851

    Βλέπω να έχει ουρά την Κυριακή … 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #423087

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ,

    Ο ALTAIR LUSSO ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ, ΡΙΞΑΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ…ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ… 🙂 ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΕΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ… ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΦΟΡΑ? 🙂

    ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ TRAP ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ? ΕΡΙΞΑ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ, Κ ΤΑ ΣΚΕΕΤ ΤΗΣ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ…ΚΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ”ΔΕΣΙΜΟ”…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #423094

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ, Ο ALTAIR LUSSO ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ, ΡΙΞΑΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ…ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ… ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΕΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ… ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΦΟΡΑ? ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ TRAP ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ? ΕΡΙΞΑ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ, Κ ΤΑ ΣΚΕΕΤ ΤΗΣ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ…ΚΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ »ΔΕΣΙΜΟ»… [/url] [/url] [/url]

    Αρη αισθανοσουν οτι εχανες το οπλο , ειδικα στους ντουμπλεδες ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #423096

    Αρη αισθανοσουν οτι εχανες το οπλο , ειδικα στους ντουμπλεδες ?

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΤΟΥΜΠΛΕΔΕΣ ME EPITYXIA…ΣE KAΠΟΙΟΥΣ ΒΑΤΗΡΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ…ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΡΕΙΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΩ ΣΩΣΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΩ ΤΟΤΕ ΦΑΙΝΕΝΤΑΙ ΤΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΝΝΟ…ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΠΙΟ ΕΚΤΕΘΙΜΕΝΟ ΣΕ ΛΑΘΗ…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #423433

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ, Ο ALTAIR LUSSO ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ, ΡΙΞΑΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ…ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ… ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΕΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ… ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΦΟΡΑ? ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ TRAP ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ? ΕΡΙΞΑ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ, Κ ΤΑ ΣΚΕΕΤ ΤΗΣ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ…ΚΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ »ΔΕΣΙΜΟ»… [/url] [/url] [/url]

    Εγώ σας ευχαριστώ θερμά που δώσατε πορτοκαλί χρώμα στο Κυριακάτικο πρωινό μου 🙂  . Σας περιμένω με τον Νίκο και τον Αντώνη στην Αθήνα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #428551

    ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SKEET ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ SKEET ΓΙΩΡΓΟ ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗ…

    ΑΝ Κ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ, ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΠΕΥΤΩΝ ΜΑΡΤΥΡΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ… ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟΥΣ…ΑΡΚΕΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ…

    ΜΠΡΑΒΟ!!!

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #428566

    καλησπερα! Ari πολυ ωραιες οι φωτο απο το σκοπευτηριο!! και πολυ καλο το αρθρο σου για τα φυσσιγια skeet που διαβασα σημερα..o Γιωργος Σαλαβαντακης περα απο κορυφαιος σκοπευτης,ειναι εξαιρετος ανθρωπος και πολυ καλος και αμεσος στις συμβουλες στην σκοποβολη ..ειμαστε τυχεροι που τον βλεπουμε στο σκοπευτηριο εδω στα Χανια και παντα προθυμος σε οτιδηποτε τον ρωταμε..θυμαμαι αξεχαστα σε ενα μακρινο πιατο στο sporting που με δυσκολευε,τον ειχα τουφεκισει 2 φορες συνεχομενες και τον ειχα χασει,μου λεει επωμισε μαλακα και μην τρεχεις μετα…και ως δια μαγειας το πιατο εσπασε και ξανασπασε..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων