Καραμπινα CZ-912

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    chiosmet στις #213891

    Είδα το TOZ που μου είπατε αλλά είναι δύσκολο στη συναρμολόγηση λέει το άρθρο . Μετά απο θέμα εγγύησης έχει ένα χρόνο μόνο . Και δεν είναι λίγο βαρύ για περπατητό ?? Εσείς τι λέτε ?? για το ΤΟΖ 87 δε λέμε ?

    Προσωπικά εάν δεν ήμουν κάτοχος της  ΜΡ 153 θα¨την αγόραζα με κλειστά μάτια!!

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    selta_13 στις #214023

    Το έχει μήπως κάποιος το ΤΟΖ 87 να μας πει καμιά γνώμη ?? Επειδή είδα φώτο λυμένο το όπλο λύνεται περίπου όπως η es100 ή κάνω λάθος ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #214048

    Γιατί να δώσει κανείς περίπου στα 500+ ευρώ για να αγοράσει ένα αμφιβόλου ποιότητας όπλο και δεν το λέω επειδή είμαι προκατειλημμένος ή εθνικιστής, απλά από τα λίγα περιστατικά που έχω ακούσει…

     

    Στα ίδια χρήματα υπάρχουν όπλα που μπορεί να κρατήσουν μια ζωή και έχουν χρησιμοποιηθεί κατά χιλιάδες από χιλιάδες κυνηγούς…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    rick στις #214072

    Υπάρχει η Mossberg 930 waterfowl , αερίου, 76mm θαλάμη , βγαίνει από το 2005 και οι αμερικάνοι στα φόρουμ γράφουν πολύ καλά λόγια.

    Φτιαγμένη στις ΗΠΑ και πρέπει να παίζει γύρω στα 670€ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    marios στις #379752

    simera pira sta xeria m tin cz 912,exoterika to oplo dn pezete kai o oplourgos pou to paraggila kai m to efere edw stin perioxi m mou eipe dn perimene na einai toso kalo esoterika.twra apo epidoseis dn xerw ti kanei molis mpoun oi fasses edw stin perioxi m tha sas xanamilisw…pantos einai mia kali epilogi gia kapion pou dn diatheti pola xrimata logo krisis gia oplo.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    chiosmet στις #379794

    Γιατί να δώσει κανείς περίπου στα 500+ ευρώ για να αγοράσει ένα αμφιβόλου ποιότητας όπλο και δεν το λέω επειδή είμαι προκατειλημμένος ή εθνικιστής, απλά από τα λίγα περιστατικά που έχω ακούσει… Στα ίδια χρήματα υπάρχουν όπλα που μπορεί να κρατήσουν μια ζωή και έχουν χρησιμοποιηθεί κατά χιλιάδες από χιλιάδες κυνηγούς…

    Κωνσταντίνος

    Eνοείς μάλλον  κατά Ρωσία πλευρά…. http://www.russiadefence.net/t1893-russian-civilian-firearms

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων