ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 721 έως 735 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #253945

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ LINK http://www.star-fm.gr/?p=34603&fb_source=message ΤΕΡΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

    Δείτε και τα σχόλια που έχουν από κάτω οι σκλάβοι ανεγκέφαλοι υποταγμένοι στην κάθε προπαγάνδα του κάθε αφέντη.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #253878

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΗΡΕΥΣΕ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ;) ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΙ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΦΑΖΕΙ Ο ΤΣΟΠΑΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΣ :) ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #193309

    Μιλαμε οτι απο την κλεισουρα στα κλουβια τους ,τους εχει βαρεση η μαλακια στον εγκεφαλο.Αυτα που περιδρομιαζουν καθημερινα δεν τους χαλανε το κυνηγι τους χαλαη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #193312

    Δεν είναι μόνο αυτό lagokiller, πάντα υπήρχαν μαλάκες και πάντα ήταν η πλειοψηφία. Η εποχή φταίει που όσο πιο κακομοίρης, μίζερος, ξερόλας, κομπλεξικός είσαι τόσο περισσότερο έχεις τα φώτα της δημοσιότητας επάνω σου και επιβραβεύεσαι κιόλας για τη μαλακία σου, τη δειλία σου, την προδοσία σου, την κλεψιά σου, τη μικρότητά σου. Αντίθετα οτιδήποτε ενάρετο διώκεται βάναυσα.
    Ενώ οι μαλάκες θα έπρεπε να είναι σε μειονεκτική θέση από την κοινωνία, τους έχουμε στο κεφάλι μας να μας αφεντεύουν.

    Δεν πιστεύω να κρατήσει για πολύ αυτή η ιστορία παγκοσμίως, σε 50-100 χρόνια τα κακά τα μάγια θα λυθούν πιστεύω, ίσως και γρηγορότερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #253848

    Δεν είναι μόνο αυτό lagokiller, πάντα υπήρχαν μαλάκες και πάντα ήταν η πλειοψηφία. Η εποχή φταίει που όσο πιο κακομοίρης, μίζερος, ξερόλας, κομπλεξικός είσαι τόσο περισσότερο έχεις τα φώτα της δημοσιότητας επάνω σου και επιβραβεύεσαι κιόλας για τη μαλακία σου, τη δειλία σου, την προδοσία σου, την κλεψιά σου, τη μικρότητά σου. Αντίθετα οτιδήποτε ενάρετο διώκεται βάναυσα.
    Ενώ οι μαλάκες θα έπρεπε να είναι σε μειονεκτική θέση από την κοινωνία, τους έχουμε στο κεφάλι μας να μας αφεντεύουν.

    Δεν πιστεύω να κρατήσει για πολύ αυτή η ιστορία παγκοσμίως, σε 50-100 χρόνια τα κακά τα μάγια θα λυθούν πιστεύω, ίσως και γρηγορότερα.

    +1000

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    PRAPAS στις #253817

    ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΣΟΥ REMINGTON ΘΑ ΕΧΕΙΣ 100% ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :) ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΔΕΨΕΙΣ ;)

    ΕΙΣΕ ΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΤΙΣΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ Π.Μ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.[/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #193859

    Στίς διακοπές των Χριστουγέννων και τής Πρωτοχρονιάς,βρέθηκα στόν τόπο καταγωγής μου καθώς και στο γυναικοχώρι μου.Εκεί
    είχαμε την ευκαιρία να ξανανταμώσουμε φίλοι καλοί και γνώριμοι.Ανάμεσα σε αυτούς ,όπως αντιλαμβάνεστε, περιλαμβάνονται και
    άτομα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,το κυνήγι.
    Οι περισσότεροι από τους φίλους μου της επαρχίας επιδίδονται στό κυνήγι του αγριόχοιρου και απ΄ ότι με πληροφόρησαν η κάρπωση για τις ομάδες πήγε "πάρα πολύ καλά" (νούμερα δεν αναφέρω δεν το θεωρώ αναγκαίο).
    Στις συζητήσεις που κάναμε προέκυψε από τα λεγόμενά τους ότι "κυριαρχεί" ανάμεσα στίς ομάδες ένας "άτυπος" ανταγωνισμός για
    το πιά ομάδα θα καρπωθεί τα περισσότερα ζώα της χρονιάς.
    Επίσεις καταλήξαμε ότι σε αυτό τον "αγώνα δρόμου" δέν μπαίνουν κανόνες θήρευσης με ότι αυτό συνεπάγεται. Π.χ. τουφεκίζονται
    από τα καρτέρια όλα ανεξαρτήτως τα ζωα που θα "σκάσουν μύτη", οι περισσότεροι καρτεριτζήδες χρισημοποιούν σφαιρίδια ανεξαρτήτως τής διαμόρφωσης του χόρου που επιτηρούν,δεν υπάρχει χρονικό όριο για τη λήξη τής παγάνας (ολημερής κυνήγι),
    δεν υπάρχει ουσιαστική επικοινωνία μεταξύ των μελών με αποτέλεσμα το όριο κάρπωσης να υπερβαίνει το νόμιμο,πολλές φορές
    δύο οι περισσότερες παρέες ερίζουν για τον ίδιο κυνηγότοπο κ.τ.λ..Με αυτά και με αυτά κάποιος είπε με νόημα" αϊντε να ιδούμε
    του χρόνου τι θα κυνηγούμε και πού;"
    Τα έγραψα όλα αυτά όχι για να μεμφθώ και να "κατακεραυνώσω" τους συναδέλφους και φίλους κυνηγούς αγριόχοιρου αλλά για
    να τονίσω στο πόσο υστερούμε ως κυνηγετική κοινωνία στό θέμα της διαχείρησης του θηράματος.
    Τα ίδια πυθανώς να ισχύουν και σε άλλες κατηγορίες κυνηγών.Ας ανατρέξει κανείς στη σεζόν που πέρασε για τους κυνηγους
    ορτυκιού.
    Και άν οι συνάδελφοι αναθεματίζουν τους πέριξ των βαλκανιων "ταμαχιάριδες" κασετοφονιάδες "τριτοκοσμικούς" λιγούριδες,για τη
    φτώχεια σε ένα αποδημιτικό θήραμα, τότε εμείς τι πρέπει να πούμε για ένα ενδημικό που την αποκλειστική ευθύνη της μακροημέρευσή του την έχουμε εμείς;
    Θέμα για ανταλλαγή απόψεων και προβληματισμού.

    Leatherman.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    PRAPAS στις #252450

    Στίς διακοπές των Χριστουγέννων και τής Πρωτοχρονιάς,βρέθηκα στόν τόπο καταγωγής μου καθώς και στο γυναικοχώρι μου.Εκεί
    είχαμε την ευκαιρία να ξανανταμώσουμε φίλοι καλοί και γνώριμοι.Ανάμεσα σε αυτούς ,όπως αντιλαμβάνεστε, περιλαμβάνονται και
    άτομα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,το κυνήγι.
    Οι περισσότεροι από τους φίλους μου της επαρχίας επιδίδονται στό κυνήγι του αγριόχοιρου και απ΄ ότι με πληροφόρησαν η κάρπωση για τις ομάδες πήγε "πάρα πολύ καλά" (νούμερα δεν αναφέρω δεν το θεωρώ αναγκαίο).
    Στις συζητήσεις που κάναμε προέκυψε από τα λεγόμενά τους ότι "κυριαρχεί" ανάμεσα στίς ομάδες ένας "άτυπος" ανταγωνισμός για
    το πιά ομάδα θα καρπωθεί τα περισσότερα ζώα της χρονιάς.
    Επίσεις καταλήξαμε ότι σε αυτό τον "αγώνα δρόμου" δέν μπαίνουν κανόνες θήρευσης με ότι αυτό συνεπάγεται. Π.χ. τουφεκίζονται
    από τα καρτέρια όλα ανεξαρτήτως τα ζωα που θα "σκάσουν μύτη", οι περισσότεροι καρτεριτζήδες χρισημοποιούν σφαιρίδια ανεξαρτήτως τής διαμόρφωσης του χόρου που επιτηρούν,δεν υπάρχει χρονικό όριο για τη λήξη τής παγάνας (ολημερής κυνήγι),
    δεν υπάρχει ουσιαστική επικοινωνία μεταξύ των μελών με αποτέλεσμα το όριο κάρπωσης να υπερβαίνει το νόμιμο,πολλές φορές
    δύο οι περισσότερες παρέες ερίζουν για τον ίδιο κυνηγότοπο κ.τ.λ..Με αυτά και με αυτά κάποιος είπε με νόημα" αϊντε να ιδούμε
    του χρόνου τι θα κυνηγούμε και πού;"
    Τα έγραψα όλα αυτά όχι για να μεμφθώ και να "κατακεραυνώσω" τους συναδέλφους και φίλους κυνηγούς αγριόχοιρου αλλά για
    να τονίσω στο πόσο υστερούμε ως κυνηγετική κοινωνία στό θέμα της διαχείρησης του θηράματος.
    Τα ίδια πυθανώς να ισχύουν και σε άλλες κατηγορίες κυνηγών.Ας ανατρέξει κανείς στη σεζόν που πέρασε για τους κυνηγους
    ορτυκιού.
    Και άν οι συνάδελφοι αναθεματίζουν τους πέριξ των βαλκανιων "ταμαχιάριδες" κασετοφονιάδες "τριτοκοσμικούς" λιγούριδες,για τη
    φτώχεια σε ένα αποδημιτικό θήραμα, τότε εμείς τι πρέπει να πούμε για ένα ενδημικό που την αποκλειστική ευθύνη της μακροημέρευσή του την έχουμε εμείς;
    Θέμα για ανταλλαγή απόψεων και προβληματισμού.

    Leatherman.

    ΤΩΡ
    Α ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ….ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ????? ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟΙ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    218
    Alex.308 στις #193907

    Εδω περα να δειτε τι γινεται μια ομαδα εχει βαρεσει πανω απο 100 γουρουνια.Καθονται ολη μερα και γυρνανε αφου εχει νυχτωσει για τα καλα δηλαδη γυρω στις 8 μπορει και πιο αργα.Μια μερα μαντεψτε ποσα βαρεσαν.Ουτε 1 ουτε 2 ουτε 4. 17 γουρουνια σε μια μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Τι να πεις.Παντως με τα γουρουνια εδω εχει παραγινει το κακο.Σε ΟΠΟΙΟ χωραφι να πας θα το δεις οργωμενο.Μια φορα ειχε ερθει ενα στο διπλανο χωραφι απο το σπιτι μου.
    Τελος παντων εγω πιστευω οτι ο καθε αμορφωτος που παιρνει ενα οπλο και βγαινει για "κυνηγι" ειναι γουρουνας.Βεβαιως υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα δυστυχως ειναι πολυ λιγες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #252403

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΣΥΡΕΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ!!! :lol: :P ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΜΟΡΦΩΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΥΜΑΡΤΟΝ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ!!!!
    ΚΑΙ ΕΝΔΥΚΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΑΦΗ ΣΚΑΦΗ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΜΟΡΦΩΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΟΥΝΟΚΥΝΗΓΟΙ!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !!!!
    ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2011 ΧΑΜΟΣ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΠΟ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΟΛΗΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΜΕΝΟΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ 80% ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΑΡΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΟΚΥΝΗΓΟΙ ΑΛΛΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΤΑΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥΣ!!! ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2005 ΑΦΙΟΦΥΛΛΟ ΔΥΟ ΤΡΥΓΩΝΑΔΕΣ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΦΕΚΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 19 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΤΡΙΓΩΝΙΑ ΠΑΡΑΝΩΜΑ ΚΑΘΩΣ ΕΝΑ ΤΡΙΓΩΝΙ ΠΕΡΑΣΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑΣ ΤΥΦΛΟΣ!!!! ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΛΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΟΝ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΑ ΠΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΕΠ ΑΥΤΟΦΟΡΟ ΕΙ ΚΡΥΦΤΕΙ 100 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ !!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    218
    Alex.308 στις #252395

    Συγγνωμη αν σε εθιξα φιλε αλλα γι αυτο ειπα οτι υπαρχουν εξαιρεσεις.Προς θεου δεν ειναι ολοι οι γουρουναδες αμορφωτοι και ασχετοι αλλα δυστυχως τουλαχιστον στην εδω περιοχη ειναι η συντριπτικη πλειοψηφια :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #193998

    παιδια χαλαρωστε ..δεν σε κανει το ειδος του θηραματος μορφωμενο ή αμορφωτο…ο εγκεφαλος μας ειναι αυτος που ευθυνεται για το σε ποια κατασταση θα ειμαστε ειτε στο βουνο ειτε στην προσωπικη μας ζωη…ο τοπος μας ειναι διασπαρτος απο τυπους που αισθανονται το κυνηγι σαν πρεοκταση του μοριου τους …μετρουν με ευλαβεια το τελικο νουμερο των θηραματων ,αναφερονται σε αυτο με υφος χιλιων κονιορδων ,ξεκινουν απο τις τρεις το πρωι και παιρνουν παραμαζωμα βουνα και λαγκαδια για να χτυπησουν λαγους στα φωτα και να τους περιφερουν με τα αυτοκινητα τους , σε βλεπουν σε ενα μερος να περιμενεις να κυνηγησεις και με θρασος ανυποτο ερχονται και σταματουν για να κυνηγησουν στο ιδιο μερος σαν να μην υπαρχεις εσυ εκει .σαν να τους φυλουσες το μερος για να ερθουν να κυνηγησουν αυτοι, κλεινουν δρομους αγροτικους και επαρχιακους επειδη λεει καποιος κοβει παγανα …ειναι δεδομενο οτι το βουνο δεν ανηκει σε κανεναν ,ανηκει σε ολους …ομως καλως ή κακως το κυνηγι στηριζεται σε μεγαλο μερος στους αγραφους νομους που οφειλουμε ολοι να τηρουμε και να σεβομαστε …διαφορετικα θα ειναι μια ζουγκλα και τιποτε αλλο …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #251391

    [font=”Comic Sans MS”]ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ,
    ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑΣ
    Κ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ Κ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ,
    ΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.
    ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ
    ΒΡΗΚΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ
    ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΑΣΣΕΣ,ΑΦΗΣΑΝ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΑΡΕΑ
    Κ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΡΤΕΡΙ ΑΠΟΓΕΜΑΤΙΝΟ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΝΑ ΠΑΩ.
    ΠΗΓΑ Κ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΩΜΕΝΑ,
    ΑΦΟΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
    ΜΙΛΗΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΛΕΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
    ΣΑΣΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ Κ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
    Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ.
    ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤ ΑΜΑΞΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ
    Κ ΓΡΗΓΟΡΑ.
    ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
    ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΡΕ ΑΥΤΟΣ ΤΑ 25 ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ?
    ΠΟΙΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΡΕ?
    ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ 25 ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ
    ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΥ Κ ΒΟΣΚΑΓΑΝ.
    ΣΩΠΑ ΡΕ ΤΟΥ ΛΕΩ..
    ΚΑΘΩΣ ΦΤΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ,ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
    ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΙΑ ΑΝΟΙΧΤΩΣΙΑ Κ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΑ ΝΑ ΒΟΣΚΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ.
    ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ?
    ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ,ΘΑΜΝΟΙ ΕΙΝΑΙ.
    ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΡΕ,Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ.
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΕΒΟΣΚΕ ΑΜΕΡΙΜΝΟ.
    ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ Κ ΚΑΤΑΣΤΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΧΕΔΙΟ.
    ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΜΑ ΣΤΟ ΥΨΩΜΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΜΕ,
    ΕΠΙΑΣΑ 2 ΜΟΛΥΒΙΑ Κ ΤΡΙΑ 15ΒΟΛΑ ΑΠΟ Τ ΑΜΑΞΙ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ
    Κ ΚΑΘΩΣ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΜΕ ΓΕΜΙΖΑ ΤΟ ΟΠΛΟ Κ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΛΥΒΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 15ΒΟΛΑ,ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΠΙΑΣΑ ΠΡΩΤΟ ΤΟ 15ΒΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Κ ΛΕΩ ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΒΑΛΕ
    ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΟ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ.

    [font=”Comic Sans MS”]ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ [/font]:blink: ;) [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #251387

    [font=”Comic Sans MS”][b]ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ,
    ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑΣ
    Κ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ Κ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ,
    ΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.
    ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ
    ΒΡΗΚΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ
    ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΑΣΣΕΣ,ΑΦΗΣΑΝ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΑΡΕΑ
    Κ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΡΤΕΡΙ ΑΠΟΓΕΜΑΤΙΝΟ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΝΑ ΠΑΩ.
    ΠΗΓΑ Κ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΩΜΕΝΑ,
    ΑΦΟΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
    ΜΙΛΗΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΛΕΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
    ΣΑΣΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ Κ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
    Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ.
    ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤ ΑΜΑΞΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ
    Κ ΓΡΗΓΟΡΑ.
    ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
    ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΡΕ ΑΥΤΟΣ ΤΑ 25 ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ?
    ΠΟΙΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΡΕ?
    ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ 25 ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ
    ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΥ Κ ΒΟΣΚΑΓΑΝ.
    ΣΩΠΑ ΡΕ ΤΟΥ ΛΕΩ..
    ΚΑΘΩΣ ΦΤΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ,ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
    ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΙΑ ΑΝΟΙΧΤΩΣΙΑ Κ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΑ ΝΑ ΒΟΣΚΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ.
    ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ?
    ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ,ΘΑΜΝΟΙ ΕΙΝΑΙ.
    ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΡΕ,Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ.
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΕΒΟΣΚΕ ΑΜΕΡΙΜΝΟ.
    ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ Κ ΚΑΤΑΣΤΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΧΕΔΙΟ.
    ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΜΑ ΣΤΟ ΥΨΩΜΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΜΕ,
    ΕΠΙΑΣΑ 2 ΜΟΛΥΒΙΑ Κ ΤΡΙΑ 15ΒΟΛΑ ΑΠΟ Τ ΑΜΑΞΙ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ
    Κ ΚΑΘΩΣ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΜΕ ΓΕΜΙΖΑ ΤΟ ΟΠΛΟ Κ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΛΥΒΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 15ΒΟΛΑ,ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΠΙΑΣΑ ΠΡΩΤΟ ΤΟ 15ΒΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Κ ΛΕΩ ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΒΑΛΕ
    ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΟ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ.

    [b][color=”#0000FF”][size=2][font=”Comic Sans MS”]ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ [/size][/font]:blink: ;) [/font][/color][/b]

    την καλητερη στηγμη εβαλες διαφιμησεις.. ;) :P

    περημενουμαι την συνεχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #251383

    [font=”Comic Sans MS”][b]ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ,
    ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑΣ
    Κ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ Κ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ,
    ΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.
    ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ
    ΒΡΗΚΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ
    ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΑΣΣΕΣ,ΑΦΗΣΑΝ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΑΡΕΑ
    Κ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΡΤΕΡΙ ΑΠΟΓΕΜΑΤΙΝΟ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΝΑ ΠΑΩ.
    ΠΗΓΑ Κ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΩΜΕΝΑ,
    ΑΦΟΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
    ΜΙΛΗΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΛΕΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
    ΣΑΣΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ Κ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
    Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ.
    ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤ ΑΜΑΞΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ
    Κ ΓΡΗΓΟΡΑ.
    ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
    ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΡΕ ΑΥΤΟΣ ΤΑ 25 ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ?
    ΠΟΙΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΡΕ?
    ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ 25 ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ
    ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΥ Κ ΒΟΣΚΑΓΑΝ.
    ΣΩΠΑ ΡΕ ΤΟΥ ΛΕΩ..
    ΚΑΘΩΣ ΦΤΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ,ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
    ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΙΑ ΑΝΟΙΧΤΩΣΙΑ Κ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΑ ΝΑ ΒΟΣΚΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ.
    ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ?
    ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ,ΘΑΜΝΟΙ ΕΙΝΑΙ.
    ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΡΕ,Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ.
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΕΒΟΣΚΕ ΑΜΕΡΙΜΝΟ.
    ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ Κ ΚΑΤΑΣΤΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΧΕΔΙΟ.
    ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΜΑ ΣΤΟ ΥΨΩΜΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΜΕ,
    ΕΠΙΑΣΑ 2 ΜΟΛΥΒΙΑ Κ ΤΡΙΑ 15ΒΟΛΑ ΑΠΟ Τ ΑΜΑΞΙ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ
    Κ ΚΑΘΩΣ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΜΕ ΓΕΜΙΖΑ ΤΟ ΟΠΛΟ Κ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΛΥΒΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 15ΒΟΛΑ,ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΠΙΑΣΑ ΠΡΩΤΟ ΤΟ 15ΒΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Κ ΛΕΩ ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΒΑΛΕ
    ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΟ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ.

    [b][color=”#0000FF”][size=2][font=”Comic Sans MS”]ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ [/size][/font];) ;) [/font][/color][/b]

    Ρείξε κάρβουνο χασάπηηηηηηη… :blink:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 721 έως 735 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων