BERETTA 302

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #455153

    apo oti katalava exei spasi to xromio se ekino to simio.ayto episkevazete?yparxi kindinos an ksana rikso etsi fisigia?

    Φιλε Βασιλη αν προκειται για το χρωμιο,ριξε οσες θελεις,εγω σε 2 0πλα μου 20 και 30 χρονων εχουν τετοιο θεμα,απλα αφηνε ενα ελαφρυ στρωμα λαδακι με τη μαλλινη βουρτσα,οπως κανουμε στα αχρωμειωτα.Αν σε ενοχλει μπορεις να επισκευθεις οπλουργο,για πιο δραστικα μετρα,οπως η αποχρωμειωση.Αν η εκταση του ειναι μεγαλη,καλο ειναι να το δει οπλουργος,εμενα ειναι ελαχιστο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/08/2018
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Duckman στις #514299

    Καλησπερα!! Φετος ειναι η πρωτη μου χρονια ως κυνηγος. Προκειται να κυνηγησω με Beretta 302 την οποια μου την εχει μεταβιβασει ο Παππους μου.Ως νεος κυνηγος και λατρης του υδροβιου θηραματος εχω την παρακατω απορια. Η συγκεκριμενη καραμπινα ειναι αξιοπιστη για το υδροβιο κυνηγι;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #514302

    Η συγκεκριμενη καραμπινα ειναι αξιοπιστη για το υδροβιο κυνηγι;;

    Καλημέρα :bye: ! Γιατί όχι? Άμα λειτουργεί κανονικά, χωρίς εμπλοκές μια χαρά τη βρίσκω! Ένας γνωστός μου έχει την Α 302 και ελάχιστα την φροντίζει, αφού το τουφέκι οπτικά είναι σε μαύρο χάλι :negative: . Θυμάται να την καθαρίσει μόνο όταν αρχίζει και τον τρελαίνει στις εμπλοκές…Κι όμως το όπλο δουλεύει!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #514308

    Είναι ένα σχετικά παλιό όπλο με ότι αυτό συνεπάγεται.

    Από βλητικής άποψης ήταν πολύ καλό , άν έχει και τσοκάκια ακόμη καλύτερα.

    Τώρα όλα τα υπόλοιπα εξαρτώνται από την γενική κατάσταση του όπλου.

    Καλό ξεκίνημα…….

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Λισταρχος στις #514309

    Καλησπερα , αν ειναι συντηρημενη δεν υπαρχει προβλημα. Δεν χρησιμοποιεις φυσιγγια με ατσαλινα σκαγια. Και τα φυσιγγια να μην ειναι πανω απο 36 γρ ( μολυβδινα).

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων