Στα υψη οι τιμες φυσσιγιων…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351646

    Τα almar Φίλε Λύκο στην τιμή τα βρίσκεις πόσο καλά περιμένεις να σου πουν πως είναι? Άμα είναι και made in Turkey ακριβά είναι.
    Αλλά που τα βρίσκεις τα ΝS με 6 euro? Πια είναι συγκεκριμένα?

    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΚΑΙ 5 ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΕ ΑΛΜΑΡ ΕΔΩ ΚΑΙ 2+ ΧΡΟΝΙΑ

    ΟΚ ΕΒΓΑΖΑΝ ΜΑΥΡΙΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΤΟ ΟΠΛΟ…

    ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΦΟΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΜΩΣ ……..ΤΣΑΚΙΖΑΝ……

    ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑΞΕ Η ΜΠΑΡΟΥΤΗ,ΓΕΜΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ AQUILA ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΙΛΕΣ..

    ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΜΑΡ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΡΑΖ ΣΤΑ 5,7€ ΤΟ ΚΟΥΤΙ(ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ)

    ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ..ΘΥΜΗΘΗΤΕ ΤΙ ΕΛΕΓΑΝ…..ΠΟΥΛΑΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΚ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΚΡΙΒΟ…

    ΟΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΕΡΔΟΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΑΚΡΙΒΑ …ΠΟΥΛΑΜΕ ΑΚΡΙΒΑ!!!!!

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΠΕΡΣΙΝΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟΥ 1,5 ΤΟΝΟ ΣΚΑΓΙΑ…….ΑΛΗΘΕΙΑ …ΠΟΥΛΗΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΠΕΡΙΣΥ?????ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΚΡΙΒΟ?????ΜΗΠΩΣ ΒΓΗΚΕ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΛΑ ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΡΕΛΛΟ ΚΕΡΔΟΣ?????….ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ…………………….

    ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΑΛΑΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΚΑΤΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΚΑΡΑΝ ΣΕ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΟΤΙ ΠΑΡΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΡΓΩΝ ΟΛ.ΑΓΩΝΩΝ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΜΟΛΥΒΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΣΤΟΚΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΣΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ…..ΕΛΕΟΣ

    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.
    ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #110849

    Υπαρχουν πολλοι και καλοι κατασκευαστες ΕΛΛΗΝΕΣ και τιμες λογικες, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΡΚΙΚΑ?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351658

    Υπαρχουν πολλοι και καλοι κατασκευαστες ΕΛΛΗΝΕΣ και τιμες λογικες, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΡΚΙΚΑ?????

    —————————–

    ΤΟ ΛΟΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ………

    ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΣΙΧΛΟΦΥΣΙΓΚΟ 6+7 € ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΟ….

    ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ….

    ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΟΟΟΣΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ????

    ΤΑ ΜΙΡΑΖ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1000% ΙΤΑΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ???

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΙΧΝΕΙ 1-2 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟ Σ-Κ ΟΚ ΑΛΛΑ ΑΝ ΡΙΧΝΕΙ 10+15……………..Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ ΑΥΞΑΝΕΙ
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #110868

    Αν θελεις αγορι μου 10 -15 κουτια μονο για σ/κ να δω πως θα ξεχρεωσεις τισ δοσεις του νεου σου τζιπ αλλα εσυ εχεις λεφτα ξεχασα .

    οσο για τα φυσιγια χιλιες φορες τουρκικα παρα του καθε απατεωνα που οσο θελει τα βαζει και σιγα το θηραμα που κυνηγαμε για τσιχλα παμε μην τρελαθουμε κιολας απο μας ζουν γιατι αμα το γυρισουμε στην μπεκατσα και στον λαγο να θελουμε ενα κουτι το μηνα τοτε θα τα κλεισουν τα μαγαζακια τους χαρη τους κανουμε που αγοραζουμε ακομα γιατι ετσι οπως πανε δεν το βλεπω και για πολυ

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110869

    ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΣΟΥΠΕΡ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΛΛΑ

    ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΚΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΤΖΑΜΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ!!

    ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΞΗΛΟΣΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!ΜΕΣΗ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 8,50-9 EURO ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΔΗΛΑΔΗ 3000ΔΡΧ.!!!!! ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 500-600 ΔΡΧ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!!600% ΕΠΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ-ΣΥΝΤΑΞΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟΣΟ!!!!!
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ΄ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΤΟΠΟ ΑΛΥΣΙΔΑ!!ΚΑΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351667

    :lol: TΩΡΑ ΡΕ ΜΑΝΟ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ……………?

    1,===>ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ

    ΚΑΙ

    2, ===> ΕΧΩ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΜΑΞΙ………….. :P

    ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ………………ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

    ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΟΟΟΟΣΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ………
    (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ…….ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ…….ΟΧΙ ΔΕΝ ΛΕΩ…)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #351668

    :D TΩΡΑ ΡΕ ΜΑΝΟ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ……………?

    1,===>ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ

    ΚΑΙ

    2, ===> ΕΧΩ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΜΑΞΙ………….. :D

    ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ………………ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

    Κοίτα, όπως το βλέπω εγώ, έχεις δύο επιλογές: Ή γίνεσαι "τούρκος" ή κάνεις τον "κινέζο"! :lol: :P :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351669

    Κοίτα, όπως το βλέπω εγώ, έχεις δύο επιλογές: Ή γίνεσαι "τούρκος" ή κάνεις τον "κινέζο"! :lol: :P :P

    ΚΟΙΤΑ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ….ΤΟΥΡΚΟΣ!!!!!!!

    ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΛΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ………….

    ΜΟΝΟ ΡΕ ΜΑΝΟ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΞΕΚΟΛΗΣΩ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ…………….ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ………………………ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑΣ…………..ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #110878

    ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΚΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ

    ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ :ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΕΡΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ!!
    ΒΑΛΤΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΑΝΕ!!ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΦΥΓΕ!!!
    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΠΕΘΑΝΕ…. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #110879
    Είναι αλήθεια ότι το έχουν όλοι παρακάνει. Έχουν ξεφύγει τελείως.
    Αλλά τι να κάνουν και αυτοί; Τέτοιο παράδειγμα παίρνουν από το κράτος τέτοια κάνουν.
    Η τιμή του πετρελαίου έχει πέσει κάτω και από τα περσινά επίπεδα και η τιμή των καυσίμων παραμένει σταθερά σε ψηλά επίπεδα.
    Αλλά το θέμα μας είναι τα φυσίγγια.
    Εγώ φέτος δεν αγόρασα ALMAR γιατί είναι απάτη σκέτη ο έμπορας.
    Αλλά εδώ που τα λέμε κυκλοφορούν τόσα προϊόντα τούρκικα που τα φυσίγγια είναι σταγόνα στον ωκεανό. Ας μην μας πιάνει τώρα ο πατριωτισμός.
    Α να μη το ξεχάσω. Όλες μα όλες η μπαρούτες είναι από κίνα.
    Την ερχόμενη Κυριακή για συντονιστείτε με τους απατεώνες της ΕΡΑ να τους κράξουμε λίγο.
    Όχι μόνο τις αηδίες που λένε κάθε πρωί.
    Κράχτε τους κι εδώ λιγάκι.
    Μην ανησυχείτε θα φτάσουν και στα αυτιά και στα μάτια τους.
    Έχουν κι εδώ τους ρουφιάνους τους.
    Και όχι μόνο αυτοί.
    Κάντε διαφήμιση σε φτηνά φυσίγγια και μαγαζιά.
    Κάντε δυσφήμηση σε απατεώνες.
    [/size]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351671

    ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΚΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ

    ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ :ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΦΕΡΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ!!
    ΒΑΛΤΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΑΝΕ!!ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΦΥΓΕ!!!
    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΠΕΘΑΝΕ…. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ

    ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ…………..Όλες μα όλες η μπαρούτες είναι από κίνα.

    ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΗΛΕΚΤΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ …ΚΙΝΑ…ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛ…

    ΚΑΙ

    ΠΟΣΑ ..ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ …ΑΜΑΞΑΚΙΑ….ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ?????????ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #351674

    ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΜΙΜΗ.Α1 ΓΑΛΛΙΑΣ,D20.SOKOL,ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΕΙ,ΜΒ.ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΟΙΟΤΗΤΟΣ.ΑΠΟ ΧΑΛΙΑ ΕΩΣ ΜΕΣΟΒΕΖΙΚΑ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ,ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΜΟΥ,ΤΑ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΙΚΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΑ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ.ΠΩΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΟ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΣΤΗΝ ΙΑΠΩΝΙΑ Ο ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΕΛΕΓΧΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ,ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΕΝΑ.ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ.ΣΕ ΚΙΝΑ,ΜΑΛΑΙΣΙΑ,ΤΑΙΒΑΝ,ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ.ΨΑΞΕ ΒΡΕΣ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΔΗΛΑΔΗ.
    ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΗΣ ΓΚΑΜΑΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΑΠΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ.ΟΛΟ ΧΩΜΑ ΜΕΣΑ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΓΕΦΥΡΑ ΑΠΟ ΠΡΕΣΑ-ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ ΝΑ ΚΟΒΕΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΓΟΥΡΙ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ.ΤΑ ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥΣ.ΜΜΜΜ!!!
    ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ!!!ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟ,ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ.

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ AL-ΛΗ MAR-ΚΑ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΟΚΟΛ ΜΕ 5/ΚΟΥΤΙ. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    kotsos_lamia στις #351678

    :lol: TΩΡΑ ΡΕ ΜΑΝΟ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ……………?

    1,===>ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ

    ΚΑΙ

    2, ===> ΕΧΩ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΜΑΞΙ………….. :P

    ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ………………ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

    ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΟΟΟΟΣΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ………
    (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ…….ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ…….ΟΧΙ ΔΕΝ ΛΕΩ…)

    Φιλέ διαφωνώ μαζί σου ,ναι μεν πολλές εταιρίες μεταφέρον μονάδες παραγωγής στην κινά αλλά το κάνουν καθαρά για φθίνα χεριά εργασίας και εκτός από αυτό είναι άλλο σε ένα αμάξι να υπαρχή κινέζικο μοτορακι για τα τζάμια π.χ. και άλλο ο όλο το αμάξι να είναι εξολοκλήρου κινέζικο. Αυτό που μετραει είναι τα στάνταρ ασφάλειας και όχι ποιος το φτιάχνει άλλωστε οι μεγάλες και εταιρίες ξοδεύουν πολλά εκατομμύρια εύρο για να φτιάξουν ένα ασφαλές αμάξι και γι αυτό άλλωστε οι τιμές τους είναι στα ύψη και όπως ανέφερα και πριν βάζουν και κάποια κινέζικα ανταλλακτικά που δεν επηρεάζουν την ασφάλεια αλλά γλιτώνουν πολλά που εμείς πληρώνουμε άλλωστε είναι γνωστό ότι μεγάλη αεροπορική εταιρία έκοψε μια μόνο ελιά από το γεύμα και αύξησε το κέρδος τις! πάντως εγώ προχθές κόντεψα να καώ ζωντανός από κινέζικο μπιστολάκι για τα μαλλιά άρχισε να πεταει φωτιές από το διακόπτη την ώρα που το κρατούσα και είχε πάνω ένδειξη ce! όσο για τα κινητά μπορείς να δεις την ποιότητα κατασκευής τους από το ΙΜΕΙ (international mobile equipment identity) τους .
    Κωδικός αριθμός τηλεφώνου : χ χ χ χ χ χ 7 8 χ χχ χχ χχ χχ χχ χχ
    ΕΑΝ οι αριθμοί επτά & οκτώ είναι 02 ή 20 αυτό σημαίνει πως συναρμολογήθηκε στα Emirates και είναι πολύ κακής ποιότητας
    ΕΑΝ οι αριθμός επτά & οκτώ είναι 08 ή 80 αυτό σημαίνει πως κατασκευάστηκε στη Γερμανία που δεν είναι κακό
    ΕΑΝ οι αριθμοί επτά & οκτώ είναι 01 ή 10 αυτό σημαίνει πως κατασκευάστηκε στη Φινλανδία που είναι καλό
    ΕΑΝ οι αριθμοί επτά & οκτώ είναι 00 αυτό σημαίνει πως κατασκευάστηκε στο αρχικό εργοστάσιο που είναι η καλύτερη ποιότητα…
    ΕΑΝ οι αριθμοί επτά & οκτώ είναι 13 αυτό σημαίνει πως συναρμολογήθηκε στο Αζερμπαϊτζάν που είναι πολύ κακή ποιότητα και πολύ επικίνδυνο για την υγεία!!!έχω την εντύπωση όμως ότι είναι μόνο για ΝΟΚΙΑ αυτό νομιζο ετσι……..

    Παρακάτω σου παραθέτω και κάποια βίντεο από crash test που έγιναν από τον έγκριτο γερμανικό οργανισμό ADAC! φυσικά μακάρι να μην πάθεις ποτέ τίποτα και να σε έχει πάντα καλά ο θεός έτσι όλα αυτά τα λέμε στα πλαίσια μια φιλικής συζήτησης.

    http://www.youtube.com/watch?v=DZWy_fASSiQ
    http://www.youtube.com/watch?v=f7Ts94rjr4M
    http://www.youtube.com/watch?v=-9RbZyrJQ4g

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #110927

    XM EYTYXΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ…………..

    ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΚΑΘΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΔΙΠΛΑΣΙΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ?

    2,XM ΠΩΣ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΣΑΣΙ MITSUBISHI,,,,ΑΝΑΡΤΗΣΗ MITSUBISHI, ΜΟΤΕΡ MITSUBISHI,ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ VALEO+ BOSCH..EINAI EΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΚΙΝΕΖΙΚΟ????

    ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ….ΠΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ SCEO ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΡΕΛΛΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ.

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ…….ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΑ…ΤΑ HYUNDAI….TA DAEWOO……OTAN EIXAN ΠΡΩΤΟΕΡΘΕΙ……ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

    ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #351697

    ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΜΙΜΗ.Α1 ΓΑΛΛΙΑΣ,D20.SOKOL,ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΕΙ,ΜΒ.

    [color=”#FF0000″][b]ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΩΤΕΣ ΥΛΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ[/b][/color]

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ AL-ΛΗ MAR-ΚΑ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΟΚΟΛ ΜΕ 5/ΚΟΥΤΙ. :lol:

    [color=”#FF0000″][b]
    ΕΙΠΑΜΕ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΡΑΣ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΧΑΛΙΚΙΑ…..ΠΑΩ ΠΑΣΟ[/b]

    [/color]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων