ΑΓΟΡΑ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 391 έως 405 (από 408 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #84383


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από CHIEF στίς 19 Iανουάριος 2007


    ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΕΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.ΤΑ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ 7 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ 8.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΦΥΓΑΝ ΤΟΣΟ.

     

    Επειδή τελείωσαν τα φυσίγγια που είχα αγοράσει από την πυρκαλ πέρυσι χοντρική αγόρασα σήμερα το Λάμπρο διασποράς 8,5 ευρο το ίδιο μου χρέωσε και το μπλε.

    Φαίνεται ότι θα έχει περισσότερα μεταφορικά έξοδα στην Πετρούπολη αποτι στη Λάρισα η στην Κομοτηνή

     

    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #84398

    ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΥΡΚΑΛ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    CHIEF στις #84631

    ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΒΡΗΚΑ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΕ ΤΙΜΗ 7 Η 7,5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΟΥΤΙΑ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΦΙΛΕ MITRO.ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ.ΤΟ ΕLEY ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ,ΒΡΗΚΑ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΥΤΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ 32 ΓΡΑΜΜΑΡΙΩΝ ΜΕ 67,5 ΚΑΛΥΚΑ.ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 7 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ,ΕΧΕΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΟΥΣ ΦΑΣΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΜΕΙΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΤΑ GRAND PRIX ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑ http://www.eleyhawk.com ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΣ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΥΡΚΑΛ Η ΤΑ JORDAN

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #84639

     Παντως κ εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος με τα Πυρκαλ Αρτεμις.Το δικαννο μου τα πηγαινε πολυ καλα αλλα κ σε σταθερο στοχο(χαρτονι)η τουφεκια ηταν πολυ καλη!Κ με ενα πορτοκαλι φυσσιγγι του Μπεκιαρη απο την Ν.Μακρη εμεινα παλι ευχαριστημενος.Τα εχει δουλεψει κανενας τα φυσσιγγια του τελευταιου με καραμπινα?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    popeye13 στις #84646


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από CHIEF στίς 23 Iανουάριος 2007


    ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΒΡΗΚΑ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΕ ΤΙΜΗ 7 Η 7,5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΟΥΤΙΑ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΦΙΛΕ MITRO.ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ.

     

    ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΟ ΤΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΑ ΛΑΜΠΡΟ ΚΙΤΡΙΝΑ(36ΓΡ)  6.9

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ. ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ!

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/06/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    135
    DKONSTAS στις #84651

    Φιλε Βαγγελη δουλεψεσ με την beretta ποτε σου τα JORDAN ΤΑ ΜΠΛΕ?Εχω την greystone 391 και τα παει περιφημα.με *** τσοκ παιρνεισ πουλια εκει ποθ με τα αλλα δεν σηκωνεισ ουτε καν το οπλο.8αρια 33.5γρ .Θα τα βρεις στον ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #84654

    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ. ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. ΜΕ ΝΟΤΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    824
    Θάνοςlaw στις #84659

    Σήμερα αγόρασα 4 κουτιά IMPERIAL 32 gr No 8 Ισπανικά με 5,00 euro το κουτί

    Στην ίδια Τιμή είναι και τα RIO 32 gr που τα δοκίμασα την Κυριακή στην Τσίχλα με τεράστια επιτυχία

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #84676

    FIΛΕ ΘΑΝΟ ΤΑ IMPERIAL ΠΟΥ ΑΓΌΡΑΣΕS ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ ΣΧΈΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙ’ KANΑΔΈΖΙΚΑ iMPERIAL. (ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    CHIEF στις #84687

    ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΠΗΚΑΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ.ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΑ DIANA ΣΕ ΤΙΜΗ 4,5 ΕΥΡΩ ΣΤΑ 32 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΛΥΚΑ ΚΑΙ 12 ΜΜ ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΑ IMPERIAL ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.ΑΠΟ ΠΥΡΚΑΛ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ.ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ JORDAN.ΡΙΧΝΩ ΜΕ ΤΗΝ VITORIA ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΨΟΓΑ,ΜΕ ΤΣΟΚ (***) ΤΟ ΜΠΛΕ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΡΤΥΚΙ ΡΙΧΝΩ ΤΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ 34 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΕΝΩ ΚΑΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΡΙΧΝΩ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ.ΦΕΤΟΣ ΕΡΙΞΑ ΚΑΙ ΤΑ VICTORY DISPENSER ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΡΓΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    359
    milou στις #84786

    ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ CHAMPION ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΙΡΑΙΑ;ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΟΥΤΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    Stoxos (tsironis giannis) στις #84893

    ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΣΑΝ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΑΣ Κ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΦΙΛΕ ΘΑΝΟ ΕΓΩ ΤΑ ΙMPERIAL ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΑ ΔΙΝΩ 4.20 ΤΑ 32 GR Κ ΤΑ RIO 4,5Ο ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΤΑ RIO ME KAΡΑΜΠΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 5 ΑΣΤΕΡΙΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ IMPERIAL K KΑΛΑ Κ ΚΑΚΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΝΟΥ RC 32 ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 5.5Ο.ΚΑΛΑ ΣΚΑΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    613
    69,85 στις #84894


    [indent]

    Σήμερα αγόρασα 4 κουτιά IMPERIAL 32 gr No 8 Ισπανικά με 5,00 euro το κουτί Θάνο άν κάνεις τόν κόπο νά ανοίξεις ένα γιά νά ελένξεις τήν διάμετρο τών σκαγιών νά δείς οτι δέν ανταποκρίνεται στό 2,3 ( ούτε στό 2,25 ) μά είναι αρκετά μικρότερα ! Δέν μού έρεσε ο τρόπος από τήν ανάκρουση τους κ δύσκολα νά τά ξαναπάρω. Στόν πίνακα δέν τά δοκίμασα μά στίς τσίχλες κάνουν τήν δουλειά τους λερώνοντας όμως τίς κάνες αρκετά !  Στά 4 ευρό τά είχα βρεί πέρσυ κ ήταν ο κυριότερος λόγος πού τά προμηθεύτηκα.    Χρήστος.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    Stoxos (tsironis giannis) στις #84896

    ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ,ΟΠΩΣ Η NOBEL ΤΟ Ν 8 ΤΗΣ MAIONCHI ΓΙ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 7.5 ΑΡΑ ΜΗΝ ΞΑΦΝΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ IMPERIAL ΕΞΑΛΟΥ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΕΡΝΕΙΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    824
    Θάνοςlaw στις #345106

    Πάντως ρε παιδιά τι να πω… τα Ιμπέριαλ σήμερα δουλέψανε μια χαρά στην Τσίχλα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 391 έως 405 (από 408 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων