Σεμινάριο σκοποβολής Κυριακή 30/3 12:00

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 62 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    740
    αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ στις #105174

    Λογικα αυτο ειναι,Μενιδιου.Εγω παντως δεν ξερω καν που ειναι ουτε πως παω


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    Panos48AL στις #348413

    Στο site http://www.hunter.gr αν επιλεξεις ‘Σκοπευτηρια Αττικης’ σου λεει ακριβως οδηγιες. Απο ΕΘΝΙΚΗ και ΑΤΤΙΚΗ Οδο, με πληρη λεπτομερεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #105189

    Ναι παιδιά, αυτό είναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    96
    panos_dent στις #105201

    Μια λεπτομέρεια να πω και εγώ. Την Κυριακή λοιπόν να μην ξεχάσουμε ότι αλλάζει και η ώρα, πάει μια ώρα μπροστά, άρα 12 το μεσημέρι τρέχουσα ώρα θα είναι 11 με την “παλιά”.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    amarkou στις #105202

     Καλήμέρα σε όλους. Λεωνίδα ίσως καταφέρω να ανέβω και εγώ στο σκοπευτήριο την κυριακή. Ελπίζω να υπάρχει ακόμα χώρος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #105206

    1. manosf

    2. andreas1453

    3. αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ

    4. panos_dent

    5. Panos48AL

    6. cougar

    7. old-timer

    8. argirishunter

    9. sniper645

    10. amarkou

    11.

    12.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #105271

    Θα ήθελα την Κυριακή να ανέβω στο σκοπευτήριο από νωρίς, προκειμένου να προετοιμάσω την κατάσταση. Ποιος μπορεί να αναλάβει να δώσει ραντεβού με όσους δεν ξέρουν να ανέβουν, σε κάποιο κεντρικό σημείο;

    Γενικά πάντως, για οποιαδήποτε πληροφορία, το κινητό μου είναι 6947 406336, αν και στο σκοπευτήριο δεν πιάνει καθόλου καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    740
    αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ στις #105293

    kalo tha htan na sinantithoume se kapoio kentriko shmeio,na pame oloi mazi gia na mhn psaxnomaste.h ena shmeio sinantisis gia tous notious kai ena gia tous vorieous.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    Panos48AL στις #105299

    Καλημερα

    Εγω θα ξεκινησω απο Νικαια και θα παω απο Εθνικη οδο. Ειναι κανεις κοντα μου να παμε μαζι? Βεβαια δεν εχω ξαναπαει, θα ειμαι στο ψαξιμο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #105300

    Πάνο (και λοιποί) θα μπεις από γέφυρα Μεταμόρφωσης (αμέσως μετά την έξοδο της Αττ. Οδού) και θα ακολυθήσεις όπως πάει ο δρόμος προς Πάρνηθα (όλο ευθεία). Στην Λεωφ. Καραμανλή, μόλις περάσεις και το φανάρι για Θρακομακεδόνες, θα κάνεις λοξά αριστερά μετά από 100 μέτρα, στο τέλος του δρόμου δεξιά, μετά αριστερά πάνω από το γεφυράκι. Φτάνοντας στην πύλη του στρατοπέδου “Καποτά” κάνεις αριστερά, στο τέλος του δρόμου πάλι αριστερά και μόλις περάσεις μία στάση λεωφορείου κάνεις δεξιά. Δεξιά σου έχεις άνα φράχτη με εγκαταστάσεις της ΕΥΔΑΠ. Ακολουθείς τον δρόμο και στο σημείο που γίνεται χωματόδρομος κάνεις δεξιά (υπάρχει και ταμπέλα “Σκοπευτήριο”). Ανηφορίζεις προς το βουνό και ξανακάνεις αριστερά σε μία διασταύρωση όπου στον αριστερό δρόμο έχει ένα ρώσικο mini market. Ξανά αριστερά μετά από ένα container και πάλι λοξά αριστερά στο τέλος μιας κακοτράχαλης κατηφόρας. Στα 300 μέτρα θα δεις την πύλη του σκοπευτηρίου.

    Εμείς θα συναντηθούμε 12 ακριβώς στον χώρο του Sporting, τέρμα αριστερά του σκοπευτηρίου.

    Όποιος μπερδευτεί ας με πάρει τηλέφωνο. Το ξαναλέω όμως, δεν πιάνει καθόλου καλά στο σκοπευτήριο.
    <SCRIPT language=javascript>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    96
    panos_dent στις #348463

    Αν και ξέρω ότι από σήμερα ο Λεωνίδας τρέχει για το περίπτερο του e-artemis, και δεν ξέρω αν θα διαβάσει το μήνυμα, έχω να του πω συγχαρητήρια για την προσπάθεια που έκανε για το σεμινάριο σκοποβολής που διενεργήθηκε την περασμένη Κυριακή και μάλιστα για την οργάνωσή του και τα πολύ κατατοπιστικά φυλλάδια που μας μοίρασε.
    Μπράβο Λεωνίδα πάντα τέτοια, άλλωστε κι εγώ σε εσένα οφείλω την γνωριμία μου με το σκοπευτήριο :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    pointer στις #105504

    Κανένα σεμινάριο θα γίνει στην Θεσσαλονίκη?Και αν ναι πότε?Και ας είναι γενικής φύσεως-σχετικά πάντα με το κυνήγι………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #105590

    LAGADA THA ERTHEI KANEIS;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #105597

    Διάβασα πρόσφατα ότι στον ΣΟΜΑΚΕΔ ανέλαβε επίσημος προπονητής ο Αλαβίδης. Γιατί δεν κάνετε μία επαφή μαζί του; Για μένα είναι πάρα πολλά τα έξοδα για να έρθω Θεσσαλονίκη για σεμινάριο. Χίλια τόσα χιλιόμετρα πέρα δώθε, βενζίνες, διόδια, ξενοδοχεία… Δεν είναι εύκολο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #348794

    Κάποιος φίλος ρώτησε αν θα ξαναγίνει σεμινάριο. Προς το παρόν δεν έχω προγραμματίσει κάτι. Αν υπάρχει ζήτηση όμως, γιατί όχι; Για επόμενη κίνηση σκεφτόμουν κάτι σε …αγώνα e-artemis!!! :P

    Τι λέτε; Να 'ρθει κι η Ελενίτσα… Να βρούμε και κανέναν σπόνσορα να δώσει κανένα δωράκι…. Λοιπόν; :P

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 62 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων