Με τί αυτοκίνητο πάτε γιά κυνήγι;

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #34440

    Φιλε babis ευχαριστω για την ιδεα, εχω σκεφτει την λυση με το suzuki αλλα το κακο με αυτο το αυτοκινητο ειναι οτι εχει σουστες αντι για ελατηρια στην αναρτηση του οποτε σε ταξιδια σε ασφαλτο θα πηγαινεις χοροπηδοντας και σιγουρα θα ειναι πολυ κουραστικο σε μεγαλες μετακινησης.

    Φιλε mpekatsoftere ευχαριστω για το ενδιαφερον σου. Κανε μια πρωτη επαφη αν μπορουμε να βρουμε κανα Fiat Panda 4×4


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #334928

    Kai me ti autokinito den exo taksidepsei.

    Ego prosopika exo ena NISSAN D22 tou exo “foresei” lastixa 50/50 ena noumero megalitera kai pigename m’auto pantou.3atoma strimogmena,alla stin karotsa tou olokliro pazari.Meta ena RAV4 montelo 95,katapliktiko autokinito ston dromo,kai ektos dromou.To tarakoulo tis zois mou to epatha omos me ton Giorgo(ton gnosto)otan eixe to DAIHATSU to ROKY.Sketo katsiki to atoimo,alla poli argo stin asfalto.Tora omos exei parei ena armataki,to MITSHUMBISHI L300.Kapoioi to eidan.

    Y.G.Kala kala kurie sintonista kai me to diko sou peiga gia kinigi min varas,alla exo mia aporia.Tin mpakazera ti tin thes?Afou opos exoume tonisei epanilimena,esi den xreiazese skilo.Kaneis kaliteri epanafora.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #34485

    Εγώ μέχρι πριν 3 χρόνια πήγαινα κυνήγι με ένα ford taunus μοντέλο 78 , 2000 κ.εκ.

    ’ρμα σκέτο το άτιμο. Στο φορτ μπαγκάζ χωρούσαν άνετα 3 σκυλιά .

    Αλλά με είχαν βαρεθεί όλοι οι γνωστοί μου να έρχονται να με μαζεύουν κάθε φορά που κολλούσα.. Χειμώνα καλοκαίρι είχα τις αλυσίδες έτοιμες. Λίγη γλίτσα να είχαν τα χόρτα και μια ψιλοανηφορίτσα και έπρεπε να τις φορέσω για να βγει.

    Τώρα έχω ένα χιουντάι άξεντ . Εγώ ήθελα κανένα σαμουράι ,αλλα τελικά αναγκάστηκα να πάρω επιβατικό για να χωράμε όλοι. ( 4 παιδιά γαρ ).

    Αλλά το λυπάμαι στο βουνό. Αναγκαστικά πάω σε δρόμους που ξέρω ότι είναι πιο στρωτοί γιατί το λυπάμαι .Για σκυλιά στο φορτ μπαγκάζ ούτε λόγος φυσικά, έτσι αναγκάστηκα να πάρω και μπαγκαζιέρα.

    Ας είναι όμως . Όταν μεγαλώσω θα πάρω κάτι και για μένα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34559


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 18 Mάρτιος 2004


    Tora omos exei parei ena armataki,to MITSHUMBISHI L300.Kapoioi to eidan.


    [/indent]Σταύρο και πολύ γαμ..το MITSHUMBISHI σου. Φαντάζομαι ότι είναι τετρακίνητο??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #34596

    Antoni,kai gam… einai,kai tetrakounito einai,alla distixos ANTONI,KAI DIKO MOU DEN EINAI,einai tou Giorgou,tou paidiou pou ksanaeides simera einai gm tin atixia mou.

    Den variese kapoia stigmi,tha paro kai to diko mou 4×4.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34616

    ok Σταύρο,

    μπορεί να μην είναι δικό σου το αρματάκι αλλά “καλορίζικο” το καινούργιο σου ντουφέκι.

    Αυτό είναι σίγουρα δικό σου.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων