Σκοπευτηριο Σχιστου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,801 έως 1,815 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #344536

    344393 wrote:

    Σας ευχαριστώ ρε φιλαράκια..Γνώρισα και τον Γιάννη (Naval) σήμερα και έχω να πω τα καλύτερα…Μόνο Benellakias να μην ήτανε αλλά δεν πειράζει.. Και να ευχαριστήσω τον Panoutso και τον Altair που για ακόμη μια φορά ηρθαν μόνο και μόνο για την παρέα..(Έτσι είναι οι φίλοι!) Όσο για το αγωνιστικό μέρος σαν τις άλλες φορές με σαφώς λιγότερο άγχος. Σκόπος είναι σε κάθε εμφάνιση να αυξάνονται τα πιάτα! Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 5 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Μπράβο για την εμφάνιση του Γεράσιμου πιστεύω ότι χαλαρά θα ανέβει στην Α του χρόνου και όταν μαζέψει και εμπειρία από τους αγώνες…. Αλλά συγχαρητηρια και σε όλους που πήραν μέρος σήμερα

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 17 δευτερόλεπτα πριν από τον Supernova.

     

    Γεια σου Θοδωρή!  😉 Να πούμε οτι δοκιμάστηκε και η νέα win x3 nickel και άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #345423

    Τα συγχαρητηρια μου και απο μενα Μακη!!!!

    Keep…..Shooting !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #345444

    344466 wrote:

    344393 wrote:

    Σας ευχαριστώ ρε φιλαράκια..Γνώρισα και τον Γιάννη (Naval) σήμερα και έχω να πω τα καλύτερα…Μόνο Benellakias να μην ήτανε αλλά δεν πειράζει.. Και να ευχαριστήσω τον Panoutso και τον Altair που για ακόμη μια φορά ηρθαν μόνο και μόνο για την παρέα..(Έτσι είναι οι φίλοι!) Όσο για το αγωνιστικό μέρος σαν τις άλλες φορές με σαφώς λιγότερο άγχος. Σκόπος είναι σε κάθε εμφάνιση να αυξάνονται τα πιάτα! Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 5 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Μπράβο για την εμφάνιση του Γεράσιμου πιστεύω ότι χαλαρά θα ανέβει στην Α του χρόνου και όταν μαζέψει και εμπειρία από τους αγώνες…. Αλλά συγχαρητηρια και σε όλους που πήραν μέρος σήμερα Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 17 δευτερόλεπτα πριν από τον Supernova.

    Γεια σου Θοδωρή! Να πούμε οτι δοκιμάστηκε και η νέα win x3 nickel και άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις!

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 ώρα, 3 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Μάλλον ο Θόδωρας δοκιμάστηκε από την Winchester Χ3 Νickel ……………. 😆 xaxaxaxaxa

    Θόδωρα ρίχνεις πολύ καλά ………………. μπράβο …………….. αν δεν μπλεκόσουν θα είχες άλλα 15 πιάτα στο σύνολο σίγουρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #345453

    Mπράβο και πάλι μπράβο Γεράσιμε!!!!Συγνώμη αλλά σήμερα δεν κατάφερα να έλθω να σε καμαρώσω και να τα πούμε απο κοντά μολονότι το ήξερα πολλές ημέρες πριν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #345490

    Σας ευχαριστώ ρε φιλαράκια..Γνώρισα και τον Γιάννη (Naval) σήμερα και έχω να πω τα καλύτερα…Μόνο Benellakias να μην ήτανε αλλά δεν πειράζει.. Και να ευχαριστήσω τον Panoutso και τον Altair που για ακόμη μια φορά ηρθαν μόνο και μόνο για την παρέα..(Έτσι είναι οι φίλοι!) Όσο για το αγωνιστικό μέρος σαν τις άλλες φορές με σαφώς λιγότερο άγχος. Σκόπος είναι σε κάθε εμφάνιση να αυξάνονται τα πιάτα!

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 ώρα, 29 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Είσαι περίεργο μούτρο τελικά ε …….. !!!!!!!!!! 😉  και εγώ χάρηκα που σε γνώρισα

    Δεν έχεις καταλάβει ακόμα μου φαίνεται ότι με μια Vinci θα ήσουν στην Α κατηγορία τώρα ……………… και νικητής 😀

    Για το μπασκετάκι τι θα γίνει?

    Εγώ πάντως με δώρο έφυγα από το σκοπευτήριο και ας μην νίκησα ……………….. thanks Altair-Lusso …………………….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #345637

    Thnx Κώστα,Τάκη μην το ξαναπείς αυτό..σιγά δεν έγινε και κάτι..

    Γιάννη μην με μπριζώνεις και πάρω την Vinci του Πανούτσου στις 13-14 😆 Μπασκετάκι όποτε θες..!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #345717

    Thnx Κώστα,Τάκη μην το ξαναπείς αυτό..σιγά δεν έγινε και κάτι.. Γιάννη μην με μπριζώνεις και πάρω την Vinci του Πανούτσου στις 13-14 Μπασκετάκι όποτε θες..!

    Ρε Γεράσιμε ….τι είναι αυτοί ρε. Μην δούν έναν άνθρωπο να προκόβει με BERETTA και αμέσως να αρχίσουν να λένε.
    Όπως λέει και ο Κωστής ”KEEP SHOOTING”.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #345755

    345637 wrote:

    Thnx Κώστα,Τάκη μην το ξαναπείς αυτό..σιγά δεν έγινε και κάτι.. Γιάννη μην με μπριζώνεις και πάρω την Vinci του Πανούτσου στις 13-14 Μπασκετάκι όποτε θες..!

    Ρε Γεράσιμε ….τι είναι αυτοί ρε. Μην δούν έναν άνθρωπο να προκόβει με BERETTA και αμέσως να αρχίσουν να λένε.
    Όπως λέει και ο Κωστής »KEEP SHOOTING».

    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……..
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    ΕΜΑ ΠΕΣ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ! Εσυ που είσαι και γιατρός..Πες την αλήθεια πόσοι σου χουν έρθει με σπασμένο σφράγισμα απο benelli οχι πες! :mrgreen: 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #345926

    Άσε Γεράσιμε ,τη γνώμη μου για τη BENELLI θα σας τη πω με τη πρώτη ευκαιρία που θα τα πούμε απο κοντά,γιατί εδώ θα είμαστε off topic.
    Πάντως και εγώ θέλω να γνωρίσω απο κοντά το Γιάννη Naval….εύχομαι να γίνει σύντομα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #346146

    Άσε Γεράσιμε ,τη γνώμη μου για τη BENELLI θα σας τη πω με τη πρώτη ευκαιρία που θα τα πούμε απο κοντά,γιατί εδώ θα είμαστε off topic.
    Πάντως και εγώ θέλω να γνωρίσω απο κοντά το Γιάννη Naval….εύχομαι να γίνει σύντομα.

    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……..
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Να ‘σαι καλά …………… αυτή η προσωπική επαφή είναι που κάνει την διαφορά μέσα στο artemis 😎

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #346568

    345926 wrote:

    Άσε Γεράσιμε ,τη γνώμη μου για τη BENELLI θα σας τη πω με τη πρώτη ευκαιρία που θα τα πούμε απο κοντά,γιατί εδώ θα είμαστε off topic.
    Πάντως και εγώ θέλω να γνωρίσω απο κοντά το Γιάννη Naval….εύχομαι να γίνει σύντομα. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……..
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Να “σαι καλά …………… αυτή η προσωπική επαφή είναι που κάνει την διαφορά μέσα στο artemis

     

    Απο σφραγίσματα πως πας εσυ? :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #346642

    346146 wrote:

    345926 wrote:

    Άσε Γεράσιμε ,τη γνώμη μου για τη BENELLI θα σας τη πω με τη πρώτη ευκαιρία που θα τα πούμε απο κοντά,γιατί εδώ θα είμαστε off topic.
    Πάντως και εγώ θέλω να γνωρίσω απο κοντά το Γιάννη Naval….εύχομαι να γίνει σύντομα. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……..
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίου.

    Να “σαι καλά …………… αυτή η προσωπική επαφή είναι που κάνει την διαφορά μέσα στο artemis

    Απο σφραγίσματα πως πας εσυ?

    Εσύ βαράς καλλιτεχνικά και θες απαλό οπλάκι ………………. εγώ αντρικά και θέλω Benelli …………………… το φίλο με το τραύμα στο ζυγωματικό τον είδες? με Beretta έριχνε 😆  …………………….. DT10

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #346659

    Φωναξε κανεις το μαυρο το πιστολι;

    E ρε και να αρχισουν να πεφτουν οι πρωτες ψηλωμενες στα μπασιματα με τη benelli

    ποποποποποοπο Τζέρυ την ειδες την σκορποσκαγιαστρα θα λεω χαχαχαχαχα

     

    σορρυ για το εκτος θέματος

    Γιάννη επισης χάρηκα για τη γνωριμια φίλε ( μου χαν ηδη μιλησει με τα καλυτερα Γιωργος και Μάκης :))

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #346668

    μπράβο ρε Γερασιμάκο έσκισες πάλι,γρήγορα στην Α και πολλές επιτυχίες 🙂

    όσο για το άλλο ότι γνωριστήκατε με τον Γιάννη και χαρήκατε και οι δύο;;; 😛 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #346931

    344536 wrote:

    344466 wrote:

    344393 wrote:

    Σας ευχαριστώ ρε φιλαράκια..Γνώρισα και τον Γιάννη (Naval) σήμερα και έχω να πω τα καλύτερα…Μόνο Benellakias να μην ήτανε αλλά δεν πειράζει.. Και να ευχαριστήσω τον Panoutso και τον Altair που για ακόμη μια φορά ηρθαν μόνο και μόνο για την παρέα..(Έτσι είναι οι φίλοι!) Όσο για το αγωνιστικό μέρος σαν τις άλλες φορές με σαφώς λιγότερο άγχος. Σκόπος είναι σε κάθε εμφάνιση να αυξάνονται τα πιάτα! Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 5 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Μπράβο για την εμφάνιση του Γεράσιμου πιστεύω ότι χαλαρά θα ανέβει στην Α του χρόνου και όταν μαζέψει και εμπειρία από τους αγώνες…. Αλλά συγχαρητηρια και σε όλους που πήραν μέρος σήμερα Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 17 δευτερόλεπτα πριν από τον Supernova.

    Γεια σου Θοδωρή! Να πούμε οτι δοκιμάστηκε και η νέα win x3 nickel και άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις! Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 ώρα, 3 λεπτά πριν από τον BeReT.

    Μάλλον ο Θόδωρας δοκιμάστηκε από την Winchester Χ3 Νickel ……………. xaxaxaxaxa Θόδωρα ρίχνεις πολύ καλά ………………. μπράβο …………….. αν δεν μπλεκόσουν θα είχες άλλα 15 πιάτα στο σύνολο σίγουρα. [/quote

     

    😆

    next time θα κανει customia ο vaggos  .. 😎

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,801 έως 1,815 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων