ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #205215

    Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #224916

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    [font=”Georgia”]Άντε ν' ακούμε και κανένα καλό νέο :lol:

    Συγχαρητήρια …………. είναι και καλό παιδί :lol: .[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    FOTIS.M στις #224915

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    [font=”Century Gothic”]Eνα μεγάλο μπράβο στη Πεννυ και στους Γονείς τις ………… εύχομαι τα ονειρά τις να γίνουν πραγματικότητα………….!!!!!![/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #224914

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    Κωστη, να τη βλεπεις και να τη καμαρωνεις. Καλη σταδιοδρομια ευχομαι, και προπαντως εκει που της αρεσει.

    Καλη σταδιοδρομια σε ολους τους δικους σας, επιτυχοντες και μη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #205217

    Ευχαριστω πολυ ολους σας.Ειναι μεγαλη μερα για το παιδι που διαβασε και ξημεροβραδυαστηκε πανω σε ενα βιβλιο.
    Αλλα εχει "τσαγανο" και δεν κολλησε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #224913

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχαριστω πολυ [u]ολους σας[/u].Ειναι μεγαλη μερα για το παιδι που διαβασε και ξημεροβραδυαστηκε πανω σε ενα βιβλιο.
    Αλλα εχει "τσαγανο" και δεν κολλησε.[/b][/font][/size]


    Ευτυχώς που δεν σου έμοιασε το κορίτσι και θα πάει μπροστά

    Παρόλα αυτά σου…………. ή καλήτερα ………………της εύχομαι να έχει πάντα επιτυχίες στη ζωή της για να μπορείς κι εσύ να καμαρώνεις για το βλαστάρι σου. :lol:

    Κώτσο μές απ' την καρδιά μου ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ για όλη σου την οικογένεια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #224911

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    Συγχαρητήρια στη Κόρη σου Κωστή :lol:

    Να της παρέχετε όμοια στήριξη με αυτή “προ εξετάσεων “ , γιατί τώρα ξεκινά η ουσιαστική προσπάθεια.

    Και το κυριότερο είναι να την πείσετε, πως το πλέον σπουδαίο, είναι να “αγαπά” να σπουδάζει και ΟΧΙ για επαγγελματική αποκατάσταση που πολλές φορές γίνεται αυτοσκοπός για τα παιδιά και κάπου εκεί χάνουν το νόημα …

    Αν σπουδάζεις από “γούστο και γόητρο” …η επαγγελματικά αποκατάσταση είναι το φυσικό επακόλουθο :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #224910

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    Πολλά μπράβο σε μια δύσκολη χρονιά στις πανελλαδικές και όχι μόνο..Καλές σπουδές!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #224862

    [size=5][font=”Comic Sans MS”][b]Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολα τα παιδια που τελειωσαν το Λυκειο και φυσικα ευχομαι τα ονειρα τους να γινουν πραγματικοτητα.
    Το ιδιο ευχομαι και στην κορακλα μου που με 18.100 μορια "χτυπαει" Αθηνα και την φυσικοθεραπεια ή εργοθεραπεια που της αρεσει πολυ.
    Καλη προοδο παιδακι μου.[/b][/font][/size]

    Συγχαρητήρια Κώστα μου!!!! :lol:
    Εύχομαι καλή συνέχεια από δω & πέρα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #205234

    Συγχαρητήρια στα παιδιά σας!!! Αν κάποιου παιδί συναδέλφου περάσει εδώ Κομοτηνή (γιατί έχουμε πολλούς φοιτητές και σχολές) και θέλει κάποια βοήθεια ή πλροφορία για την πόλη μπορεί να με ρωτήσει ελεύθερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #224859

    κωστα συνχαρητηρια ευχομαι να τη δεις οπως επιθυμεις :lol:
    οπως επισης συνχαρητηρια και σε ολα τα μελη που ειχαν παιδια και εδιναν εξετασεις και πετυχαν αυτο που ηθελαν :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #205235

    Xιλια ΜΠΡΑΒΟ και λιγα ειναι, για την κορη σας,αλλα και αλλα τοσα για εσας.Σας ευχομαι και η συνεχεια να ειναι ακομη πιο επιτυχημενη και να δειτε ολα τα ονειρα σας να πραγματοποιουνται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #224852

    Xιλια ΜΠΡΑΒΟ και λιγα ειναι, για την κορη σας,αλλα και αλλα τοσα για εσας.Σας ευχομαι και η συνεχεια να ειναι ακομη πιο επιτυχημενη και να δειτε ολα τα ονειρα σας να πραγματοποιουνται.

    [font=”Comic Sans MS”]
    Θυμασαι ρε Τακη που τα συζητουσαμε στη Ραφηνα στο ουζαδικο;;
    Ποσο μακρυα μου φαινονται,πλεον.

    υσ.Μακη,Χρηστο,Πανο και Πανο,σας ευχαριστω.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #224845

    [font=”Comic Sans MS”][b]
    [size=5]Θυμασαι ρε Τακη που τα συζητουσαμε στη Ραφηνα στο ουζαδικο;;
    Ποσο μακρυα μου φαινονται,πλεον.

    υσ.Μακη,Χρηστο,Πανο και Πανο,σας ευχαριστω.[/size][/b][/font]

    [font=”Comic Sans MS”]ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑ
    ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΣΕ ΣΑΣ.
    ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΑΓΑΠΑΤΕ…
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #210252

    Το ονειρο εγεινε πρaγμaτικοτητa!!!!!!

    Επώνυμο Όνομa Όνομa Πaτρός Όνομa Μητρός Κωδικός Υποψηφίου Σχολή Επιτυχίaς Σειρά Επιτυχίaς Κaτηγορίa
    ΣΧΟΙΝAΡAΚΗ ΠAΝAΓΙΩΤA ΚΩΝΣΤAΝΤΙΝ AΝAΣΤAΣΙ 121 615 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡAΠΕΙAΣ ΤΕΙ AΘΗΝAΣ ΗΜ. 0012 ΕΠAΛ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων