ΧΑΒΑΛΕΣ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #484155

    !!!ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ……Μονολογω, Α βρε Γιαννη τι μ’εκανες (Εσι ελεγαν τον Συνκυνηγο μου και φιλο μου) Αχ βρε Γιαννηηηη.

    τάσο σε διαβάζω και είναι σαν σε ακούω !!!!μου θυμισες μια ελληνική ταινία με τον βουτσά που συνεχεια λέει στην γυναίκα του : ΑΧ!! ΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΒΡΕ ΚΙΚΙΤΣΑ !!!

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #484205

    Είδατε πως μαθαίνεις τα μυστικά; Του πετάς την πεπονόφλουδα και σρλλουουουουπππ, πάρ’ τον κάτω. Σέττερ είχε.

    <hr />

    KALLISTON HELLAS Και δια το πιστόν Γιάννης Νικολακόπουλος

    χα χα χα χα Οχι Καπτανιε μου δεν Ηταν Σεττερ,Λεβεντικο Κουρτσχααρ ηταν :good:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #484206

    Τάσαρε είσαι θεός …τελείωσε! Η ιστορία με το Μόρτη Σέττερ είναι δείγμα του οτι στην πραγματικότητα δεν χρειάζεσαι σκύλο αγόρι μου, ο σκύλος χρειάζεται εσένα, όποια ράτσα κι αν είναι πόιντερ, σέττερ, σπρίνγκερ κ.λ.π. απλά τα σπάνιελς σου ταιριάζουν γιατί ψάχνουν κοντά σου και σε απολαμβάνουν στην έρευνα, στη φέρμα ή στο ξεφώλιασμα, στην επαναφορά και το κυριότερο δεν τρως τις μπεκάτσες επιτόπου αλλά στο σπίτι με τρόπο να μη ζηλεύουν τα σκυλιά….

    Ετσι ειναι ΠετρακοΤα σκυλια Τα Τραβαω ειμαι μαγνητης Εγω ,και Ομολογω οτι με τα Σπρινγκερ βρηκα την Υγεια μου,Βρε την Υγεια μου σου Λεωωω :good:  :yahoo:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #484207

    !!!ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ……Μονολογω, Α βρε Γιαννη τι μ’εκανες (Εσι ελεγαν τον Συνκυνηγο μου και φιλο μου) Αχ βρε Γιαννηηηη.

    τάσο σε διαβάζω και είναι σαν σε ακούω !!!!μου θυμισες μια ελληνική ταινία με τον βουτσά που συνεχεια λέει στην γυναίκα του : ΑΧ!! ΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΒΡΕ ΚΙΚΙΤΣΑ !!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Ναι Μιχαλη Με τον Βουτσα Αχ τι με εκανες βρε Κικιτσααα,(με την Μαρθα Καραγιαννη αν δεν κανω λαθος)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #485079

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων