Αγορά Κυνηγετικών Ειδών από το Internet

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #291452

    THN ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ CABELAS :D

    Τι θα φέρεις; Αν επιτρέπεται.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #291451

    Τι θα φέρεις; Αν επιτρέπεται.

    ΜΙΑ ΟΠΛΟΝΤΟΥΛΑΠΑ 8 ΟΠΛΩΝ ΜΕΤΑΛΙΚΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #291448

    ΜΙΑ ΟΠΛΟΝΤΟΥΛΑΠΑ 8 ΟΠΛΩΝ ΜΕΤΑΛΙΚΗ

    Καλώς να την δεχτείς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #291442

    Καλώς να την δεχτείς.

    ευχαριστω. ο κωδικοσ τησ στο cabelas ειναι IK-229523

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #291441

    ΜΙΑ ΟΠΛΟΝΤΟΥΛΑΠΑ 8 ΟΠΛΩΝ ΜΕΤΑΛΙΚΗ

    Θάνο,αν θες μπορείς να δώσεις περισσότερες λεπτομέριες για την ντουλάπα;
    Με τελωνείο υπάρχει πρόβλημα,η τιμή είναι αυτή που γράφει;Φαντάζομαι θα έχει & μεταφορικά,στην φέρνουν στο σπίτι;
    Ρωτάω επειδή με αυτά τα του εξωτερικού δεν έχω ιδέα,& θέλω να μάθω επειδή έχω δει & άλλα πράγματα που μ'ενδιαφέρουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #291424

    [size=3]Θάνο,αν θες μπορείς να δώσεις περισσότερες λεπτομέριες για την ντουλάπα;
    Με τελωνείο υπάρχει πρόβλημα,η τιμή είναι αυτή που γράφει;Φαντάζομαι θα έχει & μεταφορικά,στην φέρνουν στο σπίτι;
    Ρωτάω επειδή με αυτά τα του εξωτερικού δεν έχω ιδέα,& θέλω να μάθω επειδή έχω δει & άλλα πράγματα που μ'ενδιαφέρουν.[/size]

    ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ mail Ο CABELAS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #291422

    ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ mail Ο CABELAS

    Σ'ευχαριστώ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #291418

    [size=3]Σ'ευχαριστώ![/size]

    Ο CABELAS MOY ΕΙΠΕ Ο,ΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ (ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ) ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ. ΠΗΡΕ 1 ΤΣΑΝΤΑ 1 ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΟΝ CABELAS ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    panos vouno στις #291376

    Ο CABELAS MOY ΕΙΠΕ Ο,ΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ (ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ) ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ. ΠΗΡΕ 1 ΤΣΑΝΤΑ 1 ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΟΝ CABELAS ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ?

    τι πληρωρεις στο τελονιο? ξερει καποιος?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #291373

    τι πληρωρεις στο τελονιο? ξερει καποιος?

    ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. :D :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #177820

    ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 80 ΕURO EXEI O EKTEΛΟΝΙΣΜΟΣ ΤΙς ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ & 1 EURO Η ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΝΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #177839

    Kυριοι η πληρομη για αγωρα απο CABELAS γεινεται μεσω paypal η μεσω καρτας ? Γιατι βρηκα ενα αλλο σαιτ (μαγαζι ) απο αμερικη και μου ειπαι να του στειλω τον αριθμο της καρτας με φαξ , γιατι μπενοντας στο σαιτ του μαγαζιου δεν βγαζει τα σοστα μεταφωρικα ,φυσικα δεν δεχτικα να δωσω αρηθμο καρτας ετσι .Το αλλο που μου ειπαι ειναι να πληρωσω μεσω ταχυδρομιο με Western Union transfer ,βεβαια προτιμω paypal η διαφωρετικα με καρτα (αλλα απο τη σελιδα του μαγαζιου και οχι να μου ζηταναι τον αρηθμο της καρτας ετσι ) .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    88
    ellinas_kynigos στις #291295

    Kυριοι η πληρομη για αγωρα απο CABELAS γεινεται μεσω paypal η μεσω καρτας ? Γιατι βρηκα ενα αλλο σαιτ (μαγαζι ) απο αμερικη και μου ειπαι να του στειλω τον αριθμο της καρτας με φαξ , γιατι μπενοντας στο σαιτ του μαγαζιου δεν βγαζει τα σοστα μεταφωρικα ,φυσικα δεν δεχτικα να δωσω αρηθμο καρτας ετσι .Το αλλο που μου ειπαι ειναι να πληρωσω μεσω ταχυδρομιο με Western Union transfer ,βεβαια προτιμω paypal η διαφωρετικα με καρτα (αλλα απο τη σελιδα του μαγαζιου και οχι να μου ζηταναι τον αρηθμο της καρτας ετσι ) .

    ΜΑΚΡΥΑ μυρίζω απάτη :D :P :P
    όπου βλέπεις Western Union και δεν έχει paypal είναι σίγουρη απάτη.

    μέχρι και στο wiki έχει γραφτεί άρθρο με τις απάτες που γίνονται με wu http://en.wikipedia.org/wiki/Advance-fee_fraud

    μην στείλεις τίποτε, μην αγοράσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #177844

    Απο την MEC παντως που ειχα αγορασει πραγματα, ετσι ειχα στειλει τον αριθμο μου, και μια χαρα εγινε η χρεωση. Μιλαω βεβαια για το μακρινο 2005, οποτε τωρα δεν ξερω τι γινεται. Ομως οπως λενε και οι αλλοι, μακρια απο τετοια καταστηματα, και τετοιου ειδους πληρωμες.

    Νικο ποιο μαγαζι ειναι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #291265

    Απο την MEC παντως που ειχα αγορασει πραγματα, ετσι ειχα στειλει τον αριθμο μου, και μια χαρα εγινε η χρεωση. Μιλαω βεβαια για το μακρινο 2005, οποτε τωρα δεν ξερω τι γινεται. Ομως οπως λενε και οι αλλοι, μακρια απο τετοια καταστηματα, και τετοιου ειδους πληρωμες.

    Νικο ποιο μαγαζι ειναι;

    http://www.ballisticproducts.com/

    Τελικα με τον cabelas δεν μου ειπαται τι γηνεται ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων