FABARM TITAN

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 31 έως 43 (από 43 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #90315

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΑΚΟΥΣΑ ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ?

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΗΚΗ ΚΑΝΩΝ  ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΦΙΧΤΟ ΤΣΟΚ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ FABARM (ΑΠΟΣΤΑΣΗ-ΚΑΤΑΝΟΜΗ-ΔΙΑΤΡΗΣΗ).


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90337


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από prowler r στίς 25 Ιούνιος 2007


    Τι θέμα ανοίξατε παιδιά!!!!!

    συμφωνώ με αυτά που λέει ο Κώστας ULTRAXS, το “ονομαστικό” τσοκ είναι διαφορετικό από το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ και ενίοτε από τις αποδόσεις!!!!!

    ΠΟΛΛΟΙ ειδικοί αρθρογράφοι συστήνουν πλεον τον χαρακτηριμό του τσοκ σύμφωνα ΜΟΝΟ με την απόδοσή του. π.χ. τσοκ “ονομαστικό” full το μετράμε και το βρίσκουμε 1,4 χιλ.(EXTRA FULL), το δοκιμάζουμε και με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙ μας δίνει 65% συγκέντρωση (3/4), τι είναι;

    Απλά στην ουσία για το εν λόγω φυσίγγι είναι 3/4 τσοκ και σαν τέτοιο το χαρακτηρίζουμε…

    φίλε Κώστα τις ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ της Browning για τα τσοκακια της, τις έχεις υπόψη;;;;

    φιλε μου τις  εχω τις προδιαγραφες της browning μονο για τα invector plus αν εχεις υποψιν σου και για συμβατικες κανες θα σε παρακαλουσα να μου τις δωσεις 

    οσον αφορα τα υπολοιπα θα συμφωνησω μαζι σου 

    φιλικοτατα Κωστας


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    MANOLIS27 στις #90425

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΑΣΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΑ ΤΣΟΚ !!! ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ FABARM ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ… BEAGLES

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    hunter28 στις #90427

    ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΚΑΛΑ, ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

    ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΤΑΝΙΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    94
    mariosniva στις #98434

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ παιδια επαναφερω αυτο το θεμα για να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει Η35 titan με κοντη καννη 66cm και κυνηγαει μπεκατσα;με τη φυσιγγια την κυνηγαει;αν ναι διασπορας τα εχει δοκιμασει σε χαρτι να μου πει.σας παρακαλω με ενδιαφερει ευχαριστο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #98521

     ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΙΑΣ ΤΙΤΑΝ Η35 ΜΕ 66ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΝΝΗ.ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΤΟ ΠΣΚ,ΠΗΡΕ ΑΡΙΣΤΑ ΕΜΠΡΑΚΤΩΣ.ΣΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ 1,3,7,8,ΑΠΟ 32ΓΡΜ-52ΓΡΜ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ Η ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΗΣ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ ΚΙ ΑΛΛΩΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #98560

    Η35 ΤΙΤΑΝ(ΚΟΛΗΤΟΥ) ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΗ(ΛΟΓΩ ΕΜΠΛΟΚΩΝ) ΕΠΕΤΑΙ  ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ……

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ  ΚΩΣΤΑΣ

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #98617

      ΚΩΣΤΑ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ,ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ;ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΥΡΗ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #98656

    ΦΙΛΕ ΛΕΩΝ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ‘ΕΠΕΜΒΑΣΗ’ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΕΜΠΛΟΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ (ΑΛΑΞΑΝ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΣΠΕΙΡΕΣ!!) 

    ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ…ΙΔΩΜΕΝ  

    ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    94
    mariosniva στις #98781

    φιλε ΛΕΩΝ μην τρομαζεις με μια περιπτωσει εγω εχω FABARM H 35 TITAN 71cm καννη 2005.εχω ριξει ολες της γομοσεις δοκιμαζο και τα φυσιγγια που φτιαχνω καταλαβενεις τωρα.εχω να σου πω πολλες περιπτωσεις απο αλλα οπλα αλλα δεν μπορω να βγαλω σκαρτες τις μαρκες τους.εχεις παρει πολυ καλο οπλο με της καλυτερες κατανομες γιαυτο το πηρα και εγω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #98911


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mariosniva στίς 29 Νοέμβριος 2007


    φιλε ΛΕΩΝ μην τρομαζεις με μια περιπτωσει εγω εχω FABARM H 35 TITAN 71cm καννη 2005.εχω ριξει ολες της γομοσεις δοκιμαζο και τα φυσιγγια που φτιαχνω καταλαβενεις τωρα.εχω να σου πω πολλες περιπτωσεις απο αλλα οπλα αλλα δεν μπορω να βγαλω σκαρτες τις μαρκες τους.εχεις παρει πολυ καλο οπλο με της καλυτερες κατανομες γιαυτο το πηρα και εγω.


    [/indent]

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ????

    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΑΝΩΝ ΤΗΣ FABARM ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΜΗΝ ΠΗΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ MARKETING ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ  

      ΚΩΣΤΑΣ  

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    94
    mariosniva στις #98918

    οπως αναφερεις φιλε ΚΩΣΤΑ με την αντιπροσωπεια εχεις δικιο.οσο με την κατανομη το εχω δοκιμασει και γνωριζω και μου αρεσει. οπως λεω ξανα με μια περιπτωση δεν βγαζεις συμπερασμα(ειναι σοβαρη εταιρια στην ΙΤΑΛΙΑ με πολλες πωλησεις)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #98931

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΣΥΝ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΙΣΩΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΊΣ ΠΑΛΙΑ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΟΥΡΙΣ.

    ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΠΑΠΙΑ ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ Ο ΚΟΡΜΟΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ,ΤΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 31 έως 43 (από 43 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων