Αλλοδαποί σκοτώνουν έλληνες εν ψυχρώ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    DIMSOT στις #227004

    συμφωνω αλλα σε αυτα που γραφει ο Διονυσης εχει απολυτο δικαιο!!!!τωρα μας φταιει ο ΣΥΡΙΖΑ τοσα χρονια αυτοι που κυβερνουν τι εκαναν?που ειναι η ασφαλεια των πολιτων? πως να σε φυλαξει ο αστυνομικος που δεν εχει να φαει? 680 ευρο περνει!!!!! δημιουργησαν τους συνοριοφυλακες και υπηρετουν ολοι στο εσωτερικο ηταν και αυτο ενα απο τα ρουσφετια τους για να μειωνουν την ανεργεια και να κερδιζουν ψηφους!!!!!το ενα τριτο της αστυνομιας χρησιμοποιηται για νατ τους προστατευει!!!!ο ΓΑΠ υπεγραψε το δουβλινο 2 διαβαστε το να δειτε τι προβλεπει!!!!ο αντωνακης ειχε ανοιξει τα συνορα για τους αλβανους μην τα ξεχναμε αυτα!!!!!με ανακοινωσεις και λογια δεν γινονται εγκληματα αλλα μονο με πραξεις και εργα και τα εγκληματα τα εχουν κανει αλλοι!!!!τωρα ο συριζα μπορει να λεει οτι θελει!!! δεν τον ψηφιζει οποιος θελει και τελειωσε και εγω προσωπικα επειδη διαφωνω με αυτες τις θεσεις δεν θα τον ψηφισω αλλα ακομα δεν μπορω να τον αποδωσω ευθυνες!!!!αν βγει και τα εφαρμοσει ο πρωτος που θα τον βρισω θα ειμαι οπως βριζω τωρα τους αλλους

    Φιλε Tirnabos26 δεν ειπε κανεις οτι φταει ο συριζα οχι λλα συναφι πια αυτην η μονοπλευρη αντιμετωπηση του σε αυτου του ειδους τα θεματα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #226999

    συμφωνω αλλα σε αυτα που γραφει ο Διονυσης εχει απολυτο δικαιο!!!!τωρα μας φταιει ο ΣΥΡΙΖΑ τοσα χρονια αυτοι που κυβερνουν τι εκαναν?που ειναι η ασφαλεια των πολιτων? πως να σε φυλαξει ο αστυνομικος που δεν εχει να φαει? 680 ευρο περνει!!!!! δημιουργησαν τους συνοριοφυλακες και υπηρετουν ολοι στο εσωτερικο ηταν και αυτο ενα απο τα ρουσφετια τους για να μειωνουν την ανεργεια και να κερδιζουν ψηφους!!!!!το ενα τριτο της αστυνομιας χρησιμοποιηται για νατ τους προστατευει!!!!ο ΓΑΠ υπεγραψε το δουβλινο 2 διαβαστε το να δειτε τι προβλεπει!!!!ο αντωνακης ειχε ανοιξει τα συνορα για τους αλβανους μην τα ξεχναμε αυτα!!!!!με ανακοινωσεις και λογια δεν γινονται εγκληματα αλλα μονο με πραξεις και εργα και τα εγκληματα τα εχουν κανει αλλοι!!!!τωρα ο συριζα μπορει να λεει οτι θελει!!! δεν τον ψηφιζει οποιος θελει και τελειωσε και εγω προσωπικα επειδη διαφωνω με αυτες τις θεσεις δεν θα τον ψηφισω αλλα ακομα δεν μπορω να τον αποδωσω ευθυνες!!!!αν βγει και τα εφαρμοσει ο πρωτος που θα τον βρισω θα ειμαι οπως βριζω τωρα τους αλλους

    κοίτα να δείς,εγώ που δούλευα στον ιδιωτικό τομέα απο 960 ευρώ που έπερνα μου το είχανε πάει 650 ευρώ και αν έκανα οτι δέν δουλεύω θα με απέλειαν

    και θα έπερνα και το τρίτο το μακρίτερο για αποζυμίωση έτσι όπως τα έχουνε κάνει.

    Αν έχετε καταλάβει λέτε οτι ο αστυνομικός δέν δουλεύει στην ουσία γιατί πέρνει 670 ευρώ μόνο έτσι.

    εγώ εάν δέν δούλευα με τα 650 που έπερνα θα με έδιωχνε από την δουλειά,αυτόν όμως δε τον διώχνει κανένας και εγώ όπως και όλοι συνεχείζουμε και τον πληρώνουμε για να μήν κάνει την δουλεία του στην ουσία.

    Αν νομίζει λοιπόν οτι δέν θέλει να δουλέψει για 650 ευρώ να παραιτηθεί να μπεί κάποιος άλλος στην θέση του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #226998

    κοίτα να δείς,εγώ που δούλευα στον ιδιωτικό τομέα απο 960 ευρώ που έπερνα μου το είχανε πάει 650 ευρώ και αν έκανα οτι δέν δουλεύω θα με απέλειαν

    και θα έπερνα και το τρίτο το μακρίτερο για αποζυμίωση έτσι όπως τα έχουνε κάνει.

    Αν έχετε καταλάβει λέτε οτι ο αστυνομικός δέν δουλεύει στην ουσία γιατί πέρνει 670 ευρώ μόνο έτσι.

    εγώ εάν δέν δούλευα με τα 650 που έπερνα θα με έδιωχνε από την δουλειά,αυτόν όμως δε τον διώχνει κανένας και εγώ όπως και όλοι συνεχείζουμε και τον πληρώνουμε για να μήν κάνει την δουλεία του στην ουσία.

    Αν νομίζει λοιπόν οτι δέν θέλει να δουλέψει για 650 ευρώ να παραιτηθεί να μπεί κάποιος άλλος στην θέση του.

    υπαρχει διαφορα φιλε μου ο αστυνομικος παιζει την ζωη του κορωνα γραμματα δεν μιλαμε για θεμα απολυσης αλλα για την ιδια σου την ζωη οταν χτυπουν φωναζουμε ολοι και τους λεμε γουρουνια οταν μενουν θεατεςς παλι τους βριζουμε!!!!αν κανουμε ενα γκαλοπ εδω μεσα κανενας δεν θα ηθελε να γινει αστυνομικος!!!!!πρεπει να υπαρχει και το κινητρο !!!!
    και τωρα ερωτηση ποιος γινεται αστυνομικος με 680 ευρο μισθο??εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεμε!!!!
    δυστιχως ετσι εχουν τα πραγματα!!!!οσο για το οτι τους πληρωνουμε ξερεις ποσους ακομα πληρωνουμε και δεν κανουν τιποτα???αστο καλυτερα!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    192
    giorgos gm στις #226997

    ΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΥΡΗΧΘΟΥΝ ΜΕ ΑΜΟΙΒΗ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ :lol:

    Ακριβώς αλλά όχι αυτοί τα κεφάλια τους !!!!!!!!!!!

    ΕΠΙΣΗΣ
    Δεν νομίζω να είναι ο αστυνομικός το μόνο επάγγελμα που παίζουν την ζωή τους κορώνα γράμματα !!!
    Οι εναερίτες της ΔΕΗ δεν παίζουν και αυτοί την ζωή τους κορώνα γράμματα όταν ανεβαίνουν στους πυλώνες και στις κολώνες και ρίχνει χιόνι η βροχή ;;
    Το παραμικρό λάθος δεν μπορεί να στοιχίσει την ζωή τους ;;;;

    Εγώ ένα έχω να πω προσέχουμε που ρίχνουμε την ψήφο μας γιατί μέχρι τώρα εάν ρίχναμε ένα χαστούκι σε αλλοδαπό μας πήγαιναν μέσα τώρα και που θα τους βρίζουμε θα πηγαίνουμε φυλακή !!!

    Όσο για το κυνήγι πολύ φοβάμαι κύριοι ότι αν βγει το συριζα θα το ξεχάσουμε μια και καλή ………..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #226994

    Γεια χαρα φιλε δουλεια που εχει ειναι η εξης

    «Σύμπτωμα μιας κοινωνίας που βυθίζεται στην παρακμή» χαρακτηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑ τη δολοφονία του αλλοδαπού στην Παιανία το πρωί της Πέμπτης, υπογραμμίζοντας ότι «καταδεικνύει με τον πλέον δραματικό τρόπο την απόσυρση του κράτους από την προστασία των πολιτών».

    αυτο ειναι κομματι απο την ανακοινωση του συριζα για την παιανια

    προσεξτε λεει "δολοφονια αλλοδαπου"

    Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΤΩΝ 2 ΑΔΕΛΦΩΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΕΙΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΞΕΤΕ

    ΚΑΙ ΟΧΙ ΡΕ ΣΥΡΙΖΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ "ΠΕΡΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ" ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΓΡΑΦΟΥΣ ΚΤΛ. ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΛΔ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ .

    Φίλε ο 23 χρονος θα δικαστεί και σίγουρα θα καταδικαστεί ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΕΚ ΠΡΟΘΕΣΕΩΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΣΘΗΚΕ ΕΝ ΒΡΑΣΜΟ ΨΥΧΗΣ.


    Κανένας δικαστής δεν θα μιλήσει για απόδωση δικαιοσύνης…..Μια δικαιοσύνη που άφησε ελεύθερο τον φοιτητή καθαρά για προεκλογικούς λόγους.Το ίδιο είχε συμβεί και στην Σπάρτη και δεν υπήρχε περίπτωση να αποφυλακιστεί και εκείνος αν δεν είχαμε το περιστατικό της Παιανίας.

    Οι ανακοινώσεις όλων των κομμάτων καταδικάζουν την αυτοδικία και όλες κινούνται σχεδόν στα ίδια.Ο ΣΥΡΙΖΑ μιλαει για δολοφονία γιατί πολύ απλά πρόκειται για δολοφονία.Το ότι όλοι μας λέμε καλά του έκανε αυτό δεν αναιρεί τον νόμο που είναι ξεκάθαρος σε τέτοια θέματα.Εγω έυχομαι όταν θα γίνει η δίκη και θα έχουν περάσει η εκλογές οι δικαστές να φανούν και τότε μεγαλόψυχοι όπως τώρα διότι αν αποφασίσουν να πάνε με το γράμμα του νόμου τότε θα έχουμε μια οδυνηρή καταδίκη για τον 23 χρονο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #226989

    [size=3]Ρε παιδιά τι έχετε πάθει? Τι δουλειά έχει ο ΣΥΡΙΖΑ με όλα αυτά? Δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό.Πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ γιαυτό και επεμβαίνω .Εχουμε αστυνομία που έχει φτάσει ο μισθός 700 ευρώ , δεν έχουν βενζίνα να βάλουν στα περιπολικά τους, αγοράζουν με δικά τους λεφτά τα γιλέκα τους , αγοράζουν με δικά τους λεφτά τις σφαίρες δεν έχουν χαρτί να γράψουν τις αναφορές τους και έχουν και την μέχρι τώρα πολιτική ηγεσία να τους αποκαλεί άχρηστους.
    Αποτέλεσμα όλων αυτών είναι τα σώματα ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ.Απο την στιγμή που δεν θέλουν να δουλέψουν είναι φυσικό επόμενο να αλωνίζουν οι παρανομοι. Για όλα αυτά φταίει ο ΣΥΡΙΖΑ? Πραγματικά έχω πάθει με το τι έχουν καταφέρει με την προπαγάνδα τους.

    Ξαναλεω για να μην παρεξηγηθώ. Δεν έχω καμία διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν.Χέστηκα για τον ΣΥΡΙΖΑ μου είναι τελείως αδιάφορος αλλά δεν είναι δυνατόν να σας έχουν περάσει αυτή την γηπεδική νοοτροπία.

    Γίνονται δολοφονίες απο στρατούς λαθρομεταναστών και αναφέρετε τον ΣΥΡΙΖΑ που δεν είχε ποτέ καμία σχέση με την διαχείρηση του μεταναστευτικού . Αντί να κοιτάξετε τα τραγικά λάθη που έκαναν μέχρι τώρα οι κυβερνώντες με αποτέλεσμα να έχουμε πάνω απο δυο εκατομύρια ξένους ,δηλαδή κράτος εν κράτη, κάθεστε και ασχολείστε με το αν έκανε ανακοίνωση ο ΣΥΡΙΖΑ.

    Εικοσι χρόνια διαχειρίζονται οι προηγούμενες κυβερνήσεις το μεταναστευτικό με αποτέλεσμα να έχουμε τα γνωστά γεγονότα που βιώνουμε σήμερα.

    Βάλτε ρε παιδιά λίγο το μυαλό σας να δουλέψει και μην πέφτετε στην παγίδα του και καλά υπαίτιου συριζα γιατί δεν θα έχετε άλλη ευκαιρία. Μετα τις εκλογές πάλι θα έχουμε αλβανούς να σκοτώνουν αθώους όπως έκανα εδω και ΕΙΚΟΣΙ ΧΡΌΝΙΑ όταν δεν υπήρχε καν ο συριζα.

    Ξαναλέω …..βλέπω με συμπάθεια όσους γράφουν και λένε την αποψή τους σε αυτά τα τόπικ διότι ξέρω ότι όλοι ανησυχούν για το μέλλον της πατρίδας μας, αλλά όταν πέφτετε θύματα προπαγάνδας εγω θα λέω τα δικά μου και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

    [/size]

    [font=”Comic Sans MS”]ΔΙΟΝΥΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ
    Ο ΤΣΥΠΡΙΖΑ??
    [/font]

    http://www.newsbomb.gr/koinwnia/story/1358…-sex-me-provato
    :lol: :lol: :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #226975

    Εώς εδώ,φτάνουν τα εγκλήματα κατά τον ελλήνων.Έλεος πια έχουν αρχίσει και ξεκληρίζουνε ολόκληρες οικογένειες.

    Εξέπνευσε και ο βαριά τραυματισμένος αδελφός του παιδιού που σκότωσαν τα αλβ@ναριά με τα καλάσνικοφ στην Καισαριανή. Νεκρή και η μητέρα τους από οξύ εγκεφαλικό μόλις το έμαθε! Ασύλληπτοι ακόμα οι αλλοδαποί φονιάδες και αυτών των Ελλήνων!

    [url=”http://allenaki.wordpress.com/2012/06/08/%CE%B5%CE%BE%CE%AD%CF%80%CE%BD%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B5-%CE%BF-%CE%B2%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%AC-%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%85%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%B1%CE%B4%CE%B5/”]http://allenaki.wordpress.com/2012/06/08/%…B1%CE%B4%CE%B5/[/url]

    ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ Visit My Website

    Και μην τολμήσει κανένας να πειράξει το τόπικ.

    Η ανάρτηση σου, είναι ψευδής και καλό θα ήταν να μην αναπαράγεται γιατί μπορεί να παραπληροφορεί κάποιον που μπορεί να πέσει τυχαία πάνω της.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #226973

    Πρέπει να καταλάβουμε όλοι μας το εξής…….Εφτιαξαν εδω και σαράντα χρόνια ενα μαγαζάκι με χιλιάδες βολεμένα στελέχη .Σε αυτό το μαγαζάκι έχουν απασχοληθεί γενεές πολιτικών που φρόντισαν όπως είναι φυσικό τα παιδιά τους και σε λίγο και τα εγγόνια τους. Σχεδόν όλα τα παιδιά των πολιτικών έχουν σπουδάσει πολιτικές επιστήμες στα καλύτερα και ακριβότερα πανεπιστήμια του εξωτερικού προκειμένου να αναλάβουν την δουλειά του μπαμπά τους.

    Δεν είναι δυνατόν να τους χαλάσει την δουλειά ο κάθε συριζα…..Κάτι πρέπει να κάνουν γι αυτό.Εβαλαν εδω και χρόνια χέρι στα στα μαζικά μέσα αποβλάκωσης με αποτέλεσμα πολλούς ανθρώπους που βλέπουν μόνο τηλεόραση να τους κάνουν ότι θέλουν.Υπάρχουν αυτή την στιγμή άνθρωποι που λοιμοκτονούν αλλά φοβούνται τον κάθε συριζα μην καταστρέψει την Ελλάδα. Είδαν όμως ότι ένα μεγάλο μέρος του πλυθυσμού ενημερώνεται απο το διαδίκτυο.Εκεί λοιπόν δημιουργήθηκαν ένα σωρό blogs που λένε ότι θέλει να ακούσει ο καθένας με ανακρίβειες με ψέματα και με ένα σωρό μπούρδες.

    Δεν ξέρουμε πια απο που να ενημερωνόμαστε.Απλά με την διάψευση που παρέθεσε πιο πάνω ο Γιώργος , βλέπουμε μέχρι που είναι ικανοί να φτάσουν προκειμένου να διαφυλάξουν τα συμφεροντά τους και το μαγαζάκι τους.

    Παιδιά ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. Οπως εχω ξαναπεί ( η αλήθεια είναι ότι το έχει πει ο kapnas :lol: ) μετά απο την απομάκρυνση απο την κάλπη ουδεν λάθος αναγνωρίζεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #226938

    [size=5]ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΟΥ[/size] [url=”http://www.epikoinonia-arg.gr/~epikoino/index.php?option=com_content&view=article&id=43867:2012-06-10-07-31-58&catid=63:2010-11-18-15-12-55&Itemid=35″%5DVisit My Website[/url]

    Η ανάρτηση σου, είναι ψευδής και καλό θα ήταν να μην αναπαράγεται γιατί μπορεί να παραπληροφορεί κάποιον που μπορεί να πέσει τυχαία πάνω της.

    Και εσύ βέβαια το ευχαριστήθικες αυτό όπως και άλλοι που στηρίζουν έναν συγκεκριμένο χώρο :lol: :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #226922

    ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ Ο ΚΙΝΕΖΟΣ ΠΩΣ ΞΥΛΟΦΟΡΤΩΝΕΙ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ :lol: :)

    http://ethel-sinadelfos.blogspot.gr/2012/0…-post_6637.html

    :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    ΓΙΩΡΓΟΣ7 στις #204333

    ολοι οι αριστεροι που θελετε τους ξενους να παρετε απο εναν στα σπιτια σας να τον φροντιζετε να μη σκοτωνουν.τωρα για το τσιπρα τι να πει κανεις?οταν οστρατος του καιει ελληνικες σημαιες φοροντας κουκουλες και σπαει τις περιουσιες ελληνων σιγα μη νιαστει για μας οι ξενοι να ειναι καλα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    angelsoul στις #204335

    Όλα καλά. Ένας ο νεκρός…..

    Αχχχχχ….τελικά ο Πάγκαλος είχε δίκιο γία τους ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ και για πολλά άλλα. Που μυαλό τότε για να καταλάβουμε!

    Το καλό είναι οτι η Ράικου έκανε την δουλειά της ΚΑΙ με τον Αμυρά. Βέβαια προσπάθησαν Λυριτζής και Οικονόμου να σώσουν την παρτίδα αλλά τους βγήκε μάπα το καρπούζι. Υπάρχουν και άλλοι μέσα στον ΣΥΡΙΖΑ με τις ίδιες απόψεις είπε το χαιδεμένο της Κουμουνδούρου….

    Μεγαλώνουν οι ευθύνες που θα αναληφθούν!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #226916

    Και εσύ βέβαια το ευχαριστήθικες αυτό όπως και άλλοι που στηρίζουν έναν συγκεκριμένο χώρο :lol: :lol: :lol:

    Oντως ευχαριστηθηκα που δεν εφυγε πριν την ωρα του. Tωρα ποσο ευχαριστηθηκατε εσεις του αλλου χωρου, φανηκε απο την αναρτηση….!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #226914

    Oντως ευχαριστηθηκα που δεν εφυγε πριν την ωρα του. Tωρα ποσο ευχαριστηθηκατε εσεις του αλλου χωρου, φανηκε απο την αναρτηση….!

    Φένετε οτι δέν κατάλαβες την έννοια του συγκεκριμένου τόπικ,γιατί άμα το καταλάβενες δέν θα το έλεγες αυτό.

    Αλλα δέν πειράζει ο καιρός θα περάσει αργά η γρήγορα και εσείς του άλλου χώρου όταν θα πάτε πάλι στο 4% τότε θα δείς γέλια που θα κάνουμε… :lol:

    ΑΑΑΑΑ και μήν ξεχάσει κανένας να πάρει απο 2 λαθρομετανάστες σπίτι του μαζί με της οικογενειές τους………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #204341

    μαλλον δεν καταλαβες γιατι το εγραψε ο ανθρωπος!καμμια σχεση με πολιτικη!μην βγαζεις τοσο γρηγορα συμπερασματα . . . . .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων