Αλλοδαποί σκοτώνουν έλληνες εν ψυχρώ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #226907

    Φένετε οτι δέν κατάλαβες την έννοια του συγκεκριμένου τόπικ,γιατί άμα το καταλάβενες δέν θα το έλεγες αυτό.

    Αλλα δέν πειράζει ο καιρός θα περάσει αργά η γρήγορα και εσείς του άλλου χώρου όταν θα πάτε πάλι στο 4% τότε θα δείς γέλια που θα κάνουμε… :lol:

    ΑΑΑΑΑ και μήν ξεχάσει κανένας να πάρει απο 2 λαθρομετανάστες σπίτι του μαζί με της οικογενειές τους………..

    Eγώ φιλαράκι δεν μετράω τον πατριωτισμό κ τους Έλληνες με χώρους ουτε με ποσοστά. Tους χώρους κ τα ποσοστά τους ανέφερες εσύ πρώτος.

    Όσο για τους λαθρομετανάστες πέστα στον Σαμαρά, οχι σε μένα. O Σαμαράς ειναι πρόεδρος της NΔ που σύμφωνα με τον Ψωμιάδη ειναι αδερφά σωματεία με την X.A.

    Oσο για το σπίτι μου να είσαι σίγουρος πως δεν θα ήταν ποτέ ευπρόσδεκτος κάποιος εγκληματίας κ κάποιος που δεν σέβεται
    την ζωή, βιάζοντας να θάψει κάποιον για να εξυπηρετήσει τα εκλογικά ποσοστά του….χώρου του !


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #204350

    Αν με πιασει στον υπνο μαγκια του. Αν ειμαι ξυπνιος επαιξε και εχασε…. Απλα πραγματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    141
    gioura4 στις #226872

    συμφωνω αλλα σε αυτα που γραφει ο Διονυσης εχει απολυτο δικαιο!!!!τωρα μας φταιει ο ΣΥΡΙΖΑ τοσα χρονια αυτοι που κυβερνουν τι εκαναν?που ειναι η ασφαλεια των πολιτων? πως να σε φυλαξει ο αστυνομικος που δεν εχει να φαει? 680 ευρο περνει!!!!! δημιουργησαν τους συνοριοφυλακες και υπηρετουν ολοι στο εσωτερικο ηταν και αυτο ενα απο τα ρουσφετια τους για να μειωνουν την ανεργεια και να κερδιζουν ψηφους!!!!!το ενα τριτο της αστυνομιας χρησιμοποιηται για νατ τους προστατευει!!!!ο ΓΑΠ υπεγραψε το δουβλινο 2 διαβαστε το να δειτε τι προβλεπει!!!!ο αντωνακης ειχε ανοιξει τα συνορα για τους αλβανους μην τα ξεχναμε αυτα!!!!!με ανακοινωσεις και λογια δεν γινονται εγκληματα αλλα μονο με πραξεις και εργα και τα εγκληματα τα εχουν κανει αλλοι!!!!τωρα ο συριζα μπορει να λεει οτι θελει!!! δεν τον ψηφιζει οποιος θελει και τελειωσε και εγω προσωπικα επειδη διαφωνω με αυτες τις θεσεις δεν θα τον ψηφισω αλλα ακομα δεν μπορω να τον αποδωσω ευθυνες!!!!αν βγει και τα εφαρμοσει ο πρωτος που θα τον βρισω θα ειμαι οπως βριζω τωρα τους αλλους

    [font=”Tahoma”]Φιλε μου,αστυνομικος δεν εγινε με την βια,μοναχος του επελεξε αυτον τον δρομο και πιστευω οτι ηξερε τους κινδυνους που εγκυμονει αυτη η δουλεια.Βεβαιως αμα δε θελει και νομιζει πως δεν αντεχει αλλο,μπορει καλλιστα να παριτειεθε και να βγει στην αγορα εργασιας προς εξευρευση δουλειας.

    Αλοιμονο εαν βγει και ο πυροσβεστης και πει εγω για 700 ευρω δεν παω στη φωτια και παει λεγοντας.Ημαρτον δηλαδη

    Οσο για τον συριζα αυτος εγκαλειτε παντα γιατι εχει ταχθει ανοιχτα υπερ των λαθρομεταναστων.Ο αντωνακης ειχε ανοιξει τα συνορα και ο αλεξακης ( και οχι μονο ) τα υπηρετει.Οταν σπειρεις σιταρι σιταρι και θα μαζεψεις.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #226840

    [font=”Tahoma”]Φιλε μου,αστυνομικος δεν εγινε με την βια,μοναχος του επελεξε αυτον τον δρομο και πιστευω οτι ηξερε τους κινδυνους που εγκυμονει αυτη η δουλεια.Βεβαιως αμα δε θελει και νομιζει πως δεν αντεχει αλλο,μπορει καλλιστα να παριτειεθε και να βγει στην αγορα εργασιας προς εξευρευση δουλειας.

    Αλοιμονο εαν βγει και ο πυροσβεστης και πει εγω για 700 ευρω δεν παω στη φωτια και παει λεγοντας.Ημαρτον δηλαδη

    Οσο για τον συριζα αυτος εγκαλειτε παντα γιατι εχει ταχθει ανοιχτα υπερ των λαθρομεταναστων.Ο αντωνακης ειχε ανοιξει τα συνορα και ο αλεξακης ( και οχι μονο ) τα υπηρετει.Οταν σπειρεις σιταρι σιταρι και θα μαζεψεις.[/font]

    κοιτα φιλε μου αυτο που λες με την επιλογη ειναι σωστο και επειδη ειμαι και εγω στις ΕΔ το εχω αποστηθησει πολυ καλα!!!ξερω οτι ηταν επιλογη μου οπως ηταν και επιλογη σας να μην θελετε να ενταχτητε εσεις σε σωματα ασφαλειας και ενοπλες δυναμεις!!!δεν πιστευω τις τελευταιες τουλαχιστον 10ετιες να ηθελε καποιος και να μην μπορεσε να μπει!!!ηταν πολυ ευκολο!!!τωρα παμε στην ουσια λοιπον περνω ολα μαζι 1200 ευρο και εχω 650 παγια και το χειμωνα φτανω στα 800 και βαλε οποτε δουλευω για 400 ευρο ετσι ειμαστε ολοι τα 700 ευρο δεν ειναι καθαρα λεφτα οπως επισεις δεν δουλευω σχεδον ποτε 8ωρο αλλα φτανω και τις 15 ωρες την μερα χωρις τιποτα χρηματικο παραπανω βεβαια οταν με χρειαστει η πατριδα θα ειμαι παρον οπως και ο πυροσβεστης και ο αστυνομικος!!!!και ειδικα για τους αστυνομικους τουλαχιστον πρεπει πλιν εξαιρεσεων να τους δικαιολογουμε……αλλα το να παιζεις την ζωη σου κορονα γραμματα για 700 ευρο δεν ειναι και οτι πιο ηθικο πιστευω να συμφωνουμε……!!!!εξω απο τον χορο πολλα μπορουμε να πουμε……

    παντα φιλικα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #204391

    Με αυτό συμφωνούμε?

    Νέα επίθεση κατά μεταναστών σημειώθηκε στις 03.00 τα ξημερώματα της Τρίτης στο Πέραμα. Σύμφωνα με πληροφορίες, ομάδα 15 ατόμων που φορούσαν μαύρες μπλούζες επιτέθηκαν σε σπίτι όπου διαμένουν Αιγύπτιοι οι οποίοι βρίσκονται εδώ και 18 χρόνια στη χώρα μας.

    Σύμφωνα με τους αυτόπτες μάρτυρες, οι δράστες με ρόπαλα, ξύλα και σίδερα έσπασαν τζάμια και πόρτες και πέταξαν πυροσβεστήρα στο εσωτερικό. Φώναζαν και έβριζαν, ενώ όταν κατάλαβαν ότι δεν μπορούσαν να μπουν στο σπίτι, ανέβηκαν στην ταράτσα . Εκεί βρήκαν έναν 24χρονο, μέλος της οικογένειας που κοιμόταν, τον οποίο χτύπησαν στο κεφάλι και το πρόσωπο και τον εγκατέλειψαν αιμόφυρτο. Φεύγοντας κατέστρεψαν τα ΙΧ που χρησιμοποιούσε η οικογένεια.

    Μέχρι στιγμής έχουν γίνει έξι συλλήψεις, 5 ανδρών και μίας γυναίκας. Οι ίδιοι αρνούνται τις κατηγορίες, όμως τα θύματά τους έχουν αναγνωρίσει.

    Δείτε το βίντεο στο MEGA

    Visit My Website

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #226833

    [size=3]Με αυτό συμφωνούμε?

    [img]http://www.enikos.gr/images/resized/590_98f37ba98cd9e1fe7d94f41eaf92f278.jpg[/img]Νέα επίθεση κατά μεταναστών σημειώθηκε στις 03.00 τα ξημερώματα της Τρίτης στο Πέραμα. Σύμφωνα με πληροφορίες, ομάδα 15 ατόμων που φορούσαν μαύρες μπλούζες επιτέθηκαν σε σπίτι όπου διαμένουν Αιγύπτιοι οι οποίοι βρίσκονται εδώ και 18 χρόνια στη χώρα μας.

    Σύμφωνα με τους αυτόπτες μάρτυρες, οι δράστες με ρόπαλα, ξύλα και σίδερα έσπασαν τζάμια και πόρτες και πέταξαν πυροσβεστήρα στο εσωτερικό. Φώναζαν και έβριζαν, ενώ όταν κατάλαβαν ότι δεν μπορούσαν να μπουν στο σπίτι, ανέβηκαν στην ταράτσα . Εκεί βρήκαν έναν 24χρονο, μέλος της οικογένειας που κοιμόταν, τον οποίο χτύπησαν στο κεφάλι και το πρόσωπο και τον εγκατέλειψαν αιμόφυρτο. Φεύγοντας κατέστρεψαν τα ΙΧ που χρησιμοποιούσε η οικογένεια.

    Μέχρι στιγμής έχουν γίνει έξι συλλήψεις, 5 ανδρών και μίας γυναίκας. Οι ίδιοι αρνούνται τις κατηγορίες, όμως τα θύματά τους έχουν αναγνωρίσει.

    Δείτε το βίντεο στο MEGA

    [url=”http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3MiU8Cy3aCY”%5DVisit My Website[/url]

    [/size]

    Απαράδεκτο.
    Είναι η έκφραση του πολιτισμού μας.
    Και για να προλάβω …………. απαράδεκτο είναι και όσα συμβαίνουν από πλευράς μεταναστών.
    Όλα αυτά είναι η μπόχα από την σήψη της κοινωνίας μας.
    Είναι η έλλειψη κράτους, διοίκησης.
    Δηλαδή, αποσύνθεση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #226799

    Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΙΓΥΠΤΙΩΝ :lol: :lol:

    http://egklimatikotita-allodapwn.blogspot.gr/2012/06/19.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #204406

    Οι αλλοδαποί θα συνεχίσουν να μας σκοτώνουν όσο εμείς είμαστε ξέφραγο αμπέλι και κοινώς μπουρδέλο ως κράτος για αυτό στις 17 διώξτε αυτούς που μας έφεραν εδώ που είμαστε και αυτούς που υποστηρίζουν αυτές τις καταστάσεις!
    Μάγκες η Ελλάδα πονάει από τις φοβερές προδοσίες των πολιτικών τύπου ΓΑΠ (2010) και Σαμαρά (1993 άμα θυμάμαι καλά) και το ξαναλέω έχεις και άλλος σειρά(ΤΣ); η θα μείνουμε σε αυτά μόνο τα καθίκια;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #226789

    [size=3]Με αυτό συμφωνούμε?
    [/size]

    Eννοειτε οτι συμφωνουμε, μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε τι site γραφεις. Aυτοδυναμη με διαφορα η X.A.

    Στο Περαμα ε? Παλι την χλιδη χτυπησαν δηλαδη.

    Eχω μια απορια ομως ρε παιδια, Κινεζους γιατι δεν πειραζουν? Λευκοι δεν ειναι, Eλληνες δεν ειναι, νομιμοι μεταναστες λενε οτι δεν υπαρχουν, γιατι λοιπον δεν χτυπανε κ Κινεζους. Eιναι πραγματικη απορια κ θα ηθελα να παρακαλεσω καποιον αν ξερει να μου απαντησει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #226788

    Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΙΓΥΠΤΙΩΝ :lol: :lol:

    [url=”http://egklimatikotita-allodapwn.blogspot.gr/2012/06/19.html”]http://egklimatikotita-allodapwn.blogspot.gr/2012/06/19.html[/url]

    Αυτό όμως δέν είδα να το σχολιάσει κανένας???????????????????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #226787

    Eννοειτε οτι συμφωνουμε, μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε τι site γραφεις. Aυτοδυναμη με διαφορα η X.A.

    Στο Περαμα ε? Παλι την χλιδη χτυπησαν δηλαδη.

    Eχω μια απορια ομως ρε παιδια, Κινεζους γιατι δεν πειραζουν? Λευκοι δεν ειναι, Eλληνες δεν ειναι, νομιμοι μεταναστες λενε οτι δεν υπαρχουν, γιατι λοιπον δεν χτυπανε κ Κινεζους. Eιναι πραγματικη απορια κ θα ηθελα να παρακαλεσω καποιον αν ξερει να μου απαντησει.

    Ίσως γιατί οι Κινέζοι δεν πειράζουν και δεν ενοχλούν και γενικά έχουν τις δικές τους <<μπίζνες>> και δε νομίζω ότι υπάρχουν λάθροι κινέζοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #226786

    Eννοειτε οτι συμφωνουμε, μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε τι site γραφεις. Aυτοδυναμη με διαφορα η X.A.

    Στο Περαμα ε? Παλι την χλιδη χτυπησαν δηλαδη.

    Eχω μια απορια ομως ρε παιδια, Κινεζους γιατι δεν πειραζουν? Λευκοι δεν ειναι, Eλληνες δεν ειναι, νομιμοι μεταναστες λενε οτι δεν υπαρχουν, γιατι λοιπον δεν χτυπανε κ Κινεζους. Eιναι πραγματικη απορια κ θα ηθελα να παρακαλεσω καποιον αν ξερει να μου απαντησει.

    ΚΑΤΣΕ ΓΙΩΡΓΗ ΜΗΝ ΠΡΟΤΡΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΔΡΑΣΤΕΣ
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΗΤΑΝ 3 ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #226785

    Eννοειτε οτι συμφωνουμε, μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε τι site γραφεις. Aυτοδυναμη με διαφορα η X.A.

    Στο Περαμα ε? Παλι την χλιδη χτυπησαν δηλαδη.

    Eχω μια απορια ομως ρε παιδια, Κινεζους γιατι δεν πειραζουν? Λευκοι δεν ειναι, Eλληνες δεν ειναι, νομιμοι μεταναστες λενε οτι δεν υπαρχουν, γιατι λοιπον δεν χτυπανε κ Κινεζους. Eιναι πραγματικη απορια κ θα ηθελα να παρακαλεσω καποιον αν ξερει να μου απαντησει.

    Έχεις δει κινέζο να μπαίνει στο σπίτι σου λαθραία; αμα γίνει αυτό τότε και οι κινέζοι θα μπουν στην λίστα των επικίνδυνων άρα ως φιλήσυχος λαός αντιδρούμε; στο κακό όταν μας βρει; και όχι πριν μας βρει; Καιρός δεν είναι να αλλάξει αυτό;!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #204408

    Για όσους θέλουν να μάθουν πέντε πράγματα εκτός απο τα blogs της μπούρδας ….

    Η μετανάστευση έχει βαθειές ρίζες και είναι τόσο παλιά όσο και οι ρίζες του ελληνισμού. Ο Έλληνας ήταν αιώνιος μετανάστης. Δεν υπάρχει περίοδος μέσα στην ελληνική ιστορία που να μην έχουμε μεταναστεύσεις ελλήνων……

    Ένιωσαν το ρατσισμό και την ξενοφοβία. Η κοινωνική διάσταση της ξενιτιάς και η μοναξιά του μετανάστη εμφανίζεται όταν κανείς έχει συνείδηση του ότι είναι ξένος. Κρατούν βαθιά μέσα τους μια ιδέα που πονάει και αυτή είναι ότι δεν ξέρουν αν μια μέρα θα επιστρέψουν στον τόπο τους. Αυτό το γλυκόπικρο συναίσθημα που οι έλληνες ονομάζουν νόστο, είναι ένα συναίσθημα που σε κάνει να μην είσαι πουθενά.

    ………… Ξεκινούσαν για να ιδρύσουν αποικίες για λόγους πολιτικούς σε τόπους προσιτούς ή να πορευθούν όπου υπήρχε ζήτηση εργατικών χεριών. Η μετανάστευση αποτελεί κοινωνικό πρόβλημα το οποίο πήρε διαστάσεις το 1890 που άρχισε να κορυφώνεται το πρώτο μαζικό μεταναστευτικό ρεύμα. Συνεχίζεται την εικοσαετία 1900-1920 οπότε υπολογίζεται ότι μετανάστευσαν 470.000 άτομα προς Αμερική. Τη μεταπολεμική περίοδο η μετανάστευση συνεχίζεται με κορύφωση στο διάστημα 1950-1970. Τότε έφυγαν κυρίως αγρότες, άνεργοι νέοι, άνθρωποι αγράμματοι από την επαρχία.Ο μικρός γεωργικός κλήρος, η αβεβαιότητα της γεωργικής παραγωγής, οι ελλείψεις στην υγεία και την παιδεία, η ανασφάλεια και γενικότερα η έλλειψη στοιχειωδών ανέσεων και κρατικού ενδιαφέροντος, εξαθλίωσαν τον ελληνικό λαό και τον οδήγησαν στα ξένα, εκεί όπου μπορούσε να εργαστεί.
    Εδω θα βρείτε κάποια πολύ ενδιαφέροντα δημοσιεύματα που αφορούν τους ΕλληνεςVisit My Website

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    angelsoul στις #226783

    Eννοειτε οτι συμφωνουμε, μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε τι site γραφεις. Aυτοδυναμη με διαφορα η X.A.

    Ωπα, ωπα! Μαλλον εχεις παρεξηγησει καποια πραγματα. Οι αναγνωστες και τα μελη του φορουμ δεν εκφραζουν το φορουμ.
    Προσεχτε τι λετε διοτι ειμαστε ΟΛΟΙ guest εδω!
    Απο την αλλη δεν καταλαβα? Δεν μπορει καποιος να πει την αποψη του? Τι σημαινει αυτο, οτι αν βρεθουμε σε κανενα κυνηγι θα σου κραταω μουτρα η θα πλακωθουμε? Ημαρτον ρε παιδια!
    Και να σου πω κατι? ειμαι σχεδον 2 χρονια στο φορουμ. Για αλλο λογο γραφτηκα αλλα….τελος παντων υπαρχει ενα ειδος αδρανειας ειδικα στην κυρια αποστολη του και γι αυτο δεν ασχοληθηκα. Γεματο γυπες, αρπακτικα και θυματα πελατακια εχω δει εδω μεσα. Αλλα αστο καλυτερα. Οταν ερθει η ωρα, αν ερθει θα πω και την αποψη μου για αυτο το θεμα.
    Θα ηθελα να σε παρακαλεσω να ανασκευασεις τα περι ιδεολογικου προσανατολισμου του φορουμ, διοτι ουτε αυτους που το φροντιζουν γνωριζεις αλλα και δεν ειναι σωστο να υβριζεις αλλους ανθρωπους επειδη δεν συμφωνουν μαζι σου.
    ΥΓ Κανεις δεν συμφωνει με την βια στην πραγματικοτητα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 274 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων