ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,816 έως 7,830 (από 7,934 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #378164

    τελικα κουτσα στραβα θυμηθηκαμε το συνθημα

    ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!!

    τωρα περα απο την πλακα τι αναλαμπη ηταν αυτην δεν ξερω  😀 😀


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #378188

    Καποτε κουραζετε και ο Θεουλης και πρεπει να αναπαυθει λιγακι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #380575

    KAΛΩΣ ΤΟΝ ΙΒΑΝ ΤΟΝ ΤΡΟΜΕΡΟ.

    ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΣ ΑΡΓΗΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

    ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΤΡΟΜΕΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.

    ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ Ο ΤΟΥΤΙ (ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟ’Ι’ΔΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ C.L. ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΕΥΡΑ) ΤΟΤΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΚΟΙΤΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΕΠΙΤΥΧΙΜΕΝΗ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. Α ΚΑΙ ΠΟΥ ‘ΣΕ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΡΑΝΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

     

    ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΡΧΙΣΕ!

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ 85-81 

     

     

     

    ****************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #381565

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΖΙΟ!!!

    ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΜΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΣ.

     

    **************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)

     

    `

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    192
    giorgos gm στις #387380

    ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΨΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #387425

     

    << ΟΛΥΜΠΙΚ ΟΛΥΜΠΙΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ  ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ >>

     

    ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ  ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΚΡΙΣΗ ΤΟ 3-1 ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΣΤΟ NICTA ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΣΑΝ ΚΙΝΕΖΟ 🙂  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΞΑ  🙁

    ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-1  ΠΟΥ ΜΕ ΜΟΥΣΑΝΤΕΝΙΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΜΑΤΣ Ο ΚΟΡΑΞ.  ΤΟ 4ο ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ 8 ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.

    ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ C.L. ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ  ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.

    ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.

     

    ΥΓ. ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΞΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ  ΝΗΣΙ ΣΟΥ.

     

    ΥΓ.2  ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ Ο ΥΒ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ LIVE ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

    ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ ΥΒ !!!!!

     

     

     

    *****************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #387928

     

    ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  71-84

    TOP MODEL ΣΤΗ ”ΣΚΑΛΑ” Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

     

    ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ 18ος ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ.

    ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ 3 ΤΕΜΑΧΙΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΠΡΕΣΒΗΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ 3 ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΛΑΤΣΙΟ.

    ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΦΤΩΧΟΙ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΙΚΡΑ 😆

    ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ  ΜΕ ΤΗΝ …… ΑΕΚ.

     

     

     

    ************************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #388032

    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ….ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΠ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #388387

    ΕΝΤΑΞΗ ΣΥΛΛΕΚΤΗ…ΑΜΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΔΩΣΕ…

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ…?

    ΚΑΝΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #388554

    Ετσι μπράβο,να του δειξεις πως κερδιζει ο θρήνος τα τσικο της ΑΕΚ με πεναλτυ κι αποβολη,γιατι στα ισα δε μπορουν τα παλληκαρια ουτε τα τσικο !

    Επισης να μάθει το παιδι οτι πεναλτυ κατα του θρηνου δε σφυριζονται,αυτα είναι για τους αλλους τους χαμενους.Κατα τα αλλα καλα να περνάτε.Γλεντηστε τη μεγαλη επιτυχια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #388654

    ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ Κ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ,Κ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ…….ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ…

    Υ.Γ.ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΕΧΘΕΣ…ΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑΤΕ?

    Υ.Γ.2 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΑ Κ ΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ??? 😛 :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #388767

    jason ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΣΕΙΣ και μενα!πεφτεις επιπεδο!!!θα σου δωσω καρτα και πεναλτι!

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #389021

    Κρύψαμε μερικές αναρτησεις για να επανέλθουμε στην τάξη….. Μη χαλάτε το ομορφο φίλαθλο κλίμα συνάδελφοι…. Συνεχίστε τη συζήτηση σε άλλο ύφος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #389514

     

    Ο ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΥΤΟ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ.

     

    ΥΓ. κ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ periklis-ath ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ ΤΟΣΑ ΑΚΥΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΝ ΤΙΜΗ.

     

     

    *****************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)

    καλα οκ η ειρωνια στο μεγαλειο της λεει ο ανθρωπος πιο πανω να αλλαξουμε υφος και εσυ το βιολι σου ξεκολα με τον ολυμπιακο σου ρε φιλε βλεπεις οτι φετος με τα προβληματα που εχουμε δεν ασχολουμαστε με αυτα κατσε γραψε για κανενα κυνηγι αν εισαι κυνηγος να πουμε και κανενα μασαλι στο καφενιο και στο καταφυγιο και αστα με τις ομαδες γιατι αν εχεις μυαλο θα καταλααβεις οτι μας ταιζουν κουτοχοτρο!!!!!και αντε εμεις οι παναθηναικοι οι αεκτζιδες το εχουμε καταλαβει εσεις τι πινετε για να μην βλεπετε τι γινεται?οσο για το μπασκετ εκει που εγραψες το ταξιδι αρχισε σου λεω οτι μαλλον θα σταματησει γρηγορα!!!!!

    φιλικα…..!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #389628

    Θεούλη σε παρακαλώ κάνε να γίνει το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα κάπως έτσι   http://www.youtube.com/watch?v=FBXWY9YTd6o&feature=related       να ξεκ@υλώνουμε  διότι  χωρίς  Ξύλο ,τσαμπουκάδες ,βρισιές ,κουτουλιές και ραντεβού για μπουνίδια δεν γίνεται δουλειά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,816 έως 7,830 (από 7,934 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων