Koutavi setter

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    deminio στις #106534

    καλησπέρα παιδιά. μερικές φορες η συμπεριφορά του δεν είναι και τόσο καλή. παράδειγμα εκεί που κάθεται πάνω μου και είναι ήρεμο, γρυλίζει γαυγίζει και φεύγει. επίσης δαγκώνει τα πάντα, και εμενα.όταν τον μαλώνω με γλείφει εκεί που με δάγκωσε. είναι φυσιολογικό αυτό?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    yannisv στις #349147

    καλησπέρα παιδιά. μερικές φορες η συμπεριφορά του δεν είναι και τόσο καλή. παράδειγμα εκεί που κάθεται πάνω μου και είναι ήρεμο, γρυλίζει γαυγίζει και φεύγει. επίσης δαγκώνει τα πάντα, και εμενα.όταν τον μαλώνω με γλείφει εκεί που με δάγκωσε. είναι φυσιολογικό αυτό?

    Εμένα μου έφαγε το σπίτι όλο η άτιμη…της βγαίνουν τα δόντια τώρα για αυτό. Πάρ της κανένα αντικείμενο από pet-shop για να το δαγκώνει αντί για τα έπιπλα (αν την έχεις μέσα) και τα δάκτυλά σου αν και ό,τι βρίσκουν το δαγκώνουν τα άτιμα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #349155

    Εμένα μου έφαγε το σπίτι όλο η άτιμη…της βγαίνουν τα δόντια τώρα για αυτό. Πάρ της κανένα αντικείμενο από pet-shop για να το δαγκώνει αντί για τα έπιπλα (αν την έχεις μέσα) και τα δάκτυλά σου αν και ό,τι βρίσκουν το δαγκώνουν τα άτιμα!

    Καλησπέρα,

    Να ρωτήσω κάτι; Υπάρχει όμως τίποτα ποιο ωραίο από αυτό τον μικρό διαβολάκο μέσα στα πόδια σου που φωνάζει λες και είδε το μεγαλύτερο εχθρό του, σε γλύφει αυτοστιγμεί σαν να είσαι η μαμά του και σου δαγκώνει το μπατζακι του παντελονιού που μπορείς να τον πας μέχρι και βόλτα έτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    yannisv στις #349158

    Όχι προς Θεού Νίκο εγώ ζω με τα σκυλιά τα αγαπώ τα σκυλιά φίλε, και τα χαίρομαι έτσι όπως είναι τα κουτάβια, τη γυναίκα μου όμως τη λυπήθηκα που ταλαιπωρήθηκε με τη μικρή. Τώρα έχω και το ντραχταράκι στο πατρικό μου και πάλι τα ίδια :D

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων