ΣΥΡΤΗ ΑΦΡΟΥ – ΒΥΘΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 256 έως 270 (από 469 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #301050

    Θα τα πολλαπλασιάζεις χ1,7
    Δηλαδή 6χ1,7=10 χιλιόμετρα περίπου για τονοκια οκ

    μενω υποχρεος καπετανιο..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    384
    ΙΝΠ στις #301003

    Θα τα πολλαπλασιάζεις χ1,7
    Δηλαδή 6χ1,7=10 χιλιόμετρα περίπου για τονοκια οκ

    Καπετανιε, καλημερα.
    Θα μου επιτρεψεις να διορθωσω.
    Πολλαπλασιαζουμε με 1,85.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #300879

    Καπετανιε, καλημερα.
    Θα μου επιτρεψεις να διορθωσω.
    [b][u]Πολλαπλασιαζουμε με 1,85[/u].[/b]

    Είναι γνωστό λεβεντιά μου, αλλά λόγο καιρού και αντίθετων υπόγειων ρευμάτων που είναι μεγάλη η ανάλυση να το πούμε τωρα για την ταχιτιτα των ψαριων που διαφερει από το cps το βάζουμε στο περίπου 1,7 !

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #173365

    Χτες το απόγευμα έκανα δυο ώρες συρτή είδα πολύ κίνηση από τονακια δεν χτύπησε κάτι όμως

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #300877

    [size=4]Χτες το απόγευμα έκανα δυο ώρες συρτή είδα πολύ κίνηση από τονακια δεν χτύπησε κάτι όμως [/size]

    ΔΕΝ πειραζει καπετανιε ετσι ειναι το κηνηγη και το ψαρεμα… :lol: :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    gkiaouris_2 στις #299902

    KAPTEN TO SABATO ME TIN PANSELINO PIGA GIA PSAREMA SPINIG(SIRTI APO TIN STERIA ) XAXA
    EIXE PARA POLA LAYRAKIA, ALAKSA POLA PSARAKIA,ALLA TIPOTA .
    PIGENAN PISO APO TO PSARAKI KAI MOLIS EFTANAN KONTA LAKIZAN ,GIATI?

    τα ψαρια δε κυνηγαγαν για να φανε, δηλαδη δεν πειναγαν, αλλα κυνηγαγαν απο ενστοικτο χωρις να τρώνε. Αυτες τις μερες οτι και να κανεις δε πιανει τιποτα, μετα απο ώρες μπορει να γίνει παλι παιχνιδι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    babis-lavrio στις #299785

    τα ψαρια δε κυνηγαγαν για να φανε, δηλαδη δεν πειναγαν, αλλα κυνηγαγαν απο ενστοικτο χωρις να τρώνε. Αυτες τις μερες οτι και να κανεις δε πιανει τιποτα, μετα απο ώρες μπορει να γίνει παλι παιχνιδι!

    Aυτη την εποχη τα ψαρια ειναι αυγομενα δεν τρωνε μπορη να τα βλεπης κοπαδια να σε τρελενουν αλλα τιποτα, μονο τραβοντας μες το κοπαδι ισως παρις κανενα απο την πλατη η την ουρα,για μενα αυτους τους 2 μηνες επρεπε να μη πεφτει αγγιστρι στην θαλασσα απο κανεναν και οχι να συνεχειζεται ιδικα η επαγγελματικη αλιεια ανεξελεγκτη,πανω απο ολα σεβασμος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #299783

    [size=3]Aυτη την εποχη τα ψαρια ειναι αυγομενα δεν τρωνε μπορη να τα βλεπης κοπαδια να σε τρελενουν αλλα τιποτα, μονο τραβοντας μες το κοπαδι ισως παρις κανενα απο την πλατη η την ουρα,για μενα αυτους τους 2 μηνες επρεπε να μη πεφτει αγγιστρι στην θαλασσα απο κανεναν και οχι να συνεχειζεται ιδικα η επαγγελματικη αλιεια ανεξελεγκτη,πανω απο ολα σεβασμος.[/size]

    +1000000000000000000000000

    γειασου ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #299782

    βεβεα και απο την αλλη που εχω ποιασει πολες φορες αυτην την σηζητηση ο επακγελματιας σου λεει οτι και εγω τη θα κανω 1 μηνα θα μεινω χωρης δολεια??
    τωρα τη να πεις.. :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #299777

    βεβεα και απο την αλλη που εχω ποιασει πολες φορες αυτην την σηζητηση ο επακγελματιας σου λεει οτι και εγω τη θα κανω 1 μηνα θα μεινω χωρης δολεια??
    τωρα τη να πεις.. :blink:

    [font=”Century Gothic”]
    Πες του: ΝΑΙ αν δεν θελεις να μεινεις για παντα χωρις δουλεια!!![/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    babis-lavrio στις #299774

    βεβεα και απο την αλλη που εχω ποιασει πολες φορες αυτην την σηζητηση ο επακγελματιας σου λεει οτι και εγω τη θα κανω 1 μηνα θα μεινω χωρης δολεια??
    τωρα τη να πεις.. :blink:

    Αν δεσει για ενα μηνα το καικι του δεν θα παθει και τιποτα ουτε θα πεινασει,αν συνεχειση ετσι η κατασταση θα πεινασει μια και καλη,αλλωστε τα αποτελεσματα τις θαλασσας τα βλεπουμε καθε μερα,πολλα τα εργαλεια και ιδικα τα συρομενα που αυτα κανουν την περισωτερη ζημια,μπορουν αυτο τον μηνα να το βγαλουν εξω να κανουν την συντηρηση τους σερβις τις μηχανης μοραβιες βαψιματα και πολλα αλλα, δεν μενουν χωρις δουλεια αλλα οπως το πανε θα μεινουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #299732

    [size=3]Αν δεσει για ενα μηνα το καικι του δεν θα παθει και τιποτα ουτε θα πεινασει,αν συνεχειση ετσι η κατασταση θα πεινασει μια και καλη,αλλωστε τα αποτελεσματα τις θαλασσας τα βλεπουμε καθε μερα,πολλα τα εργαλεια και ιδικα τα συρομενα που αυτα κανουν την περισωτερη ζημια,μπορουν αυτο τον μηνα να το βγαλουν εξω να κανουν την συντηρηση τους σερβις τις μηχανης μοραβιες βαψιματα και πολλα αλλα, δεν μενουν χωρις δουλεια αλλα οπως το πανε θα μεινουν.[/size]

    και εγω παιδια μαζισας ειμαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    gkiaouris_2 στις #174385

    καπεταν Θοδωρε το μηχανακι για συρτη που εχεις πιο ειναι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #174423

    Καπετάνιο πότε θα πας για σύρτη;[/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #298188

    καπετανιο που εισαι;;
    ο κοσμος εχει αποριες.. ;)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 256 έως 270 (από 469 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων