DIANA 2005

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 162 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    ASPETIS στις #51758

    Μήπως ξέρει κανένας αν θα υπάρξει και φετος στην DΙΑΝΑ  κάποιο λεωφορείο για να μεταφέρει τον κόσμο από και προς την έκθεση?

      Κύριε Τσάμη, ζητούμε την επέμβαση σας και για φέτος στους υπεύθυνους της έκθεσης.

    ASPETIS


    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #51766

    Φίλοι και στη DIANA 2005 η e-artemis.gr θα είναι παρούσα με μια εξίσου καλαίσθητη με την περισυνή παρουσία.

    Στο περίπτερο θα είμαστε παρόντες όλοι, εγω συνεχώς και σεις όποτε μπορείτε.

    Επι του σοβαρότατου θέματος που ετέθει, ακόμη και με απειλή απουσίας, από τον κ. leo, σας ενημερώνω από τώρα ότι μάλλον η φίλη Αλίκη δε θα είναι μαζί μας, (λίγα λόγια γιατί μας παρακολουθεί) αλλά θα είναι μια καλή της φίλη.

    Αγαπητέ Ασπέτη είχα ανησυχήσει πραγματικά. Έχεις χαθεί. Σε λίγες μέρες θα υπάρχει όλο το πρόγραμμα της έκθεσης και τα τυχόν δρομολόγια προς το MEC.

    Τώρα σχετικά με την βοήθεια για το στήσιμο του περιπτέρου πέρισυ….. εκεί που είχαμε όλοι κλατάρει, εμφανίζεται ο Κώστας και έρχισε να σηκώνει ολόκληρες πετρόκτιστες κολώνες σαν πούλουλο. Δυνατό παιδί. ΗΡΑΚΛΗΣ. Κώστα ευχαριστούμε και περιμένουμε …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338663


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Γίωργος στίς 31 Iανουάριος 2005


    θελουμε και ρουχαλακια,καπελακια, αυτοκολητα με το λογοτυπο του e-artemis θα τα βρουμε στο περιπτερο????

    φιλικα

    Γίωργος


    Μπου χα χα χα χα χα χα

    Αυτά που συζητάμε από πέρσι;

    Και όλο τα συζητάμε, αλλά στην συζήτηση μένουν;

    Μπου χα χα χα χα  χα χα χα  

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #51770

    Στην διευθυνση http://www.diananews.gr υπαρχουν αναλυτικα στοιχεια για το πως θα φτασει κανεις στην εκθεση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #51781

    KALO MINA SE OLOUS!!!Tha vrethoume sta sigoura lipon stin Diana…Loipon kali idea na exoume logo e-artemis, kai simatakia gia rapsimo sta gileka i kati paromio…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #51845

    Καλό μήνα και από εμένα μια πληροφορία για το ΜΕΚ

    Ανεβαίνοντας την γνωστή λεωφόρο Μεσογείων (πιάνουμε δεξιά μόλις περάσουμε την μερσεντές) και στην παλαιά γέφυρα του σταυρού είναι το γνωστό μαγαζί ASSOSPORT εκεί ακριβός κάνουμε δεξιά (λεωφ.Λαυρίου) και στα 4χλμ ακριβός ξεκινάει ένα διάζωμα ακολουθώντας το διάζωμα αυτό και στο αριστερό μας χέρι είναι το ΜΕΚ

    Σημ: θέλει προσοχή η Λαυρίου γιατί λόγο έργων είναι πολλή επικίνδυνα

    Και αυτό εξαιρετικά αφιερωμένο για τους κυρίους που θα είναι όλη μέρα εκεί γνωρίζοντας την ακρίβεια της καντίνας στο εκθεσιακό : σουβλάκια τα Γλυκά νερά 210 6658447 —– σουβλάκια Εκλεκτόν 210 6643708 και τέλος ο ποιο κοντινός και απίστευτα καλός ο ξακουστός ΒΕΛΛΗΣ 210-6042113 και 210-6042446 από σάντουιτσοκατάσταση μέχρι της ώρασκατάσταση (τα παραπάνω είναι δοκιμασμένα από σοβαρούς εκλεκτές τροφίμων τους φύλακες που έχουμε εδώ και ύστερα από εμάς) εγώ αν είμαι εδώ στην δουλεία κερνάω καφέ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #51858

    Σημ: θέλει προσοχή η Λαυρίου γιατί λόγο έργων είναι πολλή επικίνδυνα

    Όχι μόνο επικίνδυνη Γιώργο…………θέτεις σε κίνδυνο την ακεραιοτητά σου εκεί καθημερινά!!!!

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #338722


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 31 Iανουάριος 2005



    [indent]

    Μπου χα χα χα χα χα χα

    Αυτά που συζητάμε από πέρσι;

    Και όλο τα συζητάμε, αλλά στην συζήτηση μένουν;

    Μπου χα χα χα χα  χα χα χα  

     

    [/indent]


    Θέλω να ενημερώσω όλους του φίλους και ιδίως τον καλό και επιστήθιο φίλο με το σαρκαστικό γέλιο ότι στο περίπτερό μας στη DIANA 2005 θα έχει ……………………………… απ’ όλα 

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #52217

    NΕΕΣ ΙΔΕΕΣ ΘΟΔΩΡΗ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #52218


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tsamis στίς 31 Iανουάριος 2005


    Τώρα σχετικά με την βοήθεια για το στήσιμο του περιπτέρου πέρισυ….. εκεί που είχαμε όλοι κλατάρει, εμφανίζεται ο Κώστας και έρχισε να σηκώνει ολόκληρες πετρόκτιστες κολώνες σαν πούλουλο. Δυνατό παιδί. ΗΡΑΚΛΗΣ. Κώστα ευχαριστούμε και περιμένουμε …


    Στο ξήλωμα ήταν, για στήσιμο είμαι επικίνδυνος καθώς δεν μπορώ να ελενξω την δύναμη μου και μπορεί να τα γκρεμίσω όλα……

    Κάπου διάβασα για φαγητό παπια, μπεκάτσες κ.λ.π. Νομίζω ότι ο φίλος Μπεκατσόφτερος που ήταν πρώτος σε κάρπωση φέτος, θα διαθέσει για τα μέλη σεβαστό αριθμό θηραμάτων.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #52222

    Οπως και να το κάνουμε φέτος ήταν μία εξαιρετική μπεκατσοχρονιά …

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #54743

    Για να οργανωθούμε λίγο

    Φέτος το περίπτερό μας θα είναι αφιερωμένο στο FORUM. Λεπτομέρειες δεν θα δώσω, θα το δείτε και μόνοι σας.

    Επίσης από το περίπτερό μας μπορείτε να πάρετε αυτοκόλλητα και καρφίτσες πέτου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #54746

    Βρε παιδια πως θα καταλαβουμε ο ενας τον αλλον?

    Μερικοι γνωριζεστε μεταξυ σας! Οι αλλοι?

    Θα ερθουμε εκει και θα αρχισουμε να λεμε τα nicknames μας?

    Κρατηστε και καμια καβατζα απο αυτοκολλητα και καρφιτσες για τα μελη, γιατι τα κοβω να χανονται αμεσως!

    Το Σαββατο ποιος απο εδω μεσα, θα ειναι εκει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #339246


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από dragonares στίς 19 Mάρτιος 2005


    Βρε παιδια πως θα καταλαβουμε ο ενας τον αλλον?

    Θα έχουμε ένα  ταμπελάκι. Αν και κάποιους θα τους γνωρίσεις άνετα .

    Μερικοι γνωριζεστε μεταξυ σας! Οι αλλοι?
    Θα ερθουμε εκει και θα αρχισουμε να λεμε τα nicknames μας?

    Θα αρχίσουμε να αναφερόμαστε όπως στον στρατό.

    Κρατηστε και καμια καβατζα απο αυτοκολλητα και καρφιτσες για τα μελη, γιατι τα κοβω να χανονται αμεσως!

    Θοδωρή να ξαναγελάσω; Θα ξαναγελάσω. Χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ.

    Το Σαββατο ποιος απο εδω μεσα, θα ειναι εκει?

    Μην ανησυχείς, ο Θοδωρής θα είναι αλλά δεν πειράζει, όλο και κάποιος θα περάσει.

    Πλάκα κάνω, εμείς τουλάχιστον που είμαστε κοντά θα είμαστε μόνιμοι θαμώνες.  

    Μετά δε από την υπόσχεση του Θεόδωρου; (για καλό θέμα βέβαια) δεν θα πέφτει καρφίτσα στο περίπτερο του e-artemis.  


    [/indent]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #54761

    Κυριοι καλησπερα

    δεν ξερω τι θα εχει το περιπτερο αλλα εγω θελω λογοτυπα με το σημα να τα ραψω η να τα καρφιτσωσω αυτοκολητα να βαλω στο αμαξη, καπελακια για εμενα και τον πατερα μου κτλ….. και οσο για το πως θα γνωριστουμε??? θα γινει χωρης να το καταλαβουμε. καλο θα ηταν να εχουμε ταμπελακι με το nick μας για να λυνονται αμεσα οι γλωσσες…..παντος επειδη ειμαι διπλα στο ΜΕΚ ενημερωνω οτι τελειωνη αυτη η εκθεση που ειναι τωρα με εργαλεια, και ξεκιναει η ετοιμασια για την δικια μας υπομονοι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 162 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων