ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 151 έως 156 (από 156 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #497720

    Είδες λοιπόν φίλε !! Ρίξε λοιπόν το κουτάκι MB CLASSIC που σου λεει ο Γιώργος … και ασε το ψάξιμο … Ειναι και 8ακι αυτό που σου δωσα, ότι πρέπει … του εχω φάει τ αυτιά με αυτό το φυσίγγι :good: Γιώργο , το Β&Ρ MB Light στα 30 γρ το έχεις ρίξει καθόλου ;;

     

    Μενιο αν και φαίνεται ότι προτείνω φυσίγγια πχ στων Στάθη .. ουσιαστικά δεν το έχω κάνει ποτε και ποσο μάλλον δημοσιά :bye: :bye: .. για τον απλούστατο λόγο ότι δεν ξέρω σε ποιον απευθύνομαι σε έμενα μπορεί το χ φυσίγγι να σπέρνει θάνατο :yahoo: :yahoo: :yahoo: και στον άλλον να μη κάνει μια :negative: :negative: :negative: … αν φτάσω και στα επίπεδα με ποιον τρόπο ρίχνει τι τσκαρίσματα χρησιμοποιεί το αν ξέρει να επωμιζει και όλο το άλλο πακέτο άστα κάτσε απλα και βλέπε… τι να προτείνεις και τι να πεις


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #497885

    λοιπον απο φυσιγγια τα hunting perfection δεν τα εριξα γιατι ο καιρος δεν ειχε καθολου υγρασια ουτε κρυακι,εριξα τα mb classic και ειχα ενα δυσταγμο στην αρχη γιατι πριν δεκα χρονια που τα εριχνα ηταν δυνατα φυσιγγια πιο πολυ για κρυο αλλα τωρα το set up εχει μαλακωσει αρκετα ,ολα τα πουλια ξερα κανενα μα κανενα ζωντανο!,καπνα και μενιο που με ειχες φαει τελικα ειχες δικιο :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #506554

    Καλησπέρα

    έχει χρησιμοποιήσει ποτέ κανείς για τρυγόνια τα Lambro Tordo 30gr τα κίτρινα με καραμπίνα αδράνειας και τα SAGA 32gr της Alfa Game?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #506559

    τα tordo κίτρινα 30 γρ ν 8 τα δούλεψα δύο χρονιές, πέρυσι και πρόπερσι στα τρυγόνια με urica αερίων και μου φάνηκαν πολύ καλά και στις τσίχλες στη συνέχεια με ραφαέλο αδρανείας και urica εξίσου ικανοποιημένος

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #506636

    Ευχαριστώ tiger. Θα τα δοκιμάσω φέτος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Hunter97 στις #506734

    Για άλλη μια χρονιά θα χρησιμοποιήσω τα Navaro 30 του κυργια που με έχουν αφήσει πολύ ικανοποημενο τις τελευταίες τρεις ενάρξεις.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 151 έως 156 (από 156 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων