Πρόγραμμα αγώνων Β’-Γ’ κατηγορίας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 41 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #37971

    Δυστυχώς φίλοι μου, τα πήγαμε και οι δύο μας άσχημα. Ο Γιώργος ήταν λίιιιιιιγο καλύτερος. Σνιφ κλαψ λυγμ.

    Λεωνίδας


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #37984

    Δεν πειράζει, σήμερα θα πάτε καλύτερα, καλή συνέχεια. Είπαμε προ πάντων η διασκέδαση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #38000

    Τέλειωσε ο αγώνας κι ένα έχω να πω: ’δικα έχασα την συνάντηση στην Τρίπολη. Τι να πω ρε παιδιά, ποτέ δεν μπόρεσα να κάνω έναν αγώνα της προκοπής στην Μαλακάσα, τόσα χρόνια τώρα. Αυτό το μέρος μου μεταδίδει αρνητική ενέργεια.

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #38003

    Λεωνίδα, την επόμενη φορά, πάρε μαζί και κάνα λίτρο Amita Motion

    Βαγγέλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #38006

    ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΙΕΣ ΣΑΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ ΑΓΩΝΕΣ.

    ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #38010

    Υγεια να εχουμε πρωτα και ολα τα αλλα  θα ελθουν οπως τα θελουμε.Πιστευω οτι ειναι θεμα ψυχολογιας.Εαν μπορουσαμε να αδειασουμε το μυαλο μας απο τα παντα και να ειμαστε μονοι μας μεσα στο γηπεδο του σκητ τοτε θα καταφερουμε το σκορ που θελουμε.

      Πηγα χθες στην Μυκονο και εφερα θαυμασια αποτελεσματα  20-20-21-22

    εριξα και τραπ αλλα εκει καταποντιστηκα 15-16

      Μιχαλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    Panex στις #335687

    Κύριοι,

    Κατ’ αρχήν σας χαιρετώ όλους γενικώς αλλά και ειδικώς τους κκ Leo και Duckhunter τος οποίους έχω την τιμή να γνωρίζω προσωπικά εδώ και αρκετό καιρό.

    Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό να γράψω για τον αγώνα των δύο παραπάνω εκλεκτών συναδέλφων παρά τις ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες που επικρατούσαν στη Μαλακάσα αυτό το Σ/Κ

    Το μέλλον τους ανήκει!

    Φιλικά

    Παναγιώτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #38150

    Καλωσόρισες Παναγιώτη στο forum μας.

    Δεν ξέρω πόσο καιρό μας παρακολουθείς, αλλά σίγουρα εδώ θα ανακαλύψεις μία πληθώρα γνώσεων και απόψεων, μαζί με νέους φίλους που ίσως να σε συντροφεύουν για πολλά πολλά χρόνια.

    Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τον αγώνα, αλλά ειλικρινά δεν βλέπω γιατί θα έπρεπε να τους πείσεις ότι έστω και σαν προσπάθεια, κάναμε οτιδήποτε αξιόλογο. Και εγώ και ο Γιώργος, είναι σίγουρο ότι μπορούμε να κάνουμε πολύ περισσότερα πράγματα, αλλά όπως ξέρεις, κάποιες φορές σκάβουμε και μόνοι μας τον λάκκο μας. Ιδίως εγώ, δεν έχω καμμία δικαιολογία για την κακή μου απόδοση, μιας και προπονημένος ήμουνα και σε καλή κατάσταση. Ίσως να μου φταίει πράγματι το συγκεκριμένο σκοπευτήριο, ποιος ξέρει;

    Φυσικά, υποψιάζομαι ποιος είσαι (από το ex), αλλά για καλό και για κακό, θα σου στείλω κι ένα private.

    Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς,

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #38156

    Φίλοι μου, ο Παναγιώτης είναι από τα καλύτερα παιδιά που έχω γνωρίσει ποτέ μου. Είμαστε τυχεροί να τον έχουμε κοντά μας, αλλά αυτό θα το καταλάβετε και με τον καιρό. Έχει επίσης βαθύτατες γνώσεις τόσο για την σκοποβολή αλλά και για το κυνήγι.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #38162

    Καλως ηρθες στην παρεα Παναγιωτη…

    Ευχομαι συντομα να γνωριστουμε και απο κοντα 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #335699

    Παναγιώτη καλωσόρισες, φατσικά είμαι σίγουρος οτι θα σε ξέρω.

    Χαίρομαι που θα σ’ έχουμε κοντά μας και ελπίζω να τα πούμε το Σαββατοκύριακο από κοντά.

    Φιλικά, Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    Panex στις #38192

    Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα και για τα καλά σας λόγια.

    Σύντομα θα τα πούμε και από κοντά. Καλό το διαδίκτυο αλλά το “δια ζώσης” είναι καλύτερο.

    Ειμαι σίγουρος ότι με αρκετούς θα γνωριζόμαστε τουλάχιστον φατσικά.

    Φιλικά,

    Παναγιώτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #335715


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Panex στίς 18 Mάϊος 2004


    Φίλε Λεωνίδα,

    Μάντεψες σωστά! Το μήνυμά μου είχε σαν αποκλειστικό και μόνο σκοπό να σου “κεντρίσει” το ενδιαφέρον για μία απάντηση σου. Είμαστε φίλοι αρκετό καιρό τώρα μ’ εσένα και το Γιώργο και ξέρω πολύ καλά το τι μπορείτε να κάνετε.

    Σ’ ευχαριστώ για το καλοσώρισμα και ελπίζω ότι θα τα λέμε συχνά.

    Ανταποδίδωντας τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς,

    Παναγιώτης

    KAΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΦΙΛΕ ΠΑΝΟ!!!

    Πραγματικα χαιρομαι που μπηκες στην παρεα μας και περαν της προσωπικης φιλιας και εκτιμησης που σου εχω θεωρω οτι εισαι απο τα καλυτερα παιδια στον χωρο μας!

    Χαιρομαι λοιπον που θα εχουμε την δυνατοτητα να ανταλλασουμε αποψεις γνωμες ερωτησεις πανω στα θεματα που μας απασχολουν και ελπιζω ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ να κανουμε μερα με την μερα καλυτερο το forum!!!!!!

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #38271

    Καλως ηρθες στην παρεα Παναγίωτη.

    Ελπίζω να τα πούμε 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335951

    Αυτό το Σαββατοκύριακο θα γίνει στην Ελευσίνα ο αναβληθείς αγώνας skeet Γ’ κατηγορίας. Παράλληλα, στην Μαλακάσα την Κυριακή θα γίνει προγραμματισμέμος αγώνας double trap.

    ’ρα όσοι ενδιαφέρονται για sporting, αυτό το ΣΚ μάλλον θα απογοητευτούν, μιας και το Σάββατο στην Μαλακάσα, τα stand του sporting θα δοθούν κατά πάσα πιθανότητα στους σκοπευτές του double trap για προπόνηση.

    Φιλικά,

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 41 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων