Νέο Επανιέλ!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #350585
    [font=”Franklin Gothic Medium”]Θέλω να πω στον φίλο μερικά πράγματα μια που κι εγώ την έχω «πατήσει», όχι βέβαια σε τέτοιο βαθμό, αλλά την «πάτησα».
    Κι εγώ είχα ρωτήσει, κι εγώ είχα ακούσει γνώμες αλλά έκανα τελικά του κεφαλιού μου.
    Εγώ ίσως στάθηκα ποιο τυχερός από σένα γιατί την γλύτωσα με έναν ελαφρύ προγναθισμό.
    Ακόμα δε έχω τις αμφιβολίες μου. Το σκυλί είναι τώρα 19 μηνών. Τώρα αρχίζει να κυνηγάει.
    Τώρα όμως ξέρουμε και οι δύο, ότι την επόμενη φορά θα «το ψάξουμε» καλύτερα. Και το ρίσκο θα είναι πάρα πολύ μικρότερο.
    Υπομονή θέλει. Εγώ δεν την είχα. ;)
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    83
    PERPATITOS στις #109003

    ΑΝ ΔΕ ΠΑΘΕΙΣ, ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ 100% ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙ?

    ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΙΚΗ & ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΟΠΩΣΗ, Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

    ΜΕΤΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ.

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΜΗ ΣΩΣΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΚ.

    ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΕΦΑΓΕΣ ΗΔΗ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΕΣ. ΜΕ 100Ε ΠΑΡΑΠΑΝΩ ( ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ) ΘΑ

    ΑΓΟΡΑΖΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    MARMARINOSGIANNHS στις #109057

    ΜΗ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΙΥ ΜΑΚΑΚΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ .ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΦΟΒΙΕΣ ΤΙ ΘΑ ΑΛΑΖΕ?.ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΠΡΕΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ LAND ΣΕ ΜΕΤΡΙΑ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΗΔΗ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΚΑΙ ΑΠΟΖΙΜΙΟΝΩΜΑΙ ΔΕ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΩ.

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων