MERKEL εξαποστασεως

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 32 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90170

    http://www.airgunhunting.com/ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ BROWNING,BERETTA,MERKEL,BLASER,ZABALA .KAI ΑΕΡΟΒΟΛΑ.ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΑ! ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΣ ΠΙΟ ΦΘΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΠΛΩΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 100-150 ΛΙΡΕΣ  ΔΙΑΦΟΡΑ.ΚΑΠΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90171

    Κυνηγετικ όπλα.ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90178

     Τη συγγεκριμενη σελιδα τη γνωριζω ομως φιλε miroku κανεις λαθος οταν λες οτι στη κυπρο εχουν πολυ καλες τιμες σε καποια οπλα(εγω ειπα οτι εχουν πολυ καλητερες απο εμας)διοτι και στην αλλη πλευρα της Ευρωπης π.χ.Σουηδια η τιμη ενος 682 ειναι περιπου 2400euro δηλαδη οσο και στη μακρινη Κυπρο επομενος στη χωρα μας σε καπελωνω 1000+euro για ενα τουφεκι μεσαιας κατηγοριας και σου κοτσαρω και ενα μεγαλοπρεπες’μην αγγιζεται’διοτι θα περιοριστει το ”ισχνο μου”κερδος αν το αγγιξεις

    υ.γ.στη παραπανω’ μαθηματικη’διατηπωση οπου 682 βαλτε οποιοδηποτε μοντελο της merkel το αποτελεσμα ειναι το ιδιο και χειροτερο

      φιλικα Κωστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90184

    ΦΙΛΕ ULTRAXS Η ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΥΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΛΑ ΚΑΤΟΤΕΡΗΣ ΑΞΙΑΣ-ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕ ΕΝΑ BROWNING-BERETTA ΕΝΩ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΦΕΝΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΦΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ  ΠΙΟ ΧΑΜΙΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. .ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΦΘΗΝΕΣ ΤΙΜΕΣ.ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΧΙΡΙΣΜΕΝΑ ΟΠΛΑ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΕΣΑΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΕΡΚΕΛ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΑΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΙΤΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΟΣΕΙ. ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΦΙΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΟΠΟΣ ΛΕΜΕ ΕΔΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΧΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90221

    Γεια σου φιλε miroku αν θα ηθελες δωσε μερικα παραδειγματα φθηνων οπλων στην ελλαδα σε σχεση με την κυπρο για να δουμε τη παιζει γιατι πολυ πιθανον να υπαρχουν και σε εσας καποιοι’εξυπνοι’οι οποιοι θελουν να πλουτησουν γρηγορα και ως εκτουτου η γνωση δεν εβλαψε ποτε κανεναν 

    φιλικα Κωστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90223

    ΦΙΛΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ BETTINSOLI KAI ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 900 ΛΙΡΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ LIGHT ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΙΠΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΠΟ 850 ΛΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΤΑ ΤΣΟΚ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΙΑ ΜΕ HOLLAND AND HOLLAND!!!! XA XA

    ΤΑ SILMA 850 ΛΙΡΕΣ ΚΙΑ ΠΑΝΩ!!

    ΤΑ LANBER ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 750 ΛΙΡΕΣ. Ε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΑΦΟΥ Η BERETTA ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ 750 ΛΙΡΕΣ ΚΑΙ Η BROWNING AΠO 900 KAI ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟ 425 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΚΑΤΙ TECKNI MEC KATI SABATTI ΟΣΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ !!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #346130

    Φιλε  τα bettinsoli μου θυμηζουν κατι γυναικες που ειναι απο εξω κουκλες και απο μεσα πανουκλες(οι δε τιμες τους ξεκινουν απο τα 700 euro περιπου) και σε καμια περιπτωση δεν μπορει να εχουν ιδια τιμη εκινησης με ενα beretta η με ενα browning

    τα silma εισιχθησαν νομιζω μεχρι τη δεκαετια του 90 και η τιμη του βασικου μοντελου στα μεσα αυτης της δεκαετιας (93-94)ηταν 180000με 190000δρχ οταν το 325 της browning εκανε περιπου τα διπλα …τα συμπερασματα δικα σου

    τα lamber των οποιων οι τιμες στη χωρα μου ξεκινουν απο 650+τα θεωρω σχετικα τιμιες αγορες(εξαιρειται το baikal το οποιο κατεμε ειναι η κορυφαια για τα λεφτα του)οχι ομως και 750 λιρες(το lamber) γιαυτο  θα ειχε ενδιαφερον να μας πεις ποιο μοντελο της εν λογω εταιριας κανει  τοσο για να εχουμε σαφεστερη εικονα

    oπλα με την ονομασια teckni mec εισιχθησαν την προηγουμενη δεκαετια (σημερα δεν γνωριζω την τυχη του εργοστασιου) παντως ηταν μετρια οπλα και σε καμια περιπτωση δεν αγγιζαν ποιοτηκα και χρηματικα ενα browning,berettaπ.χ.το’94 ενα τετοιο μοντελο τραπ εκανε 250000δρχ οταν τοGTI browning εκανε 550000δρχ αλωστε σημερα εισαγωνται τα marocchi zero ιδια τεχνοτροποιας και ποιοτητας οπλα σε τιμες σαφως χαμηλωτερες απο οτι ενα σκοπευτικο browning,beretta

    τα sabatti τα ειχα συναντισει σε καποιους καταλογους στο παρελθον θυμαμε οτι ηταν φθηνα οπλα αλλα τιποτα παραπανω δεν γνωριζω

    φιλικα Κωστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90252

    ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΜΟΝΤΕΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΗΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ.ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΡΩΤΗΑ ΓΙΑ ΤΟ LANBER LIGHT ΠΟΣΟ KANEI KAI MOY EIΠAI 750ΛΙΡΕΣ .ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΚΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ TO EIXE EKEI!!.ΜΕΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΗΡΕ ΛΑΝΜΠΕΡ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΟΧΙ LIGHT ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ .OYTE AYTO TO EIΔA AKOMA . ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΕΜΠΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.KAI ΕΤΣΙ ΔΕΝ  ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΟΠΛΑKI LIGHT (TIMIO ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ)ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΓΕΙ Η ΙΔΕΑ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90261


    [indent]Μνημόνιο . ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΕΜΠΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ


    [/indent]και πολυ καλα εκανες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90262


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από MIROKU στίς 22 Ιούνιος 2007


    KAI ΕΤΣΙ ΔΕΝ  ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΟΠΛΑKI LIGHT (TIMIO ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ)ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΓΕΙ Η ΙΔΕΑ!!


    [/indent]

    πεζει τιποτα εκει κατω απο verney carron?(ειδικα το μοντελο super 9 )με ατσαλινη  βαση  εχει 3κιλα με αλουμηνιο φυσικα  και ειναι πολυ ποιο ελαφρη κοιτα το και αν σου ‘καθετε’το συζηταμε

    φιλικα Κωστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90270

    ΕΙΔΑ ΤΟ SAGGITAIRE KAI ΘΕΛΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 600-700 ΛΙΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ.ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ SUPER 9?ΕΣΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΣΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ?ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΙΣΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90272

    το super 9 εχει διαφορετικη διαταξη κλειδιων απο το sagittaire( σαφως ποιο στιβαρη )το θεωρω επομενως πολυ καλυτερο οπλο και δυνατοτητα το ιδιο οπλο να ειναι μονοσκανδαλο η δυσκανδαλο η τιμη του (με τρια τσοκ)αυτη τη στιγμη εχει ανεβει στα 2150euro κοιτα ποσο κανει στη χωρα σου και στη συνεχεια τα λεμε

    φιλικα Κωστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90276


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από MIROKU στίς 23 Ιούνιος 2007


    ΕΙΔΑ ΤΟ SAGGITAIRE KAI ΘΕΛΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 600-700 ΛΙΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ.

    Εδω οι τιμες τους ξεκινουν απο περιπου 1050euro 


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #90286

    ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ SUPER 9.AN ΠΑΡΩ ΤΟ SAGGITAIRE ΜΕ ΔΥΟ ΣΚΑΝΔΑΛΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ? ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΝΩ OILL FINISH STO BROWNING B525 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ BERETTAKI  MOY ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ SERVISE ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ…!  S 56E.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    104
    ULTRAXS στις #90290

    εχεις φιλε μου δυο οπλα τα οποια κατεμε ειναι τα καλυτερα στην κατηγορια τους μαλιστα το S56Ε το θεωρω καλυτερο ποιοτηκα απο τα σημερινα 686-687 και πολυ καλα κανεις που του κανεις servise τωρα για το sagittaire θα σου ελεγα οτι αν το θες για περπατητο κυνηγι (λιγες ντουφεκιες) γιατι οχι; (εφοσον σου ταιριαζει) μιας και η τιμη του εκει μου φενεται ποιο λογικη απο κατι bettinsoli,lanber 

    φιλικα Κωστας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 32 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων