Αλλοδαποί σκοτώνουν έλληνες εν ψυχρώ.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 271 έως 274 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #428538

    Η ελευθερια ειναι το μεγιστο αγαθο σε τουτη την ερημη παλιοζωη και προσδιδει την αξιοπρεπεια και τον σεβασμο στην οντοτητα του αλλου.Τα περι δηθεν προσωπικων δεδομενων κρυφα και μυστικα τα οποια κατα παραξενο τροπο προφυλατουν τους παρανομους απο την διαπομπευση και τον παραδειγματισμο των αλλων με αποτερο στοχο να μην επαναλλαβουν τα ιδια(απο φοβο οι περισσοτεροι) καθως και η μη αναμεταδοση τν ειδησεων με σκοπο την μη διαδοση των ειδησεων που ο κοσμος θελει να αναμεταδιδει γιατι προφανως εχουν ουσιαστικοτερο ενδιαφερον απο το τι χρωμα στριγκ φορεσε στο παρτυ οργιων η ταδε η ο δινα εχει σκοπο την σταχτη στα ματια του κοσμακη που διψα για αληθεια και διαφανεια…..κ——-


    Συντονιστής
    Ημ. εγγραφής:
    18/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    mod1 στις #428541

    Παρακαλώ τα μέλη του FORUM αν ΔΕΝ γνωρίζουν τους λόγους για τους οποίους διαγράφονται μηνύματα ή μέρος αυτών να μην προβαίνουν σε δηλώσεις και αναρτήσεις κριτικής ή εντυπωσιασμού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #428544

    Φιλε μου οτι εγραψα δεν εχει σχεση με το τι κανεις εσυ η αλλοι με τα μυνηματα.Εγω ειπα την γνωμη μου γενικα και δεν εχω αναγκη να κανω φιγουρα σε σενα η σε αλλον για να μου πειτε μπραβο.ΑΥΤΑ τα λεω σε σχεση που το μυνημα σου εχει αποδεκτη εμενα οχι σε αλλη περιπτωση για να εξηγιωμαστε.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #428559

     

    …………….

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 271 έως 274 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων