ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ 28-29/2

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #33565

    Καλο θα ηταν καποια ατομα που ειχαν δηλωσει με βεβαιοτητα νωριτερα οτι θα συμμετασχουν στην εξορμηση, να επιβεβαιωσουν το ταχυτερο:

    periclis_ath

    rash

    pdimak

    fast eddie

    Η λιστα πρεπει να κλεισει για να γινουν οι απαραιτητες ενεργειες και συνεννοησεις.

    Λεωνιδας


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #33587

    KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ.ΣΤΑΜΝΑ ΝΕΚΡΑ—ΑΡΤΑ…..ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ—ΠΡΕΒΕΖΑ…ΚΛΑΜΑ—ΜΟΔΙ—————->ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ.

    ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ.

    ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΗ ΦΥΣΗ……ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ……

    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΠΑΝΤΟΥ

    ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #33588

    Θεσσαλια, δαγκωτο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #334742

    Παιδιά πράγματι τα νέα δεν είναι καλά απο πουθενά.

    Με όσους μίλησα δεν έκαναν τίποτα στα καρτέρια.

    Ο καιρός αυτήν την εβδομάδα θα είναι με νοτιάδες (μάλλον ευνοικός για μετακινήσεις των πουλιών προς τα βόρεια). Το Σαββατοκύριακο με τα μέχρι τώρα στοιχεία θα έχουμε παροδικές βροχές και κατεγίδες, βέβαια είναι πολύ νωρίς για σίγουρες προβλέψεις.

    ‘Εχω να κάνω μια πρόταση, αφού είμαστε λίγα άτομα και μάλλον προβλέπεται πακέτο από θήραμα και καιρό, δεν πάμε στο χωριό μου? αν έχετε sliping bags μπορούμε να βολευτούμε όλοι. Είναι 3 ώρες από Αθήνα έχει φτηνές ταβέρνες, αξιοθέατα και στο απογευματινό σίγουρα κάτι θα γίνει. Ημερήσιο όλο και κάποια πουλιά θα σηκωθούν από τις τουφεκιές μας.

    Το σίγουρο είναι οτι θα περάσουμε καλά.

    Κώστας

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #33591

    Διευκρίνιση

     

    Το χωριό μου απέχει από την Αθήνα 245 χιλιόμετρα και βρίσκεται στα σύνορα των νομών Αρκαδίας & Ηλείας.

    Λέγεται Αμυγδαλιές απέχει 10 χιλ από την γνωστή Ανδρίτσαινα . Από την Αθήνα ακολουθούμε την εξής διαδρομή: Αθηνα – Κορινθος – Τρίπολη 145χιλ αυτοκινητόδρομος μιάμιση ώρα, Τρίπολη – Μεγαλόπολη – Ανδρίτσαινα 90 χιλ επαρχιακός ορεινός δρόμος , άνετος φαρδύς, άλλη μιάμιση ώρα με το πάσο μας.

    Υπάρχουν 2 σπίτια διαθέσιμα με 6 διπλά κρεβάτια , απλά να έχουμε slipping bags  για να μην λερώνουμε σεντόνια κλπ. Όσοι δεν χωράνε στρωματσάδα μπροστά στο τζάκι. Τσίπουρο κρασί και ξύλα διαθέσιμα.

    Τσίχλες δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να μας πει με σιγουριά για το αν και που υπάρχουν.

    ’λλωστε πάμε να διασκεδάσουμε και να γιορτάσουμε την λήξη της περιόδου,

    Εκεί θα μας έλθει πιο φτηνά και παραδοσιακά.

     

    Κώστας

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #33593

     

    Μόλις εξέδωσε η ΕΜΥ το δελτίο καιρού για τις επόμενες μέρες. Παιδιά βάλτε τα κάτω και αποφασίστε αν αξίζει τον κόπο να πάμε κάπου μακριά  με αμφίβολο τον καιρό και το θήραμα. Η πρόταση μου ισχύει, ότι και να γίνει δεν θα πληρώσουμε ξενοδοχείο.

     

    EΘΝΙΚΗ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
    ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

    ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙΡΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 3 ΕΩΣ 6 ΗΜΕΡΩΝ
    ΠΟΥ ΕΚΔΟΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 24-02-2004 / 1300 B
    ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26-02-2004
    ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-02-2004

    ΠΕΜΠΤΗ 26-02-2004
    ΚΑΙΡΟΣ: ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΩΣ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΒΡΟΧΕΣ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΙ ΒΡΟΧΕΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΝΤΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΩΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΑ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ. ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΧΩΡΑ ΛΙΓΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ
    ΑΝΕΜΟΙ: ΝΟΤΙΟΙ ΙΣΧΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΙ ΚΑΙ ΒΑΘΜΙΑΙΑ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΘΥΕΛΛΩΔΕΙΣ.
    ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΑΝΟΔΟ

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-02-2004
    ΚΑΙΡΟΣ: ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΛΙΓΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΘΟΥΝ ΒΡΟΧΕΣ, ΕΝΩ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΘΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ. ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΠΕΚΤΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΧΩΡΑ.
    ΑΝΕΜΟΙ: ΝΟΤΙΟΙ ΙΣΧΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΘΥΕΛΛΩΔΕΙΣ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΘΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΞΑΣΘΕΝΗΣΟΥΝ ΠΡΟΣΚΑΙΡΑ.
    ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΥΡΙΩΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΤΙΜΕΣ.

    ΣΑΒΒΑΤΟ 28-02-2004
    ΚΑΙΡΟΣ: ΑΣΤΑΤΟΣ ΜΕ ΒΡΟΧΕΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ.
    ΑΝΕΜΟΙ: ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΙ ΜΕΤΡΙΟΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΡΟΣΚΑΙΡΑ ΙΣΧΥΡΟΙ.
    ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΜΙΚΡΗ ΠΤΩΣΗ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ.

    ΚΥΡΙΑΚΗ 29-02-2004
    ΚΑΙΡΟΣ: ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΜΕ ΒΡΟΧΕΣ, ΕΝΩ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΘΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ.
    ΑΝΕΜΟΙ: ΝΟΤΙΟΙ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΙ ΙΣΧΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΘΥΕΛΛΩΔΕΙΣ
    ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΤΩΣΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #33594

    Με βάση τα παραπάνω, και εγω πιστεύω οτι ίσως θα ήταν καλήτερη ιδέα να μην πάμε μακρυα.

    Εγω είδα αρκετά πουλία αττική παιδιά.

    Μηλώντας και με MAVERIC, πιστεύουμε οτι η πρόταση του Κώστα είναι καλή και κοντά. Ίσως μάλιστα να μπορόυμε να βρόυμε και κατάλυμα στην ευρύτερη περιοχή όπως Βιτίνα, Λεβίδη κλπ. για να μην ταλαιπορήσουμε και ταλαιπορηθούμε.

    Τι λέτε μέρι αύριο πέρνουμε μια οριστική απόφαση ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #334743

    Ap’oti exo katalavei epikratei mia “esiodoksia”pou tsakizei kokala.Einai alitheia vevea oti kai o kairos den voithaei .

    Fagamae ena paketaki tin kuriaki alla den variese!

    Ta poulia ap’oti katalavenete einai ena laxeio autin tin epoxi kai opou katsoun i opou perasoun,ematha oti tin perasmeni kiriaki eixe poulia stin Araxova,kai ta karteria tis Araxovas an exei poulia kai opla einai kala,aloste exei akoma kai elies.

    Mia kai opos lete eimaste loigoi exo mia protasi,ti tha legate,an tin kaname savato proi alou,kai an den vroume,kuriaki proi alou,etsi den tha “kleistoume” 2 meres se ena meros xoris pouleia.

    Idea einai.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #33603

    Συμφωνώ με την ιδέα της Πελοπονήσου:  Αργος ή στο χωριό του Κώστα

    Το Σαββατοκύριακο ήμουν με τον αδερφό μου Κονίστρες  και Λέπουρα Εύβοια… σκέτη νέκρα.

    Πιό πολλά πουλιά ακούγονταν στην αυλή του Πατέρα μου στην Αμάρυνθο

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #33607

    Η γνωμη μου ειναι να διαλεξουμε ενα μερος που θα μας εξασφαλισει (σε λογικο βαθμο) τις περισσοτερες πιθανοτητες (στατιστικα) να συναντησουμε καποιους αριθμους πουλιων. Ειναι γνωστο οτι οι τσιχλες αυτες τις τελευταιες μερες του Φεβρουαριου, ειναι απροβλεπτες και ανησυχες, διανυοντας μεγαλες αποστασεις χωρις να εγκαθιστανται πουθενα, οι επιλογες τους δηλαδη ειναι ευκαιριακες και η παραμονη τους σε ενα μερος εξαιρετικα συντομη.

    Εχουμε δηλαδη, περισσοτερες πιθανοτητες να συναντησουμε καποια πουλια, εστω την μια απο τις δυο μερες του ΣΚ, αν επιλεξουμε ενα παραδοσιακο κυνηγοτοπι για τα επιστροφια απο το να δεχτουμε μοιρολατρικα το τελος του κυνηγιου. Εγω προσωπικα, συμφωνω με την αποψη του Jimpap για καποιο προορισμο στην Θεσσαλια σαν βαση, και απο εκει και περα με λιγη τυχη, να τις περυχουμε καπου στα περιξ.

    Δεν απποριπτω την προταση του φιλου μου του kostask, αντιθετως την αποδεχομαι με χαρα, αν τελικα η παρεα επιλεξει να αποδεχτει την ευγενικη του προσκληση, απλα αισθανομαι οτι για την “τιμη των οπλων” οφειλουμε να κανουμε μια τελευταια “μαχιμη” εκστρατεια, με σκοπο το κυνηγι και οχι την καλοπεραση.

    Φιλικα, Λεωνιδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #33618

    ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

    2 ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

    Α. ΠΤΕΛΕΟΣ–ΡΑΧΕΣ

    Β. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ

    ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ  ΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΘΟΥΜΕ

    ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #33619

    AS ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ—–>  ΨΗΦΙΖΩ

     

    Α. ΠΤΕΛΕΟΣ–ΡΑΧΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #33620

    Θα ψηφισω κι ας επαναλαμβανομαι: ΠΤΕΛΕΟΣ – ΡΑΧΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #33623

    Σωστά τα λέει ο Δημήτρης.

    Για να έχει ενδιαφέρον η διαδικασία ψηφίζω:

    Β.  ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ

    Εννοείται βέβαια ότι στο τέλος θα πρέπει να αποδεκτούμε την γνώμη της πλειοψηφίας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #33625

    Αγαπητοί φίλοι, μάλλον με την πρόταση μου σας έφερα σε δύσκολη θέση.

    Καταλαβαίνω απόλυτα και συμφωνώ με την άποψη του Λεωνίδα, ότι τελευταία μέρα είναι και πρέπει να κυνηγήσουμε.

    Από την στιγμή που δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για το τι πουλιά θα βρούμε στην περιοχή μου, δεν επιμένω. Δεν θα ήθελα να πάρω το ρίσκο και να μείνετε δυσαρεστημένοι.

    Όπως έχω ξαναπεί εκεί δεν κυνηγά κανεις την τσίχλα το πρωί, όσοι ασχολούνται μ’ αυτό το κυνήγι πηγαίνουν μισή ώρα κάθε απόγευμα στα καρτέρια, κάνουν 8-10 πουλιά κάθε φορά  και αυτό είναι.

     

    Εμένα μου προέκυψε ένα πρόβλημα και θα πρέπει να περάσω οπωσδήποτε κάποια στιγμή το σαββατοκύριακο από το σπίτι στο χωριό για να πάρω το συμβόλαιο, γιατί την Δευτέρα πρέπει να παραδώσω το πρωτότυπο στην συμβολαιογράφο για να γίνει ο κάθετος διαχωρισμός του οικοπέδου, το οποίο ανήκε στον πατέρα μου και στο θείο μου εξ αδιαιρέτου.

    Νόμιζα πως το είχα εδώ έφαγα τον κόσμο αλλά φάκελος είναι στο χωριό.

    Οπότε θα μου είναι πολύ δύσκολο να κατέβω Πελοπόννησο και μετά κατευθείαν Θεσσαλία.

    Αν η εξόρμηση γίνονταν κάπου ποιο κοντά δεν θα το σκεφτόμουν αλλά 800 χιλιόμετρα είναι πολλά.

    Προς θεού μην το πάρετε ότι προσπαθώ να σας πείσω για κάπου αλλού, να πάτε στο μέρος που επιλέξατε, μάλιστα πριν λίγο μίλησα με φίλο που μου είπε ότι στην περιοχή του Αλμυρού έκαναν πολλά πουλιά το Τριήμερο.

    Κατά τα άλλα τα νέα για τον καιρό είναι ευχάριστα, το Σάββατο σίγουρα θα έχουμε ηλιοφάνεια ενώ την Κυριακή κάποιες συννεφιές, Η ΕΜΥ δεν έχει αποσαφηνίσει ακόμα την κατάσταση αλλά ο Σκύρων είναι αισιόδοξος δείτε:

    http://forecast.uoa.gr/forecastnew.html%5B/url">

     

    Δεν πειράζει που δεν έκατσε έτσι κι αλλιώς με τους συμμετέχοντες γνωριστήκαμε, κυνηγήσαμε και θα ξανακυνηγήσουμε την νέα σεζόν περισσότερο.

     

    Φιλικά

    Κώστας


    <SCRIPT language=javascript>postamble();

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων